Jump to content

[προκηρυξη αγροτικών] Ιούνιος 2007


a/s

Recommended Posts

Μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχουν αποσταλεί οι διορισμοί σύμφωνα με το υπουργείο.

μίλησα εχτές με το υπουργείο και μου είπαν αρχές επόμενης ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ θα αποστείλουν τους διορισμούς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply
μίλησα εχτές με το υπουργείο και μου είπαν αρχές επόμενης ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ θα αποστείλουν τους διορισμούς

Τα ιδια ειπαν και σε μενα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα που πήρα τηλ. μου είπαν για αυτή την εβδομάδα.Τώρα τέλος αυτής της εβδομάδας αρχές της άλλης δεν νομίζω οτι έχει και μεγάλη διαφορά τόσους μήνες περιμένουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα που πήρα τηλ. μου είπαν για αυτή την εβδομάδα.Τώρα τέλος αυτής της εβδομάδας αρχές της άλλης δεν νομίζω οτι έχει και μεγάλη διαφορά τόσους μήνες περιμένουμε.

εύχομαι να έχεις δίκιο,για να τελειώνει αυτή η ιστορία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας!! Ξέρει κανείς τίποτα για τα αγροτικά του Σεπτεμβρίου??????????

Εγώ πήγα σήμερα το πρωί στο Υπουργειο και μου είπαν πως δεν έχουν την παραμικρή ιδέα για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα της προκήρυξης του Αυγούστου-Σεπτεμβρίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω που περασα χθες και ρωτησα, γιατι θελω να παραιτηθω, ειπαν οτι τα αποτελεσματα θα βγουν σε 1.5 περιπου μηνα απο τωρα...Και οταν ρωτησα χαριτολογοντας αν παμε για ρεκορ καθυστερησης αυτη τη φορα, χαμογελοντας, απεσπασα ενα μεγαλοπρεπεστατο ΝΑΙ !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμ,λογικό.Βάλε 2 μήνες και κάτι (3 μήνες-40 ημέρες) λέω εγώ,με το σκεπτικό ότι οι προηγούμενοι πρέπει να φύγουμε από το τρίμηνο κι εμείς δεν έχουμε πάει ακόμη.ε βγάλε και 40 μέρες για το διορισμό τους,τόσο πάει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρχισαν το οργανα στην ελληνικη επαρχια. οι ανθρωποι βγηκαν στα καναλια για την ελλειψη αγροτικου. εφυγε ιουλιο ο προηγουμενος, αναμενεται νεος τον ιανουαριο τους ειπαν. που παμε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αρχισαν το οργανα στην ελληνικη επαρχια. οι ανθρωποι βγηκαν στα καναλια για την ελλειψη αγροτικου. εφυγε ιουλιο ο προηγουμενος, αναμενεται νεος τον ιανουαριο τους ειπαν. που παμε!!

:rolleyes: ΕΤ-3 ε; Και γω μολις το ΄δα...

Σημερα φιλε μου εγραφα συνταγες Bt VII (επτα) ωρες συνεχομενες, χωρις δευτερολεπτο διαλειμματος...Καημενε αγροτη...Καψερε αγροτικε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στις ειδησεις της ΕΡΤ3 ειπαν για αλλαγες στον τροπο προσληψης των αγροτικων γιατρων με σκοπό να γίνει πιο απλή η διαδικασία...να το πιστεψω???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στις ειδησεις της ΕΡΤ3 ειπαν για αλλαγες στον τροπο προσληψης των αγροτικων γιατρων με σκοπό να γίνει πιο απλή η διαδικασία...να το πιστεψω???

δηλαδη; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πετυχα στο τελος και δεν προλαβα να ακουσω ολο το ρεπορταζ!παντως στο κατω μερος εγραφε<<αλλαγες στον τροπο προσληψης αγροτικων ιατρων>> και η παρουσιαστρια σχολιασε οτι θα γινονται πιο γρηγορα οι προσληψεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρωην συναδελφε στην αναμονη TANDOR...καταρχην,καλη αρχη σου ευχομαι!Κατα δευτερον,εισαι απο Αθηνα?Ρωταω για να υπολογισω την καθυστερηση στην ταχυδρομιση των διορισμων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου ήρθε!Νομίζω δηλαδή, γιατί παρόλο που ήμουν εδώ ο ταχυδρόμος μου αφησε απλά ένα χαρτάκι και θα πρέπει να πάω από κει...Ελπίζω να είναι ο διορισμός,γιατί αν είναι κανένας διαφημιστικός κατάλογος θα ξενερώσω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.