Jump to content

εξεΤασεις?????????


nkt

Recommended Posts

μην προκαλειται πολυ για εξετασεις γιατι αν μπουν οι περισσοτεροι θα κλαιτε..

Θα κλαίμε με μαύρο δάκρυ που δεν τις είχαμε εφαρμόσει νωρίτερα :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Last Reply

πιστευω και ειναι αναφαιρετο δικαιωμα μου οτι οσοι θελουν εξετασεις η εχουν ενα πολυ δυνατο βυσμα γτ 100% δεν προκειται αν μπουν εξετασεις να ειναι αδιαβλητες η δεν εχουν συμβισβαστει με την ελληνικη πραγματικοτητα.

το εχω γραψει κ αλλου κ ελαχιστοι συμφωνησαν οτι λυση θ αηταν να εχουν προβαδισμα στην εναρξη ειδικοτητας οσοι τελειωσαν ελλαδα.

προσφατα μου ειχε πει μια εργαζομενη στο υπουργειο υγειας οτι οι αποφοιτοι ελλ πανεπιστημιων δεν εχουμε καθολου δυναμη σε τιποτα ουτε καν συνοχη μαζι μας να διεκδικησουμε καποια πραγματα σε αντιθεση με τους δικατσαδες που οτι θελουν πετυχαινουν.βλεπε προσφατη διορθωση στην προηγουμενη προκυρυξη αγροτικων.πιστευω να μαθατε με τι τροπο εγινε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνοπτικά επαναλαμβάνω τον εαυτό μου και λέω.

1. Αν μπουν εξετάσεις, οι συνέπειες για τους αποτυχόντες θα είναι τουλάχιστον βαριές.

2. Αν υποθέσουμε ότι οι αποτυχόντες θα είναι οι τριαντάρηδες ρουμανοβούλγαροι, είναι οι ίδιοι που έχουν όλα τα πολιτικά κτλπ μέσα.

3. Με βάση τις συνέπειες των εξετάσεων, ΠΟΛΛΟΙ ακόμα και απόφοιτοι εγχώριων σχολών, θα προσπαθήσουν να τις παρακάμψουν κτλπ.

4. Σαν αποτέλεσμα χρειάζονται ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΕΣ - ΑΔΙΑΒΛΗΤΕΣ εξετάσεις που δυστυχώς δεν μπορούν να μπουν σε μία νύκτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνοπτικά επαναλαμβάνω τον εαυτό μου και λέω.

1. Αν μπουν εξετάσεις, οι συνέπειες για τους αποτυχόντες θα είναι τουλάχιστον βαριές.

2. Αν υποθέσουμε ότι οι αποτυχόντες θα είναι οι τριαντάρηδες ρουμανοβούλγαροι, είναι οι ίδιοι που έχουν όλα τα πολιτικά κτλπ μέσα.

3. Με βάση τις συνέπειες των εξετάσεων, ΠΟΛΛΟΙ ακόμα και απόφοιτοι εγχώριων σχολών, θα προσπαθήσουν να τις παρακάμψουν κτλπ.

4. Σαν αποτέλεσμα χρειάζονται ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΕΣ - ΑΔΙΑΒΛΗΤΕΣ εξετάσεις που δυστυχώς δεν μπορούν να μπουν σε μία νύκτα.

ουτε σε μια νυχτα ουτε σε μια δεκαετια...αν μαθω καποια στιγμη οτι μπαινουν εξετασεις το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να ετοιμασω τις βαλιτσες μου για εξωτερικο κ να δωσω εκει οτι εξετασεις μου ζητησουν.οταν καποιος περνει τηλ τον βουλευτει επειδη εχει δυσκοιλιοτητα φανταζομαι τι θα γινει αν προκειται να δωσει εξετασεις για ειδικοτητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιστευω και ειναι αναφαιρετο δικαιωμα μου οτι οσοι θελουν εξετασεις η εχουν ενα πολυ δυνατο βυσμα γτ 100% δεν προκειται αν μπουν εξετασεις να ειναι αδιαβλητες η δεν εχουν συμβισβαστει με την ελληνικη πραγματικοτητα.

το εχω γραψει κ αλλου κ ελαχιστοι συμφωνησαν οτι λυση θ αηταν να εχουν προβαδισμα στην εναρξη ειδικοτητας οσοι τελειωσαν ελλαδα.

προσφατα μου ειχε πει μια εργαζομενη στο υπουργειο υγειας οτι οι αποφοιτοι ελλ πανεπιστημιων δεν εχουμε καθολου δυναμη σε τιποτα ουτε καν συνοχη μαζι μας να διεκδικησουμε καποια πραγματα σε αντιθεση με τους δικατσαδες που οτι θελουν πετυχαινουν.βλεπε προσφατη διορθωση στην προηγουμενη προκυρυξη αγροτικων.πιστευω να μαθατε με τι τροπο εγινε...

Πολύ σωστά! Αν υπήρχε συνοχή, θα τις είχαμε επιβάλλει προ πολλών ετών. Αν δεν είχαμε τους συνδικαλιστές που μας εκπροσωπούν αυτή τη στιγμή θα ήταν σαφώς καλύτερα πράγματα. Εγώ πάντως πήγα σε έναν γνωστό βουλευτή και του έθεσα το θέμα και μου είπε πως θα κάνει ότι μπορεί. Δεν είναι δυνατόν να υπάρχουν άξιοι επιστήμονες και να επιλέγεις για ειδικότητα άσχετους κ επικίνδυνους που δεν γνωρίζουν βασικά πράγματα. Στην τελική ας καταργηθεί το Δικατσά. Άχρηστο είναι. Μια καλή επιχείρηση για να θησαυρίζουν μερικοί καθηγητές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ σωστά! Αν υπήρχε συνοχή, θα τις είχαμε επιβάλλει προ πολλών ετών. Αν δεν είχαμε τους συνδικαλιστές που μας εκπροσωπούν αυτή τη στιγμή θα ήταν σαφώς καλύτερα πράγματα. Εγώ πάντως πήγα σε έναν γνωστό βουλευτή και του έθεσα το θέμα και μου είπε πως θα κάνει ότι μπορεί. Δεν είναι δυνατόν να υπάρχουν άξιοι επιστήμονες και να επιλέγεις για ειδικότητα άσχετους κ επικίνδυνους που δεν γνωρίζουν βασικά πράγματα. Στην τελική ας καταργηθεί το Δικατσά. Άχρηστο είναι. Μια καλή επιχείρηση για να θησαυρίζουν μερικοί καθηγητές.

δε μας ειπες ζητησες στον βουλευτη σου να ειναι κ δικαιες οι εξετασεις η οταν μπουν πριν δωσεις τον επισκεφτεις να πιεις ενα καφεδακι....

και μην περνεις σοβαρα οτι θα κανει οτι μπορει.για ολα τα θεματα το ιδιο λενε.ΘΑ κανουν οτι μπορουν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mcgyver γιατί δε μιλάς αληθινά. Πές ότι φοβάσαι τις εξετάσεις να τελειώνουμε. Αν μπουν εξετάσεις εννοείται ότι θα είναι αδιάβλητες. Για πές μου, εξετάσεις στο δημόσιο που είναι διαβλητές. Αυτή η καραμέλα πρέπει να τελειώσει επιτέλους και προέρχεται από εκείνουν που δεν τις θέλουν. Λές και τώρα δε μπαίνουν ένα σωρό υπεράριθμοι που πιάνουν θέσεις κανονικών.

Πήγα στο βουλευτή όχι για να του ζητήσω προσωπικό ρουσφέτι. Του είπα να βάλει εξετάσεις για το καλό όλων. Δεν είμαι γλύφτης κ ούτε θα γίνω. Κ αν μπούν εξετάσεις, το πιθανότερο είναι πως δε θα τις προλάβω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην τελική ας καταργηθεί το Δικατσά. Άχρηστο είναι. Μια καλή επιχείρηση για να θησαυρίζουν μερικοί καθηγητές.

Είναι πολλά τα λεφτά, Άρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πααααρα πολλά... Αλήθεια, η ταρίφα πόσο πάει αυτήν την εποχή? Παλιά έπαιζαν από 15.000.000 δρχ γι 3μαθήματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι τώρα, λοιπόν, οι προτιμήσεις έχουν ως εξής:

-κάποιοι ΔΕ θέλουν εξετάσεις

-κάποιοι θέλουν

-κάποιοι θέλουν με προϋποθέσεις (αδιάβλητες, σοβαρές, αξιοκρατικές).

-κάποιοι κάνουν πως θέλουν, γιατί ξέρουν πως δε θα εφαρμοστούν

Νομίζω πως στο χώρο της ιατρικής, το θέμα αυτό είναι το μόνο πεδίο διαξιφισμών πια. Όλα τ' άλλα τα' χουμε λύσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mcgyver γιατί δε μιλάς αληθινά. Πές ότι φοβάσαι τις εξετάσεις να τελειώνουμε. Αν μπουν εξετάσεις εννοείται ότι θα είναι αδιάβλητες. Για πές μου, εξετάσεις στο δημόσιο που είναι διαβλητές. Αυτή η καραμέλα πρέπει να τελειώσει επιτέλους και προέρχεται από εκείνουν που δεν τις θέλουν. Λές και τώρα δε μπαίνουν ένα σωρό υπεράριθμοι που πιάνουν θέσεις κανονικών.

Πήγα στο βουλευτή όχι για να του ζητήσω προσωπικό ρουσφέτι. Του είπα να βάλει εξετάσεις για το καλό όλων. Δεν είμαι γλύφτης κ ούτε θα γίνω. Κ αν μπούν εξετάσεις, το πιθανότερο είναι πως δε θα τις προλάβω.

Και βεβαια φοβαμαι γτ δε θα ειναι διαβλητες.πες μου καλυτερα εσυ που νομιζεις οτι ειναι διαβλητες.ουτε καν στις πανελληνιες.πιστευω να παρακολουθεις την επικαιροτητα.

οι υπεραριθμοι δε δημιουργουν κανενα προβλημα στις δικες μας αναμονες κανουν ακριβως το αντιθετο γτ δε μπαινουν στην λιστα μπροστα απο μας.απλως ειναι αδικο να αρχιζουν πριν απο μας.

σε πιστευω οτι δε πηγες να ζητησεις ρουσφετι.αν μπουν εξετασεις και δεις οτι ολοι παρακαλανε τους βουλευτες η τα βυσματα τους θα μεινεις με σταυρωμενα τα χερια?ικαι αν μεινεις εσυ που εισαι ιδεολογος θα κανουν το ιδιο και οι γονεις σου?

εξετασεις δε μπορει να ειναι για το καλο ολων αφου οι θεσεις οι ιδιες θα παραμεινουν.αυτο θα οδηγησει σε εναν υπερμετρο ανταγωνισμο κ αν παραμεινουν διαβλητες θα διαβαζουμε πανω απο χρονο για να περασουμε γτ θ απρεπει να ειμαστε αλανθαστοι.

και βεβαια φοβαμαι αν κ εχω σιγουρα αλλα 3 χρονια αναμονης.αν μου μενει ενα εξαμηνο μετα 2.5 χρονια για να μπω και μπουν εξετασεις πιστευεις οτι θα ειμαι χαρουμενος για αυτο η οποισδηποτε αλλος σε παρομοια θεση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι αδικημένοι της υπόθεσης θα είναι όσοι βρίσκονται στο μεταίχμιο της φάσης. Θα απομένει λίγος χρόνος αναμονής και ξαφνικά θα μπουν εξετάσεις. Θα έχουν χάσει χρόνο αρκετό περιμένοντας, ενώ θα μπορούσαν να είχαν διαβάσει αυτό τον καιρό και την ίδια στιγμή μειονεκτούν σε σχέση με έναν τελειόφοιτο, που και πρόσφατες γνώσεις θα έχει και ψυχολογικά προετοιμασμένος θα είναι για εξετάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ας μην το εφαρμόσουν τώρα, αλλά από τη νέα φουρνιά που θα δηλώσει για ειδικότητα. Εδώ που τα λέμε, δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να περιμένει 1 χρόνο, πόσο μάλλον 3 χρόνια που έχει ο mcgyver. Θα γούσταρα να έμπαιναν εξετάσεις κ να έμπαινα αμέσως. Τέσπα, όπως το συμφέρει τον καθένα, το αντιμετωπίζει το θέμα. Προσωπικά δε θέλω να εφαρμοστούν κατ'αναγκη τώρα οι εξετάσεις, αλλά ας γίνει σε σύντομο χρονικό διάστημα, γιατί η χώρα "αιμορραγεί" από άξιους επιστήμονες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο έτος μου μπήκαμε 250 και τελειώσαμε 800.
Και για ποιο λογο ΚΑΝΕΝΑΣ απο εσας τους 250 αδικημενους δε διαμαρτυρηθηκε ΤΟΤΕ ?τονιζω το ΤΟΤΕ , καθως τωρα δεν εχει κανενα νοημα( ουτε ρισκο ) να φωναζει και να διαμαρτυρεται καποιος .Στην τελικη , το να καταγγελεις το ανηθικο ή το αδικο μιας καταστασης , εχει νοημα μονο οταν ρισκαρεις και εχεις να χασεις πραγματα .Αφου παρει καποιος πτυχιο και εκτου ασφαλους συνεπως , δεν εχει καμια αξια να διαμαρτυρεται .Αυτα ( για μια ακομη φορα ...τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου ....)

Συνοπτικά επαναλαμβάνω τον εαυτό μου και λέω.1. Αν μπουν εξετάσεις, οι συνέπειες για τους αποτυχόντες θα είναι τουλάχιστον βαριές.2. Αν υποθέσουμε ότι οι αποτυχόντες θα είναι οι τριαντάρηδες ρουμανοβούλγαροι, είναι οι ίδιοι που έχουν όλα τα πολιτικά κτλπ μέσα.3. Με βάση τις συνέπειες των εξετάσεων, ΠΟΛΛΟΙ ακόμα και απόφοιτοι εγχώριων σχολών, θα προσπαθήσουν να τις παρακάμψουν κτλπ.4. Σαν αποτέλεσμα χρειάζονται ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΕΣ - ΑΔΙΑΒΛΗΤΕΣ εξετάσεις που δυστυχώς δεν μπορούν να μπουν σε μία νύκτα.
Συμφωνω απολυτα με ολα τα ποστ του Ανδρεα και ιδιως με αυτο ....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρισκόμαστε ενώπιον ραγδαίας εμπέδωσης της βλακικής κυριαρχίας.

1.Αναγνωρίζονται τα λαδωμένα πτυχία των ατόμων οριακής νοημοσύνης με διαδικασίες ευκολότερες του γραπτού τεστ οδήγησης που προορίζεται για το γενικό πληθυσμό

2.Προωθούνται σε διορισμούς άτομα που επανειλημμένα πάτωσαν στις εξετάσεις ΑΣΕΠ.Η προώθηση λαμβάνει χώρα με τη γλυφτική μέθοδο της αναπλήρωσης

3.Προωθούνται οι βλακικοί γόνοι συμβολαιογράφων με ελεεινό νομοσχέδιο που τους επιτρέπει να δίνουν εξετάσεις με διαφορετική ουσιαστικά βάση από τους υπόλοιπους αποφοίτους νομικής για τις ίδιες θέσεις.

Από τα παραπάνω συμπεραίνουμε οτι ο κάθε υοπλελειμμένης διαννοίας,μέτριος που λόγω χαμηλού ανταγωνισμού στην εποχή του κατέλαβε μια θέση συνασπίζεται με άλλους παρόμοιυς αναξιοπαθούντες για να προωθήσει το ανεπαρκές τέκνο του που έχον τα ίδια προσόντα με τον ίδιο δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στις σύγχρονες συνθήκες ανταγωνισμού που δημιουργεί η επιλογή ατόμων από ευρύτερη πληθυσμιακή δεξαμενή,άρα και η παρουσία μεγαλύτερου αριθμού ευφυών.

Την αλήθεια της παραπάνω δεξαμενής ένιωσαν και με το παραπάνω οι γόνοι όταν πάτωσαν στις πανελλήνιες όπου οιγονείς τους ''επέτυχαν''.Διαπίστωσαν τότε οτι οι βάσεις είναι ψηλές όπερ μεθερμηνευόμενον ο αριθμός και η αναλογία των αρίστων πο δίνουν στην Ιατρική έχει αυξηθεί ώστε να αποκλείονται οι μέτριοι και οι βλακικοί.Τι κρίμα!Πρέπει το κράτος να φροντίσει τους έχοντες χαμηλές επιδόσεις γιατί ...οι γονείς τους πρόσφεραν.Γιατί αν υπήρχαν λεφτά θα έφτιαχνε περισσότερες ιατρικές σχολές για να χωρέσουν όλοι.Γιατί οι χαμηλής νοημοσύνης γίνονται καλοί κλινικοί και έχουν επαφή με τον κόσμο ως οικογενειακοί γιατροί.Και λοιπές πίπες.

Πρόσφατες έρευνες έδειξαν οτι το αποτέλεσμα στις εξετάσεις USMLE εμφανίζει μεγάλο βαθμό συσχέτισης με τα GMAT που δίουν οι αμερικανοί για την εισαγωγή στο πανεπιστήμιο(ανάλογα με τις πανελλήνιες).Αντίθετα οι επιδόσεις στα USMLE εμφανίζουν μικρό βαθμό συσχέτισης με τη βαθμολογία στο πανεπιστήμιο,δλαδή οι καθηγητές ιατρικής δεν είναι σε θέση να αξιολογήσουν σωστά,αντικειμενικά την επίδοση του υποψηφίου.Συνεπώς η κρίση των καθηγητών ελάχιστη σχέση έχει με την πραγματική αξία του φοιτητή όπως θα μετρηθεί στα USMLE ενώ οι επιδόσεις του στα MCAT δείχνουν το βαθμό που θα πιάσει στα USMLE.Για αυτό οι σχολές επιλέγουν τα άτομα με τους κορυφαίους βαθμούς στα MCAT,δηλαδή τους πιο ευφυείς(δείκτης νοημοσύνης άνω του 120) ώστε να εξασφαλίσουν την επιτυχία των αποφοίτων τους στα USMLE,άρα και το κύρος της σχολής.Τα USMLE είναι προσανατολισμένα στις δυνατότητες αυτών των ατόμων που αντιπροσωπεύουν το ευφυέστερο 5-7% του πληθυσμού.

Σκεφτείτε τι θα γίνει όταν επιβληθούν παρόμοιες εξετάσεις στα εδώ φυντανια με τις οριακές νοημοσύνες κάτω του 90(92 είναι ο μέσος όρος του ελληνικού πληθυσμού και οι περισσότεροι εξ όσων κατέφυγαν στις λαδωτικές χώρες είαν μικρότερο δείκτη νοημοσύνης όπως δείχνουν οι επι σειράν ετών επιδόσεις τους στο σχολείο,στις πανελλήνιες και στον ΔΟΑΤΑΠ πολλαπλής επιλογής χωρίς γνωστές ερωτήσεις όταν περνούσε το 10%).

Από τα παραπάνω συνάγεται οτι οι επιτυχόντες των πανελληνίων δεν έχουν κανένα λόγο να φοβούνται το διαγωνισμό για λήψη ειδικότητας αφού ο ανταγωνισμός δεν θα προέρχεται από ευφυέστερους αλλά από άτομα χαμηλών δυνατοτήτων.Ο βαθμός στις πανελλήνιες πθανότατα θα προδικάζει την επιτυχία σε παρόμοιου τύπου εξετάσεις ειδικότητας όπως συμβαίνει μεταξύ MCAT και USMLE.Συνεπώς δεν χρειάζεται να ανησυχούν εάν η βαθμολογία τους στο πανεπιστήμιο δεν ήταν υψηλή γιατί οι καθηγητές ιατρικής δεν είναι σε θέση να βαθμολογήσουν αντικειμενικά.

Θα είναι ένα πολιτισμικό σοκ για τους γονείς των προβληματικών και τους κουραμπιέδες όταν βρεθούν αντιμέτωποι με τις τρομακτικές επιδόσεις των ατόμων υψηλής ευφυίας που επέτυχαν στις πανελλήνιες.Και ένα καλό μάθημα για τους προωθητές και μέντορες της βλακικής κυριαρχίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από τα παραπάνω συνάγεται οτι οι επιτυχόντες των πανελληνίων δεν έχουν κανένα λόγο να φοβούνται το διαγωνισμό για λήψη ειδικότητας αφού ο ανταγωνισμός δεν θα προέρχεται από ευφυέστερους αλλά από άτομα χαμηλών δυνατοτήτων.Ο βαθμός στις πανελλήνιες πθανότατα θα προδικάζει την επιτυχία σε παρόμοιου τύπου εξετάσεις ειδικότητας όπως συμβαίνει μεταξύ MCAT και USMLE.Συνεπώς δεν χρειάζεται να ανησυχούν εάν η βαθμολογία τους στο πανεπιστήμιο δεν ήταν υψηλή γιατί οι καθηγητές ιατρικής δεν είναι σε θέση να βαθμολογήσουν αντικειμενικά.

Θα είναι ένα πολιτισμικό σοκ για τους γονείς των προβληματικών και τους κουραμπιέδες όταν βρεθούν αντιμέτωποι με τις τρομακτικές επιδόσεις των ατόμων υψηλής ευφυίας που επέτυχαν στις πανελλήνιες.Και ένα καλό μάθημα για τους προωθητές και μέντορες της βλακικής κυριαρχίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι?Τι πιθανότητες επιτυχίας σε οποιεσδήποτε εξετάσεις έχουν άτομα που στις γνωματεύσεις τους κάνουν 2-3 ορθογραφικά λάθη ανά λέξη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι?Τι πιθανότητες επιτυχίας σε οποιεσδήποτε εξετάσεις έχουν άτομα που στις γνωματεύσεις τους κάνουν 2-3 ορθογραφικά λάθη ανά λέξη?

emgoal

...και δεν το έγραψα εγώ αυτό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι?Τι πιθανότητες επιτυχίας σε οποιεσδήποτε εξετάσεις έχουν άτομα που στις γνωματεύσεις τους κάνουν 2-3 ορθογραφικά λάθη ανά λέξη?

Οι εξετάσεις με τις γνωματεύεσεις τί σχέση έχουν? Τέσπα σε γενικές γραμμές δεν υπολογίζει κανείς τα ορθογραφικά λάθη στις ιατρικές εξετάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μου έκανε εντύπωση βέβαια αν συνέχιζε να έχει τη θέση του χωρίς να πάρει πόδι κάποιος πχ στην Αμερική που σε medical referral θα έγραφε "The patient is refaired for a CT scun"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, δεν παίρνω κι όρκο ότι θα τον διώχνανε, αλλά δε νομίζω να κάνει και πολύ καλή εντύπωση ένας αγράμματος ιατρός. Διεθνώς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα χρειαστει να παρετε ενα αντιφλεγμονωδη φαρμακο ειπε ο γιατρος και αμεσως ετριξαν τα κοκκαλα του μανολη τριανταφυλιδη και του ιωαννη κακριδη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ώχ ώχ.... Χτυπάει άσχημα, αλλά πόσοι νομίζεις αντιλαμβάνονται τα ορθρογραφικά λάθη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ώχ ώχ.... Χτυπάει άσχημα, αλλά πόσοι νομίζεις αντιλαμβάνονται τα ορθρογραφικά λάθη?

:rolleyes: έλα τώρα άγγελε, κακίες. λάθη είναι εύκολο να δει κανείς. το σημαντικό είναι πόσοι παραδέχονται λάθη τους :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.