Jump to content

Να πάρω την κοπέλα μου στα ξένα;


joinmenow

Recommended Posts

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ξεκιναμε αγροτικο και ειδικοτητα δεσμευμενοι.Ποσω μαλλον οταν φευγουμε για εξωτερικο.Οσοι το κανανε,χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο.Οσοι ξεκινανε ελευθεροι και ωραιοι (αν και δε χρειαζεται να ειναι ωραιοι,η ιατρικη μπλουζα ομορφαινει μεχρι και τους μπαμπουινους) το κεφαλι τους το εχουν συνεχως απασχολημενο (το κατω).Θα βλεπετε κατι χλειμιτζουρες γιατρους να πηδανε μ@υναρες νοσηλευτριες,ασθενεις,συνοδους,καθαριστριες,κυλικειουδες,θα ζηλευετε και θα τα κανετε και σεις.

ΑΝΤΡΕΣ...ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Last Reply

Προς docev και Βαβώ: Ωραία, ικανοποιήσατε τα φεμινιστικά σας ένστικτα. Και τι έγινε; Έχασε η Βενετιά βελόνι.

Τεσπα, δεν αξίζει να ασχολούμαι παραπάνω. Και πολύ ασχολήθηκα κιόλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον it's coffee time now.

φιλια απο νοτο σε σενα αποκλειστικα λατρεμενο αλφαβητο!!!!

να έρθω κι εγώ; Έχω τόσα να σου πω.....

Απλά βαρέθηκα να βλέπω τσακωμούς χωρίς αιτία....(και να φανταστείς το λέω εγώ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τεσπα, δεν αξίζει να ασχολούμαι παραπάνω. Και πολύ ασχολήθηκα κιόλας.

Εσύ να ασχολείσαι με μένα.....και άσε "αυτές" στην ησυχία τους.

Τέλος του μήνα κατεβαίνω Αθήνα....έχουμε πολλά να πούμε....και να πιούμε alc.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ γέλιο.

Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί σε μία σοβαρή συζήτηση πρέπει πάντα να υπάρχει ένα spam post. Δεν σας καταλαβαίνω πραγματικά....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό, αλλά με τίποτα τόσο καλό όσο το Johnnie Blue Label.

(έχω διδακτορικό στο θέμα, άκου με που σου λέω!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό, αλλά με τίποτα τόσο καλό όσο το Johnnie Blue Label.

(έχω διδακτορικό στο θέμα, άκου με που σου λέω!)

Είναι αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ; Αν όχι κάτσε εκεί που κάθεσαι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό, αλλά με τίποτα τόσο καλό όσο το Johnnie Blue Label.

(έχω διδακτορικό στο θέμα, άκου με που σου λέω!)

Είναι αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ; Αν όχι κάτσε εκεί που κάθεσαι....

Είναι αναγνωρισμένο αυτόματα λόγω Ιταλίας. Άσε που έχει και παγκόσμια ισχύ. Μέχρι και στη NASA το δεχτήκανε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τον ακριβοδικαιο-αδεκαστο Μπαρα-επιτηρητη της λειτουργιας του forum δε θα ασχοληθω καν γιατι κατι μου λεει οτι κανει την πλακα του εδω μεσα. Σεβαστο. Το να ειναι απλα τσουτσεκι το ψιλοαποκλειω γιατι αν ισχυε, θα σπουδαζε ιατρικη.

Ακριβοδίκαιο-αδέκαστο Μπαρα επιτηρητή.....τι λέει τούτο?....λάλησε?

Αμά σου λέει "κάτι" καλά είμαστε....που να σου έλεγε πολλά ...τότε θα είχαμε πρόβλημα!!

Ρε σεις πρώτη φορά με λένε τσουτσέκι....αγχώθηκα τώρα.

Το ψιλοαποκλείω δεν σημαίνει ότι το αποκλείεις εξωλοκλήρου.

Πίστευω πως μέσα σου με λες τσουτσέκι.

Δηλαδή το λες σαν να εννοείς και θελω και δεν θέλω.

Και το γουβέτσι και το κοκκορέτσι.

Και π.χ τον Κώστα και τον Νικο

Άκου εδώ ρε τι γίνεται? Την θίξαμε....πότε το έκανα αυτό και δεν το θυμάμαι?....και μας βρίζουμε!!

Βάβω αν δεν έκανα την πλάκα μου....θα το άκουγες το άσμα.

Αντε γιατί πετάτε "τους λοξιγκές σας", ενώ δεν ξέρετε!!

σε σενα παιδι μου η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα. ειδικα αν εισαι ο sequel τυπος (δικαιος 1 δικαιος 2 δικαιος 3 - -αντε και στα εκατο-)τοτε δε θα σου πω πολλα παρα οτι απλα βγηκες ...ολιγον απο ....καθυστερημενος....εννοωντας καλε οτι σε προλαβε το αγαπημενο μου αλφαβητο....τςτςτςς μα που πηγε το μυαλουδακι σου???? )

αιντε και εσυ με τις εξυπναδες σου απογευματιατικα!!!!

Ps:για τυπους της αφεντιας σου κρατα οτι ναι, ολες οι γυναικες ,εχουμε το ιδιο κενο στο πανεμορφο κεφαλακι μας αρα ΕΣΥ απευθυνσου στους ξυπνιους του φυλου σου ΓΙΑ να παιζετε το γιατρο και τ νοσοκομ...ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Οχί δεν είμαι ο δίκαιος3, είμαι ο original. Για πες μου, γιατί βλέπω έχεις πολλά να μου πεις!!

Αντε καλέ που με πρόλαβε το αγαπημένο σου αλφάβητο.......τςτςτςτςτς κακίίίίίες!!

Εντάξει εκανά λάθος!! Έχω ζητήσει πολλά από το Θεό, ενώ εχουμε περάσει το προυπολογισμό. Τα δώρα τέλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τον ακριβοδικαιο-αδεκαστο Μπαρα-επιτηρητη της λειτουργιας του forum δε θα ασχοληθω καν γιατι κατι μου λεει οτι κανει την πλακα του εδω μεσα. Σεβαστο. Το να ειναι απλα τσουτσεκι το ψιλοαποκλειω γιατι αν ισχυε, θα σπουδαζε ιατρικη.

Ακριβοδίκαιο-αδέκαστο Μπαρα επιτηρητή.....τι λέει τούτο?....λάλησε?

Αμά σου λέει "κάτι" καλά είμαστε....που να σου έλεγε πολλά ...τότε θα είχαμε πρόβλημα!!

Ρε σεις πρώτη φορά με λένε τσουτσέκι....αγχώθηκα τώρα.

Το ψιλοαποκλείω δεν σημαίνει ότι το αποκλείεις εξωλοκλήρου.

Πίστευω πως μέσα σου με λες τσουτσέκι.

Δηλαδή το λες σαν να εννοείς και θελω και δεν θέλω.

Και το γουβέτσι και το κοκκορέτσι.

Και π.χ τον Κώστα και τον Νικο

Άκου εδώ ρε τι γίνεται? Την θίξαμε....πότε το έκανα αυτό και δεν το θυμάμαι?....και μας βρίζουμε!!

Βάβω αν δεν έκανα την πλάκα μου....θα το άκουγες το άσμα.

Αντε γιατί πετάτε "τους λοξιγκές σας", ενώ δεν ξέρετε!!

σε σενα παιδι μου η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα. ειδικα αν εισαι ο sequel τυπος (δικαιος 1 δικαιος 2 δικαιος 3 - -αντε και στα εκατο-)τοτε δε θα σου πω πολλα παρα οτι απλα βγηκες ...ολιγον απο ....καθυστερημενος....εννοωντας καλε οτι σε προλαβε το αγαπημενο μου αλφαβητο....τςτςτςς μα που πηγε το μυαλουδακι σου???? )

αιντε και εσυ με τις εξυπναδες σου απογευματιατικα!!!!

Ps:για τυπους της αφεντιας σου κρατα οτι ναι, ολες οι γυναικες ,εχουμε το ιδιο κενο στο πανεμορφο κεφαλακι μας αρα ΕΣΥ απευθυνσου στους ξυπνιους του φυλου σου ΓΙΑ να παιζετε το γιατρο και τ νοσοκομ...ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Οχί δεν είμαι ο δίκαιος3, είμαι ο original. Για πες μου, γιατί βλέπω έχεις πολλά να μου πεις!!

Αντε καλέ που με πρόλαβε το αγαπημένο σου αλφάβητο.......τςτςτςτςτς κακίίίίίες!!

Εντάξει εκανά λάθος!! Έχω ζητήσει πολλά από το Θεό, ενώ εχουμε περάσει το προυπολογισμό. Τα δώρα τέλος.

Δε σε εβρισα dear. Τσουτσεκι δε σε ειπα, απλα μου εκανε εντυπωση η σταση ''παιζω με ολους'' στο forum. Παρεξηγησες. Οπως κ να χει μαλλον εχετε διαφορα θεματα μεταξυ σας τα οποια δε γνωριζω (δεν καταλαβα γιατι την ειπες στη docev πχ, εξ ου και το επιτηρητης του forum). Μεσα μου δε λεω τπτ, επι τη ευκαιρια, δεδομενου οτι δε σε ξερω. Αυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαβώ μην παίρνεις και τόσο της μετρητής όσα λέω. Τις περισσότερες φορές κάνω πλάκα...σχεδόν σε όλες δηλαδή!!

Έτσι και τώρα. Δηλαδή τι έπρεπε να κάνω? Να πάρω το μέρος του ενός ή του άλλου? Δηλάδή να μπω σε μια ομάδα?

Όχι και είμαι απόλυτος σε αυτό!! Πότέ δεν πρόκειται να το κάνω αυτό...είναι φιλοσοφία και στάση ζωής.

Και ως εκ τούτου φυσικά και "παιζω μέ όλους και σε όλα τα επίπεδα".

Μπορεί να κάνεις λάθος εσύ αύριο, ή η Λιλ, ή η ινβιτρο, ή ο Τάσος ή ο Κώστας ή ο φιλιπολις ή η docev ή ΚΑΙ ΕΓΩ!!

Tα ονόματα τα ανέφερα τυχαία!!

Γράφεται....κρίνω εάν το θεωρήσω σκόπιμο.

Γράφω...κρίνεται εάν το θεωρήσετε σκόπιμο.

Και όταν κριτικάρουν π.χ ενα ποστ ή κατι που ειπώθηκε ....δεν είναι πάντα από κακία ή επειδή μπορεί να έχει καποιος προυγούμενα με κάποιον!!

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ DOCEV. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΚΟΠΕΛΙΑ.

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΦΩΣΤΗΡΑΣ.....ΑΠΛΑ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!

Αποψή μου.

Και δεν την έχω "πει" στη Docev. Θα καταλαβει όταν το κάνω....γιατί έχω το κακό ελάττωμα, αδυναμία, να τη "λέω" άγρια σε κάποιον.

Φιλιά κοπελιές.... η ζωή εχει και την αστεία πλευρά της!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαβώ μην παίρνεις και τόσο της μετρητής όσα λέω. Τις περισσότερες φορές κάνω πλάκα...σχεδόν σε όλες δηλαδή!! Είσαι ένας πλακατζής εσύ, εντελώς ΓΤΠ

Έτσι και τώρα. Δηλαδή τι έπρεπε να κάνω? Να πάρω το μέρος του ενός ή του άλλου? Δηλάδή να μπω σε μια ομάδα? Το θέμα είναι πως δεν σε θέλει κανείς στην ομάδα του

Μπορεί να κάνεις λάθος εσύ αύριο, ή η Λιλ, ή η ινβιτρο, ή ο Τάσος ή ο Κώστας ή ο φιλιπολις ή η docev ή ΚΑΙ ΕΓΩ!! Εγώ είμαι άσφαλτος είπαμε, λάθη δεν κάνω

Και δεν την έχω "πει" στη Docev. Θα καταλαβει όταν το κάνω....γιατί έχω το κακό ελάττωμα, αδυναμία, να τη "λέω" άγρια σε κάποιον.Όταν το κάνεις θύμισέ μου να σε βρίσω ακόμα μία φορά

Την ορθογραφία πλέον δεν τη σχολιάζω....καταντάει βαρετό....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλος του μήνα κατεβαίνω Αθήνα....έχουμε πολλά να πούμε....και να πιούμε alc.gif

Να έρθω κι εγώ; Βάζω αυτό:

Εσύ Βαλεντινάκι μου είσαι πάντα ευπρόσδεκτη. Άλλωστε είσαι η συμπάθειά μου, οπότε φέρεις δε φέρεις το μπουκάλι θα χαρώ να σε δω.

υ.γ. Χαιρετίσματα papiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (σε βλέπω πως παρακολουθείς το θέμα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλεια! Σε περιμένουμε τέλος του μήνα!

ΥΓ 1. Η πλάκα της υπόθεσης είναι ότι ο topic starter τελικά συνειδητοποίησε πόσο πολύ αγαπά την κοπέλα του και κανόνισε να την πάρει μαζί του στα μακρινά... ξένα. Μάλιστα της είχε ετοιμάσει έκπληξη-υπερπαραγωγή. Πριν αναχωρήσουν για τα... ξένα, θα ζητούσε το χέρι της από τους γονείς της και το υπόλοιπο σώμα από την ίδια. Ετοιμάστηκε γαμπρός σωστός, ρούφηξε τη σαπιοκοιλιά του (έξι χρόνια σπασικλάκι και 2-3 χρόνια αγροτικό και προετοιμασία για τα... ξένα, νταξ ψιλοφούσκωσε) και μια και δυο έφτασε στο κατώφλι της κοπελιάς. Του άνοιξε η κοπέλα του. Αλλά ήταν έγκυος! Μέχρι να αποφασίσει να της κάνει την τιμή να την πάρει μαζί του στα... ξένα, η κοπέλα είχε ήδη φύγει στα παραδίπλα... ξένα για μεταπτυχιακό, γνωρίστηκε με τον καθηγητή της, που παρέβλεψε την ελληνική κυτταρίτιδα και παντρεύτηκαν. Ζήσαν καλά όλοι. Ο γιατρός έμεινε στα κρύα ξένα του λουτρού!

ΥΓ 2. Εντάξει, λίγο μούφα η ιστοριούλα, αλλά βλέπω μια μούφα ταινία τρόμου στην τηλεόραση και σκιάχτηκα γμτ! Όχι τίποτα άλλο, έχω και έγερση από τα άγρια χαράματα αύριο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι να αποφασίσει να της κάνει την τιμή να την πάρει μαζί του στα... ξένα, η κοπέλα είχε ήδη φύγει στα παραδίπλα... ξένα για μεταπτυχιακό, γνωρίστηκε με τον καθηγητή της, που παρέβλεψε την ελληνική κυτταρίτιδα και παντρεύτηκαν.

χοχο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είσαι ένας πλακατζής εσύ, εντελώς ΓΤΠ

Το θέμα είναι πως δεν σε θέλει κανείς στην ομάδα του

Εγώ είμαι άσφαλτος είπαμε, λάθη δεν κάνω

Όταν το κάνεις θύμισέ μου να σε βρίσω ακόμα μία φορά

Την ορθογραφία πλέον δεν τη σχολιάζω....καταντάει βαρετό....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Αυτό το topic το απόλαυσα !

Καιρό είχαμε να δούμε μια τέτοια αντιπαραθεση ... :lol:

Επιφυλάσσομαι να τοποθετηθώ στο μέλλον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.