Jump to content

Το Υ χρωμόσωμα κοιμάται στην Ελλάδα!


Recommended Posts

το σαββατο το βραδυ προσπαθουσα να πεισω μια φιλη να ξεκινησουμε μια διπλη τυφλη ερευνα για την εκφυλιση του Υ χρωμοσωματος

(διπλη γτ θα συνεργαζομασταν και τυφλη διοτι θα διενεργειται κατω απο συνθηκες χαμηλου φωτισμου)

δυστυχως δεν ανταποκριθηκε (ειναι εργαστηριακη ιατρος και με περιορισμενα επιστημονικα ενδιαφεροντα)

ζητειται συνεργατης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Last Reply
(ειναι εργαστηριακη ιατρος και με περιορισμενα επιστημονικα ενδιαφεροντα)

Μήπως έχει φιλολογικά ενδιαφέροντα; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το σαββατο το βραδυ προσπαθουσα να πεισω μια φιλη να ξεκινησουμε μια διπλη τυφλη ερευνα για την εκφυλιση του Υ χρωμοσωματος

(διπλη γτ θα συνεργαζομασταν και τυφλη διοτι θα διενεργειται κατω απο συνθηκες χαμηλου φωτισμου)

δυστυχως δεν ανταποκριθηκε (ειναι εργαστηριακη ιατρος και με περιορισμενα επιστημονικα ενδιαφεροντα)

ζητειται συνεργατης...

Όταν δεχτεί τελικά η συναδέλφισσα πάρε με να προσφέρω το ...... χρωμόσωμά μου για μελέτη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρωτον,μια γυναικοπαρεα που πηγαινει στα μπουζουκια,δε σημαινει σωνει και καλα οτι ειναι και διαθεσιμη.Πολλες πηγαινουν επειδη οι γκομενοι τους ειναι μουντρουχοι ή απλα οχι μπουζουκοβιοι.Αλλες φορες θελουν να βγουν μονες τους χωρις την παρεα των αντρων τους.Αυτο δε σημαινει οτι ειναι προθυμες να πανε στην τουαλετα να κανουν πιπα στον πρωτο μπουρτζοβλαχο που θα τους κλεισει το ματι.

Δευτερον,στα μπουζουκια στα πρωτα τραπεζια πιστα τα γκαρσονια φροντιζουν να βαζουν τα "πλασματα" που θα λειτουργησουν ως βιτρινα και κραχτες.Οι χοντρες και οι μυτζηθρες δεν εχουν θεση εκει,μενουν σπιτια τους ή σφουγγαριζουν τις τουαλετες.Αντε στην αναδουλεια να παρεισφρησει στην πιστα και κανα μπαζοβυζο.Αλλα οι καλλονες εκει εχουν την τιμητικη τους συνηθως .Τωρα τι κανει καποιον να πιστεψει οτι ολα αυτα τα γκομενακια που κουνανε τους κωλους τους πανε εκει για να βρουν γκομενους,δεν το καταλαβαινω.Οι κοπελες αυτες εχουν χιλιαδες ευκαιριες καθε μερα να εχουν 500 γκομενους η καθεμια.Οι Ελληνες ειναι τραγικα ληγουρια,την πεφτουν με καθε απιθανο τροπο σε οποιαδηποτε,ας ειναι και γυναικα του κολλητου τους,του αδερφου τους,δεν εχει σημασια.Οι πολυ ομορφες κοπελες ειναι κατα κανονα πιασμενες και οι υπολοιπες χεσμενες,καλλονη ελευθερη δεν εχω συναντησει μεχρι στιγμης.

Τριτον και κυριοτερο,ειναι τραγικο λαθος εκ μερους των αντρων να την πεφτουν στην ψυχρα και με τη γλωσσα εξω σε οποια τους κουνιεται.Η γυναικεια φιλαρεσκεια των Ελληνιδων βρισκεται ηδη στα υψη,η περαιτερω ενισχυση τους με τις προτεινομενες πρακτικες μονο παραπανω ζημια στον εγκεφαλο τους θα προκαλεσει.Τα ληγουρια που χαλανε την πιατσα εχουν καταντησει να θεοποιησουν ακομη και κατι μπαζολες,που ουτε για σαβουροπηδημα δεν αξιζουν.Ημουν σε ενα ιντερνετ καφε και διπλα μου καθοταν μια τυπισσα που καθοταν σε δυο πολυθρονες(μια για καθε κωλομερι) και μιλαγε με καμια 20αρια κοροιδα σε τσατ,με ενα υφος σα να ειχε πιασει τον παπα απο τα @@.

Καλα κανουν και τα αρσενικα λοιπον και ειναι μετρημενα στις κινησεις τους,αν και απο τον περιγυρο μου δε λαμβανω τετοια μηνυματα.Τα ξερα καμακια καλα κρατουν και η καθε μπαζολιτσα θεωρει οτι ο Μπραντ Μπιτ ειναι μεγαλος μ@λ@κ@ς που δε διαλεξε αυτην αντι για τη Τζολι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αυτογνωσια ειναι μια αγνωστη λεξη για την ελληνιδα..μπορει να ακυρωσει το καλυτερο αντρα,η και την πιο ωραια αλλη γκομενα προκειμενου να 'νιωσει' αυτη καλα με τα κομπλεξ της..βρε καλα κανουν οι φιλοι μας καφροι που εχουν 2,3 ταυτοχρονα και τις δουλευουν ψιλο γαζι,αφου το τραβαει ο ...οργανισμος τους!

το καφρο-ψι χρωμοσωμα ζει και βασιλευει! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως έχουν δίκιο τα θηλυκά που παραπονιούνται. Κανείς δεν είπε "έλα δω μωρή και τσάκα την τσαπού να δεις ποιός κοιμάται". 'Ολοι στην κλάψα και στο παράπονο για τη συμπεριφορά των γυναικών. Ρε μήπως έχουν δίκιο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως έχουν δίκιο τα θηλυκά που παραπονιούνται. Κανείς δεν είπε "έλα δω μωρή και τσάκα την τσαπού να δεις ποιός κοιμάται". 'Ολοι στην κλάψα και στο παράπονο για τη συμπεριφορά των γυναικών. Ρε μήπως έχουν δίκιο?

emclappingemclappingemclapping

good point!!! emthumbup:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον το Υ χρωμόσωμα κοιμάται, γιατί βλέπω να πληθαίνουν τα κρούσματα γυναικών που καβαλάνε ένα αμάξι και την πέφτουν σε άντρες... Τις προάλλες μου είπε μια μπακουροπαρέα κοριτσιών "πάμε για καφέ" χαχαχαχα Πολύ απελπισμένες τις έκοψα για να την πέσουν σε μένα χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον το Υ χρωμόσωμα κοιμάται, γιατί βλέπω να πληθαίνουν τα κρούσματα γυναικών που καβαλάνε ένα αμάξι και την πέφτουν σε άντρες... Τις προάλλες μου είπε μια μπακουροπαρέα κοριτσιών "πάμε για καφέ" χαχαχαχα Πολύ απελπισμένες τις έκοψα για να την πέσουν σε μένα χαχαχαχαχα

Μπορει και να ειχαν αφραγκιες και να πονταραν στο κερασμα. Σε λιγο θα καβαλανε ενα αμαξι και θα σου λενε "παμε για βενζινη"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δευτερον,στα μπουζουκια στα πρωτα τραπεζια πιστα τα γκαρσονια φροντιζουν να βαζουν τα "πλασματα" που θα λειτουργησουν ως βιτρινα και κραχτες.

βιτρινα και κραχτες για ποιον ρε συ;;;για τον τραγουδιστη στρια ;;; :D:lol: υπαρχει κανας αλλος που παρελαυνει...απο μπροστα τους και τις βλεπει,πρωτο τραπεζι πιστα;;;;

επισης εγω μεχρι χθες ηξερα οτι πρωτο τραπεζι θα κατσει ο επωνυμος ο φραγκατος κι αυτος που ξερει τα σωστα ατομα στο μαγαζι.

πας εσυ αρχιμουναρα τωρα με την παλιοπαρεα θα σας βαλουν πρωτο τραπεζι πιστα;;;οχι δα!!

γενικοτερα ρε συ αρειαναρα ξες ποσο σε παω και πως εχουμε τα ιδια γουστα στις γυναικες :lol: και πως τη βρισκω να σ ακουω να μιλας για γκομενες και πως γουσταρω ετσι που τα λες οπως τα σκεφτεσαι χωρις υποκριτικη λεπτοτητα,διακριτικοτητα για το θεαθηναι κι αλλα τετοια.

αλλα για να κανω και το δικηγορο του διαβολου το πανω ποστ σου με προβληματιζει.

καλα καταλαβαινω πως το γραψες αλλα παρ ολ αυτα με προβληματιζει

μονο οι ωραιες εχουν δικαιωματα σ αυτη τη ζωη;;;;;;;;ο τροπος που γραφεις πανω εξυψωνει στο επακρον τις ωραιες.λες στην ουσια οτι αυτες μπορουν να χουν τα παντα.αρκει που ναι μουναροι.αρκει αυτο.οποιαδηποτε μη μουναρος ειναι υποδεεστερο ον.αν και νταξει ξαναλεω καταλαβαινω πως το γραψες,σε βρισκω λιγο αδικο με ο,τι ΔΕ μοιαζει με με τη γκομενα του λαιφ σταιλ περιοδικου.μυτζηθρες μπαζα και δεν ξερω γω πως αλλιως τις ειπες.δειξε και λιγο mercy ρε συ αρειαναρα στην μη ανθρωπινη τελειοτητα...εσυ δηλαδη εισαι καλλονος;;;;;;;;;;;;;οχι γιατι σε καθε αλλη περιπτωση θα πρεπει να σε βαζουν νακαθεσαι τελευταιο τραπεζι τερμα θεου πισω!!!!! :anavwfwties::lol::lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δευτερον,στα μπουζουκια στα πρωτα τραπεζια πιστα τα γκαρσονια φροντιζουν να βαζουν τα "πλασματα" που θα λειτουργησουν ως βιτρινα και κραχτες.

βιτρινα και κραχτες για ποιον ρε συ;;;για τον τραγουδιστη στρια ;;; :D:lol: υπαρχει κανας αλλος που παρελαυνει...απο μπροστα τους και τις βλεπει,πρωτο τραπεζι πιστα;;;;

επισης εγω μεχρι χθες ηξερα οτι πρωτο τραπεζι θα κατσει ο επωνυμος ο φραγκατος κι αυτος που ξερει τα σωστα ατομα στο μαγαζι.

πας εσυ αρχιμουναρα τωρα με την παλιοπαρεα θα σας βαλουν πρωτο τραπεζι πιστα;;;οχι δα!!

Αν είχες γράψει "εγώ" αντί του ΄"εσύ" θ ανέβαινες πολύ στην εκτίμησή μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δευτερον,στα μπουζουκια στα πρωτα τραπεζια πιστα τα γκαρσονια φροντιζουν να βαζουν τα "πλασματα" που θα λειτουργησουν ως βιτρινα και κραχτες.

βιτρινα και κραχτες για ποιον ρε συ;;;για τον τραγουδιστη στρια ;;; :D:lol: υπαρχει κανας αλλος που παρελαυνει...απο μπροστα τους και τις βλεπει,πρωτο τραπεζι πιστα;;;;

επισης εγω μεχρι χθες ηξερα οτι πρωτο τραπεζι θα κατσει ο επωνυμος ο φραγκατος κι αυτος που ξερει τα σωστα ατομα στο μαγαζι.

πας εσυ αρχιμουναρα τωρα με την παλιοπαρεα θα σας βαλουν πρωτο τραπεζι πιστα;;;οχι δα!!

Αν είχες γράψει "εγώ" αντί του ΄"εσύ" θ ανέβαινες πολύ στην εκτίμησή μου

μην τον ριχνεις τοσο τον αρειανο ρε συ κουρκ : :anavwfwties:

ο αρειναρας για μουναρα δε σου γεμιζει το ματιemquestion:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σένα αναφερόμουν όχι στον αρειανό

ναι αλλα εγω οταν ελεγα εσυ μιλουσα με τον αρειανο :D

αχ βρε κουρκ δε τα πιανεις τι να σου κανω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σένα αναφερόμουν όχι στον αρειανό

ναι αλλα εγω οταν ελεγα εσυ μιλουσα με τον αρειανο :D

αχ βρε κουρκ δε τα πιανεις τι να σου κανω

αρχιμουνάρα ο αρειανός? Μωρέ μπράβο!΄Ήταν κι αυτός στην Τήλο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσυ δηλαδη εισαι καλλονος;;;;;;;;;;;;;

εγώ πάντως είμαι :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσυ δηλαδη εισαι καλλονος;;;;;;;;;;;;;

εγώ πάντως είμαι :)

Κι εμάς τι μας το λες; :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως είμαι :)

νταξ'

να σ'εχω κι εσενα στα υποψη για την ερευνα... :wub:

Ποιά διπλή τυφλή, πολυκεντρική σε βλέπω να την κάνεις τη μελέτη. Με τέτοιο μπουρδούκλωμα δε θα σου βγαίνουν οι μεταναλύσεις στο τέλος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως είμαι :)

νταξ'

να σ'εχω κι εσενα στα υποψη για την ερευνα... :wub:

Ποιά διπλή τυφλή, πολυκεντρική σε βλέπω να την κάνεις τη μελέτη. Με τέτοιο μπουρδούκλωμα δε θα σου βγαίνουν οι μεταναλύσεις στο τέλος

Να οργανωθουμε ρεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοπελιες ειμαι XYY ...και το ενα να κοιμαται εχω το αλλο...... :splats:

να συνοψισω απο τα παραπανω...οι κοπελιες εχουν ομορφυνει πολυ και εχουν γινει πολυ τσαχπινες και οι αντρες αδιαφορουν στην θεα αυτων των θεσπεσιων πλασματων(καλα οχι ολων..στηνν πλειοψηφια...)

οντως υπαρχει καποιο προβλημα....ανδρολογικο..κοινωνικο...απλα κορεσμος.....δεν ξερω....μαλλον κατα περιπτωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι μια χαρά ξύπνιο το βλέπω το Y κι αρχίζω ν'απορώ..

Οι γυναίκες, από την άλλη, έχουν ξινίσει όσο δεν πάει. Δηλαδή όταν ο άλλος πειράζει και η απάντηση είναι καντήλια, δεν μπορείς να τα βάζεις με το Υ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις απολυτο δικιο...ισως στην τελικη να ειναι ο φοβος των ανδρων να μην τους ξεχεσει καμια...

πραγματι οι ελληνιδες ειναι λιγο πιο ''αυστηρες'' με τους ανδρες...δεν το κρινω...απλα ετσι ειναι..

αντιθετα οι ιταλιδες ,οι εγγλεζες,γαλλιδες και ισπανες ειναι πολυ πιο ανετες και οταν δεν γουσταρουν στο λενε με ''ομορφο και θηλυκο'' τροπο...

***μην αναρωτιεστε...οχι δεν εχω διακρατικη εμπειρια....αλλιως θα ημουν τρις-ευτυχισμενος....απλα απο προσωπικο φλερτ και απο συζητησεις με φιλους.......

επισης ουτε οι ελληνιδες με χαλανε καθολου-μα καθολου...απλα ειναι πιο δυσκολο να της προσεγγισει κανεις...'η ειναι πιο δυσκολο η φατσα μου να τις προσεγγισει....

ναι κανω τουμπες αλλα δεν ειμαι και υβριδιο ρουβας-μαρτακης....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντιθετα οι ιταλιδες ,οι εγγλεζες,γαλλιδες και ισπανες ειναι πολυ πιο ανετες και οταν δεν γουσταρουν στο λενε με ''ομορφο και θηλυκο'' τροπο...

:blink::blink::blink:

με ομορφο και θηλυκο τροπο??? emlmfao

ειδικα οι ισπανιδες, που σαν κι αυτες δεν εχει μεγαλυτερες παρταλο-γκομενες emwin

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.