Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών] Ιούνιος 2007


a/s

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply

Με το καλό παιδιά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον παιδια, σφραγιδα-στυλο bic (κανα κιβωτιο)...πλακα κανω...και ελατε...Το τριμηνο ειναι οτι πιο ομορφο και ενδιαφερον εχετε ζησει μεχρι σημερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παντως ακομα δε μου ηρθε.εχει ερθει σε ολους?

Όχι σε όλους,εγώ δεν τον παρέλαβα ακόμη.Σύμφωνα με το ΥΥΚΑ μέχρι το τέλος της εβδομάδας πρέπει να έχουν φτάσει σε όλη την επικράτεια.Εάν όχι,μάλλον θα χρειαστεί να τηλ.στα νοσοκομεία να ρωτήσουμε.Καλή αρχή σε όσους ξεκίνησαν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παντως ακομα δε μου ηρθε.εχει ερθει σε ολους?

Όχι σε όλους,εγώ δεν τον παρέλαβα ακόμη.Σύμφωνα με το ΥΥΚΑ μέχρι το τέλος της εβδομάδας πρέπει να έχουν φτάσει σε όλη την επικράτεια.Εάν όχι,μάλλον θα χρειαστεί να τηλ.στα νοσοκομεία να ρωτήσουμε.Καλή αρχή σε όσους ξεκίνησαν!

Φιλε/η μου,αν θελεις πηγαινε στο γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου που υπαγεται το αγροτικο σου ή παρε τηλ.Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ηδη εκει τα χαρτια σου,οποτε δε χρειαζεται να περιμενεις να τον παραλαβεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παντως ακομα δε μου ηρθε.εχει ερθει σε ολους?

Όχι σε όλους,εγώ δεν τον παρέλαβα ακόμη.Σύμφωνα με το ΥΥΚΑ μέχρι το τέλος της εβδομάδας πρέπει να έχουν φτάσει σε όλη την επικράτεια.Εάν όχι,μάλλον θα χρειαστεί να τηλ.στα νοσοκομεία να ρωτήσουμε.Καλή αρχή σε όσους ξεκίνησαν!

Φιλε/η μου,αν θελεις πηγαινε στο γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου που υπαγεται το αγροτικο σου ή παρε τηλ.Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ηδη εκει τα χαρτια σου,οποτε δε χρειαζεται να περιμενεις να τον παραλαβεις.

και εμένα δεν ήρθε αλλά εστειλα συγγενή στο υπουργείο και τον πήρε.... μπορείς να πας όπως ειπε και ο άκος στο νοσοκομειο και να το πάρεις από εκεί μιας και στέλνουν αντίγραφο.... καλή μας αρχή!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διορισμος εληφθη -το γραφω μονο και μονο για να παρω το "καλη αρχη" του Fotis...

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΒΙΚΑΡΑ

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΡΕ ΜΕΞΙΤΙΛΑΡΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παντως ακομα δε μου ηρθε.εχει ερθει σε ολους?

Όχι σε όλους,εγώ δεν τον παρέλαβα ακόμη.Σύμφωνα με το ΥΥΚΑ μέχρι το τέλος της εβδομάδας πρέπει να έχουν φτάσει σε όλη την επικράτεια.Εάν όχι,μάλλον θα χρειαστεί να τηλ.στα νοσοκομεία να ρωτήσουμε.Καλή αρχή σε όσους ξεκίνησαν!

Φιλε/η μου,αν θελεις πηγαινε στο γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου που υπαγεται το αγροτικο σου ή παρε τηλ.Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ηδη εκει τα χαρτια σου,οποτε δε χρειαζεται να περιμενεις να τον παραλαβεις.

και εμένα δεν ήρθε αλλά εστειλα συγγενή στο υπουργείο και τον πήρε.... μπορείς να πας όπως ειπε και ο άκος στο νοσοκομειο και να το πάρεις από εκεί μιας και στέλνουν αντίγραφο.... καλή μας αρχή!!!

Aυτό θα κάνω παιδιά,άδικα το καθυστερώ.Άσε που το αγροτικό είναι σε νησί,οπότε θα έπρεπε να ήμουν ήδη εκεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα παντως ακομα δε μου ηρθε.εχει ερθει σε ολους?

Όχι σε όλους,εγώ δεν τον παρέλαβα ακόμη.Σύμφωνα με το ΥΥΚΑ μέχρι το τέλος της εβδομάδας πρέπει να έχουν φτάσει σε όλη την επικράτεια.Εάν όχι,μάλλον θα χρειαστεί να τηλ.στα νοσοκομεία να ρωτήσουμε.Καλή αρχή σε όσους ξεκίνησαν!

Φιλε/η μου,αν θελεις πηγαινε στο γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου που υπαγεται το αγροτικο σου ή παρε τηλ.Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ηδη εκει τα χαρτια σου,οποτε δε χρειαζεται να περιμενεις να τον παραλαβεις.

και εμένα δεν ήρθε αλλά εστειλα συγγενή στο υπουργείο και τον πήρε.... μπορείς να πας όπως ειπε και ο άκος στο νοσοκομειο και να το πάρεις από εκεί μιας και στέλνουν αντίγραφο.... καλή μας αρχή!!!

Aυτό θα κάνω παιδιά,άδικα το καθυστερώ.Άσε που το αγροτικό είναι σε νησί,οπότε θα έπρεπε να ήμουν ήδη εκεί.

Εμενα μου ηρθε δευτερα τελικα με ημερομηνια αφιξης 5 /10

μετέφερα τα ποστ που ακολούθησαν σε νέο θέμα:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=17904

καλή συνέχεια στη συζήτηση και καλή αρχή σε όσους ξεκινάνε :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

καλησπερα συναδελφοι

θα ηθελα να ρωτησω τους γιατρους των πλοιων που διοριστηκαν στην προηγουμενη προκηρυξη μετα απο ποσες ημερες ηρθε ο διορισμος τους και μετα απο ποσες ημερες πρεπει να παρουσιαστεις στην νεα σου θεση

ειδα οτι τα αποτελεσματα βγηκαν στις 27-6-2007

ποτε λοιπον επρεπε να παρουσιαστουν στα πλοια γιατι εχω ακουσει οτι αν πας εκπροθεσμα χανεις την θεση σου

σαφως δεν ξερω αν τελικα θα πιασω εστω και αυτο το αγροτικο αλλα ρωτω γιατι ειμαι εξωτερικο και θα ηθελα να κανω ενα πλανο

αραγε και τα αγροτικα στη στερια ποσες ημερες χρειαζονται απο την ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων για να διοριστεις και να παρουσιαστεις στη νεα σου θεση

παντως δεν πιστευω οτι πριν απο τα μεσα δεκεμβριου να γινει κατι τετοιο

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα συναδελφοι

θα ηθελα να ρωτησω τους γιατρους των πλοιων που διοριστηκαν στην προηγουμενη προκηρυξη μετα απο ποσες ημερες ηρθε ο διορισμος τους και μετα απο ποσες ημερες πρεπει να παρουσιαστεις στην νεα σου θεση

ειδα οτι τα αποτελεσματα βγηκαν στις 27-6-2007

ποτε λοιπον επρεπε να παρουσιαστουν στα πλοια γιατι εχω ακουσει οτι αν πας εκπροθεσμα χανεις την θεση σου

σαφως δεν ξερω αν τελικα θα πιασω εστω και αυτο το αγροτικο αλλα ρωτω γιατι ειμαι εξωτερικο και θα ηθελα να κανω ενα πλανο

αραγε και τα αγροτικα στη στερια ποσες ημερες χρειαζονται απο την ημερομηνια ανακοινωσης των αποτελεσματων για να διοριστεις και να παρουσιαστεις στη νεα σου θεση

παντως δεν πιστευω οτι πριν απο τα μεσα δεκεμβριου να γινει κατι τετοιο

ευχαριστω πολυ

Ο διορισμος κανει περιπου 40-45 μερες και απο τη στιγμη που θα τον παραλαβεις,εχεις 10 ημερολογιακες μερες για να παρουσιαστεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Γειά σε όλους!! Πότε να υπολογίζουμε ότι θα ερθει ο διορισμός των αγροτικών?? Πρεπει να ξεκινήσουμε τη συλλογή των απαραίτητων χαρτιών ή πρεπει να ερθει ο διορισμός και μετά?? Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.