Jump to content

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ...


vamos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply
...που ολα οσα μ αρεσουν παχαινουν πολυ πολυ!! δηλαδη γιατι να μην παχαινουν τα παλιομπροκολα , που μυριζουν και απαισια , τα φασολακια που ειναι σαν βρασμενα μαλλια και τα νεροκολοκυθα -αυτα ειδικα τα μισω :angry: !!μαζι με τα παλιοαγγουρακια-μπλιαχ μπλιαχ!!μου τη δινουν ολα τα υγιεινα φαγητα! emicecream

Γνήσια παραδοσιακή (ειδικά Κρητική) Μεσογειακή διατροφη η λύση στο πρόβλημα σου Ηρα μου. Πεντανόστιμα, υγιεινα, θρεπτικά με τα σωστα λιπαρά και χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (οι απλοί υδατάνθρακες και τα ασχημα λιπαρα είναι η αιτια του κακού). Ασε τα μπρόκολα και τις υπολοιπες αηδίες. Φασολάδα, φακές, ντακο, χορτα με μπολικό λαδακι και φετα κλπ κλπ.

Εμένα παλι μου τι δίνει το αθλιο (τρισαθλιο) φαγητό που έχουν τα περισσότερα (αν και οχι όλα) τα εγγλεζικά νοσοκομεια: η τέλεια συνταγη για απόφραξη αρτηριων. Αν καποιος θέλει να αυτοκτονήσει το μόνο που έχει να κάνει είναι να τρωει καθημερινά μεσα σε ένα εγγλεζικό νοσοκομείο. Εγγυημένα πράγματα! Το αγαπημένο τους πιατο τηγανητο ψάρι με τηγανιτές πατάτες (τηγανισμένο σε αθλιο λάδι που έχει ήδη χρησιμοποιηθει παμπολλες φορες)....για ονομα.... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pappou μου το προβλημα ειανι πολυσυνεθετο και αντιυγιεινο, φακες?φασολακια? :blink: θέλεις να πεθανω απο μαραζωμα? emblush κατι σε σοκολατοσαντυγοπαγωτοκερασι δεν γινεται να εχουμε που να μην παχαινει διολου? οι τηγανιτες πατατες ας πουμε γιαμι γιαμι!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου την δίνει που στο αναγνωστήριο της ιατρικής, μερικοί ξεχνούν ότι είναι αναγνωστήριο και ωρύονται, καθώς απαντούν στο κινητό τους, ξεκαρδίζονται στα γέλια λες και ακούν ανέκδοτα και γενικά θορυβούν σε ανεπίτρεπτο βαθμό βγαίνοντας έξω!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, μπροστά στην κλειστή πόρτα του αναγνωστηρίου δεν επιτρέπεται φασαρία! ! ! Από την άλλη μεριά κάποιοι προσπαθούν να συγκεντρωθούν και να μελετήσουν. Μια απλή ξύλινη πόρτα είναι, που δεν εφαρμόζει κιόλας καλά! Δεν είναι η τρύπα του χωροχρόνου, που σας διακτινίζει σε κανα μπαρ! ! ! ΕΛΕΟΣ!

αν περιμένεις να συγκεντρωθείς στο παπουλάκει, φέξε μου και γλύστρησα. Απλά εκεί πάς για δημόσιες σχέσεις κ κάνεις ότι διαβάζεις.

Μου τη δίνει που πρέπει να βγαίνω εξώ όποτε γιορτάζει κάποιος φίλος μου. Εγώ θέλω να μείνω σπίτι, να φορέσω τις μπυτζαμούλες μου, να διαβάσω μια εφημερίδα. Ότι κάνουν οι παππούδες πάνω κάτω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου τη δίνει που κάθε φορά που μπαίνω εγώ στο site βγαίνει αυτός!! Ρε παιδί, αμα δεν αντέχεις ούτε να βλέπεις το όνομά μου γραμμένο, τότε μην γράφεις καθόλου! Εξάλλου, απ'όσο θυμάμαι, το ξαναπιασες το "κουρμπετι" λόγω γνωριμίας . Ε άστο να πάει στο διάολο αφού δεν έκατσε!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν περιμένεις να συγκεντρωθείς στο παπουλάκει, φέξε μου και γλύστρησα. Απλά εκεί πάς για δημόσιες σχέσεις κ κάνεις ότι διαβάζεις.

Μου τη δίνει που πρέπει να βγαίνω εξώ όποτε γιορτάζει κάποιος φίλος μου. Εγώ θέλω να μείνω σπίτι, να φορέσω τις μπυτζαμούλες μου, να διαβάσω μια εφημερίδα. Ότι κάνουν οι παππούδες πάνω κάτω

Μέσα στο μυαλό μου είσαι Άγγελε! Κι εγώ ακριβώς τα ίδια θέλω, μόνο που αντί για εφημερίδα, διαβάζω λογοτεχνία. Επίσης εμένα μου τη δίνει και το αναγκαστικό ξενύχτι κάθε εξόδου, για γιορτή ,σαββατιάτικη κλπ. Πτυχίο είμαι και το πρωί σηκώνομαι να διαβάσω. Δεν μπορώ τα ξενύχτια!!! emconfused

Τέλος μου τη δίνουν όλοι αυτοί που μπορούν και διασκεδάζιυν, ξενυχτάνε και δεν έχουν και διάβασμα! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου τη δίνει που ξυπνάω 2 με 3 φορες κάθε βράδυ για το μωρό. Πότε θα κοιμηθώ σαν άνθρωπος επιτέλους; emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα μου την δίνει που έσκασα 190 ΕΥΡΏ ΓΙΑ VANDER και τελικά ανακαλυψα το free downloading... :antegeia: :antegeia: :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα μου την δίνει που έσκασα 190 ΕΥΡΏ ΓΙΑ VANDER και τελικά ανακαλυψα το free downloading... :antegeia: :antegeia: :antegeia:

Διάβασα καλά; emeek 190 ευρόπουλα για τη Φυσιολογία του Vander; emgreedy

Ε, ΟΧΙ!!

Πέραν του downloading, είναι ένα βιβλίο ελεεινό και τρισάθλιο! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι, βασικα μαρεσει το ββλίο... η τιμή του δεν μαρέσει... αλλά στα αγγλικά είναι καλύτερο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μού τη δίνει που για να μπεις Ιατρική πρέπει να δώσεις πανελλήνιες!Λες και ο γιατρός-ταλέντο φαίνεται απ'τα ολοκληρώματα...

Μού τη δίνει η καθημερινότητά μου, που θέλω να κάτσω το βράδυ με jazz και ατμόσφαιρα συγγράφοντας και εν μπορώ!

Μού τη δίνει που εν μπορώ να είμαι με τα άτομα που γνώρισα φέτος και είναι κορωνίς (αυτά,ε;).

Μού τη δίνει που καθείς χρήστος-άχρηστος με βαθμολογεί κατά την κρίση του την περιορισμένη(όχι ότι είμαι βαθμοθήρας,αλλά αυτό το fuckin 30%... ).

Μού τη δίνει το πρωί που δεν μπορώ να ξυπνήσω και να χαρώ τη ζωούλα μου...

Μού τη δίνει που δεν ξέρω αν θέλω να γίνω γιατρός ή dj...

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ GOD DAMMIT!

ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΑ ΜΑΣ!! :anavwfwties:

Προλαβαίνω να κάνω μεταγραφή στο Αρσάκειο;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Και του 'πε τότε ο κόκκορας ο γέρος

κάτσε παιδάκι μου, να βγεις από τ' αυγό!

Μου τη δίνουν κάτι μικρά σαν τα παραπάνω που ακόμα δεν έδωσαν πανελλήνιες και κοτσάρουν ένα νευροχειρουργός, έστω και με ερωτηματικό, από δίπλα και με αυτά που ρωτάνε με κάνουν να καταλαβαίνω πως γέρασα...!

ΥΓ: μικρέ γιατρέ ταλέντο, σκέψου σοβαρά την περίπτωση ντι τζέι... :)

γέρασα και απέκτησα παραξενιές!

Καλά πας. Εγώ τις είχα κι από πριν!

emblow

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupembaaa

Ποιος μικρός έγινε γιατρός και δεν είχε παραξενιές...

Έπρεπε να έχω άλλο νικ να μην εγείρω τα πλήθη...

Υ.Γ.: Και το ταλέντο τρόπος του λέγειν ήταν...τς τς τς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μού τη δίνει η καθημερινότητά μου, που θέλω να κάτσω το βράδυ με jazz και ατμόσφαιρα συγγράφοντας και εν μπορώ!

Σ' αυτό μπορώ να σε καταλάβω... και στα άλλα δηλαδή, αλλά κυρίως σ' αυτό. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που η invitro δε συνεχίζει με τις ιστορίες καθημερινής υστερίας απ΄το εργαστήριο.

Μου τη δίνει ακόμα περισσότερο που δεν έχω το κουράγιο να γράψω κι εγώ ένα απόσπασμα από το δικό μου ...

Μου τη δίνει που ακόμα κι ο Vet μας έχει ξεχάσει :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου τη δίνει η Μεγάλη Αικατερίνη της Ρωσίας και γενικά όλοι αυτοί οι βαρεμένοι και άρρωστοι άνθρωποι που συμπεριφέρονται οι ίδιοι ως αυτοκράτορες και στους άλλους λες και είναι οι ιπποκόμοι τους!! Αθηναίς Ευδοκία....ΑΑΑαααΕΕΕεεεειιιιι χάσου μυρμηγκάκι! ! ! ! ! emcensored:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει όλη αυτή η αβεβαιότητα με απεργίες, καταλήψεις κλπ. Δε μας φτανει το ψυχαναγκαστικό διάβασμα, δεν ξέρουμε κι αν θα δώσουμε εξετάσεις. emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.