Jump to content

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΤΑ 1 ΗΜΕΡΑ!!!!!


manosbr

Recommended Posts

KAΛΕΣ ΟΛΕς ΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ!!!

ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ?

ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΙΣΩΣ???

ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΤΛ.....

και να πούμε τί? γιατί δίνεται βάση στους μισούς=μάγκες και δίνετε παρατάσεις για να διαλέξουν χωριό τα θρεφτάρια τους και... αφήνετε στην απ'έξω τους άλλους μισούς=μα..κες, δλδ εμάς?

και τί να μας πουν απ'το Υπουργείο?? ότι τους πρίζουν τα ούμπαλα κάθε φορά που βγαίνει αυτή η βρωμο-προκήρυξη και παίρνουν φωτιά τα τηλέφωνα στα γραφεία και στις ιδιαιτέρες? ότι έχουν βαρεθεί να βλέπουν κοσμοσυρροή στα γραφεία όχι των αγροτικών, αλλά στους πάνω ορόφους, κάθε φορά που θα βγει η προκήρυξη... ότι λες και δεν υπάρχει τίποτε άλλο, ολόκληρο Υπουργείο πρέπει να ασχοληθεί, με το πού θα δηλώσει ο βουτυρομπεμπές.... Πώς λέτε να μας βλέπουν μετά???

παιδιά αυτά που γράφουμε εδώ τα διαβάζει κανείς?εννοώ κάποιος υπεύθυνος..η τζάμπα σκιζόμαστε μεταξύ μας?

τι να πω ΑΙΣΧΟΣ..

βέβαια, τα διαβάζουν οι άλλοι μισοί=μάγκες, για να βλέπουν πώς αντιδρούμε εμείς=μα...κες και να οργανώνουν τις "αντεπιθέσεις τους"...

ΥΓ: τίποτα δεν υπάρχει πια... μόνο ο ΑΕΛ λείπει από το θέατρο του παραλόγου που εξελίσσεται σε αυτό το τόπικ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Last Reply
KAΛΕΣ ΟΛΕς ΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ!!!

ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ?

ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΙΣΩΣ???

ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΤΛ.....

υποτιθεται ειμαστε κ γιατροι κ εχουμε μια αλφα εφυια... και το μονο που κανουμε ειναι να ανεχομαστε την απροκαλυπτη διαφθορα.Συναδελφε κι εγω μαζι σου αν μπορουμε να οργανωσουμε κατι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραια να μαζευτουμε...

για νακουω προτασεις...εγω δεν εχω καποια συγκεκριμενη...να τους πουμε να ακυρωσουν την προκηρυξη και να βγει καινουργια οπου δεν θα δοθει παραταση??δεν παιζει...

να τους πουμε να μην γινουν δεκτες οι αιτησεις που κατατεθηκαν σημερα??δεν παιζει...

να προτεινουμε να επαναληφθει η προκηρυξη και να μην γινονται δεκτες αιτησεις απο γονεις,συγγενεις,κηδεμονες παρα μονο απο τους αμεσα ενδιαφερομενους??δεν παιζει...

δεν θελω να φανω απογοητευτικος αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι εφικτο σε αυτην την περιπτωση.για να μην αναφερθω στο γεγονος οτι μας εχουνε γραμμενους οτι και να λεμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τί να κάνουμε? να ζητήσουμε να μη γίνουν δεκτές όλες οι αιτήσεις που πρωτοκολλήθηκαν σήμερα? τί νόημα έχει? η κακία θα μας μείνει...

να ζητήσουμε, μαζί με την ημερομηνία πτυχίου και τα μόρια, να φαίνεται και η ημερομηνία του πρωτοκόλλου? (έτσι, απλά το λαμόγιο θα μας χαιρετάει, απ'τα γκριζαρισμένα γράμματα... "γεια σας, μα...κες, πού περιμένατε και αγροτικό!! εγώ και με ένα μόριο και ΝΑ! το καλύτερο κομμάτι διάλεξα!! τέτοια κ//λοφαρδία, εγώ και ΜπινΛαντεν όταν πέτυχε τους πύργους...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορω να καταλαβω σε καθε τι που γινεται μεσα στα υπουργεια να υπαρχουν τα λαμογια και οι μαλ....ες...πιος ητανε στο υπουργειο την τελευταια μερα?? Δεν μπορουσε να καλεσει εισαγγελεα???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα προτεινα αστειευομενος,λες να εννοουσα σοβαρα να ζητησουμε να ξαναβγει προκηρυξη και νακυρωθει η τωρινη?

αντε και το προτεινουμε αυτο που λες,να δημοσιευτει και η ημερομηνια πρωτοκολλου.ε και?θα γινει ρεζιλι και τι εγινε?δεν θαποδεχτει την θεση μηπως?λες να ζητησει μετα συγνωμη κιολας?

θελω να πω πως πρακτικα δεν θα λυσει το προβλημα σου,μου,του και παει λεγοντας κατι τετοιο.εξαλλου,επιμενω πως οτι και να προτεινουμε,απλα δεν τους νοιαζει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προτεινω να συνεχισουμε την κουβεντα ως ειχε οχι τιποταλλο αλλα θα βγουμε εκτος θεματος και θα παρουμε την αγουσα

παρολαυτα,σοβαρα θεωρειτε πως το προβλημα μας ειναι οι ξενοι?δηλαδη παιδια,αυτοι που κατεθεσαν σημερα ιατησεις και τους βριζετε-χαρακτηριζετε ηταν ξενοι?ηρθανε οι κογκολεζοι και οι ινουιτ η μηπως ητανε οι αβοριγινες και οι θιβετιανοι που πηρε τηλεφωνο ο μπαμπακας και η μαμακα τους να "τα μιλησει" με το βυσμα τους για ενα αγροτικο?οκ,παω πασο,οτι πειτε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν αναφερεσαι σε μενα,μπορω να σου πω γιατι εχω τοσα μορια αν θες,δεν εχω να κρυψω κατι

αν παλι μιλας γενικα,αυτος.η που εχει τα πολλα μορια,δεν νομιζω πως χρειαζεται ναπυθυνθει σε καποιο βυσμα για να κανει την δουλεια του.ετσι κι αλλιως,οι πιθανοτητες ειναι με το μερος του/της.το πολυ πολυ να του παρει την μια θεση καποιος γενικος γιατρος.παλι εχει ομως τη δευτερη επιλογη.τους υπολοιπους να φοβασαι,που δεν εχουνε τοσα μορια,αυτοι ειναι που θα χρησιμοποιησουνε αθεμιτα μεσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν αναφερεσαι σε μενα,μπορω να σου πω γιατι εχω τοσα μορια αν θες,δεν εχω να κρυψω κατι

αν παλι μιλας γενικα,αυτος.η που εχει τα πολλα μορια,δεν νομιζω πως χρειαζεται ναπυθυνθει σε καποιο βυσμα για να κανει την δουλεια του.ετσι κι αλλιως,οι πιθανοτητες ειναι με το μερος του/της.το πολυ πολυ να του παρει την μια θεση καποιος γενικος γιατρος.παλι εχει ομως τη δευτερη επιλογη.τους υπολοιπους να φοβασαι,που δεν εχουνε τοσα μορια,αυτοι ειναι που θα χρησιμοποιησουνε αθεμιτα μεσα

Ακριβως!Η αδικια δεν αφορα αυτους που εχουν πολλα μορια αλλα αυτους που εχουν λιγα...αυτοι παραγκωνιζονται..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προφανως και αυτοι θα την πληρωσουνε

το μονο που λεω ειναι οτι αυτος με τα πολλα μορια δεν εχει ανγκη να βαλει βυσμα ρε παιδια.αφου ουτως η αλλως θα την παρει την θεση νομιμοτατα.τι να το κανει το δοντι??

οσοι εχουνε λιγα μορια και δεν ξερουνε επομενως κατα ποσον θα παρουνε η οχι την πολυποθητη θεση,αυτοι εχουνε εναν λογο παραπανω να χρησιμοποιησουνε λυτους και δεμενους.

τουλαχιστον,αυτο ειναι το σκεπτικο μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα το είδα!!!!!!!!!!!!!!!!!Μάλλον ζω στο Τιμπουκτού και δεν το είχα συνειδητοποιήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :anavwfwties:

ουγκ! κρισα! να σε πω τα νέα από εντώ, στου Τιμπουκτού? :lol:

Σήμερα, μια ορδή Ύαινες καταβρόχθησαν, κάτι Γαζελίτσες που έτρεχαν ανέμελες και ονειροπόλες να καταθέτουν αιτήσεις, τις προηγούμενες μέρες!!!! :lol:

Ρε σεις... λέτε να βγάλει ο Φύλαρχος Βαθύ Λαρύγγι καμιά καινούρια Παράταση?? Ωρε-πλάκες!!! Τότε είναι που θα πάρω καρβουνομπογιά, θα βάλω ψάθα-φούστα και φτερά-καπέλο και θα πάω να χορέψω το Χορό της Βροχής έξω από την Αριστοτέλους... :lol::lol::lol::splats::splats::splats::huh:

ΥΓ: και τώρα με συγχουρείτε, αλλά με κηνυγάνε κάτι Τσακάλια και ψιλουβιάζομαι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!!!!!!

εΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ:

1. ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΣΕ ΜΜΕ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΙΨΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ)

2.ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ, ΙΣΑ, ΠΙΣ ΚΤΛ

ΓΙΑ ΜΜΕ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ (ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ)

ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εναν δημοσιογραφο στο αστυνομικο ρεπορταζ ξερω αμα θελετε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορω να καταλαβω σε καθε τι που γινεται μεσα στα υπουργεια να υπαρχουν τα λαμογια και οι μαλ....ες...πιος ητανε στο υπουργειο την τελευταια μερα?? Δεν μπορουσε να καλεσει εισαγγελεα???
εισαγγελέα; :wacko:

Ποιοι ητανε ρε παιδια στο υπουργειο τωρα ολοι μαζι να πανε στον εισαγγελεα αρκετα πια....

Να πάνε.....οι άλλοι.... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ...ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟΝ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ....ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΥΠ.ΥΓ....

ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ... ΑΞΙΟΣ!!!ΑΞΙΟΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα χωρίς πλάκα, ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε ΤΙΠΟΤΑ!

Το μόνο που μπορεί να κάνει όποιος δεν επιλεγεί για το αγροτικό που είχε διεκδικήσει(=μα...κας), είναι να πάει και να ζητήσει να δει τον αριθμό πρωτοκόλλου που είχε η αίτηση εκείνου που του το πήρε και τότε, μόνο και εάν εκείνος που του το πήρε, κατέθεσε σήμερα, ΙΣΩΣ, να μπορέσει με κανένα δικηγόρο, να αποδείξει το αναπόδεικτο, ότι δλδ ο αντίπαλος(=μάγκας) χρησιμοποίησε τρόπους μη θεμιτούς για να μάθει εκ των προτέρων το πού είχε δηλώσει το θύμα(=μα...κας).

ΥΓ: το να δει κάποιος πού έχει πιθανότητες να πάρει αγροτικό ΣΗΜΕΡΑ, είναι γελοίως εύκολο, μέσα από τους υπολογιστές του τμήματος του πρωτοκόλλου... ο υπάλληλος που περνούσε τον αριθμό πρωτοκόλλου, σκανάριζε (αν δεν κάνω λάθος, την πρώτη σελίδα της αίτησης) και κατ'επέκτασην, τις επιλογές μας(=μα...κες)... ο σημερινός μαγκάκος, μέσα από το πρωτόκολλο(προφανώς θα έχουν κάποιο λογισμικό σύστημα που κρατούν για το πρωτόκολλο των αιτήσεων του αγροτικού), μπορεί να κάνει την έρευνά του και να "ψαρέψει" το αγροτικάκι του...

Κι εμείς τώρα, θέλουμε να κουρέψουμε τ'αβγό!!!?!!! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα χωρίς πλάκα, ΔΕΝ μπορούμε να κάνουμε ΤΙΠΟΤΑ!

Το μόνο που μπορεί να κάνει όποιος δεν επιλεγεί για το αγροτικό που είχε διεκδικήσει(=μα...κας), είναι να πάει και να ζητήσει να δει τον αριθμό πρωτοκόλλου που είχε η αίτηση εκείνου που του το πήρε και τότε, μόνο και εάν εκείνος που του το πήρε, κατέθεσε σήμερα, ΙΣΩΣ, να μπορέσει με κανένα δικηγόρο, να αποδείξει το αναπόδεικτο, ότι δλδ ο αντίπαλος(=μάγκας) χρησιμοποίησε τρόπους μη θεμιτούς για να μάθει εκ των προτέρων το πού είχε δηλώσει το θύμα(=μα...κας). Καλή η πρότασή σου

ΥΓ: το να δει κάποιος πού έχει πιθανότητες να πάρει αγροτικό ΣΗΜΕΡΑ, είναι γελοίως εύκολο, μέσα από τους υπολογιστές του τμήματος του πρωτοκόλλου... ο υπάλληλος που περνούσε τον αριθμό πρωτοκόλλου, σκανάριζε (αν δεν κάνω λάθος, την πρώτη σελίδα της αίτησης) και κατ'επέκτασην, τις επιλογές μας(=μα...κες)... ο σημερινός μαγκάκος, μέσα από το πρωτόκολλο(προφανώς θα έχουν κάποιο λογισμικό σύστημα που κρατούν για το πρωτόκολλο των αιτήσεων του αγροτικού), μπορεί να κάνει την έρευνά του και να "ψαρέψει" το αγροτικάκι του... Δεν ισχύει αυτό που γράφεις

Κι εμείς τώρα, θέλουμε να κουρέψουμε τ'αβγό!!!?!!! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως και να μην ισχύει η εκδοχή μου για το κρυφοκοίταγμα, αλλά δεν απέχει και πολύ απ'την πραγματικότητα...

Ίσως και είναι καλή ιδέα ο δικηγοράκος, αλλά και νομικά να το πας, το αγροτικό ΔΕΝ θα το πάρεις! Θα τραβηχτείς αδίκως και στο τέλος πάλι θα μείνεις με το απ'αυτό στο χέρι... Νομικά θα πάρει χρόνο και στο μεταξύ ο μάγκας θα έχει ήδη βρει και γκόμενα απ'τα πέριξ του αγροτικού...

Προσωπικά ΔΕ συμβουλεύω ΚΑΝΕΝΑ να το πάει νομικά! Άδικος κόπος!

ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που το φάγαμε!!!! Ας το απολαύσουμε!!! Στα αποτελέσματα, θα γελάσει ο κάθε πικραμένος!!!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως και να μην ισχύει η εκδοχή μου για το κρυφοκοίταγμα, αλλά δεν απέχει και πολύ απ'την πραγματικότητα...
Το έχω ξαναρωτήσει, αλλά απάντηση ποτέ δεν πήρα. Με ποιον τρόπο ο υπάλληλος στο πρωτόκολλο θα σου πει ποιος δήλωσε που;

Με το να σκανάρει την αίτηση δίνοντας αριθμό πρωτοκόλλου;

Εκτός αν έχει κάποια λίστα που τα γράφει ο ίδιος ανά αγροτικό κάθε φορά που περνάει πρωτόκολλο στην αίτηση.

Καλά θα ήταν όταν θέλουμε να καταγγείλουμε κάποιον για κάτι να γνωρίζουμε και το γιατί θα τον καταγγείλουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα απ'τη στιγμή που σου σκανάρει την πρώτη σελίδα της αίτησής σου, η αίτησή σου βρίσκεται ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ σε κοινή διάθεση του δικτύου του Υπουργείου...

και μετά, γιατί αρχίζεις πάλι ότι θέλω να καταγγείλω κάποιον, εγώ υποθέσεις κάνω και ποστάρω ελεύθερα όπως όλοι οι άλλοι

κι ο υπάλληλος τη δουλειά του κάνει κανονικότατα, ΑΛΛΟ αν άλλοι καταχράζονται αυτό το σύστημα πρωτοκόλλου

ποιόν να καταγγείλω? τους γονείς εκείνων που καταχράζονται τις δυνάμεις που ασκούν στους πολιτικούς προκειμένου να βολέψουν τα μαναράκια τους?

να καταγγείλω δλδ ποιόν?

μη με τρελαίνεις βραδιάτικα...

άσε που δεν ξέρω και ΚΑΝΕΝΑ που να έχει δικαιωθεί μετά από καταγγελία...

γι'αυτό σου λέω, άσε τις καταγγέλιες για τους Νομικούς που κάνουν και λίγη πρακτική μέσα από αυτές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.