Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μάρτιος 2009


baddy

Recommended Posts

Καλά ρε παιδιά

εδώ δε λέγατε πολλοί οτι για να βγει νέα προκήρυξη πρέπει να έχουν σταλεί ήδη οι διορισμοί της προηγούμενης προκήρυξης?

Απ'όσο ξέρω αυτοί δεν έχουν σταλεί ακόμη.Και εδώ πρωτοτυπία έχουμε? Τί να πω....άβυσσος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Last Reply
Καλά ρε παιδιά

εδώ δε λέγατε πολλοί οτι για να βγει νέα προκήρυξη πρέπει να έχουν σταλεί ήδη οι διορισμοί της προηγούμενης προκήρυξης?

Απ'όσο ξέρω αυτοί δεν έχουν σταλεί ακόμη.Και εδώ πρωτοτυπία έχουμε? Τί να πω....άβυσσος...

για ξαναδιάβασε τι έχει γραφτεί στο forum

άβυσσος η ψυχή του doctor-pap :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι ιατρειο που εμεινε αζητητο στις δυο προηγουμενες προκυρηξεις σε αυτην δεν το βαλανε? βαρεθηκανε να το βαζουν τζαμπα?

κάπου θα παράπεσε μάλλον....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι? :withstupid:

Τι σημαίνει:''Οι γιατροί που ενδιαφέρονται να αποκτήσουν την ειδικότητα της γενικής ιατρικής μπορούν να υποβάλουν αίτηση για εκπλήρωση υπηρεσίας υπαίθρου''?Μέχρι τώρα δεν μπορούσαν?Η απλώς το επαναλαμβάνουν για παν ενδεχόμενο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε παιδιά

εδώ δε λέγατε πολλοί οτι για να βγει νέα προκήρυξη πρέπει να έχουν σταλεί ήδη οι διορισμοί της προηγούμενης προκήρυξης?

Απ'όσο ξέρω αυτοί δεν έχουν σταλεί ακόμη.Και εδώ πρωτοτυπία έχουμε? Τί να πω....άβυσσος...

για ξαναδιάβασε τι έχει γραφτεί στο forum

άβυσσος η ψυχή του doctor-pap :P

...μετά το είδα οτι στάλθηκαν :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι? :withstupid:

Τι σημαίνει:''Οι γιατροί που ενδιαφέρονται να αποκτήσουν την ειδικότητα της γενικής ιατρικής μπορούν να υποβάλουν αίτηση για εκπλήρωση υπηρεσίας υπαίθρου''?Μέχρι τώρα δεν μπορούσαν?Η απλώς το επαναλαμβάνουν για παν ενδεχόμενο?

Στην προηγούμενη προκήρυξη δεν σου φάνηκε περίεργο όμως......

:withstupid::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ημουν ακόμα ντροπαλή για να ξαναγράψω μετά από το τελευταίο ποστ μου. emblush

Δεν το πρόσεξα για να είμαι ειλικρινής!

Κύριε Θεοδωρίδη μου όλο με κατσαδιάζετε πώς να πάρω θάρος να γράψω? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κύριε Θεοδωρίδη μου όλο με κατσαδιάζετε πώς να πάρω θάρος να γράψω? :(
Για να είμαι κι εγώ ειλικρινής παρατηρώ πως τα βασικά τα έχεις μάθει :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εννοείται!!Κοτζάμ γιατρός!

Εξάλλου έτσι μίλαγα και πριν ασχέτως αν μου απαντούσατε..κάπως.

Πάντως δεν ήταν μόνο τα δικά σας ποστ αλλά και συναδέλφων,οπότε μην το πάρετε προσωπικά!

Η εκτίμησή μου είναι απεριόριστη στο πρόσωπό σας ένεκα της σπουδαίας πληροφόρησης που μας παρέχετε.

Τα σέβη μου.(χωρίς ίχνος ειρωνείας) emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Γιατροί που υπηρετούν την στρατιωτική τους θητεία μπορούν να λάβουν μέρος στην προκήρυξη, εάν

δύνανται μετά τον διορισμό τους να αναλάβουν υπηρεσία, και τούτο εάν προσκομίσουν σχετική βεβαίωση

από την μονάδα που υπηρετούν από την οποία θα προκύπτει η πιθανή ημερομηνία απόλυσής των από τις

τάξεις του Ελλ. Στρατού"

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εκτος απο την θεα τυχη ή κανα βυσμα δεν υπαρχει κανα τρικ για ν' αυξησουμε τις πιθανοτητες να παρουμε κανα αγροτικο???

Λεω μηπως...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣΟΧΗ στα επιπλεον δικαιλογητικα που χρειαζονται απο την προηγουμενη φορα !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια τι εγινε? εγω στο σταυρο που σας κανω emevlogies το αντεγραψα απο το pdf. αχ δεν ειμαι καλα. εκτος κι αν το απεσυραν στα μουλωχτα emxmm

μην αγχωνεσαι δεν εισαι συ τρελος,απλα το αρχειο απεσυρθη...κ επανατοποθετηθηκε

τα εχω κατεβασμενα κ τα δυο στον υπολογιστη-στο ενα υπαρχει στο αλλο οχι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος το απέσυρε.....από εκεί μέσα....παρακαλείται να το ξαναβάλει στη θέση του.

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ.......

ΜΟΛΙΣ ΛΕΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εννοείται!!Κοτζάμ γιατρός!

Εξάλλου έτσι μίλαγα και πριν ασχέτως αν μου απαντούσατε..κάπως.

Πάντως δεν ήταν μόνο τα δικά σας ποστ αλλά και συναδέλφων,οπότε μην το πάρετε προσωπικά!

Η εκτίμησή μου είναι απεριόριστη στο πρόσωπό σας ένεκα της σπουδαίας πληροφόρησης που μας παρέχετε.

Τα σέβη μου.(χωρίς ίχνος ειρωνείας) emiloveyou

Μας δουλεύουν κάποιοι στο υπουργείο με τις αλλαγές που κάνουν στο site τους, δουλευόμαστε και μεταξύ μας :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα οι ανθρωποι δε παιζονται. μαλλον ο κανακαρης εχει να υπηρετησει αδειες και φυλακες και δε τους βγαινουν οι μερες. ερχονται κι εκλογες . δε μπορουν να τα καθυστερουν αιωνια. να δουμε στην επομενη ανακοινωση που θα βγει πως θα ειναι και τι παραταση θα εχει. ασχετο- εχω 24 μορια και θελω να δηλωσω Πτολεμαιδα γιατι γουσταρω το μοσχαρισιο γυρο της, μπορω ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος το απέσυρε.....από εκεί μέσα....παρακαλείται να το ξαναβάλει στη θέση του.

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ.......

ΜΟΛΙΣ ΛΕΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.....

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Αν και η συγκεκριμένη ρύθμιση για το στρατό είναι δίκαια, δε γίνεται να εμφανίζεται και να εξαφανίζεται σαν το φαντομά!!!

Οι ενέργειες του υπουργείου είναι πλέον απροκάλυπτες! Αναρωτιέμαι κι εγώ αν θα σχολιαστεί. Πλέον το λινκ δεν είναι αρκετό, πρέπει να αποθηκεύονται οι ανακοινώσεις τους κάθε ώρα και στιγμή! Δεν ντρέπονται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειναι κατα το οποιος προλαβε τον κυριο ειδε....!

Μπορει απλα να εξαφανιστηκε για να πιστεψουν καποιοι οτι δεν ισχυει και να μειωθει ο ανταγωνισμος για τα "δικα μας παιδια"!

ε για καθιστε.... μονο 10 σελιδες ειναι η νεα προκηρυξη..... μη δηλωσουν και τα απανταχου στρατα!

ενυγουεϊ κοντος ψαλμος αν δεν ξημερωσει δευτερα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ασχετο- εχω 24 μορια και θελω να δηλωσω Πτολεμαιδα γιατι γουσταρω το μοσχαρισιο γυρο της, μπορω ?

παρακαλώ τους διαχειριστές του forum να μεταφέρουν στη σωστή ενότητα το post του συναδέλφου

ΕΔΩ

:angry:

Εκτός και αν είσαι ο Βλαβογελάκης Αντώνιος21 μόρια 1/10/2005 Νομός Ημαθίας :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σορρυ αλλά από ότι παρατήρησα αγροτικό το οποίο είχε βγει στην προηγούμενη προκήρυξη και δεν το πήρε κανένας ξαναβγαίνει τώρα αλλά δεν είναι επί θητείας όπως είναι το Π.Ι. Βίβλου Α’ θέση στις Κυκλάδες ΓΝ – ΚΥ Νάξου. Γιατί άραγε???? Λέω εγώ τώρα…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσα ιατρεία μείναν κενά στην προηγούμενη προκήρυξη θα έπρεπε να είναι "επί θητεία" σε αυτή; :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.