Jump to content

Να πάρω την κοπέλα μου στα ξένα;


joinmenow

Recommended Posts

Αγαπητοί μου συνάδελφοι και συναδέλφισσες...

Είμαι εντελώς νέος στο αντικειμενικά εξαιρετικό forum σας!! :rolleyes:

Τελείωσα ιατρική στην Αλεξ/πολη, και ετοιμάζομαι για Γερμανία για Παθολογία.

Θέλω τη γνώμη σας σε ένα αρκετά προσωπικό θέμα,που φαντάζομαι θα έχετε αντιμετωπίσει πολλοί εδώ μέσα.

Λέμε να ανέβουμε με τον κοπέλα μου.(είναι μαθηματικός). Είμαστε στην ίδια ηλικία (26 χρ.). Εκείνη πρώτη μου είπε να έρθει μαζί μου. Εγώ νιώθω καλά μαζί της,αλλά θεωρώ δεσμευτικό-περιοριστικό το να πάμε σε μια ξένη χώρα και να συζήσουμε μαζί.

Περιμένω σκέψεις, θετικά-αρνητικά, και τις προσωπικές σας εμπειρίες.. :anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

emiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Last Reply

Για να καταλάβω, ζητάς τη γνώμη 3000 αγνώστων για ένα "αρκετά προσωπικό θέμα";

ΥΓ: Όπως καταλαβαίνεις ο τίτλος "ειδικότητα έξω" έπρεπε να αλλάξει :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κσι μονο που μπαινεις στη διαδικασια να ρωτησεις το ενα και τον αλλο... :wacko: ντααα! λιγο αυθορμητισμος και λιγο ρομαντισμος ρε παιδιααα... romanticize the world που ελεγε και ο αντρας της ζωης μου [αλλα δυστυχως πεθανε πριν 300 χρονια ο μαλακας και δεν προλαβαμε να ζησουμε τον ερωτα μας :P ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλαβαινεις οτι μια τετοια γυναικεια θυσια θα αναγκασεις ο ιδιος τον εαυτο σου να την εξαργυρωσει αλλιως (επισημοποιηση-->γαμος).

Καλυτερα μονος σου, ελευθερος κι ωραιος παρα παντρεμενος (με η χωρις εισαγωγικα) απο τα 26 σου.

Και μην παραβλεπεις την αλληλουχια: "Η αποσταση φερνει γκρινια. Κι οταν γκρινιαζω ιδρωνω. Και οταν ιδρωνω νιωθω ασχημα. Κι οταν νιωθω ασχημα χωριζω."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλαβαινεις οτι μια τετοια γυναικεια θυσια θα αναγκασεις ο ιδιος τον εαυτο σου να την εξαργυρωσει αλλιως (επισημοποιηση-->γαμος).

Καλυτερα μονος σου, ελευθερος κι ωραιος παρα παντρεμενος (με η χωρις εισαγωγικα) απο τα 26 σου.

Ακριβώς... Well said. Εάν είσαι σωστός, είναι δικαίωμά της και υποχρέωσή σου να "εξαργυρώσει" τη θυσία της. Και θα είναι βλακεία της ούτως ή άλλως να μην κατοχυρώσει και εκείνη τον εαυτό της όταν αφήνει πίσω τα πάντα για την πάρτη σου! Εάν δεν είναι η γυναίκα της ζωής σου, άστην εδώ και φύγε, ούτως ή άλλως μικρός είσαι.

Πάντως κανείς δεν μπορεί να σου πει τι να κάνεις, είναι δικό σου θέμα τελείως... Όποια γνώμη και να πάρεις από εδώ θα είναι λανθασμένη. Το μόνο που μετράει είναι να είσαι πάνω από όλα εσύ ειλικρινής με τον εαυτό σου και να μη δειλιάζεις να πεις την αλήθεια στην κοπέλα σου εάν είναι αυτή δυσάρεστη. (κοινώς αυτό που λέμε "να έχεις κότσια").

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ό,τι καταλαβαίνεις, αλλά έχε υπόψη σου ότι μπορεί και να στο πηγαίνει σιγά σιγά για αρραβωνογάμο. Ευτυχώς εγώ ξέκοψα νωρίς μετά το πτυχίο. Άτιμη Αλεξανδρούπολη... Καλά, μη βασιστείς στη γνώμη μου, δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος. Good luck! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι η γυναίκα της ζωής σου-Άιντε και στείλε μας κουφέτα!! emcolgate

Αν πάλι δεν είναι: πηγαίνετε κι οι δύο μαζί, (αν έχετε θέσεις εκεί που σας περιμένουν και τους δύο <_< )

Και μετά, μπορείτε να βρείτε ωραιότατα σπίτια χώρια ο καθένας- εσύ με συγκάτοικο/ους(άντρα/ες) κι εκείνη με άλλες κοπέλες... Και πάλι θα περάσετε καλά, όπως τώρα! emcolgate

Και μετά ο,τι ήθελε προκύψει!!! :rolleyes:

Σιγουριές δεν υπάρχουν όταν αποφασίζεις για έξω... απλά γεμίζεις τη βαλίτσα και φεύγεις!

Πρόσεξε μόνο μη καταλήξεις κάπως έτσι....

Ο Γιάννης κι η Ελενη παντρεύτηκαν πρόσφατα από κεραυνοβόλο έρωτα κι είναι ακόμα μες τα σιρόπια . Όμως ο Γιάννης έχει

αρχίσει να πεθυμάει και τις μπαρότσαρκες που έβγαινε με τους φίλους του. Οπότε ένα βράδυ λέει στη Ελενη :

* Ξέρεις πιτσουνάκι μου, έλεγα να πήγαινα με το Αντωνακη και τον Κώστα για καμμιά μπύρα ..

Κι η Ελενη

* Μπύρα θέλει το σπουργιτάκι μου ; Ορίστε , διάλεξε ποια προτιμάς ! κι ανοίγει το ψυγείο και νάσου μέσα καμμιά

δεκαριά είδη μπύρες ελληνικές και ξένες

* Ναι , αλλά βρε καρδουλίτσα μου , στο μπαρ με την μπύρα μας τρώμε και κάτι .

* Μεζεδάκι θέλει το σουτζουκάκι μου ; Ορίστε, διάλεξε τι προτιμάς ! και του παρουσιάζει ένα δίσκο γεμάτο μεζέδες να

σου πέφτουνε τα σάλια , τι καπνιστά , τι σολωμούς , τι χαβιάρια , τι όλα τα είδη τυριών , τι τα καλύτερα είδη αλλαντικών ........

Κόκκαλο ο Γιάννης .

* Ναι , αλλά βρε γλυκουλίνι μου , στο μπαρ τη μπύρα την πίνουμε σε παγωμένα ποτήρια

* Παγωμένο ποτήρι θέλει το μελομακαρονάκι μου; Ορίστε , διάλεξε ποιό προτιμάς ! κι ανοίγει την κατάψυξη και

νάσου όλα τα είδη ποτηριών μπύρας παγωμένα !

* Ναι , αλλά βρε κατσαριδάκι μου στο μπαρ όταν πίνουμε τη μπύρα μας λέμε και καμμιά βρωμοκουβέντα

* Βρωμοκουβέντες θέλει το μπακλαβαδάκι μου ;

Πιες λοιπόν τη γ@#<μένη τη μπύρα σου , φάε τους γ@#<μένους μεζέδες σου και κοψτις μ@%@κίες γιατί δεν πρόκειται

να πας πουθενά. Τόπιασες κ@ρ^^λη ; emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Γιάννης κι η Ελενη παντρεύτηκαν πρόσφατα από κεραυνοβόλο έρωτα κι είναι ακόμα μες τα σιρόπια . Όμως ο Γιάννης έχει

αρχίσει να πεθυμάει και τις μπαρότσαρκες που έβγαινε με τους φίλους του. Οπότε ένα βράδυ λέει στη Ελενη :

* Ξέρεις πιτσουνάκι μου, έλεγα να πήγαινα με το Αντωνακη και τον Κώστα για καμμιά μπύρα ..

Κι η Ελενη

* Μπύρα θέλει το σπουργιτάκι μου ; Ορίστε , διάλεξε ποια προτιμάς ! κι ανοίγει το ψυγείο και νάσου μέσα καμμιά

δεκαριά είδη μπύρες ελληνικές και ξένες

* Ναι , αλλά βρε καρδουλίτσα μου , στο μπαρ με την μπύρα μας τρώμε και κάτι .

* Μεζεδάκι θέλει το σουτζουκάκι μου ; Ορίστε, διάλεξε τι προτιμάς ! και του παρουσιάζει ένα δίσκο γεμάτο μεζέδες να

σου πέφτουνε τα σάλια , τι καπνιστά , τι σολωμούς , τι χαβιάρια , τι όλα τα είδη τυριών , τι τα καλύτερα είδη αλλαντικών ........

Κόκκαλο ο Γιάννης .

* Ναι , αλλά βρε γλυκουλίνι μου , στο μπαρ τη μπύρα την πίνουμε σε παγωμένα ποτήρια

* Παγωμένο ποτήρι θέλει το μελομακαρονάκι μου; Ορίστε , διάλεξε ποιό προτιμάς ! κι ανοίγει την κατάψυξη και

νάσου όλα τα είδη ποτηριών μπύρας παγωμένα !

* Ναι , αλλά βρε κατσαριδάκι μου στο μπαρ όταν πίνουμε τη μπύρα μας λέμε και καμμιά βρωμοκουβέντα

* Βρωμοκουβέντες θέλει το μπακλαβαδάκι μου ;

Πιες λοιπόν τη γ@#<μένη τη μπύρα σου , φάε τους γ@#<μένους μεζέδες σου και κοψτις μ@%@κίες γιατί δεν πρόκειται

να πας πουθενά. Τόπιασες κ@ρ^^λη ; emranting

χαχα πολύ ωραίο !!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ ότι στο τέλος θα κάνει ό,τι του είπα. Στοίχημα κανείς;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πάρω την κοπέλα μου στα ξένα;

Ναι.

Εάν τα χαλάσετε έχει γερμανίδες και έχει κ γερμανούς η χώρα που θα πας :rolleyes:

edit:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΑ

Τώρα το είδα αυτό! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητοί μου συνάδελφοι και συναδέλφισσες...

Είμαι εντελώς νέος στο αντικειμενικά εξαιρετικό forum σας!! :rolleyes:

Τελείωσα ιατρική στην Αλεξ/πολη, και ετοιμάζομαι για Γερμανία για Παθολογία.

Θέλω τη γνώμη σας σε ένα αρκετά προσωπικό θέμα,που φαντάζομαι θα έχετε αντιμετωπίσει πολλοί εδώ μέσα.

Λέμε να ανέβουμε με τον κοπέλα μου.(είναι μαθηματικός). Είμαστε στην ίδια ηλικία (26 χρ.). Εκείνη πρώτη μου είπε να έρθει μαζί μου. Εγώ νιώθω καλά μαζί της,αλλά θεωρώ δεσμευτικό-περιοριστικό το να πάμε σε μια ξένη χώρα και να συζήσουμε μαζί.

Περιμένω σκέψεις, θετικά-αρνητικά, και τις προσωπικές σας εμπειρίες.. :anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

emiloveyouemiloveyou

πηγαινε κανενα χρονο + μονος σου πρωτα για να ξεκαθαρισει το μυαλο σου και υστερα αμα ειναι της λες να ερθει...

προσεξε θα πας για ειδικοτητα και στην αρχη θα ειναι μεγαλο το αγγουρι....μην την βρεις σαν αποκουμπι της φασης της προσαρμογης σου για τι θα γυρισει μπουμερανγκ....απο την αλλη μην παρουν τα μυαλα σου αερα με την φαση του ντοκτοροκουλα και εαν εφ'οσον με το καλο αρχισεις και την αγαπας προχωρας και παρα περα....εξ'αλλου εδω στην ελλαδα ενα μεγαλομερος των σχεσεων σε αυτο το φασμα ηλικιας (θεωροντας οτι εισαι ωριμος) δεν προχωραει για βιοποριστικους λογους...αναμονες ,(αντε να αρχισεις ειδικοτητα με τα φραγκα που δινουν κ.λ.π.)

με το καλο...καλη αρχη....!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ξεκιναμε αγροτικο και ειδικοτητα δεσμευμενοι.Ποσω μαλλον οταν φευγουμε για εξωτερικο.Οσοι το κανανε,χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο.Οσοι ξεκινανε ελευθεροι και ωραιοι (αν και δε χρειαζεται να ειναι ωραιοι,η ιατρικη μπλουζα ομορφαινει μεχρι και τους μπαμπουινους) το κεφαλι τους το εχουν συνεχως απασχολημενο (το κατω).Θα βλεπετε κατι χλειμιτζουρες γιατρους να πηδανε μ@υναρες νοσηλευτριες,ασθενεις,συνοδους,καθαριστριες,κυλικειουδες,θα ζηλευετε και θα τα κανετε και σεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ξεκιναμε αγροτικο και ειδικοτητα δεσμευμενοι.Ποσω μαλλον οταν φευγουμε για εξωτερικο.Οσοι το κανανε,χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο.Οσοι ξεκινανε ελευθεροι και ωραιοι (αν και δε χρειαζεται να ειναι ωραιοι,η ιατρικη μπλουζα ομορφαινει μεχρι και τους μπαμπουινους) το κεφαλι τους το εχουν συνεχως απασχολημενο (το κατω).Θα βλεπετε κατι χλειμιτζουρες γιατρους να πηδανε μ@υναρες νοσηλευτριες,ασθενεις,συνοδους,καθαριστριες,κυλικειουδες,θα ζηλευετε και θα τα κανετε και σεις.

προσοχη μην παθει υπερτονικη αφυδατωση το πεος σας απο το πολυ πηδημα στα ξενα μερη και καταληξει σε καμια μοναδα ΜΕΘ της π****ας......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τα ελληνικα νοσοκομεια μιλαω.Για το πως ειναι οι Αγγλιδες καθαριστριες,καταθετω τη συμπαθεια μου.Για αυτους που δε βρισκουν να πηδηξουν ουτε κατα τη διαρκεια της ειδικοτητας,καταθετω τα συλλυπητηρια μου.Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα στην περιπτωση τους.Να παρατησουν το σπορ και να το ριξουν στο πλεξιμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόνο και μόνο το γεγονός ότι ζητάς την γνώμη κάποιων άσχετων για το τι θα κάνεις σημαίνει ότι δεν είσαι καθόλου σίγουρος. Επίσης, δεν τίθεται ζήτημα "να πάρω την κοπέλα μου στα ξένα;". Θα έρθει μόνη της αν πραγματικά το θέλει ακόμη κι αν εσύ δεν κάνεις τίποτα. Πάντως κατά τη γνώμη μου το καλύτερο θα ήταν να πας πρώτα εσύ, να βρεις θέση ειδικότητας, να στρώσεις την καθημερινή ζωή και τα οικονομικά σου, να έρχεται η κοπέλα να σε επισκέπτεται, και αν της αρέσει η κατάσταση ας ανέβει και εκείνη, με την προϋπόθεση ότι έχει βρει θέση εργασίας.

Καλή τύχη όπως και νά 'χει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητοί μου συνάδελφοι και συναδέλφισσες...

Είμαι εντελώς νέος στο αντικειμενικά εξαιρετικό forum σας!! :rolleyes:

Τελείωσα ιατρική στην Αλεξ/πολη, και ετοιμάζομαι για Γερμανία για Παθολογία.

Θέλω τη γνώμη σας σε ένα αρκετά προσωπικό θέμα,που φαντάζομαι θα έχετε αντιμετωπίσει πολλοί εδώ μέσα.

Λέμε να ανέβουμε με τον κοπέλα μου.(είναι μαθηματικός). Είμαστε στην ίδια ηλικία (26 χρ.). Εκείνη πρώτη μου είπε να έρθει μαζί μου. Εγώ νιώθω καλά μαζί της,αλλά θεωρώ δεσμευτικό-περιοριστικό το να πάμε σε μια ξένη χώρα και να συζήσουμε μαζί.

Περιμένω σκέψεις, θετικά-αρνητικά, και τις προσωπικές σας εμπειρίες.. :anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

emiloveyouemiloveyou

φιλε , πολλοι εχουν βρεθει στη θεση σου , ειδικα εδω ,μεσα ( εχουμε αρκετους με IQ αμοιβαδας )

να σε βοηθησω εγω λοιπον :

1) χωρισε την

θα γλυτωσει απο σενα μια ωρα αρχιτερα και δε θα χασει ( κι αλλο ) το χρονο της

2) να πας στη Γερμανια , να βρεις μια Γερμανιδα, Τσεχα , Πολωνεζα , Ουγγαρεζα, Τουρκαλα ( αν κι αυτες ειναι ζορικες συνηθως ) και να μεινεις εκει για παντα .

Μη γυρισεις σε παρακαλω .Καλα ειναι εκει απ ο, τι ξερω , θα παιρνεις και καλα λεφτα ( μαλλον εισαι και τσιφουτης εκτος των αλλων ). Μεινε εκει για παντα και απαλλαξε μας και απο τα βλημματικα σου γονιδια ( με το μπαρδον )

αντε γεια !!!! :antegeia::)

υγ και μια προβλεψη δωρεαν για τις κρυες νυχτες στη Γερμανια :

εχει αποδειχτει με ερευνες που εγιναν οτι ο αυνανισμος στους αντρες , οταν διαρκει πολλα χρονια , επιφερει ατροφια του βολβοσηραγγωδους μυος και τελικα ατροφια του γενετισιου κεντρου του υποθαλαμου .

να το προσεξεις

φιλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητοί μου συνάδελφοι και συναδέλφισσες...

Είμαι εντελώς νέος στο αντικειμενικά εξαιρετικό forum σας!! :rolleyes:

Τελείωσα ιατρική στην Αλεξ/πολη, και ετοιμάζομαι για Γερμανία για Παθολογία.

Θέλω τη γνώμη σας σε ένα αρκετά προσωπικό θέμα,που φαντάζομαι θα έχετε αντιμετωπίσει πολλοί εδώ μέσα.

Λέμε να ανέβουμε με τον κοπέλα μου.(είναι μαθηματικός). Είμαστε στην ίδια ηλικία (26 χρ.). Εκείνη πρώτη μου είπε να έρθει μαζί μου. Εγώ νιώθω καλά μαζί της,αλλά θεωρώ δεσμευτικό-περιοριστικό το να πάμε σε μια ξένη χώρα και να συζήσουμε μαζί.

Περιμένω σκέψεις, θετικά-αρνητικά, και τις προσωπικές σας εμπειρίες.. :anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

emiloveyouemiloveyou

Αν δε βγάλεις άκρη από το greekmeds, μπορείς κάλλιστα να πας στη Θρασκιά! :P

Καλή τύχη σε ό,τι αποφασίσεις τελικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύω ότι οι μοναδική γυναίκα που μπορείς να έχεις στην Γερμανία (τουλάχιστον τον πρώτο καιρό) είναι η Jenna Jameson ... :P

Εφοδιάσου με αρκετό υλικό (GB) για να την "παλέψεις".

Μετά ρίξ' το στο Ανατολικό Μπλοκ, Τσέχες, Πολωνές και δεν συμμαζεύεται.

Με το συμπάθειο, αλλά ποιά κοπέλα (που βλέπεται) θα κάνει τόσο μεγάλη θυσία για τον καλό της ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητοί μου συνάδελφοι και συναδέλφισσες...

Είμαι εντελώς νέος στο αντικειμενικά εξαιρετικό forum σας!! :rolleyes:

Τελείωσα ιατρική στην Αλεξ/πολη, και ετοιμάζομαι για Γερμανία για Παθολογία.

Θέλω τη γνώμη σας σε ένα αρκετά προσωπικό θέμα,που φαντάζομαι θα έχετε αντιμετωπίσει πολλοί εδώ μέσα.

Λέμε να ανέβουμε με τον κοπέλα μου.(είναι μαθηματικός). Είμαστε στην ίδια ηλικία (26 χρ.). Εκείνη πρώτη μου είπε να έρθει μαζί μου. Εγώ νιώθω καλά μαζί της,αλλά θεωρώ δεσμευτικό-περιοριστικό το να πάμε σε μια ξένη χώρα και να συζήσουμε μαζί.

Περιμένω σκέψεις, θετικά-αρνητικά, και τις προσωπικές σας εμπειρίες.. :anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ. Ευτυχώς η κοπέλα μου δε γνωρίζει την ύπαρξη αυτού του site..(έτσι πιστεύω βέβαια!)

emiloveyouemiloveyou

sorry αλλα και μονο οτι ζητας απο εδω μεσα την γνωμη μας για το θεμα σου φαινεται οτι η σχεση σου δεν ειναι δομημενη με γερα θεμελια και πιστευω οτι το εχεις καταλαβει κι εσυ αλλα δεν θες να το συνειδητοποιησεις ..... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρώτα την μαμά σου.

Μαλλον παθουσα...

Όχι, δεν είμαι. Απλά τον χαρακτήρισα κομψά, χωρίς το ανάλογο επίθετο, σχετικά με τις (μη) επιλογές του. (Πάει η κομψότητα τώρα βέβαια, μετά το σχόλιό σου.)

Το να ρωτάει γνωστούς και αγνώστους για το τι θα κάνει (τη σάρα και τη μάρα, άκομψα) σε κάτι που μόνο ο ίδιος έχει όλα τα στοιχεία για να κρίνει (δεν είχαμε εμείς σχέση με την κοπέλα) είναι μακράν η χειρότερη ανανδρία. Κοινώς, τη ρίχνει στα σκυλιά.

Βέβαια, τώρα σκέφτομαι και κάτι άλλο, που μόνο μια γυναίκα θα σκεφτόταν να ρωτήσει: όταν του πρότεινε να πάει μαζί του κάτι πρέπει να της είπε. Και μάλλον το "παληκάρι" δεν εξηγήθηκε το όχι, ώστε να έχει το χρόνο να τα πει και με μας και της το λέει μετά πιο σίγουρος και με πιο πολλές πλάτες.

ΥΓ. Εγώ πάντως τον πάω το φίλο μας, γιατί αγχώθηκε για την γνώμη του κοινού νωρίς και για ασήμαντο λόγο, πριν κάνει μεγαλύτερη ζημιά αργότερα και για πιο σημαντικά πράγματα. Και τον συμβούλεψα κιόλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.