Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών] Ιούνιος 2007


a/s

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ???

Φίλε μου κάθε διορισμός σταματάει εν μέσω προεκλογικής περιόδου....!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν λίγο με το υπουργείο και μου είπαν οτι οι διορισμοί θα σταλούν μετά τις εκλογές.

ηδη παραδοθηκαν σε μερικους, οποτε δεν ισχυει το μετα εκλογων!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν λίγο με το υπουργείο και μου είπαν οτι οι διορισμοί θα σταλούν μετά τις εκλογές.

ηδη παραδοθηκαν σε μερικους, οποτε δεν ισχυει το μετα εκλογων!!!

Εμένα αυτό μου είπαν.με ρώτησε κιόλας για ποιο αγροτικό ενδιαφερομαι και μου είπε μετα τις εκλογές.τώρα γιατί σε μερικούς και όχι σε όλους δε το καταλαβαίνω,αλλα φυσικά δε μου το εξήγησαν κιόλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν λίγο με το υπουργείο και μου είπαν οτι οι διορισμοί θα σταλούν μετά τις εκλογές.

ηδη παραδοθηκαν σε μερικους, οποτε δεν ισχυει το μετα εκλογων!!!

Εμένα αυτό μου είπαν.με ρώτησε κιόλας για ποιο αγροτικό ενδιαφερομαι και μου είπε μετα τις εκλογές.τώρα γιατί σε μερικούς και όχι σε όλους δε το καταλαβαίνω,αλλα φυσικά δε μου το εξήγησαν κιόλας.

σε ποστ αναφέρεται οτι εχουν σταλει πολυ λιγοι διορισμοι και συγκεκριμενα των αγροτικων που εκκενωνεται η θεση πριν τις 14/6

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυο ποστ εφυγαν γιατι ηταν οφτοπικ,αναρμοστα,υπερβολικα και προσβλητικα για το φορουμ.

Ο τοπικ σταρτερ ανοιξε στη σωστη ενοτητα ενα τοπικ και εθεσε μια απλη ερωτηση.Οι απαντησεις σας κυριοι ηταν απλα δυο σκουπιδια....μπορουσατε απλα να μην απαντησετε....να αδιαφορησετε.

Αν οι δυο ενδιαφερομενοι κυριοι εχουν καποιο προβλημα με την αποφαση μου να μου στειλουν πμ.

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν λίγο με το υπουργείο και μου είπαν οτι οι διορισμοί θα σταλούν μετά τις εκλογές.

ηδη παραδοθηκαν σε μερικους, οποτε δεν ισχυει το μετα εκλογων!!!

Εμένα αυτό μου είπαν.με ρώτησε κιόλας για ποιο αγροτικό ενδιαφερομαι και μου είπε μετα τις εκλογές.τώρα γιατί σε μερικούς και όχι σε όλους δε το καταλαβαίνω,αλλα φυσικά δε μου το εξήγησαν κιόλας.

σε ποστ αναφέρεται οτι εχουν σταλει πολυ λιγοι διορισμοι και συγκεκριμενα των αγροτικων που εκκενωνεται η θεση πριν τις 14/6

Απολυτως σωστο.

Ηδη διοριστηκε στο νοσοκομειο νεος αγροτικος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις πηρα και τον δικο μου διορισμο: 13/8 ημερομηνια αποστολης, καλη αρχη σε ολους οσους...

ποτε εκκενωνοταν η θεση που πηρες?πριν 14/6?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

καλησπερα, Να τολμησω να αγγιξω ενα θεμα που μαλλον εχει αρχισει να κουραζει? Ηρθε μηπως σε κανεναν διορισμος μετα τις εκλογες: Συγνωμη αν κουραζω αλλα... ανεργια μητηρ πασης κακιας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν λίγο με το υπουργείο και μου είπαν οτι οι διορισμοί θα σταλούν μετά από 1μιση εβδομάδα περίπου, αν μπορεί ας πάρει και κάποιος άλλος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγω την ιδια απαντηση πηρα.Μου ειπαν οτι χρειαζονται καποιες διαδικασιες.Βεβαια και την προηγουμενη δευτερα για 10 μερες ελεγαν πως χρειαζεται..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγω την ιδια απαντηση πηρα.Μου ειπαν οτι χρειαζονται καποιες διαδικασιες.Βεβαια και την προηγουμενη δευτερα για 10 μερες ελεγαν πως χρειαζεται..

Πηγα στο υπουργειο και μου ειπαν και μενα για το 10ημερο...ΔΕΝ εχουν υπογραφει ακομη οι διορισμοι.Το δεκαημερο ισχυει για να τελειωσουν οι διαδικασιες μεσα στο υπουργειο.Μετα βαλτε και το χρονο αποστολης.

Αλλα αφου και την προηγουμενη δευτερα ελεγαν 10 μερες....καλα κρασια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[Δηλαδή δεν έχουν ακόμα διοριστεί οι συνάδερφοι τηs προκήρυξηs του Μαϊου;Σκεφτείτε εμείs του Αυγούστου πότε θα διοριστούμε(όσοι προσληφθούν εννοώ)...Α ρε πατέρα στο έλεγα να με αφήσειs να παίξω ποδόσφαιρο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εννοείται ότι αν δεν περάσει το τρίμηνο από το δικό μας διορισμό μην περιμένετε να διοριστείτε οι επόμενοι.καλά,αναρωτιέμαι τα νοσοκομεία δεν έχουν έλλειψη γιατρών?οι προηγούμενοι έφυγαν από το τρίμηνο.θα τα ρίξουν στις εκλογές...δε βαριέσαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως εντυπωση προκαλει το γεγονος αυτης της αργοποριας γιατι κ μεσα στις εκλογες ολα τα υπουργεια εχουν υπηρεσιακους υπουργους τι διαολο δεν εχοθν το δικαιωμα να υπογραψουν 300 διορισμους απο προκηρυξη της οποιας τα αποτελεσματα βγηκαν 3 βδομαδες πριν την ανακοινωση των εκλογων? βολευουν παρατασεις φαινεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προφανώς,έχει πιαστεί το χέρι του αβραμόπουλου,σας αφήνω να φανταστείτε το πώς,και δεν μπορεί να υπογράψει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως στα νοσοκομεια φτανουν 5-6 μερες νωριτερα απ οτι στους δικαιουχους για παρτε κανα τηλ . μπορεις να αναλαβεις κ ας μην εχεις το διορισμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.