Jump to content

Το Υ χρωμόσωμα κοιμάται στην Ελλάδα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Last Reply
Το Πασχα που ημουνα στην Ελλαδα τα ειδα ΟΛΑ με το Υ χρωμοσωμα

δεν το πιστεύω ότι υπήρχε κάτι που δεν το χες ξαναδει... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπνοβατη αν εισαι κρητικος οπως λες εεεε τοτε εσυ διαφερεις πολυ απο τον καθε "αθηναιο"...ευτυχως οι κρητικοι εχετε κρατησει μερικους τροπους που σας βγαζω το καπελο!

Βγαινω για φαγητο με φιλικο ζευγαρι κ ενας αλλος φιλος.Ερχεται ο λογαριασμος....μαλλον μου τον εδωσαν....λεω "δια 4.....τοσα" και πεταγεται ο γκομενος (τετοιος χαρακτηρισμος του αξιζει ΓΚΟΜΕΝΟΣ!) "τι δια 4....ο καθενας τα δικα του!".Κανενα προβλημα....ειδα τι ηπια,τι εφαγα κτλ κ πληρωσα.Πιανω τη φιλεναδα μου κ τη ρωταω "εχει ο δικος σου οικονομικα προβληματα;"....ολοι περναμε μια περιδο που εχουμε λιγα χρηματα...το σεβομαστε.Οχι μονο δεν εχει προβληματα....οχι μονο δεν εχει εξοδα....ολος ο μισθος παει στην τσεπη!Δε θεωρω υποχρεωτικο ο συντροφος να σε κερναει παντα αλλα σε καποιες στιγμες σαν "κυριος" κρατας καποια προσχηματα!Αυτος στην αρχη εκανε τα παντα κ μολις εδεσε το γαιδαρο του αρχισε να συμπεριφερεται ετσι!Νταξ την εκανε ρομπα την κοπελια του με αυτον τον τροπο...δε το συζηταω οτι δε την κερασε ετσι για τα ματια του κοσμου!Ααα πληρωσε παραπνω κ απ'αυτο που'χα βγαλει εγω!

Το ιδιο επαθα εγω που βγηκα με φιλο για καφε....εκανα λαθος τα χρηματα κ για 1,5 ευρω μου την λεει!Σορρυ ρε φιλε....νομιζα οτι ηταν κερμα 2 ευρω!

Μπααα υπνοβατη δεν το'χα ξαναδει απο τους Ελληνες αντρες κ με μια γυρα που ρωτησα πανω κατω ισχυει!Οποιος δεν εχει λεφτα παει την κοπελια του σε ταβερνακι,την κερναει ενα παγωτο,εναν καφε....οτιδηποτε αλλα την κανει να νιωσει γυναικα!Η κουμπαρα της φιλεναδας μου της ελεγε (διοτο ο λεγαμενος εκανε την ιδια παπαρουμπα κ μπροστα τους) οτι οταν ηταν με τον αντρα της στο λυκειο αυτος απο λεφτα δεν ειχε φυσικα τπτ....αλλα μια μπυρα απο το περιπτερο και στο παγκακι θα αγοραζε....ηθελε πχ τσιχλες ετρεχε....σουβλακι κερναγε...κρεπα...κτλ.....Τωρα ειναι παντρεμενοι στα +25 με 2 κορουλες κ ειναι πανευτυχισμενοι

Τεσπα....αντε γεια ελληνικο Υ χρωμοσωμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιανω τη φιλεναδα μου κ τη ρωταω "εχει ο δικος σου οικονομικα προβληματα;"....ολοι περναμε μια περιδο που εχουμε λιγα χρηματα...το σεβομαστε.Οχι μονο δεν εχει προβληματα....οχι μονο δεν εχει εξοδα....ολος ο μισθος παει στην τσεπη!Δε θεωρω υποχρεωτικο ο συντροφος να σε κερναει παντα αλλα σε καποιες στιγμες σαν "κυριος" κρατας καποια προσχηματα!Αυτος στην αρχη εκανε τα παντα κ μολις εδεσε το γαιδαρο του αρχισε να συμπεριφερεται ετσι!Νταξ την εκανε ρομπα την κοπελια του με αυτον τον τροπο...δε το συζηταω οτι δε την κερασε ετσι για τα ματια του κοσμου!Ααα πληρωσε παραπνω κ απ'αυτο που'χα βγαλει εγω!

Το ιδιο επαθα εγω που βγηκα με φιλο για καφε....εκανα λαθος τα χρηματα κ για 1,5 ευρω μου την λεει!Σορρυ ρε φιλε....νομιζα οτι ηταν κερμα 2 ευρω!

ksmn1573l.jpg

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winmx εχεις δίκιο.

Αλλά φταίτε εσείς οι γυναίκες που βγαίνετε με άντρες που πιστεύουν ότι δε σας αξίζει ένας καφές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά φταίτε εσείς οι γυναίκες που βγαίνετε με άντρες που πιστεύουν ότι δε σας αξίζει ένας καφές...

emarup You' ve got a point! emthumbup

Αν και δεν πιστεύω ότι έχουν σημασία τα κεράσματα (προσωπικά δε μ' αρέσει κιόλας να με κερνάνε), είναι εκνευριστική η εμμονή ορισμένων με το χρήμα σε σημείο που θα σου θυμίσουν ας πούμε και το αν "χρωστάς" 50 λεπτά... <_< (ειδικά αν είσαι από αυτούς που δεν ξεχνάνε τα κεράσματα και πάντα ανταποδίδουν...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχα...καλο Ιριδα :)

Βασικα SleepWalker φταινε μερικες γυναικες και φταινε μερικοι αντρες.

υπάρχουν 2 κατηγορίες αντρών: οι άντρες και οι ΑΝΤΡΕΣ.

Προφανώς η φίλη σου έπεσε πάνω σε άντρα τηςπρώτης κατηγορίας, αλλά καλά να πάθει :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω πω τι βλεπουν τα ματακια μου...Ευτυχως που ως τωρα δεν εχει τυχει να συναναστραφω με τετοιου ειδους ανδρες καρμιρηδες...Βεβαια,εχω ακουσει περιπτωσεις και πραγματικα γελαωωωω...

Ειπαμε....να μη κερναει μονο αυτος....αλλα οχι και να τα μετραει και να κανει σα παλαβος για το ολο θεμα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο τσιγκουνης δεν ειναι απλα αυτος που φοβαται να χαλασει τα λεφτα του και δε τα δινει,αλλα κυριως ο ανθρωπος που δεν ειναι δοτικος (και δεκτικος) σε συναισθηματα.αυτη ειναι η βασικη μειονεξια του!το χρημα ειναι μονο μια εκφραση αυτης.εκει εγγυται και η επικινδυνοτητα...

αλλα το θεμα δεν ειναι η τσιγκουνια και τα λοιπα χαρακτηριστικα του καθε ενος ανθρωπου γενικα, αλλα η υπνωση του ανδρικου φυλου συμφωνα με τη συγγραφεα.. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο τσιγκουνης δεν ειναι απλα αυτος που φοβαται να χαλασει τα λεφτα του και δε τα δινει,αλλα κυριως ο ανθρωπος που δεν ειναι δοτικος (και δεκτικος) σε συναισθηματα.αυτη ειναι η βασικη μειονεξια του!το χρημα ειναι μονο μια εκφραση αυτης.εκει εγγυται και η επικινδυνοτητα...

αλλα το θεμα δεν ειναι η τσιγκουνια και τα λοιπα χαρακτηριστικα του καθε ενος ανθρωπου γενικα, αλλα η υπνωση του ανδρικου φυλου συμφωνα με τη συγγραφεα.. :lol:

Πολυ μου αρεσε οπως το εθεσες!!!Ειναι γεγονος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η συγγραφεας μπορει να εθιξε το θεμα,δε προτεινε ομως λυσεις για την ¨αφυπνιση ¨ του

ταλαιπωρου χρωμοσωματος..το δοκιμιο ειναι ελλειπες... emdots:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η συγγραφεας μπορει να εθιξε το θεμα,δε προτεινε ομως λυσεις για την ¨αφυπνιση ¨ του

ταλαιπωρου χρωμοσωματος..το δοκιμιο ειναι ελλειπες... emdots:lol:

Μαλλον...σαν προβληματισμο εβαλε το θεμα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο προβληματισμος για να ειναι παραγωγικος πρεπει να οδηγει σε συμπερασματα και προτασεις για πιθανες λυσεις..

αλλιως ειναι προβληματικος κ οχι προβληματισμος emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο προβληματισμος για να ειναι παραγωγικος πρεπει να οδηγει σε συμπερασματα και προτασεις για πιθανες λυσεις..

αλλιως ειναι προβληματικος κ οχι προβληματισμος emcolgate

:lol::lol::lol: δικιο εχεις !!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον αφου δε βλεπω απαντησεις θα κανω εγω την αρχ稨

1.γυναικες μη ντυνεστε τοσο προκλητικα,αφηστε και τιποτα στη φαντασια του ..ως γνωστον η περιεργεια διεγειρει

και προκαλει για εξερευνηση,αρα ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΕΙ το κοιμισμενο αρσενικο

2.μην ειστε τοσο ευκολα θυματα,(εστω και λυσαρες) αφηστε να νομιζει οτι θα δυσκολευτει πολυ για να σας ριξει..

3.μη δινετε τηλ. στα μπαρακια!δεν ειναι διαφημιστικα ντελιβερι.!.πρεπει να καταβληθει προσπαθεια για να αποκτηθουν!

4.μην αλλαζετε τους αντρες σαν πουκαμισα!θα φαινεστε στα ματια του σα φτηνες ντουλαπες..

5.ποτε δε προτεινετε να ανεβει σπιτι για ενα ποτο..περιμενετε παντα τη πρωτη κινηση απο αυτον!

6.δε γυρνατε με φιλες σα τα παρταλια απο δω και απο κει, αλλα μονο σε επιλεγμενα μερη,εκλεπτυσμενα που φτιαχνουν το προφιλ σας..

7.δειχνετε ενδιαφεροντα για πολλα πραγματα και πνευματωδες χιουμορ,δεν αρκειστε στο ρολο της χαζοξανθιας που τη νοιαζει μονο ποτε θα στεγνωσει το μανο..

8.γενικα αφηνετε να πλαναται ενα μυστηριο γυρω σας και μια προκληση εξερευνησης...

αντε να παω να συνεχισω και γω τωρα το αρθρο μου για το καινουργιο τευχος του κοσμοπολιταν γιατι πολυ το αμελησα με τα αγροτικα... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6.δε γυρνατε με φιλες σα τα παρταλια απο δω και απο κει, αλλα μονο σε επιλεγμενα μερη,εκλεπτυσμενα που φτιαχνουν το προφιλ σας..

oh, mon dieu! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

νομιζω οτι απο το post-υπερπαραγωγη, ετουτο ηταν το highlight!

και που να παω, χρυσο μου, η ερμη να φτιαξω το προφιλ μου?

στον πλουταρχο? emlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfao

ειναι αρκετα εκλεπτυσμενος?

:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

8.γενικα αφηνετε να πλαναται ενα μυστηριο γυρω σας και μια προκληση εξερευνησης...

Ενω αυτο δν ειναι αξιο σχολιασμου??? emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'σαι καλα, ploutarxos 2...θα τα εχω υποψην...

Τελικα, ειναι αυτο που ελεγε φιλος μου, "οσο τους φτηνεις, τοσο κολλανε"! embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcolgate πω πω προβληματισμος...!και μετα αναρωτιεμαι γιατι πουλανε τοσο τα γυναικεια περιοδικα... emkafes

και δοκτορα κοουλ, απο ολα αυτο που σε πειραξε ηταν ο πλουταρχος?οσο για τα παρταλια προφανως δε σε ξενιζει ο χαρακτηρισμος,γιατι καταλαβαινεις τι εννοω.. ;)

το φτυσιμο-κολλημα παντα αποδιδει,ειναι νομος της φυσικης..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε πλούταρχε καλά είναι αυτά που λες...αλλά αν σου αρέσει ο άλλος δεν πρέπει κάπως να το δείξεις; Αν δεν δώσω το τηλέφωνο πώς θα με πάρει ο έρμος; :P

Να πω επίσης κάτι που με εκνευρίζει στους άντρες...κανονίζετε να βγείτε...πού να πάμε; "διάλεξε εσύ", τί ώρα; "εσύ τί ώρα λες;", πού να καθήσουμε "όπου θες". Αμάν ρε φίλε, πάρε κι εσύ μια απόφαση "'όπου θες, όπως θες, ότι θες", τον τύπο απέναντι θέλω που φαίνεται να έχει μυαλό που δουλεύει...no brainer :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα δειξεις το ενδιαφερον στη πορεια,δε χρειαζεται μπαμ και κατω...στο πιατο! emcolgate

εσενα τοτε θα σου πω¨γυναικα το βραδι θα παω να δω τελικο τσαμπιονς λιγκ στα παιδια.ετοιμασε μεζεδες να παρω φευγοντας.Α, και 12.30 θα σαι ετοιμη να περασω να σε παρω να παμε να τα πιουμε στο σταματη(γονιδη)μετα τον αγωνα..τελοςς¨ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.