Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μάρτιος 2009


baddy

Recommended Posts

Συναδελφοι ενδιαφερομαι ποντοηρακλειας σε κιλκις και ειδομενης σε κοζανη!!!Σκεφτεται κανεις για εκει???Περιμενω απαντησεις σε πμ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Last Reply
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ν.Π.

ΤΜΗΜΑ Γ΄

Ταχ. Δ/νση : Αριστοτέλους 17

Ταχ. Κώδικας: 101 87

Τηλέφωνο : 210-5236047

Πληρ: Μ. Ζιώγα

Εσωτ: 117

Αθήνα, 1.04.2009

Αριθ. Πρωτ. Υ10γ/οικ.

ΘΕΜΑ:Παράταση υποβολής αιτήσεων ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου.

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω μεγάλης προσέλευσης των ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου για την υποβολή των αιτήσεών τους, παρατείνεται μέχρι τις 6 .04.2009 η κατάθεση αυτών.

H ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Ν.Π.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΟΤΗ

ΕΣΩΤ. ΔΙΑΝΟΜΗ

Δ/νση Προσωπικού Ν.Π.

Τμήμα Γ΄ (2)

?????Παιδια κατι πηρε το αυτι μου κ για γενικες απεργιες Πεμπτη Παρασκευη.Αυτο μπορει να επηρεασει την υποβολη των αιτησ αραγε?

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι επειδή έχει ξαναγίνει.......να πηγαίνει κάποιος και να λέει..."ο Θεοδωρίδης έγραψε στο forum"

Μην πάει κανείς στο υπουργείο τη Δευτέρα για να καταθέσει αίτηση για αγροτικό και του πούνε πως η ημερομηνία κατάθεσης ήταν μέχρι την Παρασκευή 3/4/2009......

ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΑΡΑΚΛΕΣ! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑΣΟ ΗΤΑΝ ΠΕΙΣΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΤΗ ΕΠΑΓΡΥΠΝΗΣΗ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΥΡΙΑΝΕΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΜΑΖΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Ν.Π.

ΤΜΗΜΑ Γ΄

Ταχ. Δ/νση : Αριστοτέλους 17

Ταχ. Κώδικας: 101 87

Τηλέφωνο : 210-5236047

Πληρ: Μ. Ζιώγα

Εσωτ: 117

Αθήνα, 1.04.2009

Αριθ. Πρωτ. Υ10γ/οικ.

ΘΕΜΑ:Παράταση υποβολής αιτήσεων ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου.

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω μεγάλης προσέλευσης των ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου για την υποβολή των αιτήσεών τους, παρατείνεται μέχρι τις 6 .04.2009 η κατάθεση αυτών.

H ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Ν.Π.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΟΤΗ

ΕΣΩΤ. ΔΙΑΝΟΜΗ

Δ/νση Προσωπικού Ν.Π.

Τμήμα Γ΄ (2)

Πολύ καλό! :lol: ... τώρα το είδα ... :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτησω κατι!!Στην νεα αιτηση ιατρου με θητεια ζηταει να αναφερουμε την ''ημερομηνια υποβολης αιτησης παραιτησης απο προηγουμενη θεση''

Εδω θα γραψουμε την ημερομηνια διαγραφης μας απο την θεση που ειχαμε στο αγροτικο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ημερομηνία υποβολής αίτησης ζητάει, όχι ημερομηνία διαγραφής

μαζι θα υποβάλεις και την βεβαίωση, οπότε και λάθος να κάνεις θα το διορθώσουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το 2476 και 2479 μην τα δηλώσει όποιος έχει παρεξηγηθεί εδώ μέσα μαζί μου (2000-3000 μέλη δηλαδή) δεν θα περάσουμε ωραία :angry:
Τα δήλωσε όμως κάποια που δεν έχει παρεξηγηθεί εδώ μέσα, αλλά ούτε έξω από εδώ μαζί μου :anavwfwties:

Το χάνουμε το αγροτικό πατριώτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :antegeia:

Άντε, περιμένω και δεύτερο τηλεφώνημα να μου πει κι άλλος τα ευχάριστα...... :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολλα ακουσα αυτες τις μερες για μορια αγροτικα και δεν ξερω και εγω τι αλλα....για να δουμε σε λιγες μερες ποσα και ποια απο αυτα θα ειναι αληθεια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το γραφείο αγροτικών του ΥΥΚΑ: "Δεν έχουν ειδοποιηθεί για καμιά παράταση του χρόνου υποβολής αιτήσεων"

και σχεδόν άδειο το ΥΥΚΑ... emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλλον η λεξη επιτυχια ειναι ακρως αδοκιμη...ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ και αν δεν σας ερθει το αγροτικο παιξτε κανενα κινο,τζοκερ,λοττο....που ξερετε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :rolleyes:

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ?? ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΑΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ, ΝΑ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΖΕΣΤΗ ΜΟΝΟ.ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΛΕΙΨΕΙΣ ΔΕ ΘΙΓΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ emcensored

emquestionemquestionemquestionemquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :rolleyes:

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ??

emquestionemquestionemquestionemquestion

Ο Διοικητής του Νοσοκομείου, με την υπόδειξη του Διευθυντή του ΚΥ και με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Διοικητής του Νοσοκομείου, με την υπόδειξη του Διευθυντή του ΚΥ και με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων.

ΒΥΣΜΑ με λιγα λογια.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :rolleyes:

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ??

emquestionemquestionemquestionemquestion

Ο Διοικητής του Νοσοκομείου, με την υπόδειξη του Διευθυντή του ΚΥ και με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων.

Ο παλιός κάνει αίτηση. Εγκρίνεται από τον δ/ντη του ΚΥ. Στέλνεται στο νοσοκομείο. Από εκεί στο υπουργείο προς τελική έγκριση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Διοικητής του Νοσοκομείου, με την υπόδειξη του Διευθυντή του ΚΥ και με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων.

ΒΥΣΜΑ με λιγα λογια.....

Τα βύσματα δε λειτουργούν έτσι. Φροντίζουν ώστε πριν προκηρυχθεί η θέση τους, να μην αποσταλλεί στο Υπουργείο για να μπει στην προκήρυξη. Και κατόπιν κοιτούν να εξασφαλίσουν και την παραμονή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Διοικητής του Νοσοκομείου, με την υπόδειξη του Διευθυντή του ΚΥ και με γνώμονα τις ανάγκες των κατοίκων.

ΒΥΣΜΑ με λιγα λογια.....

Τα βύσματα δε λειτουργούν έτσι. Φροντίζουν ώστε πριν προκηρυχθεί η θέση τους, να μην αποσταλλεί στο Υπουργείο για να μπει στην προκήρυξη. Και κατόπιν κοιτούν να εξασφαλίσουν και την παραμονή.

Αχιλλέα, βλέπω γνωρίζεις το "νομότυπο" τρόπο της μη προκήρυξης της θέσης....αλλά δεν τον ακολούθησες, αφού το αγροτικό σου προκηρύχθηκε

Σωστή η ενημέρωση που κάνεις αλλά τα συγχαρητήρια προσωπικά από μένα στο ότι δεν ακολουθείς τους "νομότυπους" τρόπους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω...

Επίτηδες απαντώ έτσι για να σε φτάσω και στα ποστ...

πλάκα κάνω...

θα ήθελα να μου πεις και εσύ τη γνώμη σου για αυτά που μου είπε ο ξένος στο οικονομικό (τοπικ)...

έτσι για να γράψεις ένα ακόμη... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.