Jump to content

O Μέγας greekmediκος


olizyz

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Last Reply

Ο Destruction που παρακολουθουσε αταραχος αρπαξε την Νικη και μετα απο ενα παθιασμενο σεξ που εκαναν πανω στα λερωμενα πιατα της κουζινας της Ολι που δεν ειχε πλυνει εδω και 1 μηνα της ειπε:Χμμ,περιμενα πολυ περισσοτερα απο σενα...τοτε η Νικη αντετεινε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tοτε ηταν που κατερρευσα...ο κοσμος μου ειχε κλονιστει συθεμελα....δε μπορουσα να κανω τπτ???Η Ολια ομως ειχε αλλα σχεδια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tοτε ηταν που κατερρευσα...ο κοσμος μου ειχε κλονιστει συθεμελα....δε μπορουσα να κανω τπτ???Η Ολια ομως ειχε αλλα σχεδια...

(το ξέρω ότι δεν μπορείς μακριά μου αλλά όχι και έτσι...η ονείρωξη σου έχω γίνει πια :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι αυτός απαντά "Δε θέλω να σε χάσω, είσαι η ονείρωξή μου, δε θέλω να σε χάσω, σ' αγαπώ πολύ, σ' αγαπώ πολύ"και συνεχίζει "αν φύγεις πως να ποτιστούν τα όνειρα..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι με λες τώρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.... οπως καταλαβαινετε η τσοντα πατωσε....
λολ
... απόλυτη θεά, την πασίγνωστη πορνοστάρ Valentina667 και θαμπώνεται.'Valentina667', της λέει γονατίζοντας μπροστά της...
λολ
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι αυτός απαντά "Δε θέλω να σε χάσω, είσαι η ονείρωξή μου, δε θέλω να σε χάσω, σ' αγαπώ πολύ, σ' αγαπώ πολύ"και συνεχίζει "αν φύγεις πως να ποτιστούν τα όνειρα..."

φευγω γι αυτο το λογο ακριβως!εχω βαρεθει να ποτιζεις τα ονειρα μονο και μενα να με εχεις αποτιστη για δυο μηνες τωρα!εστω λιγο ραντισμα κατι ρε παιδι μου!σου ειπα τοσες φορες να πας στον ασκητη μπας και μας λυσει το προβλημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά εσύ ντρεπόσουν... διότι την προηγούμενη φορά που του ανέφερες πως χρησιμοποιείς τις μπανάνες και τα αγγούρια αυτός γέλασε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και τότε ήρθε ο Ago κι έφερε πετσέτες γιατί είχαν σοβαντίσει όλο το στούντιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι όπως η Νίκη τον είδε άρχισε να ιδρώνει και του λέει "μου δίνεις μια πετσέτα για να ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηταν ο κωδικος που χρησιμοποιουσε η shlia οταν ηθελε γλυφιτζουρι...και τοτε ο Destruction γεματος οργη που του ειχανε χαλασει τα σχεδια και κυριως η αταλαντη Νικη αποφασισε πως ηταν ωρα να κρεμασει την φανελα του...ηταν προφανες πως η ιστορια αναφεροταν σε παιδακια χωρις φαντασια και περιορισμενης ευθυνης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: ε ειπαμε να γυρισουμε τσοντα ρε...αν ειναι δυνατον...χαχαχαχα...λογοκρισια συνεχεια...τσ τσ τσ...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι όπως η Νίκη τον είδε άρχισε να ιδρώνει και του λέει "μου δίνεις μια πετσέτα για να ...

Συνεχίζουμε από δω, γιατί θα μας κλείσει το ΕΣΡ!

...για να σκουπίσω τον ιδρώτα στο αγνό μέτωπό σου;'.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.