Jump to content

Το Υ χρωμόσωμα κοιμάται στην Ελλάδα!


Recommended Posts

μια διευκρινιση το τοπικ αφορα σε ανθρωπους??? :blink::blink::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Last Reply

Από τις απαντήσεις στο τόπικ ένα συμπέρασμα βγάζω...delta wave sleep pattern. (και ήλπιζα απλά σε μια REM, να υπάρχει έστω αυτόματη στύση :P)

Κρίμα στα κοριτσάκια που είναι μόνα τους...:D

Το σεξ=αγγαρεία ή υποχρέωση υπνοβάτη; Αν και πάνε χρόνια...το θυμάμαι πολύ πιο διασκεδαστικό :P

Invitro (σας βάζω δίπλα δίπλα για να τονίσω τον πλατωνικό έρωτα) δεν αμφιβάλλω ότι πηδάει ο κόσμος απλά δεν βλέπω πώς γίνεται η όλη φάση. Δλδ πρέπει να είναι τύπου "τί κάνεις σε μια ώρα" "δεν έχω κανονίσει κάτι" "τί λες να το κάνουμε;" "ναι μωρέ γιατί όχι" :P Γίνεται δουλειά με το γιατί όχι;;;; Τί να πω...άβυσσος η ψυχή των νέων παιδιών :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι εποχές έχουν αλλάξει.

Θυμάμαι τότε που οι σχέσεις των ανθρώπων ήταν καθαρές και το σεξ βρώμικο

Woody Allen

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε γμτ!

τα καλυτερα χανω!

αλλα δυστυχως χτες ημουν σε ενα παρτυ στα πλαισια του 10ου πανοραματος ομοφυλοφιλικων ταινιων,

και μετα πηγα σε ενα π@@στραδικο emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

(σας διαβεβαιω οτι εκει το Υ καθε αλλο παρα κοιμοταν! :anavwfwties: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave δλδ οπου πανε κοπελες και χορευουν πρεπει σωνει και καλα να τις βαζουν κατω ?

Eμπρός για ακόμα αγριότερους βιασμούς :bloodomen: Η suave θα μας υπερασπιστεί όπως βλέπω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ειναι οτι το Υ χρωμοσωμα κοιμαται.....ειναι οτι δεν ενδιαφερεται για ουσιαστικη σχεση γιατι πιστευει οτι η σημερινη γυναικα εαν δεν ειναι ο αλλος πετυχημενος επαγγελματικα και οικονομικα θα τον απορριψει..

Και ελεος με την καραμελιτσα περι χορηγου και οτι αυτο ειναι που ψαχνουν οι γυναικες....Ουσιαστικα ψαχνουν συναισθηματα,λογια που να συνοδευονται απο πραξεις,υπευθυνοτητα και τα υπολοιπα ερχονται σε 2η μοιρα!Υπαρχει ισοτητα εξαλλου μεταξυ των δυο φυλων μη το ξεχναμε...και ισοτητα που αφορα ολους τους τομεις της ζωης μας!!!!!!Αλλα σιγουρα....αυτο(περι ισοτητας) προυποθετει την μη υπαρξη αποθημενων,συμπλεγματων κατωτεροτητας και καταλοιπων μιας νοοτροπιας που απευθυνεται σε μια αλλη εποχη για να γινει απολυτα κατανοητο και εμπρακτα αποδεκτο απο ολους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ελεος με την καραμελιτσα περι χορηγου και οτι αυτο ειναι που ψαχνουν οι γυναικες....

Πες τα ντε! emarupemgoal Δεν αντιλέγω ότι ένας χορηγός είναι πάντα χρήσιμος, αλλά όποια ψάχνει χορηγό, ας απευθυνθεί καλύτερα στην Coca Cola... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Ουσιαστικα ψαχνουν συναισθηματα,λογια που να συνοδευονται απο πραξεις,υπευθυνοτητα και τα υπολοιπα ερχονται σε 2η μοιρα!

Υπαρχει ισοτητα εξαλλου μεταξυ των δυο φυλων μη το ξεχναμε...και ισοτητα που αφορα ολους τους τομεις της ζωης μας!!!!!!

Το κυνήγι του χαμένου συναισθήματος..! emblush

Το συναίσθημα πράγματι όταν ανταποκρίνεται σε λόγια και πράξεις , μάλλον είναι αληθινό … ίσως…

…Όμως όταν μπαίνει στην ‘’συνοδεία’’ και η υπευθυνότητα... τότε περνάμε στο πεδίο της ευθύνης και αυτή λειτουργεί συνήθως παρέα με την λογική και όπως όλα δείχνουν στις μέρες μας η λογική περιλαμβάνει και την λογιστική… δηλαδή αφενός υπάρχει η σύγκριση και αφετέρου η κοστολόγηση… :huh::P:)

…φυσικά όλα τα άλλα που έρχονται σε 2η μοίρα , ίσως αποτελούν τα ευκόλως εννοούμενα και αυτονόητα που απλώς έρχονται, διότι αν δεν έρθουν ίσως πάνε περίπατο αυτά που είναι σε 1η μοίρα … ;)

Τώρα περί ισότητας… πράγματι αυτή υπάρχει…

…αλλά ισότητα σημαίνει ότι είμαστε ίσοι σε δικαιώματα αλλά και σε υποχρεώσεις…

…και τα δύο φύλα μπορεί να είναι ισότιμα αλλά δεν είναι ίδια…

…και ως εκ τούτου ανέκαθεν βλέπει και θα βλέπει αλλιώς ο άντρας την γυναίκα και αλλιώς η γυναίκα τον άνδρα και οι ρόλοι στις βασικές δομές της σχέσης θα είναι πάντα οι ίδιοι, όπως ήταν εξάλλου από την πρωτόγονη εποχή και ένθεν … :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ελεος με την καραμελιτσα περι χορηγου και οτι αυτο ειναι που ψαχνουν οι γυναικες....

Πες τα ντε! emarupemgoal Δεν αντιλέγω ότι ένας χορηγός είναι πάντα χρήσιμος, αλλά όποια ψάχνει χορηγό, ας απευθυνθεί καλύτερα στην Coca Cola... :P

το

ρητο που λεει με το παρα μου και τη κυρα μου..το εχετε ακουστα;ο λαος ειναι σοφος!ειναι γνωστη η συμπαθεια στους αντρες με λεφτα.. αισθηματα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave δλδ οπου πανε κοπελες και χορευουν πρεπει σωνει και καλα να τις βαζουν κατω ?

Eμπρός για ακόμα αγριότερους βιασμούς :bloodomen: Η suave θα μας υπερασπιστεί όπως βλέπω...

Σιγά τα άγρια θηρία :P Όχι βέβαια saint τίποτα δεν γίνεται ντε και σώνει. Αυτό σχολιάζω, ότι δεεεεεν υπάρχει όρεξη :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα΄στα!τα ιδια θλιβερα που λεμε στο Phorum.gr πιασαμε και εδω!

ερωτηξις:

μηπως το χρωμοσωμα Y το εχουν χαντακωσει τα φυτοοιστρογονα και τα λοιπα χημικα;

β)μηπως οι αρρενες θαμωνες μαζευουν ερεθισμους απο τις περιξ προκλητικες θηλυκες παρουσιες και μετα εκτονωνονται εις οικους ανοχης;

γ)μηπως αυτο που ειπωθη παραπανω οτι αν μια γυνη γουσταρει πρεπει ΠΑΝΤΑ ο ανηρ να της καθεται ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ;

στο phorum.gr δνε τα λες ευκολα αυτα διοτι εκει ειναι φωλια αντιχριστιανων!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave δλδ οπου πανε κοπελες και χορευουν πρεπει σωνει και καλα να τις βαζουν κατω ?

Eμπρός για ακόμα αγριότερους βιασμούς :bloodomen: Η suave θα μας υπερασπιστεί όπως βλέπω...

Σιγά τα άγρια θηρία :P Όχι βέβαια saint τίποτα δεν γίνεται ντε και σώνει. Αυτό σχολιάζω, ότι δεεεεεν υπάρχει όρεξη :)

κι αν ησουν αντρας θα ηξερες οτι ασχετως το ποσο διαθεσιμες και λιγοστα ντυμενες και αερινες φανταζουν οι κοπελιτσες που περιγραφεις ,οταν επιτευχθει η προσεγγιση δυσκολευουν αυτοματα και συνηθως εμφανιζουν μια πολυ διαφορετικη εικονα.τα φαινομενα απατουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι αν ησουν αντρας θα ηξερες οτι ασχετως το ποσο διαθεσιμες και λιγοστα ντυμενες και αερινες φανταζουν οι κοπελιτσες που περιγραφεις ,οταν επιτευχθει η προσεγγιση δυσκολευουν αυτοματα και συνηθως εμφανιζουν μια πολυ διαφορετικη εικονα.τα φαινομενα απατουν...

emarup Νομίζω εξαρτάται απ' την προσέγγιση... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι αν ησουν αντρας θα ηξερες οτι ασχετως το ποσο διαθεσιμες και λιγοστα ντυμενες και αερινες φανταζουν οι κοπελιτσες που περιγραφεις ,οταν επιτευχθει η προσεγγιση δυσκολευουν αυτοματα και συνηθως εμφανιζουν μια πολυ διαφορετικη εικονα.τα φαινομενα απατουν...

emarup Νομίζω εξαρτάται απ' την προσέγγιση... ;)

oλα ειναι σχετικα!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε saint δεν είπαμε ότι πρέπει να τις βάλεις κάτω επειδή φοράνε ένα σορτς. :) Ένα σχετικό παιχνίδι να γίνει, ένα σχετικό νταβαντούρι. Τί τα θες...βαριόντουσαν ρε παιδί μου, το έβλεπες στο βλέμμα. :D Νταξ μπορεί να είναι επειδή όλες κυκλοφορούν έτσι και μετά πας να τους μιλήσεις και 9/10 θα το παίξουν ντίβες, τί να πω. Αλλά εγώ αν δω έναν ωραίο ημίγυμνο άντρα να χορεύει αποκλείεται να κάθομαι να καπνίζω με απλανές βλέμμα. Ένα σχόλιο θα το κάνω (καλοπροαίρετα και μητρικά πάντα :P):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε saint δεν είπαμε ότι πρέπει να τις βάλεις κάτω επειδή φοράνε ένα σορτς. :) Ένα σχετικό παιχνίδι να γίνει, ένα σχετικό νταβαντούρι. Τί τα θες...βαριόντουσαν ρε παιδί μου, το έβλεπες στο βλέμμα. :D Νταξ μπορεί να είναι επειδή όλες κυκλοφορούν έτσι και μετά πας να τους μιλήσεις και 9/10 θα το παίξουν ντίβες, τί να πω. Αλλά εγώ αν δω έναν ωραίο ημίγυμνο άντρα να χορεύει αποκλείεται να κάθομαι να καπνίζω με απλανές βλέμμα. Ένα σχόλιο θα το κάνω (καλοπροαίρετα και μητρικά πάντα :P):D

ωραιο ημiγυμνο αντρα να χορευει θα βρεις μονο σε επιλεγμενα καταστηματα!!! κι οσο για το σχολιο μην το κανεις στα ελληνικα!μπορει να μην το καταλαβει!!! :P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαβάζοντας τα post, προσωπικά τουλάχιστον κρίνω ότι το θέμα έχει ήδη καλυφθεί πλήρως... Ένα μόνο θέλω να προσθέσω

Υπάρχει λεπτή αλλά σαφής διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στο ωραίο και στο χυδαίο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε saint δεν είπαμε ότι πρέπει να τις βάλεις κάτω επειδή φοράνε ένα σορτς. :) Ένα σχετικό παιχνίδι να γίνει, ένα σχετικό νταβαντούρι. Τί τα θες...βαριόντουσαν ρε παιδί μου, το έβλεπες στο βλέμμα. :D Νταξ μπορεί να είναι επειδή όλες κυκλοφορούν έτσι και μετά πας να τους μιλήσεις και 9/10 θα το παίξουν ντίβες, τί να πω. Αλλά εγώ αν δω έναν ωραίο ημίγυμνο άντρα να χορεύει αποκλείεται να κάθομαι να καπνίζω με απλανές βλέμμα. Ένα σχόλιο θα το κάνω (καλοπροαίρετα και μητρικά πάντα :P):D

ωραιο ημiγυμνο αντρα να χορευει θα βρεις μονο σε επιλεγμενα καταστηματα!!! κι οσο για το σχολιο μην το κανεις στα ελληνικα!μπορει να μην το καταλαβει!!! :P;)

Για να το λες κάτι θα ξέρεις!!! :P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει λεπτή αλλά σαφής διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στο ωραίο και στο χυδαίο...

Να συμφωνήσω και να τονίσω ότι πάντα το ημίγυμνο είναι πιο προκλητικό απ' το γυμνό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΡΕΦΡΕΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ.

Βρειτε μου καποια που να εχει αισθηματα

και εγω θα κοψω τα παραστρατηματα

βρειτε μου καποια που να εχει καρδια

και εγω θα γινω απο τα πιο καλα παιδια

Χαρης Κοστοπουλος. Εχει βρει τη ριζα του προβλήματος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγω αντιπαραθετω του Πανταζη "Μεινε μαζι μου εγκυος ειμαι πολυ φερεγγιος"

Μετα απο εμενα ποιον θα καταστρεψεις ΜΑΚΡΗΣ,

Στην υγεια της αχαριστης Ζαζοπουλος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.