Jump to content

Μήπως εκεί στο Βορρά δεν είναι και τόσο ξενέρωτοι τελικά;


Recommended Posts

Μήπως γενικεύεις; Δεν μπορεί να είναι όλες τόσο χάλια! Τι στο καλό; Και στην Κω και στη Ρόδο έχω δει πολλές άνω του μετρίου! Και δεν είναι απαραίτητα των χαμηλότερων κοινωνικών στρωμάτων. Άσε που συνήθως οι Αγγλίδες σε σχέση με άλλες Βορειοευρωπαίες έχουν πιο στρογγυλά χαρακτηριστικά προσώπου => πιο γλυκές και πιο όμορφες. Τώρα σε ότι αφορά το σώμα, είναι στο χέρι της καθεμιάς σας πώς θα το χειριστεί. ;)

(εισαι σιγουρος οτι δεν εχει απλα γυφτικη φλεβα? :P )

Λες να είναι τσιγγάνα ψυχή; :P

...τωρα , αν πω οτι ολα ειναι θεμα γουστο , οτι καποιοι μπορει να ειναι κακογουστοι , οτι το μετριο ειναι ισως αυτο που μπορει να χτυπησουν σαν γκομενοι-ες ( λογω των προσοντων τους ), μου υποσχεσαι οτι δε θα το παρεις προσωπικα ?( ειχατε δεν ειχατε , παλι κακια με κανατε να φανω )

Υποθετω οτι εισαι μικρος σε ηλικια με λιγες εμπειριες .ισως οταν μεγαλωσεις και ζησεις πραγματα αλλαξεις γνωμη

και οχι , δε γενικευω .σιγουρα σε ενα πληθυσμο εκατομμυριων , παντα θα υπαρχουν καποιοι πολυ ομορφοι

Ομως , οσοι ζουμε Αγγλια το βλεπουμε καθε μερα .Ειναι ασχημες λεμε .Οι Ελληνιδες μπροστα τους ειναι θεες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 109
  • Created
  • Last Reply
...τωρα , αν πω οτι ολα ειναι θεμα γουστο , οτι καποιοι μπορει να ειναι κακογουστοι , οτι το μετριο ειναι ισως αυτο που μπορει να χτυπησουν σαν γκομενοι-ες ( λογω των προσοντων τους ), μου υποσχεσαι οτι δε θα το παρεις προσωπικα ?( ειχατε δεν ειχατε , παλι κακια με κανατε να φανω )

Υποθετω οτι εισαι μικρος σε ηλικια με λιγες εμπειριες .ισως οταν μεγαλωσεις και ζησεις πραγματα αλλαξεις γνωμη

και οχι , δε γενικευω .σιγουρα σε ενα πληθυσμο εκατομμυριων , παντα θα υπαρχουν καποιοι πολυ ομορφοι

Ομως , οσοι ζουμε Αγγλια το βλεπουμε καθε μερα .Ειναι ασχημες λεμε .Οι Ελληνιδες μπροστα τους ειναι θεες

Σίγουρα πρέπει να είμαι κακόγουστος και μάλλον θα μου άρεσες. :rolleyes:

Και ναι, είμαι μικρός και άπειρος, που θα μου πάει κάποτε θα μάθω να εκτιμώ το ωραίο, αλλά τι ξέρω εγώ που μένω Ελλάδα ενώ εσύ κυκλοφορείς ανάμεσα σε εκατομμύρια Άγγλους και Αγγλίδες; emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως γενικεύεις; Δεν μπορεί να είναι όλες τόσο χάλια! Τι στο καλό; Και στην Κω και στη Ρόδο έχω δει πολλές άνω του μετρίου! Και δεν είναι απαραίτητα των χαμηλότερων κοινωνικών στρωμάτων. Άσε που συνήθως οι Αγγλίδες σε σχέση με άλλες Βορειοευρωπαίες έχουν πιο στρογγυλά χαρακτηριστικά προσώπου => πιο γλυκές και πιο όμορφες. Τώρα σε ότι αφορά το σώμα, είναι στο χέρι της καθεμιάς σας πώς θα το χειριστεί. ;)

(εισαι σιγουρος οτι δεν εχει απλα γυφτικη φλεβα? :P )

Λες να είναι τσιγγάνα ψυχή; :P

...τωρα , αν πω οτι ολα ειναι θεμα γουστο , οτι καποιοι μπορει να ειναι κακογουστοι , οτι το μετριο ειναι ισως αυτο που μπορει να χτυπησουν σαν γκομενοι-ες ( λογω των προσοντων τους ), μου υποσχεσαι οτι δε θα το παρεις προσωπικα ?( ειχατε δεν ειχατε , παλι κακια με κανατε να φανω )

Υποθετω οτι εισαι μικρος σε ηλικια με λιγες εμπειριες .ισως οταν μεγαλωσεις και ζησεις πραγματα αλλαξεις γνωμη

και οχι , δε γενικευω .σιγουρα σε ενα πληθυσμο εκατομμυριων , παντα θα υπαρχουν καποιοι πολυ ομορφοι

Ομως , οσοι ζουμε Αγγλια το βλεπουμε καθε μερα .Ειναι ασχημες λεμε .Οι Ελληνιδες μπροστα τους ειναι θεες

και εγω ειμαι θεος μπροστα στους Αγγλους!!!!!!!!

εε,δεν ειμαι???

<----------------------------------

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...τωρα , αν πω οτι ολα ειναι θεμα γουστο , οτι καποιοι μπορει να ειναι κακογουστοι , οτι το μετριο ειναι ισως αυτο που μπορει να χτυπησουν σαν γκομενοι-ες ( λογω των προσοντων τους ), μου υποσχεσαι οτι δε θα το παρεις προσωπικα ?( ειχατε δεν ειχατε , παλι κακια με κανατε να φανω )

Υποθετω οτι εισαι μικρος σε ηλικια με λιγες εμπειριες .ισως οταν μεγαλωσεις και ζησεις πραγματα αλλαξεις γνωμη

και οχι , δε γενικευω .σιγουρα σε ενα πληθυσμο εκατομμυριων , παντα θα υπαρχουν καποιοι πολυ ομορφοι

Ομως , οσοι ζουμε Αγγλια το βλεπουμε καθε μερα .Ειναι ασχημες λεμε .Οι Ελληνιδες μπροστα τους ειναι θεες

Σίγουρα πρέπει να είμαι κακόγουστος και μάλλον θα μου άρεσες. :rolleyes:

Και ναι, είμαι μικρός και άπειρος, που θα μου πάει κάποτε θα μάθω να εκτιμώ το ωραίο, αλλά τι ξέρω εγώ που μένω Ελλάδα ενώ εσύ κυκλοφορείς ανάμεσα σε εκατομμύρια Άγγλους και Αγγλίδες; emstupid

βρε παιδι μου , συγνωμη , δεν ηθελα να παρεξηγηθεις

αυτο που λεω ειναι σαφες : οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος και αποκτα εμπειριες , αλλαζει και αποψη αναλογα με αυτα που ζει

συνηθως οι ανθρωποι που ειναι κατω των 23-24 εχουν και πιο χαλαρο γουστο λογω συνθηκων .οταν μεγαλωνουν γινονται πιο απαιτιτικοι γιατι ειναι και διαφορετικα τα πραγματα που ζητανε κια σε εμφανιση και σε χαρακτηρα .Φυσικα , μεγαλο ρολο παιζει το ποσο ξερει καποιος τον εαυτο του και το κατα ποσο τον παιρνει ή οχι με βαση αυτο που ειναι να κυνηγησει κατι καλο.Αυτο λεω.

κατα τα αλλα , οχι , δε χανεις τιποτα που δεν εισαι στηνΑγγλια , οι αγγλιδες δεν ειναι ομορφες το ξαναπαμε

συγνωμη αν φανηκε ψωνιστικη η πρωτη μου θεση , μερικες φορες λεμε και καμια μ...να περασει η ωρα :rolleyes:

παντως το γουστο ειναι προσωπικη υποθεση .Ακομα δεν εχω καταληξει αν καποιοι κρατουσαν ομρπελα τη μερα που το μοιραζε ο θεουλης ή απλα ξερουν οτι δεν τους παιρνει για κατι καλυτερο .Και φυσικα οταν μιλαω για κακογουστες επιλογες , μη νομιζεις οτι εξαιρω τον εαυτο μου .τι να κανουμε , συμβαινει και στις καλυτερες οικογενεις B) οκ , χρυσο μου ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεκτή η συγγνώμη, κι εγώ δε συνηθίζω να μιλάω έτσι, αλλά οι μπηχτές από μια άγνωστη έπρεπε να απαντηθούν, don't you think? ;) Σε αυτό που θα συμφωνήσουμε είναι ότι το γούστο είναι προσωπική υπόθεση, αν δεν ήταν θα μαλώναμε όλοι για το ίδιο πρόσωπο, σωστά; Τα υπόλοιπα μου φαίνονται απλά αναλύσεις. :)

Και για να επιστρέψουμε στο θέμα μας, ορίστε μερικές γεύσεις nightlife από μεγαλύτερα γεωγραφικά πλάτη:

http://www.youtube.com/watch?v=EAvBE9UFhXI

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε,βρε!

καλως την "εμπειρη" καμπισια που ανεβηκε στο βορρα και κλαινε τη μοιρα τους οι βορειοευρωπαιες ομοθυμαδον emlmfao

τι φτιαν'ς?

(για να σε διευκολυνω και να μην ξαναγραφεις τα οσα συνηθιζεις,

η κακασχημη,χοντρη,αποτυχημενη φιλη σου που σε γουσταρει και συναμα σε φθονει :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατα τα αλλα , οχι , δε χανεις τιποτα που δεν εισαι στηνΑγγλια , οι αγγλιδες δεν ειναι ομορφες το ξαναπαμε

Λιλπαπακι δεν κρινεις αντικειμενικα. Κρινεις με βαση τον εαυτο σου. Σιγουρα δεν υπαρχουν πολλες αγγλιδες που ειναι πιο ωραιες απο σενα αλλα υπαρχουν πολλες αγγλιδες που ειναι σχετικα ωραιες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε,βρε!

καλως την "εμπειρη" καμπισια που ανεβηκε στο βορρα και κλαινε τη μοιρα τους οι βορειοευρωπαιες ομοθυμαδον emlmfao

τι φτιαν'ς?

(για να σε διευκολυνω και να μην ξαναγραφεις τα οσα συνηθιζεις,

η κακασχημη,χοντρη,αποτυχημενη φιλη σου που σε γουσταρει και συναμα σε φθονει :rolleyes: )

μα ακομα δεν εχεις καταλαβει οτι ο, τι γραφω το γραφω για να βλεπω εσενα να μου απαντας απο κατω? με φτιαχνει ρε παιδι μου , πως να το κανουμε

οσον αφορα το αλλο θεμα μην ανησυχεις .Ειμαι πια βεβαιη οτι με γουσταρεις :)

κατα τα αλλα θα σου προτινα να πας για κανα ποτακι στον Ομιλο , που εχει και ωραιο κοσμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε,βρε!

καλως την "εμπειρη" καμπισια που ανεβηκε στο βορρα και κλαινε τη μοιρα τους οι βορειοευρωπαιες ομοθυμαδον emlmfao

τι φτιαν'ς?

(για να σε διευκολυνω και να μην ξαναγραφεις τα οσα συνηθιζεις,

η κακασχημη,χοντρη,αποτυχημενη φιλη σου που σε γουσταρει και συναμα σε φθονει :rolleyes: )

μα ακομα δεν εχεις καταλαβει οτι ο, τι γραφω το γραφω για να βλεπω εσενα να μου απαντας απο κατω? με φτιαχνει ρε παιδι μου , πως να το κανουμε

οσον αφορα το αλλο θεμα μην ανησυχεις .Ειμαι πια βεβαιη οτι με γουσταρεις :)

κατα τα αλλα θα σου προτινα να πας για κανα ποτακι στον Ομιλο , που εχει και ωραιο κοσμο

e yes! σε ποθω!

κατα τα αλλα,εκει που μου προτεινεις να παω ολο κατι φλωρους ακουλτουρους βλαχογκομενους β' διαλογης πετυχαινεις,

απο αυτους με το σκαρπινι, την τριχα και την καδενα, καταλληλους μονο για καμια ξεπετα στην αναβροχια :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι , επειδη ειμαι καλος ανθρωπος και σε σκεφτομαι , θα σου προτΕΙνα , να πας εκει που σου λεω , γιατι απο τα οσα μου περιγραφεις δεν εχεις ουτε παει , ουτε δει τα οσα περιγραφω εγω ( μην αγχωνεσαι , δεν εχει πορτα το μαγαζι , θα σε βαλουν ,μεσα)

μακια :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα σορρυ κιόλας βρε παπάκι αλλά η Δώρα Σαλονικιά είναι.....κάτι παραπάνω θα ξέρει για τον Όμιλο......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι , επειδη ειμαι καλος ανθρωπος και σε σκεφτομαι , θα σου προτΕΙνα , να πας εκει που σου λεω , γιατι απο τα οσα μου περιγραφεις δεν εχεις ουτε παει , ουτε δει τα οσα περιγραφω εγω ( μην αγχωνεσαι , δεν εχει πορτα το μαγαζι , θα σε βαλουν ,μεσα)

μακια :)

εγω παλι τελευταια φορα που πηγα το προηγουμενο σαββατο,ειχε τοσους καγκουρες και δορυφορους,

που ενιωσα πως χαραμιζω το hale bob φουστανακι μου και τα τελευταια αγαπημενα μου παπουτσια απο το galleria di scarpe :)

πραγματικα,δεν αντεξα περισσοτερο απο μισαωρο,

γτ ηδη τα λιγουρια εκ δυτικων συνοικιων που κατακλυζουν αντιστοιχα ψευτοκυριλε μερη για να "μεγαλοπιαστουν",

ειχαν αρχισει να κανουν αισθητη την ενοχλητικη παρουσια τους/

παντως,σε διαβεβαιω οτι παλιοτερα ηταν οντως καλυτερα/

τωρα πια ειμαι σιγουρη για το καλο σου γουστο :rolleyes:

αλλα,επειδη εισαι και φιλιναδα,αν ερθεις στα μερη μου και επιμενεις,

μπορω να σε παω και στον ομιλο,

να δεις και λιγο θαλασσα ρε παιδι μου,ν'ανοιξει το ματι σου,

γτ εκει στον καμπο δεν ειστε μαθημενοι σε τετοια πραγματα/

εναλλακτικα,μπορεις να εκτυπωσεις τη φωτογραφια μου και να την δειξεις στην εισοδο

-θα εχεις σιγουρα καλυτερη μεταχειρηση ;)

χαιρε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Ομιλος ειναι μια αηδια και μιση.-

.... μην πω και ολοκληρη :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι όντως.....

αν θες ρε αδερφέ να το παίξεις μουρη....πηγαινε να πιεις ενα champaign cocktail στο Shark

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά όταν έγραφα Βορράς μάλλον κατά βάθος εννοούσα Θεσσαλονίκη. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά όταν έγραφα Βορράς μάλλον κατά βάθος εννοούσα Θεσσαλονίκη. :lol:

:lol:

emiloveyou

αν θες ρε αδερφέ να το παίξεις μουρη....πηγαινε να πιεις ενα champaign cocktail στο Shark
ασε,εκει πηγα μετα/απ'το κακο στο χειροτερο/

καλυτερα να εβαζα τις σαγιοναρες μου και να πηγαινα στο don't tell mama :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Στελλιτσα , απο την αρχη το χες αυτο ...οταν πεταγεσαι τη λες την ... σου

Κοιτα αγαπητη μου ΔρΚουλου ....τωρα που μου ειπες τι φορουσες , εξηγηθηκαν ολα .....

Ειναι αληθεια οτι ειδα αρκετες κακομοιρες υπαρξεις που φορουσαν αντιστοιχα ρουχαλακια και παπουτσακια με τα δικα σου προσπαθωντας να κερδισουν ποντους σε οσα δεν τους χαρησε απλοχερα η φυση .Το καταλαβαινω και σε συμπονω .

Αν δεν φορουσες ο, τι φορουσες και αν δεν ησουν αγχωμενη για το κατα ποσο θα μπορουσες να χτυπησεις κανα καλο "κομματι ", θα μπορουσες να δεις παραδιπλα , πολυ ομορφους νεαρους με χρυση καρδια ..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Στελλιτσα , απο την αρχη το χες αυτο ...οταν πεταγεσαι τη λες την ... σου

Κοιτα αγαπητη μου ΔρΚουλου ....τωρα που μου ειπες τι φορουσες , εξηγηθηκαν ολα .....

Ειναι αληθεια οτι ειδα αρκετες κακομοιρες υπαρξεις που φορουσαν αντιστοιχα ρουχαλακια και παπουτσακια με τα δικα σου προσπαθωντας να κερδισουν ποντους σε οσα δεν τους χαρησε απλοχερα η φυση .Το καταλαβαινω και σε συμπονω .

Αν δεν φορουσες ο, τι φορουσες και αν δεν ησουν αγχωμενη για το κατα ποσο θα μπορουσες να χτυπησεις κανα καλο "κομματι ", θα μπορουσες να δεις παραδιπλα , πολυ ομορφους νεαρους με χρυση καρδια ..χαχαχα

ρε παπί θα ξεράσουμε...... :blink:

κι αμα ειναι να πεις κατι πες το......την μαλακια σου......τι βαζεις τελιτσες????????? αλλα ξεχασα στους νεαρους με την χρυση καρδια δεν αρεσουν τα γαμωσταυριδια....αρεσουν τα δηθεν κοριτσακια που intubate while having fun , if you know what I mean ;)

eeee yes!!!

εγώ δεν πετάγομαι....σου λέω ως Σαλονικιά ότι το μέρος είναι μούφα.....ανάλογα τι αναζητά βέβαια ο καθένας :antegeia:

Catfight!! Catfight!!

emgoalemgoal

bitchfight ή μ@@νομάδημα λέγεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι όντως.....

αν θες ρε αδερφέ να το παίξεις μουρη....πηγαινε να πιεις ενα champaign cocktail στο Shark

α ρε Στελλιτσα που ξερεις και το Shark

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

whatever/

εξακολουθω να πιστευω οτι μιλας στην τυχη για πραγματα που δεν ξερεις-στην καλυτερη περιπτωση αυτο/

στην χειροτερη,εχεις οντως πολυ χαμηλη αισθητικη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θες ρε αδερφέ να το παίξεις μουρη....πηγαινε να πιεις ενα champaign cocktail στο Shark
ασε,εκει πηγα μετα/απ'το κακο στο χειροτερο/

καλυτερα να εβαζα τις σαγιοναρες μου και να πηγαινα στο don't tell mama :P

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι όντως.....

αν θες ρε αδερφέ να το παίξεις μουρη....πηγαινε να πιεις ενα champaign cocktail στο Shark

α ρε Στελλιτσα που ξερεις και το Shark

το ξερα πολυ πριν το μαθεις εσύ.....αλλά μην αγχώνεσαι......πήγε και η παπια μια φορά Σαλονικα και θα μας πει :splats:

πάτα Shark στο google πάπια να το δεις από μακρυα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.