Jump to content

O Μέγας greekmediκος


olizyz

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Last Reply

του το κλείνει στα μούτρα.λέει μπορώ και μόνη μου!όμως ήταν αργά.της έφυγαν τα ούρα.μπαίνει στο μπάνιο για ντους και τι να δει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Γεια... ειμαι ο ΓΗΓΗΦΞΔΞΓΗΞ<Ξ¨ΛΞ απο τον πλανητη ΓΞΞΜΗΦΓΡΦΞΡ... επιλεγηκατε ως η Γηινη που θα γεννησει το μωρο υβριδιο.... πρεπει να σας πληροφορησω πως εχω τρια πεη αν δεν σας πειραζει...", λεει το πρασινομπεζ ανθρωπακι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nice ειπε γεματη λαχταρα η Ολια και αμεσως κατεβασε το διαφανο στρινγκ που ειχε αγορασει απο τα καλαθια της Λα'ι'κης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Αυτα ειναι τα 3 πεη?"

"Οχι αυτο ειναι μονο το ενα"...

"Ουπς", ειπε η Ολ φρικαρισμενη....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρπάζει όλη ενθουσιασμό μια μεζούρα που είχε αφημένη δίπλα στη ζυγαριά και καθημερινά μετρούσε την περιφέρειά της και αρχίζει να μετράει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι ξαφνικα μπηκε μεσα η Νικη με μαστιγια και δερματινα:Και λεει στον εξωγηινο:Περιμενε να ερθει κι ο ago γτ εσυ δε μου φτανεις!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρπάζει όλη ενθουσιασμό μια μεζούρα που είχε αφημένη δίπλα στη ζυγαριά και καθημερινά μετρούσε την περιφέρειά της και αρχίζει να μετράει...

καλά βουλωμένο γράμμα διαβάζεις.... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπηκα μεσα και ειπα:Στοπ!!!Νικη παμε παλι απο την αρχη γιατι δεν ειχες αρκετο παθος και λαγνεια στον λογο και βλεμμα σου...επειτα καθησα στην καρεκλα μου και σκηνη 14,ληψη 23...action!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενωσο η φτωχη βοηθος σου Ντελ φροντιζε να κατευνασει με τα χειλη της το μικρο σου φιλο που ξεχειλιζε... απο... θυμο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"δεν μπορώ κύριε σκηνοθέτη" πετάχτηκε η Όλια."δε γίνεται υπό αυτές τις συνθήκες να γυρίσουμε ταινία.Θέλω να αυξηθεί το κασέ μου και να πετάξετε έξω αυτή τη Νίκη που νομίζει ότι είναι ηθοποιός!Ας γελάσω!" Τότε o destruction που η Νίκη δεν ήξερε ούτε το όνομά του της λέει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο τόνος της φωνής του ήταν τόσο επιβλητικός που η Νίκη δεν είχε άλλη επιλογή.Γονάτισε και διαπίστωσε ότι η Όλια είχε να σκουπίσει ένα μήνα αφού από τη σκόνη στο πάτωμα δεν μπορούσε ούτε να αναπνεύσει.Συν τοις άλλοις ο destruction δεν είχε πλυθεί εκείνη τη μέρα μέσα στη βιασύνη της ταινίας οπότε η Νικη δεν άντεξε και λιποθύμησε από τη δυσοσμία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλά τι να κάνει η λιποθυμη Νίκη...Οπότε ξαναμμένοι destruction και Del στράφηκαν προς την Όλια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oταν η Νικη ανεκτησε τις δυναμεις της,ξυπνησε γεματη επιθυμια για αγριο σεξ...οποτε κατευθειαν ετρξε στην Del και αρχισαν τα παχνιδια με τις κουκλες...τοτε η Ολια συνεχισε και ειπε:Ει κοριτσια,αφηστε τις κουκλες και παιξτε με τπτ ζωντανο!!!Ολοκληρο Destruction εχουμε εδω περα!!!Τοτε η Νικη γνωστη για τις περιεργες σεξουαλικες της προτιμησεις αντετεινε στην Ολι:Προτιμω εσενα Ολι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πειράζει για την ταινία όμως λέει ο destruction.θα βρω μια σοβαρή σταρ κι όχι κοπέλες αδύναμες έτοιμες να λιποθυμήσουν στην πρώτη δυσκολία.

Οπότε βγαίνει από το βρωμερό κατώι της Όλιας και παίρνει κατευθείαν τηλέφωνο τον ψυχαναλυτή του "Έλα γιατρέ η θεραπεία δεν πέτυχε,έρχομαι από κει".Σταματάει ένα ταξί και...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προς έκπληξή της συναντά τον Ago, που για να βγάλει τα προς το ζειν κατά την αναμονή, έγινε ταξιτζής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αgo,λέει ο destruction,εσύ μου έλειπες τώρα!Έχω καταστραφεί οικονομικά και η θεραπεία με τα σεξουαλικά όργια δεν πέτυχε.Εκτός αν εσύ θέλεις να με βοηθήσεις!Παρατάνε το ταξί στο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περίβολο της πρώτης εκκλησίας, που βρήκαν στο δρόμο τους.

'Κατέβα', του λέει ο Ago. 'Πρέπει να πας να εξομολογηθείς!'

Τότε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

o destruction του λέει όχι!εσύ να πας να σε διαβάσει!και του 'σκασε μια μπουνιά και τον σακάτεψε τον καημένο τον ago.Ο Αgo δε χάνει χρόνο καλεί στο κινητό τη φίλη του τη μαφία και της λέει "θέλω να κάνω μήνυση στον destruction κι εσύ θα το αναλάβεις."

O Destruction ακούγοντας όλα αυτά λέει "δεν ήρθε στον κόσμο ακόμη ο άνθρωπος που θα με καταστρέψει" ανοίγει την πόρτα του ταξί και χάνεται στα γύρω δρομάκια. "τους ξέφυγα"λέει.Και τότε συναντάει την..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... απόλυτη θεά, την πασίγνωστη πορνοστάρ Valentina667 και θαμπώνεται.

'Valentina667', της λέει γονατίζοντας μπροστά της...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.