Jump to content

O Μέγας greekmediκος


olizyz

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Last Reply

Το γαμής@τε μιλάμε…

Ξημέρωσε και η θαλασσοκοκκινοσκουφίτσα που πήρε το όνομά της από την τελευταία καλλιτεχνική ταινία που γύρισε « Η Κοκκινομ%νίτσα και ο κακός Καυλίκος», άνοιξε τα μάτια και τέντωσε το καλλίγραμμο κορμί της. Η χθεσινή βραδυά ήταν σκέτη αποτυχία, σκέφτηκε. Αναρωτιόταν τι πήγε λάθος και γιατί δεν κατάφερνε ποτέ να φτάσει σε οργασμό με ένα άντρα. Σηκώθηκε και προχώρησε γυμνή μέχρι το μπαλκόνι. Ένα απαλό πρωινό αεράκι έριχνε δροσιστικές ανάσες στο εφηβαίο της. Δεν γνώριζε φυσικά, αλλά ούτε και θα την ένοιαζε, που οι εργάτες στην απέναντι οικοδομή την κοιτούσαν και την ορέγονταν. Και ούτε η κραυγή πόνου που βγήκε από τα χείλη ενός εργάτη λέγοντας «σιγά ρε μ@λ@κα, πρόσεχε που καρφώνεις!», κατάφερε να την βγάλει από την ονειροπόλησή της.

Εν τω μεταξύ….

….στην άλλη άκρη της πόλης η Valentina 667 άνοιγε τα μάτια της σε ένα σπίτι που δεν ειχε ξαναδεί. Προσπάθησε να θυμηθεί που βρισκόταν και ποιος ήταν ο γυμνός, νέος άντρας δίπλα της, μα δίχως επιτυχία. Θυμόταν αμυδρά κάποιες εικόνες από ένα μπαρ και διάφορους πλούσιους να την περιτριγυρίζουν για να τραβήξουν την προσοχή της, αλλά μέχρι εκεί. «Δεν μπορεί να κοιμήθηκα και μ’αυτόν..», ψιθύρισε με φρίκη στον εαυτό της. «Είμαι ένα αθεόφοβο τέρας», ομολόγησε με δάκρυα στα μάτια. «Άσε και που θα πρέπει να αλλάζω και πάλι το όνομα μου, γαμώτο», συνέχισε. Η Valentina 667 που από τούδε και στο εξής θα ονομάζεται Valentina 668, σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται όσο πιο γρήγορα γίνεται. Δεν άντεχε τις εκδηλώσεις αγάπης πρωί-πρωί, ειδικά από άντρες που δεν θυμόταν ούτε το όνομα τους. Άνοιξε την πόρτα, έριξε πίσω της μια τελευταία ματιά και την έκλεισε δίχως δισταγμό. «Όταν φτάσω στα χίλια, θα πρέπει να σταματήσω», σκέφτηκε.

Εν τω μεταξύ….

….κάπου στα βόρεια προάστια η lilpapaki ζούσε ένα προσωπικό δράμα. Δεν φτάνει που είχε σπάσει ένα νύχι και είχε χάσει το αγαπημένο της στρινγκ από την τελευταία επίδειξη της Victoria’s secret, τώρα είχε να αντιμετωπίσει και τον φλώρο συμφοιτητή της Ιατρικής που της είχαν κουβαλήσει για γαμπρό στο σπίτι. Ένιωθε έτοιμη να εκραγεί. Της είχε πιάσει την κουβέντα, στην χθεσινή δεξίωση του Πρέσβη και δεν την άφηνε να πάρει ανάσα. Αναγκαστικά από την αφόρητη πλήξη που της προκαλούσε, γονάτισε όλα τα σοκολατάκια και δεν υπήρχαν άλλα να σερβιριστούν στους καλεσμένους. Ξάπλωσε γυμνή, μπρούμυτα στην αγαπημένή της στάση που αναδείκνυε τους τορνευτούς, λαχταριστούς γλουτούς της και ξεκίνησε να γράφει το ημερολόγιο της. Σήμερα δεν δυσκολεύτηκε καθόλου στο γράψιμο. Άρχισε να γράφει για το νεαρό σερβιτόρο-φοιτητή της Ιατρικής που γνώρισε στο πάρτυ. Και τα μάτια του που έδειχναν να φλέγονται κάθε φορά που την κοιτούσαν. Και εκείνο το πρωτόγνωρο βασανιστικό αίσθημα που άρχισε να αναδεύεται κάπου χαμηλά στην κοιλιά της κάθε φορά που τυχαία την ακουμπούσε, όταν περνούσε δίπλα της. Το χέρι της ασυναίσθητα κινήθηκε προς τα κάτω και ακούμπησε στην μεταξένια φύση της. «Θεέ μου, τι κάνω», σκέφτηκε. «Και υποτίθεται πως νηστεύω και θα κοινωνήσω αύριο…αχ».

Εν τω μεταξύ…

….ο Agomaχώνοντας μόλις τελείωνε τη νυχτερινή βάρδια από το ταξί και γύριζε σπίτι. Πάλι διπλοκούρσες είχε κάνει και ένιωθε εξουθενωμένος. Έκανε ένα γρήγορο ντους, σκουπίστηκε και πήγε στην κάμαρα με τους πίνακες. Το τελευταίο του δημιούργημα ήταν η ίδια του η ψυχή. Κάθησε και θαύμασε τον πίνακα. Η λεπτομέρεια και η εναλλαγή των χρωμάτων ήταν απλά εξωπραγματική. Κοίταξε τα χέρια του που έτρεμαν ανεξέλεγκτα. Λίγοι ήξεραν το μυστικό του. Πως δεν ήταν τα χέρια του αυτά που ζωγράφιζαν με τέτοια μαεστρία τις ζωγραφιές του. Αλλά το υπερμεγέθες χαρισματικό μόριο του, η επονομαζόμενη και Ανακόντα. Άλλοι θα ήταν ευχαριστημένοι με αυτήν, μα ο ίδιος την έβλεπε σαν κατάρα. Μόνο σε μπελάδες τον είχε βάλει. Έπιασε με την Ανακόντα το πινέλο και διόρθωσε κάποιες ατέλειες που είχε δει. Τελείωσε και προχώρησε στην κρεβατοκάμαρα να κοιμηθεί 2 ώρες μέχρι να αρχίσει την μεσημεριανή εφημερία. Ξέχασε όμως να την δέσει, την πάτησε, γλύστρισε και έπεσε. Θυμωμένος την άρπαξε και άρχισε να την κοπανάει με μανία στο πάτωμα, βρίζοντας ακόμη μια φορά την τύχη του.

Εν τω μεταξύ….

….η Νίκη στο αμφιθέατρο πάλι παρέδιδε λευκή κόλλα σε διαγώνισμα. Και δεν της καίγονταν καρφί. Δεν χρειάζονταν άλλωστε να γράψει και τίποτε άλλο. Ο καθηγητής της Έδρας σε λίγες ώρες, θα βρίσκονταν γυμνός και δεμένος στα τέσσερα, κάτω από τις δερμάτινες μπότες της.Και η ίδια με το μαστίγιο στο χέρι να τον τιμωρεί για διάφορες φανταστικές πράξεις, σαν μια γνήσια αφέντρα, σαν μια αληθινή Αμαζόνα. Δεν της έκανε εντύπωση άλλωστε. Από μικρή έδερνε τα αγοράκια και φέρονταν σαν αγοροκόριτσο. Ήταν ο γιος που ήθελε ο πατέρας της πάντα να αποκτήσει. Και όταν κατάλαβε την επίδραση που είχε στους άντρες το τρυφερό, αιθέριο κορμάκι της, το γεμάτο αισθησιασμό, αποφάσισε να τιμωρήσει όλους αυτούς που κοίταζαν χυδαία το κορμί της και προσπερνούσαν την ψυχή της. Κροτάλισε το μαστίγιο ακόμη μια φορά και χάραξε ένα πελώριο Ν στους τροφαντούς, χοντρούς γλουτούς του καθηγητή της. Έτσι που πήγαινε θα γινόταν το πιο νέο μέλος ΔΕΠ του πανεπιστημίου. Κι όλα αυτά μόνο με το σπαθί της (η στην περίπτωση της, το μαστίγιο της)….

Εν τω μεταξύ….

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!

vet εισαι για μια παρτουζα??

ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σου

μεσα?

λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;)

ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους! emrockon
Βρε invitro... είσαι γεμάτη εκπλήξεις τις τελευταίες μέρες....
περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!
vet εισαι για μια παρτουζα??ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σουμεσα?λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;) ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P
Να βγήκαν τα πάθη στην επιφάνεια...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήμουνα λίγο δύσκολος γενικά με τον βετ αλλά μετά το τελευταίο διαμαντάκι, τα δικά μου σέβη επίσης :)

Α και θέλουμε φωτογραφίες από την παρτούζα, ε.

(καλά μιλάμε το γκίκμεντς τα έχει δώσει όλα τις τελευταίες μέρες. τσι πουτάνας γίνεται)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε invitro... είσαι γεμάτη εκπλήξεις τις τελευταίες μέρες....

Εγώ ανέκαθεν ήμουν φανατική θαυμάστρια του κτηνιάτρου. Προς τι η έκπληξη;

Όσο για την παρτούζα, λυπάμαι, αλλά κωλύομαι. Αρχίστε (και αρχύστε) χωρίς εμένα!

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε invitro... είσαι γεμάτη εκπλήξεις τις τελευταίες μέρες....

Εγώ ανέκαθεν ήμουν φανατική θαυμάστρια του κτηνιάτρου. Προς τι η έκπληξη;

Όσο για την παρτούζα, λυπάμαι, αλλά κωλύομαι. Αρχίστε χωρίς εμένα!

emcolgate

Μα δε μιλάω φυσικά για τον vet ... στον greekmedικό αναφέρομαι... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα με τι θάρρος να συνεχίσει κανείς από εκεί που σταμάτησες?! Έβαλες πολύ ψηλά τον πήχυ φίλε κτηνίατρε! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ….

….ο Destruction 14 άναβε το πρώτο τσιγάρο της ημέρας. Ήταν ιδρωμένος μα συνάμα απόλυτα ικανοποιημένος. Η Delirium δίπλα του προσπαθούσε ακόμη να βρει την ανάσα της, μετά από τους αλλεπάλληλους οργασμούς που της είχε χαρίσει. Την πήρε στην αγκαλιά του, την φίλησε τρυφερά στα μάτια, της χάιδεψε τα μαλλιά και της είπε γλυκά και γεμάτα τρυφερότητα: «Τι θα γίνει μωρή ρουφιάνα? Θα πιούμε κανένα καφέ σήμερα?», ξύνοντας ταυτόχρονα τα @ρχίδια του. Η Del μετά από αυτή την μεγαλειώδη εκδήλωση αγάπης από μέρους του ήταν σίγουρη πως βρήκε τον μοναδικό πρίγκηπα της ζωής της. Και ενώ μέχρι πριν από λίγο ήταν έτοιμη να ντυθεί αγόρι και να ενταχθεί στο κοινόβιο της Μεγίστης Λαύρας, βρέθηκε μονομιάς ηγουμένη και καβάλα στη Μονή της Μεγίστης Κ@υλας. Κουνώντας το χαριτωμένο κωλαράκι της σηκώθηκε και άρχισε να καβουρδίζει τον καφέ. Ήξερε όμως πως κάτι τέτοιο ήταν λίγο για αυτόν τον καταπληκτικό επιβήτορα που έπεσε στην αγκαλιά της, και γιαυτό άρχισε να ανοίγει φύλλο για μπουγάτσα και να φτιάχνει κρουασάν με γεύση βατόμουρου και φρούτων άγριου δάσους.

Εν τω μεταξύ….

….σε ένα δωμάτιο που έκαιγαν περίεργα μυρωδικά, η Μαφία ετοιμάζονταν να πάει να δώσει το τελευταίο μάθημα για το πτυχίο. Αυτή τη φορά είχε προετοιμαστεί κατάλληλα. Δεν είχε διαβάσει λέξη από το βιβλίο. Είχε δει όμως 12 φορές το Βασικό Ένστικτο. Φόρεσε το αυστηρό ταγέρ, με το πελώριο κόψιμο στο πλάι, ξέχασε σκόπιμα να φορέσει εσώρουχο και έβαλε από πάνω το σακκάκι που ήταν ένα νούμερο μεγαλύτερο. Τόσο ώστε κάθε φορά που θα έσκυβε λίγο να φαίνονται τα ζουμερά της στήθη. Πράγματι πήγαινε πολύ προετοιμασμένη. Μπήκε στο γραφείο του καθηγητή της και κάθισε απέναντι του. Ο γερομπαμπαλής καθηγητής την κοίταζε στα χείλη για ώρα. Τα κάτω φυσικά. Από το μέτωπό του άρχισαν να τρέχουν χοντρές στάλες ιδρώτα. Αυτό που δεν ήξερε ήταν πως η μικρή Μαφία μετά από αμέτρητες ώρες διαλογισμού στις μακρινές κοιλάδες του Θιβέτ, μπορούσε άνετα να τα κάνει να χαμογελούν, να στέλνουν φιλάκια και να κάνουν περίεργες γκριμάτσες. Μετά από μισή ώρα και χωρίς να ειπωθεί καμμία λέξη, ψέλλισε μέσα από τα δόντια του: «Πέρασες πανηγυρικά. Τα είπες υπέροχα». Η Μαφία τον κοίταξε ναζιάρικα και απάντησε: «Είναι που είχα διαβάσει το παρακάτω κύριε καθηγητά!».

Εν τω μεταξύ….

…. Σε ένα τακτοποιημένο δυάρι, η in vitro έβαζε για πολλοστή φορά τον άνδρα της να επαναλάβει τις 62 από τις 72 στάσεις του Κάμα-Σούτρα, με αυστηρή αλφαβητική σειρά. Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά. Ο in vitros όμως έδειχνε σημάδια πλήρους ανάκαμψης και όπως δήλωσε ευθαρσώς «πάντα παίζω καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο». Και πράγματι έτσι που πήγαινε, όχι μόνο θα περνούσε, αλλά θα έπαιρνε και το απουσιολόγιο, μην πω πως θα γινόταν και παραστάτης. Όλα του πήγαιναν καλά μαζί της. Το μόνο άσχημο ήταν πως τα τελευταία 4,5 χρόνια, μετά τα εντατικά, καθημερινά φροντιστηριακά μαθήματα της καλής του, περπατούσε πάντα σαν συγγκαμένος, από την πολλή προσπάθεια. Αυτό όμως δεν έδειχνε να τον χαλάει φυσικά, με τίποτα...

Εν τω μεταξύ….

….4000 μίλια βορειότερα και 2 ώρες πίσω από την Ελλάδα, ο Sovereign πραγματοποιούσε για μια ακόμη φορά την απειλή που είχε δώσει μετά την αναξιοκρατική συνέντευξη για θέσεις ST1. Τότε όταν τον είχαν κόψει άδικα και πήραν στη θέση του ένα gay Εγγλέζο είχε δώσει ένα όρκο «Θα σας διδάξω το Οθωμανικό Δίκαιο, παλιοπουσταρι@», είχε πει. Τώρα το ξημέρωμα της ημέρας τον βρήκε να βατεύει ανηλεώς μια 34χρονη consultant, μαζί με μια νοσοκόμα και μία μαία. Η Ελληνική σημαία κυμάτιζε περήφανα πάλι στα ξένα. Είχε δεχθεί ήδη ευχαριστήρια επιστολή από την Ελλ. Πρεσβεία και τον ΕΟΤ για τις συνεχόμενες επιτυχίες του. Ήταν σίγουρο πια πως τα ελληνικά νησιά θα ήταν γεμάτα και του χρόνου από αγγλίδες. Μόλις σηκώθηκαν και έφυγαν, πήρε από το συρτάρι του κομοδίνου το ημερολόγιο και τσέκαρε τα 3 ονόματα. Του έμεναν πια μόνο 2 consultant, μία ST2 κουτσή ασκούμενη και 2 Πακιστανές καθαρίστριες για να ολοκληρώσει το έργο του. Άλειψε με βαζελίνη τα κουρασμένα ‘’όπλα’’ του και πήρε τηλέφωνο την καλή του στην Ελλάδα. «Σε σκέφτομαι συνέχεια», της είπε.

Εν τω μεταξύ….

…..κάπου στην Αθήνα η shlia ξυπνούσε ιδρωμένη και τρομαγμένη. Είχε δει πάλι εφιάλτες. Ήξερε τι έφταιγε για αυτά τα περίεργα όνειρα που την βασάνιζαν τον τελευταίο καιρό. Ως τώρα όλες οι ρομαντικές σχέσεις που είχε ξεκινήσει, είχαν καταλήξει σε παρτούζες. Δεν ήξερε τι έκανε λάθος, αλλά πάντα κι ενώ όλα πήγαιναν τόσο καλά, στο τέλος βρισκόταν να κάνει τρενάκια και να κανελώνει το ρυζόγαλο, με την Βιβλική έννοια πάντα. Είχε την ελπίδα όμως πως τώρα τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά. Είχε γνωρίσει ένα καλό και συμμαζεμένο παιδί από την εκκλησιαστική χορωδία της ενορίας της. Ένιωσε από την πρώτη στιγμή ευγενικά αισθήματα. Έτσι άκουσε δίχως έκπληξη τη φωνή της να τον προσκαλεί από το τηλέφωνο, να περάσει από το σπίτι της. Η πόρτα χτύπησε και πήγε να του ανοίξει. Φορούσε ένα σεμνό, αραχνούφαντο μπειμπι-ντολ που δεν έκρυβε τίποτα. Ήθελε να δώσει καλή εντύπωση άλλωστε. «Γειά σου», της είπε. Τον κοίταξε με έκπληξη. «Καλά μόνος σου ήρθες», τον ρώτησε με γνήσια απορία. «Που είναι ο αδερφός σου?». «Θα βαρεθούμε μόνοι μας, βρε τρόμπα!!. Μα καλά πόσο μαλάκας είσαι???». It was surely the start of a beautiful relationship…

Εν τω μεταξύ….

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξύ….

….σε ένα δωμάτιο που έκαιγαν περίεργα μυρωδικά, η Μαφία ετοιμάζονταν να πάει να δώσει το τελευταίο μάθημα για το πτυχίο. Αυτή τη φορά είχε προετοιμαστεί κατάλληλα. Δεν είχε διαβάσει λέξη από το βιβλίο. Είχε δει όμως 12 φορές το Βασικό Ένστικτο. Φόρεσε το αυστηρό ταγέρ, με το πελώριο κόψιμο στο πλάι, ξέχασε σκόπιμα να φορέσει εσώρουχο και έβαλε από πάνω το σακκάκι που ήταν ένα νούμερο μεγαλύτερο. Τόσο ώστε κάθε φορά που θα έσκυβε λίγο να φαίνονται τα ζουμερά της στήθη. Πράγματι πήγαινε πολύ προετοιμασμένη. Μπήκε στο γραφείο του καθηγητή της και κάθισε απέναντι του. Ο γερομπαμπαλής καθηγητής την κοίταζε στα χείλη για ώρα. Τα κάτω φυσικά. Από το μέτωπό του άρχισαν να τρέχουν χοντρές στάλες ιδρώτα. Αυτό που δεν ήξερε ήταν πως η μικρή Μαφία μετά από αμέτρητες ώρες διαλογισμού στις μακρινές κοιλάδες του Θιβέτ, μπορούσε άνετα να τα κάνει να χαμογελούν, να στέλνουν φιλάκια και να κάνουν περίεργες γκριμάτσες. Μετά από μισή ώρα και χωρίς να ειπωθεί καμμία λέξη, ψέλλισε μέσα από τα δόντια του: «Πέρασες πανηγυρικά. Τα είπες υπέροχα». Η Μαφία τον κοίταξε ναζιάρικα και απάντησε: «Είναι που είχα διαβάσει το παρακάτω κύριε καθηγητά!».

Εν τω μεταξύ….

…. Σε ένα τακτοποιημένο δυάρι, η in vitro έβαζε για πολλοστή φορά τον άνδρα της να επαναλάβει τις 62 από τις 72 στάσεις του Κάμα-Σούτρα, με αυστηρή αλφαβητική σειρά. Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά. Ο in vitros όμως έδειχνε σημάδια πλήρους ανάκαμψης και όπως δήλωσε ευθαρσώς «πάντα παίζω καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο». Και πράγματι έτσι που πήγαινε, όχι μόνο θα περνούσε, αλλά θα έπαιρνε και το απουσιολόγιο, μην πω πως θα γινόταν και παραστάτης. Όλα του πήγαιναν καλά μαζί της. Το μόνο άσχημο ήταν πως τα τελευταία 4,5 χρόνια, μετά τα εντατικά, καθημερινά φροντιστηριακά μαθήματα της καλής του, περπατούσε πάντα σαν συγγκαμένος, από την πολλή προσπάθεια. Αυτό όμως δεν έδειχνε να τον χαλάει φυσικά, με τίποτα...

:cool05::anavwfwties:emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οφείλω να ομολογήσω ότι η τέχνη μιμείται τη ζωή... και δεν αναφέρομαι μόνο στην δική μου παράγραφο...(...ονόματα δε λέμε... οικογένειες δε θίγουμε... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά.

ΘΕΟΣ λέμε!!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!

vet εισαι για μια παρτουζα??

ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σου

μεσα?

λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;)

ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P

Λοιπον μετα τα διαφορα σχολιακια σας και την πραγραφουλα που μου αφιερωσε ο vet,

εχω να πω το εξης σε σχεση με το πανω ποστακι μου.

Αν υπηρχε περιπτωση ποτε να κανω παρτουζα(σορι αγορακια που σοπεδωνω τις φαντασιωσεις σας ισως,αλλα I haven tτι να κανουμε..)

αν εκανα λοιπον ποτε παρτουζα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θα την εκανα με το vet.

Eναν αντρα σαν τον vet ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ Ο Λ Ο ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

Και Ι don t give a shit about his looks.Eιναι υπεραρκετο ολο το υπολοιπο.β

Αυτααααααααααααααααααααααααα!

λολ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά.
ΘΕΟΣ λέμε!! emiloveyou
Και εγώ κάπως έτσι σε σκέφτομαι... :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!
vet εισαι για μια παρτουζα??ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σουμεσα?λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;) ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P

Λοιπον μετα τα διαφορα σχολιακια σας και την πραγραφουλα που μου αφιερωσε ο vet,εχω να πω το εξης σε σχεση με το πανω ποστακι μου.Αν υπηρχε περιπτωση ποτε να κανω παρτουζα(σορι αγορακια που σοπεδωνω τις φαντασιωσεις σας ισως,αλλα I haven tτι να κανουμε..)αν εκανα λοιπον ποτε παρτουζα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θα την εκανα με το vet.Eναν αντρα σαν τον vet ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ Ο Λ Ο ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Και Ι don t give a shit about his looks.Eιναι υπεραρκετο ολο το υπολοιπο.βΑυτααααααααααααααααααααααααα! λολ ;)

Ένας ακόμη έρωτας eminlove1 γεννήθηκε στο gm.... emdrunk άντε και στα δικά μας! emhug
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά.
ΘΕΟΣ λέμε!! emiloveyou
Και εγώ κάπως έτσι σε σκέφτομαι... :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!
vet εισαι για μια παρτουζα??ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σουμεσα?λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;) ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P

Λοιπον μετα τα διαφορα σχολιακια σας και την πραγραφουλα που μου αφιερωσε ο vet,εχω να πω το εξης σε σχεση με το πανω ποστακι μου.Αν υπηρχε περιπτωση ποτε να κανω παρτουζα(σορι αγορακια που σοπεδωνω τις φαντασιωσεις σας ισως,αλλα I haven tτι να κανουμε..)αν εκανα λοιπον ποτε παρτουζα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θα την εκανα με το vet.Eναν αντρα σαν τον vet ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ Ο Λ Ο ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Και Ι don t give a shit about his looks.Eιναι υπεραρκετο ολο το υπολοιπο.βΑυτααααααααααααααααααααααααα! λολ ;)

Ένας ακόμη έρωτας eminlove1 γεννήθηκε στο gm.... emdrunk άντε και στα δικά μας! emhug

το προβλημα μου θαλασσοσκουφιτσα ξερεις ποιο ειναι??

οτι εχω ηδη βρει αλλον εναν αντρα τυπου του βετ.και ειμαι μαζι του.

γι αυτο σας λεω εγω οτι η μονογαμια αλλα και γενικοτερα η ζωη ειναι δυσκολο πραμα!!!χαχαχα

χωρις πλακα τωρα.

εχω προβλημα.οτιδηποτε σε αρσενικο εγκρινει ο θυληκος μου εγεφαλος (τωρα τι εννοω με το θυληκος μου εγεφαλος αφηστε το ειναι complicated για να το εξηγησω με λεξεις) ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΙΟΛΑΣ!χαχαχαχαχ emconfused:(:( :S

και μετα σου λενε αλλοι πεινανε αλλοι σκοτωνονται,προβληματα ειναι αυτα????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντωμεταξύ ο Vet καθόταν πάλι στον υπολογιστή του και προσπαθούσε να τελειώσει εκείνο το βιβλίο με τις ιστορίες από την ειδικότητα που είχε αρχίσει να γράφει πριν από πολλά χρόνια στο greekmeds. Από το μέσα δωμάτιο, η μικρή χαριτωμένη ντεμπυτάντ, που δεν ήταν πια ντεμπυτάντ, κι εδώ που τα λέμε ούτε πια μικρή, ούτε χαριτωμένη, άρχισε να φωνάζει: “βρε άχρηστε, πάλι στο ίντερνετ είσαι; θα έρθεις καμιά φορά να δεις το μωρό που κλαίει και έχει πυρετό, μήπως χρειάζεται να το πάμε στην κλινική;”

Ο Vet αναστέναξε βαθιά. Το ήξερε πως δεν έπρεπε να παντρευτεί τόσο μικρός, ούτε 42 καλά καλά, αλλά ας όψεται ο πεθερός κλινικάρχης με τα άπειρα ευρώπουλα. Είναι αλήθεια ότι τον είχε βοηθήσει πολύ ο πεθερός του, ούτε συζήτηση. Μόλις είχε τελειώσει την ειδικότητα και ψαχνόταν με άκυρα (όπως αποδείχτηκε) βύσματα στο Ντυνάν και αλλού, και για ενάμιση χρόνο αισθάνθηκε πραγματικά τι θα πει ανεργία και απλήρωτες πιστωτικές. Το φάντασμα της φτώχειας τον κυνηγούσε ήδη από τα παιδικά του χρόνια, κι όσο κι αν πολέμησε σκληρά για να του ξεφύγει, τον είχε πλέον πλησιάσει επικίνδυνα όταν πια αποφάσισε αυτό το γάμο.

Στην αρχή τα πράγματα δεν ήταν άσχημα. Η ντεμπυντάντ ήταν ακόμα μικρή και όμορφη, και του χάριζε πρόθυμα το κορμί της όλες τις ώρες, και σε όλες τις στάσεις. Πλην, μετά το γάμο, του απαγόρευσε ρητώς και δια ροπάλου να ξαναπλησιάσει στην πίσω πόρτα. Ήταν ολοφάνερο ότι ο Vet επιτελούσε πλέον αναπαραγωγικό ρόλο, και το μόνο που ήθελε η οικογένεια του πεθερού του, και η ντεμπυντάντ γυναίκα του μαζί, ήταν να τους χαρίσει όσο το δυνατόν πιο σύντομα το πολυπόθητο εγγόνι.

Στην κλινική τα πράγματα ήταν καλύτερα. Ο Vet απολάμβανε την εξουσία που του χάριζε η διοίκηση της κλινικής, και το άγρυπνο μάτι του πεθερού του με τον καιρό χαλάρωνε, καθώς είχε αποφασίσει πια πως είχε φτάσει ο καιρός να συνταξιοδοτηθεί και να παραχωρήσει την κλινική στον γαμπρό του. Τα τυχερά του στην κλινική δεν ήταν λίγα. Κατά κάποιο τρόπο, αν και 45ρης πια, ασκούσε ακαταμάχητη γοητεία στις γυναίκες. Θες το όμορφο ακόμα πρόσωπό του, θες η Μερσεντές που του είχε παραχωρήσει ο πεθερός του, θες το κύρος και η εξουσία που ακόμα αναγνωρίζουν οι γυναίκες στο πρόσωπο του γιατρού, τον έκαναν να έχει ουκ ολίγες προτάσεις, χωρίς να το προσπαθήσει καν. Όταν τα πράγματα με τον πεθερό χαλάρωναν κάπως, και κυρίως σε συνέδρια εξωτερικού, ο Vet φρόντιζε πάντα να εκμεταλλεύεται τις περιστάσεις.

Το σεξ στα ακριβά ξενοδοχεία των συνεδρίων, είτε με τις συμμετέχουσες, είτε με call girl πολυτελείας (αυστηρά Σλαβικής καταγωγής) του ήταν τόσο απαραίτητο, όσο και οι βιαστικές στιγμές σε βρώμικα μοτέλ με φτηνές πουτάνες που ψάρευε από το δρόμο. Ναι, ο Vet ήταν άνθρωπος και του λιμανιού και του σαλονιού, γι’ αυτό εξάλλου τα είχε καταφέρει ως τώρα. Επειδή ήταν πιο σκληρός από τους σκληρούς και πιο πονηρός από τους πονηρούς.

Εντωμεταξύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήταν γυμνή από πάνω του με τα γυαλιά της δασκάλας και το χάρακα στο χέρι και του έδινε τις κατάλληλες οδηγίες. Του το είχε ξεκαθαρίσει άλλωστε, πως αν δεν προσπαθήσει στο δεύτερο εξάμηνο, θα μείνει μεταξεταστέος και θα έρθει με τους κηδεμόνες του την επόμενη φορά.
ΘΕΟΣ λέμε!! emiloveyou
Και εγώ κάπως έτσι σε σκέφτομαι... :splats: :splats: :splats: :splats: :splats: :splats:

περίμενα μήνες κι ήρθε τελικά αυτή η μέρα.Βετ προσκυνώ!
vet εισαι για μια παρτουζα??ΕΣΥ...και Ο,ΤΙ ΣE FEMALE του greekmeds εχει εχει διαβασει γραπτο σουμεσα?λολ στοιχηματιζω ολες κρυφο απωθημενο θα το χουμε ;) ελπιζω μονο να μη μας ξενερωσεις εμφανισιακα.οχι πολυ τουλαχιστον ;):P

Λοιπον μετα τα διαφορα σχολιακια σας και την πραγραφουλα που μου αφιερωσε ο vet,εχω να πω το εξης σε σχεση με το πανω ποστακι μου.Αν υπηρχε περιπτωση ποτε να κανω παρτουζα(σορι αγορακια που σοπεδωνω τις φαντασιωσεις σας ισως,αλλα I haven tτι να κανουμε..)αν εκανα λοιπον ποτε παρτουζα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν θα την εκανα με το vet.Eναν αντρα σαν τον vet ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ Ο Λ Ο ΓΙΑ ΜΕΝΑ.Και Ι don t give a shit about his looks.Eιναι υπεραρκετο ολο το υπολοιπο.βΑυτααααααααααααααααααααααααα! λολ ;)

Ένας ακόμη έρωτας eminlove1 γεννήθηκε στο gm.... emdrunk άντε και στα δικά μας! emhug

το προβλημα μου θαλασσοσκουφιτσα ξερεις ποιο ειναι??

οτι εχω ηδη βρει αλλον εναν αντρα τυπου του βετ.και ειμαι μαζι του.

γι αυτο σας λεω εγω οτι η μονογαμια αλλα και γενικοτερα η ζωη ειναι δυσκολο πραμα!!!χαχαχα

χωρις πλακα τωρα.

εχω προβλημα.οτιδηποτε σε αρσενικο εγκρινει ο θυληκος μου εγεφαλος (τωρα τι εννοω με το θυληκος μου εγεφαλος αφηστε το ειναι complicated για να το εξηγησω με λεξεις) ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΙΟΛΑΣ!χαχαχαχαχ emconfused:(:( :S

και μετα σου λενε αλλοι πεινανε αλλοι σκοτωνονται,προβληματα ειναι αυτα????

και θαλασσο ξερεις ποιο ειναι το πιο μεγκα προμπ ολων ε?

οτι οταν λεω θελω δεν εννοω θελω σεξουαλικα μονο

εννοω θελω να τον ζησω φαω στη μαπα γευτω σε ολες τις εκφανσεις του

ποσα κομματια να γινω ομως???μια καρδια εχω ενα κορμι εχω

και μετα ειναι που με πιανει η καταθλιψη και νιωθω λιγη και νιωθω οτι αυτος ο κοσμος δεν φτιαχτηκε για υπαρξεις σαν εμενα

ΥΓ:ολοι οι ψυχιατροι αλλα και εν δυναμει ψυχιατροι του γκρικ μεντς θα παρακαλουσα να διαβασουν ολα τα ποστ μου με μεγαλη προσοχη και να καταληξουν σε διαγνωση κ θεραπεια

μπας και σωσω τιποτα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.