Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μάρτιος 2009


baddy

Recommended Posts

Όσα ιατρεία μείναν κενά στην προηγούμενη προκήρυξη θα έπρεπε να είναι "επί θητεία" σε αυτή; :withstupid:

Τασούλη με εκπλήσσεις Αλλά Ναι τα επί θητείας είναι οι θέσεις τις οποίες δεν τις έχουν πάρει στην προηγούμενη και στην επόμενη είναι κενές. Αν και έχω παρατηρήσει ότι γίνονται και παρατυπίες τελευταία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Last Reply

Φοβάμαι πως κάνεις λάθος.

Και της Πτολεμαΐδας έμεινε κενό....δεν είναι "επι θητεία".

Για ξαναψάξτο.....

Τα "επί θητεία" αλλιώς ορίζονται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω οτι τα δις και ανω αζητητα βγαινουν επι θητεια καθως και τα κενα ιατρεια λογω παραιτησης του προηγουμενου υποχρεου

παλαιοτερα μαλιστα επρεπε η παραιτηση του υποχρεου να ειναι > των 3 μηνων απο την ημερομηνια ληξης της θητειας του διαφορετικα προκηρυσσοταν κανονικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μια τελευταία συμβουλή-προτροπή

Επειδή μπορεί να υπάρχουν κάποια λάθη στην προκήρυξη....μην τρέξετε να καταθέσετε τις αιτήσεις σας και φυσικά δεν υπάρχει λόγος να τις στείλετε με ταχυδρομείο πριν την παρασκευή 3 Απριλίου.

Περιμένετε να βγουν οι συνηθισμένες ανακοινώσεις....διορθώσεις και μετά δηλώνετε.....δυο φορές στο υπουργείο ή δυο φορές ταχυδρομείο δεν υπάρχει λόγος φαντάζομαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει καποιος να μου εξηγησει που πηγε στην νεα προκήρυξη το Π.Ι. Δροσοπηγης Ιωαννινων το οποιο στην προκηρυξη του Φεβρουαριου παρεμεινε κενο λογω διορισμου των 3 συναδελφων που το δηλωσαν στην πρωτη τους επιλογη? οεο :antegeia:

Β ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΗΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12 ΥΠΟΧΡ 1/1/2007

Β ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ 10 ΥΠΟΧΡ ΚΕΝΟ ΙΑΤΡ 16/7/2007

Β ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9 ΥΠΟΧΡ 2/10/2007

Εκτος και αν ειμαι στραβος και δεν μπορω να το δω στην καινουρια προκηρυξη! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γι αυτό έγραψα μην βιαστείτε να στείλετε τις αιτήσεις.

Αρκετοί συνάδελφοι μου ανέφεραν παρόμοια "προβλήματα".

Προσωπικά επειδή θα καταθέσω τη Δευτέρα την αίτησή μου θα ρωτήσω για όλα τα παρόμοια "προβλήματα".

Οπότε μπορεί να βγει η ................ορθή επανάληψη της προκήρυξης emo-rade.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ήταν να μην τα δηλώσετε......τα δήλωσε συνάδελφος με πολλά μόρια.

575 Π.Ι ΔΡΕΠΑΝΟΥ 24/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

1787 Π.Ι ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ 21/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ήταν να μην τα δηλώσετε......τα δήλωσε συνάδελφος με πολλά μόρια.

575 Π.Ι ΔΡΕΠΑΝΟΥ 24/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

1787 Π.Ι ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ 21/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Thanks!!!!!!!!!! Το άλλο θέμα είναι οι γενικοί ιατροί τι θα δηλώσουν....

Επισης αναρωτιέμαι αν το να πας στο ΥΥΚΑ εχει νόημα μήπως και μάθεις κάτι παραπάνω από εκεί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ήταν να μην τα δηλώσετε......τα δήλωσε συνάδελφος με πολλά μόρια.

575 Π.Ι ΔΡΕΠΑΝΟΥ 24/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

1787 Π.Ι ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ 21/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Thanks!!!!!!!!!! Το άλλο θέμα είναι οι γενικοί ιατροί τι θα δηλώσουν....

Επισης αναρωτιέμαι αν το να πας στο ΥΥΚΑ εχει νόημα μήπως και μάθεις κάτι παραπάνω από εκεί...

Δεν έχει νόημα, γιατί πολλές αιτήσεις κατατίθενται ταχυδρομικά και ανοίγονται από το ΥΥΚΑ ακόμη και μέρες μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων.

Πραγματικά, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ποτέ για το ποιοί δηλώνουν τις ίδιες επιλογές με εσένα, ειδικά αν πρόκειται για περιζήτητο Π.Ι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΒΥΣΜΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ????

ΕΔΩ ΣΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΙΤΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΠΗΡΑΝΕ ΧΟΝΤΡΟ ΑΚΥΡΟ.ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΜΕΣΩΣ...

ΑΛΛΟ...

Η ΘΕΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΝΟΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 08 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ, ΟΠΩΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΤΟΥ.

ΔΕ ΒΓΗΚΕ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ.

ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΧΟΝΤΡΑ ΜΕ ΦΑΙΝΕΤΙΑ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

emcensoredemcensoredemcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μια τελευταία συμβουλή-προτροπή

Επειδή μπορεί να υπάρχουν κάποια λάθη στην προκήρυξη....μην τρέξετε να καταθέσετε τις αιτήσεις σας και φυσικά δεν υπάρχει λόγος να τις στείλετε με ταχυδρομείο πριν την παρασκευή 3 Απριλίου.

Περιμένετε να βγουν οι συνηθισμένες ανακοινώσεις....διορθώσεις και μετά δηλώνετε.....δυο φορές στο υπουργείο ή δυο φορές ταχυδρομείο δεν υπάρχει λόγος φαντάζομαι.

Αγαπητε συναδελφε Τασο,

Αν πιστευεις οτι θα βγουν ανακοινωσεις και διορθωσεις πανω στην προκηρυξη, θα μπορουσες να αναφερεις στους εκει αρμοδιους του Υπουργειου Υγειας να προκηρυξουν και το Π.Ι Ερεσσου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μια τελευταία συμβουλή-προτροπή

Επειδή μπορεί να υπάρχουν κάποια λάθη στην προκήρυξη....μην τρέξετε να καταθέσετε τις αιτήσεις σας και φυσικά δεν υπάρχει λόγος να τις στείλετε με ταχυδρομείο πριν την παρασκευή 3 Απριλίου.

Περιμένετε να βγουν οι συνηθισμένες ανακοινώσεις....διορθώσεις και μετά δηλώνετε.....δυο φορές στο υπουργείο ή δυο φορές ταχυδρομείο δεν υπάρχει λόγος φαντάζομαι.

Αγαπητε συναδελφε Τασο,

Αν πιστευεις οτι θα βγουν ανακοινωσεις και διορθωσεις πανω στην προκηρυξη, θα μπορουσες να αναφερεις στους εκει αρμοδιους του Υπουργειου Υγειας να προκηρυξουν και το Π.Ι Ερεσσου?

Και γιατί δεν κάνεις κάτι πιό απλό???Γιατί δεν ρωτάς το νοσοκομείο γιατί δεν έστειλε στο υπουργείο χαρτί για το ΠΙ που θές???Το υπουργείο ότι του δίνουν βγάζει στην προκήρυξη(τις περισσότερες φορές).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ήταν να μην τα δηλώσετε......τα δήλωσε συνάδελφος με πολλά μόρια.

575 Π.Ι ΔΡΕΠΑΝΟΥ 24/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

1787 Π.Ι ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ 21/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ 4 ΕΚΤΟΣ... ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΑΣΟ? ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΟΡΙΑ? ΑΝ ΝΑΙ PLEASE...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως λέω να κάνουμε μια κατάσταση με τις προτιμήσεις μας για να μην πέσουμε ο ένας πάνω στον άλλο! :splaaaats: Που ξέρεις μπορεί να τα καταφέρουμε κάποιοι και κάποια από τα κενά τελικά να γεμίσουν. embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γι αυτό έγραψα μην βιαστείτε να στείλετε τις αιτήσεις.

Αρκετοί συνάδελφοι μου ανέφεραν παρόμοια "προβλήματα".

Προσωπικά επειδή θα καταθέσω τη Δευτέρα την αίτησή μου θα ρωτήσω για όλα τα παρόμοια "προβλήματα".

Οπότε μπορεί να βγει η ................ορθή επανάληψη της προκήρυξης emo-rade.gif

Βρε 'σύ, συνονόματε :splaaaats:

...μια χάρη :

Μήπως, θα μπορούσες να μάθεις, από κάπως πιο έγκυρη και "βάσιμη" πηγή,

σχετικά με ενδεχόμενη Προκήρυξη για τα Πλοία???...

Να 'σαι καλά.

Σε χαιρετώ :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο που θα δηλώσω θα ρωτήσω τα όσα έχετε αναφέρει εδώ και σε π.μ. και θα γράψω ότι μου απαντήσουν εδώ αύριο το απόγευμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά θα ήταν να μην τα δηλώσετε......τα δήλωσε συνάδελφος με πολλά μόρια.

575 Π.Ι ΔΡΕΠΑΝΟΥ 24/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

1787 Π.Ι ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ 21/4/2009 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ 4 ΕΚΤΟΣ... ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΑΣΟ? ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΟΡΙΑ? ΑΝ ΝΑΙ PLEASE...

Για νομό Κοζάνης η κατάταξη των μορίων για την τωρινή προκήρυξη είναι βάσει των προηγούμενων αποτελεσμάτων κάπως έτσι (από 13 μέχρι 6 μόρια)

3395749887_72c975c275_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητε συναδελφε Τασο,

Αν πιστευεις οτι θα βγουν ανακοινωσεις και διορθωσεις πανω στην προκηρυξη, θα μπορουσες να αναφερεις στους εκει αρμοδιους του Υπουργειου Υγειας να προκηρυξουν και το Π.Ι Ερεσσου?

Λυπάμαι, αλλά το μόνο που μπορώ να μάθω είναι:

1.Που πήγε η παράγραφος που αναφερόταν στους στρατεύσιμους.

2. Γιατί ξαναπροκηρύσσεται το 2474 Β' ΘΕΣΗ Κ.Υ. ΘΕΡΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ αφού στα προηγούμενα αποτελέσματα έχει επιλεγεί η συνάδελφος Ψειμαδά Μαρία.

3. Γιατί δεν ξαναπροκηρύχθηκε το αγροτικό ιατρείο της Δροσοπηγής Ιωαννίνων αφού έμεινε κενό στην προηγούμενη προκήρυξη και

4. Πότε και αν βγει προκήρυξη για τα πλοία.

Για το λόγο που δεν έχουν προκηρυχθεί αρκετά άλλα ιατρεία έχουμε αναφερθεί αρκετές φορές σε παλαιότερες συζητήσεις, δεν είναι μόνο το Π.Ι. Ερεσσού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο που θα δηλώσω θα ρωτήσω τα όσα έχετε αναφέρει εδώ και σε π.μ. και θα γράψω ότι μου απαντήσουν εδώ αύριο το απόγευμα.

Είσαι πρώτος ρε μάγκα μου!!

Να 'σαι καλά!! B) B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ αυτό που θέλω....είναι να δω σε γκρι φόντο το ονοματάκι μου. :)

αφήνω την πρωτιά σε άλλους λοιπόν.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπάμαι, αλλά το μόνο που μπορώ να μάθω είναι:

1.Που πήγε η παράγραφος που αναφερόταν στους στρατεύσιμους.

2. Γιατί ξαναπροκηρύσσεται το 2474 Β' ΘΕΣΗ Κ.Υ. ΘΕΡΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ αφού στα προηγούμενα αποτελέσματα έχει επιλεγεί η συνάδελφος Ψειμαδά Μαρία.

3. Γιατί δεν ξαναπροκηρύχθηκε το αγροτικό ιατρείο της Δροσοπηγής Ιωαννίνων αφού έμεινε κενό στην προηγούμενη προκήρυξη και

4. Πότε και αν βγει προκήρυξη για τα πλοία.

Για το λόγο που δεν έχουν προκηρυχθεί αρκετά άλλα ιατρεία έχουμε αναφερθεί αρκετές φορές σε παλαιότερες συζητήσεις, δεν είναι μόνο το Π.Ι. Ερεσσού.

1. Αφαιρέθηκε γιατί δεν ορίζανε το χρονικό διάστημα, το διάστημα δηλαδή που θα είχε ο στρατεύσιμος μέχρι να απολυθεί, ώστε να διασφαλίζεται η απόλυσή του από το στρατό σε περίπτωση διορισμού του στο αγροτικό.

2.Διορθώθηκε, όπως επίσης και κάποια άλλα αγροτικά.

4. Δόθηκε ως αζήτητο. Πως, γιατί και σε ποιον.....δεν ρώτησα.

4. Είναι 16 θέσεις και θα βγει σύντομα.......πιστεύω μετά το Πάσχα, όταν θα βγουν τα αποτελέσματα των ιατρείων Κ.Υ. και Π.Ι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.