Jump to content

Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο…


olizyz

Recommended Posts

Κακοπερνάτε τα καημένα... :rolleyes:

Ζουλεύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυω

υ.γ. Η συνολική αμοιβή για κάθε εφημερία ετοιμότητας ορίζεται σε σαράντα εκατοστό (40/100) της αντίστοιχης συνολικής αμοιβής ενεργού εφημερίας, συμπεριλαμβανομένης και της προσαύξησής της. Άρθρο 43 (Ν. 3205/2003 ΦΕΚ 297/Α/2003)

Ευχαριστώ... οπότε μέχρι να πιασουμε το πλαφον των χ ευρώ ας ελπίσουμε να μας αφήσουν να κάνουμε όσες μπορούμε...

Μήπως ξέχασες να κάνεις ερωτησούλα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Μήπως ξέχασες να κάνεις ερωτησούλα;

Όχι...

Σε ποια περιοχή θα ήταν καλύτερο να ήταν η ιατρική σχολή;

Κάπου κοντά και στις άλλες σχολές για να μην πήζει το μάτι σου από γιατράρες όλη την ώρα.

Η Μελέτη, την οποία παρεπιπτόντως έχω αρχίσει να συμπαθώ, εχθές στον Κωστόπουλο είπε "...ταν ένα ζευγάρι χωρίζει, δεν χωρίζει για να τα ξαναβρεί".

Συμφωνείς ή είσαι της άποψης της δεύτερης ευκαιρίας (μόνο και μόνο για τις όμορφες στιγμές που ζήσατε μαζί δηλαδή όχι για άλλους παράγοντες π.χ παιδιά,γάμος κτλ);

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Μεγάλη συζήτηση... Δε μπορείς να απαντήσεις με ένα ναι ή ένα όχι... Εξαρτάται...

Η απαγόρευση του καπνίσματος σε χώρους εργασίας ισχύει και στις καπνοβιομηχανίες...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Τριάντα ομοφυλόφιλες αυστραλές απέκτησαν παιδί από τον ίδιο δότη. Αυτό είναι που λέμε «τα παιδιά του Ζεβεδαίου, ποιον είχαν πατέρα»."

από http://www.yupi.gr/plaka/93

πώς να τον σουτάρω, ενώ πριν 5μέρες του είπα ότι είμαι ερωτευμένη μαζί του?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απλά πες του ότι είσαι μπερδεμένη κ δε φαίνεται να εννοούσες τα περί έρωτα... Α, κ φρόντισε να μην αλλάξεις πάλι γνώμη γιατί αυτό που σου είπα θα είναι άχρηστο.. Anyway, shit can happen...

Όντας σε μια long-lasting, life changing αλλαγή που αφορά την καθημερινότητα κ τη ζωή σου, πως μπορείς να μην παρεκκλίνεις από το στόχο σου και να διατηρηθείς στον ίσιο δρόμο;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντας σε μια long-lasting, life changing αλλαγή που αφορά την καθημερινότητα κ τη ζωή σου, πως μπορείς να μην παρεκκλίνεις από το στόχο σου και να διατηρηθείς στον ίσιο δρόμο;;;

Θέτεις στον εαυτό σου το ερώτημα αν ο στόχος που είχες βάλει αρχικά είναι ακόμα η προτεραιότητα σου και αν ναι γιατί. Όταν έχεις στο μυαλό σου αυτές τις απαντήσεις δύσκολα αλλάζεις πορεία ότι και να σου ρίξει η ζωή.

Από την άλλη όμως αν δεν είσαι τόσο fixated σ'αυτόν τον στόχο ίσως να είναι ευκαιρία αυτή η αλλάγη για να δεις τα πράγματα και με άλλο μάτι. Το ζήτημα είναι τι θέλουμε εμείς από τη ζωή μας με τα δεδομένα που έχουμε αυτή τη στιγμή μπροστά μας. Το μέλλον είναι εντελώς αβέβαιο για να χτίζεις επάνω του.

Τι θα κάνεις φέτος το Πάσχα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φέτος το καλοκαίρι είναι εντελώς απρόβλεπτο. Σίγουρα όμως θα βγάλω απωθημένα πολλών χρόνων και θ'αλωνίσουμε την Ελλαδίτσα.

Υπάρχει κανείς στην Ελλαδά που να μην κάνει/έχει διδακτορικό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε, όλο και κάποιος θα υπάρχει.

Νηστεύεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πώς να τον σουτάρω, ενώ πριν 5μέρες του είπα ότι είμαι ερωτευμένη μαζί του?????

Δε μου αρέσει να είμαι επικριτικός αλλά είσαι προκλητική. Από τη μία αλλαζονας και απαξίωτική απέναντί του από την άλλη μας ενημερώνεις ότι 5 ημέρες πριν του είπες ότι είσαι ερωτευμένη μαζί του. Κάτι γυναίκες σαν εσένα βγάζουν το κακό όνομα στο φύλο σας. Κορίτσι μου, πες το του ξεκάθαρα του ανθρώπου ότι δε θέλεις να είσαι μαζί του, να γλυτώσει μια ώρα αρχύτερα.

Γιατί είναι τόσο δύσκολο για κάποιους ανθρώπους να είναι ειλικρινείς;

Ε, όλο και κάποιος θα υπάρχει.

Νηστεύεις;

Όχι. Εσύ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη Μεγάλη Εβδομάδα μόνο.

Ποιο ήταν το αγαπημένο σου παιδικό παιχνίδι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

449996408_85b568c46a_o.jpg

Τελικά ποιοι την έχουν μεγαλύτερη....αυτοί που υπηρετούν στο Κ.Υ. Πάρου ή αυτοί που ειδικεύονται στο εξωτερικό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξέρω θα πώ στην τύχη βάζελοι

ποιός θα κέρδιζε άνετα βραβείο ηλιθιότητας σήμερα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρεωκοπήσαμε ήδη. Απλά δεν τολμούν ακόμα να το παραδεχτούν.

Βρίζεις εύκολα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι, με κάνει να νιώθω πολύ φθηνή και μου θυμίζει ένα καθίκι.

Το όνομά σου αρχίζει από Γ και μένεις σε μια πόλη που έχει 4 γράμματα; emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.