Jump to content

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ...


vamos

Recommended Posts

ξεκιναμεεεε

λεω σ αυτο το τοπικ

να αναφερουμε οτιδηποτε

μας εχει εκνευρισει

μας νευριαζει

μας εχει κανει να νιωσουμε ... κοροιδα

μας εχει μειωσει

μας εχει κανει να νιωσουμε θυματα

μας εχει δυσαρεστησει

ευρος επιλογων?...

απεριοριστο!!!

προσωπο θες, ζωο θες, κατασταση θες, εταιρεια θες, προιον θες, ...

οτι θελεις εχουμεεεε

παμε λοιπον...

ξεκιναω

λοιπον,μου την εχει δωσει μια γνωστη εταιρεια κουριερ,

η acs

για ενα φακελο απο τα γιαννενα,θελει 2 ολοκληρες μερες για να φτασει θεσσαλονικη...

πρωτα λεει πανε αθηνα

και μετα δινουν προτεραιοτητα στα... "με προτεραιοτητα"

που αν δεν το ξερεις,ωστε να το ζητησεις,σημαινει πως...περιμενε

κατι σαν τα "επειγον" του ταχυδρομειου

δεν φτανει που τα χρυσοπληρωνεις...

συν τοις αλλοις,αν ειναι αργια,δεν παραδιδουν

και το σαββατο εχουν μειωμενα δρομολογια...

βριζουμε τους δημ υπαλληλους,αλλα ολοι καπως ετσι θελουν να δουλευουν...

ενα εχω καταλαβει

πιο γρηγορα απ το ... κτελ

δεν τα φερνει κανεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply

Μου τη δίνει που ενω πήρα αυτοκινητο αναγκάζομαι όταν θέλω να πάω κάπου γρήγορα να πάρω λεωφορείο για να μην ψαχνω κα πάρκινγκ. Και μου τη δίνει ακόμα περισσότερο που το λεωφορείο έρχεται κάθε φορά που ανάβω τσιγάρο....Μάλλον πρέπει να το κόψω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνησω για το αυτοκινητο.....το πηρα κι εγω και παιρνω το λεωφορειο.....δεν αλλαξε και πολυ το σκηνικο!!!!Για να βρεις παρκινγκ στην αθηνα στο κεντρο πρεπει να εισαι γνωστης των πραγματων ...να διατιθεσαι να πληρωσεις....κλπ.Κατανταει να το παιρνω μονο τα σαββατοκυριακα.

.....ευτυχως δεν καπνιζω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που ορισμένοι δεν καταλαβαίνουν ότι έχω να διαβάσω και θα πρέπει να κάνω ό,τι θέλουν και όποτε το θέλουν.

Μου τη δίνει που πολλοί νομίζουν πως επειδή σπουδάζω στην Ιατρική, θα πρέπει να ξέρω τα πάντα, να μου λένε τα πάντα...και να έχω και απαντήσεις για τα πάντα...ιατρικά και μη θέματα.

Μου τη δίνει που νομίζουν πως είμαι ηλίθια και δεν καταλαβαίνω ότι προσπαθούν να με κοροϊδέψουν.

Μου τη δίνει που δε μπορώ να κρατήσω το πρόγραμμα που βάζω στη ζωή μου.

Μου θυμίζω το Γκρινιάρη απο τα στρουμφάκια.... emsmurf

Αν σκεφτώ....όλο και κάτι θα βρω για να συμπληρώσω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που πολλοί νομίζουν πως επειδή σπουδάζω στην Ιατρική, θα πρέπει να ξέρω τα πάντα, να μου λένε τα πάντα...και να έχω και απαντήσεις για τα πάντα...ιατρικά και μη θέματα.

Μου τη δίνει όταν δεν έχω απαντήσεις σε όσους ρωτάνε τα παραπάνω ιατρικά θέματα!

Πιο πολύ μου τη δίνει όταν μαθαίνουν την ηλικία μου και το σχόλιο που ακολουθει "Ξερεις μετά τα 30 η γυναίκα.....πότε θα κάνει παιδί.....υπάρχουν και οι ασθένειες...."Μου τη δίνει που καταβάθος έχουν δίκιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemclapsemclapsemclappingemclappingemclappingemclaps

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

μου τη δίνει το Αμβούργο

μου τη δινει το Αμβούργο

μου τη δίνει το Αμβούργο

ΜΙΣΩ ΜΙΣΩ ΜΙΣΩ

Θα επανέλθω και με άλλα, αργότερα. Τώρα συγχίστηκα πάρα πολύ, δε μπορώ να συνεχίσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει πάρα πολύ, που ενώ ΠΕΦΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ σε πολλούς...κάθομαι και αυτουποβιβάζομαι μόνη μου και ασχολούμαι με την πάρτη τους..ενώ θα έπρεπε να αγνοώ και την ύπαρξή τους ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...το ταχυδρομειο Λευκαδας που χρειαστηκε 20 μερες για να στειλει μια χριστουγεννιατικη καρτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...το ταχυδρομειο Λευκαδας που χρειαστηκε 20 μερες για να στειλει μια χριστουγεννιατικη καρτα!

κτελ και παλι κτελ

θα το φωναζω γυμνος στους δρομους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο στομφος, το υφος, η μεγάλη ιδέα που έχουν για τον εαυτο τους ορισμένοι μεγαλογιατροι. Ο τροπος που ειρωνευονται τους φοιτητες ιατρικής ξεχνώντας οτι καποτε οι ιδιοι ηταν φοιτητες. Η αθλια συμπεριφορα προς συναδελφους και νοσηλευτικό προσωπικό. Αντι να επερχεται ταπεινότητα με τη συσσωρευση γνωσης και εμπειριας αυτα τα κοπροσκυλα κοντευουν να εκραγουν απο έπαρση και ναρκισσισμό. Τραγικό. Ειδικα όταν προκειται για ιατρο.... emdisgust

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

+1 για Σφηκάκη!!! Είναι ο τύπος για τον οποίο ισχύει και το "κατούρα και λίγο, ρε μεγάλε!"

emclaps

μου τη δίνει ότι πρέπει να περιμένω ενάμιση χρόνο (στην καλύτερη...) ακόμα για να τελειώσω την κωλοσχολή, τη στιγμή που όλοι οι φίλοι μου τελειώνουν και την κάνουν για έξω... :(:unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

+1 για Σφηκάκη!!! Είναι ο τύπος για τον οποίο ισχύει και το "κατούρα και λίγο, ρε μεγάλε!"

Ρε παιδια...σορρυ για την αγνοια αλλα ποιος ειναι ο...σφηκάκης...???? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Moυ τη δίνει τρελά όμως που έρχονται αυτές οι γαμημένες οι εξεταστικές κάθε φορά, και εγώ πιέζομαι τόσο ψυχολογικα μιας και όοοολο τον ύπόλοιπο καιρό κααααθομαι και με πιάνει η προκοπή τότε. Και φυσικά πώς να μην κάθομαι με αυτά τα μισιτά που διαλέγω κάθε φορά, ποιος μου φταίει, μονάχα ο ψυχαναγκαστικός νομικός εαυτός μου. Αισιχτήρ πια!!!! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

+1 για Σφηκάκη!!! Είναι ο τύπος για τον οποίο ισχύει και το "κατούρα και λίγο, ρε μεγάλε!"

ακριβώς αυτό emcensored emcensored emcensored emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που ούτε η τρομοκρατία δεν είναι σοβαρή στην Ελλάδα ... δύσκολο ήταν να το ρίξουν λίγο καλύτερα δηλαδή?

PS: για τον Σφηκάκη δε σας καταλαβαίνω ειλικρινά ... μούρη πουλάει, τί να κάνει, να το παίξει γιατρός της διπλανής πόρτας? Αφού από τις φασκιές για Πανεπιστημιακός πήγαινε :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Κι είναι αυτός λόγος να το παίζει Tom Cruise στο Cocktail και Patrick Dempsey στο Grey's Anatomy ταυτόχρονα?

Έλεος δηλαδή!!! Τον ανέχτηκα έναν χρόνο στην Παθολογία και κάθε φορά έπαιρνα κι ένα εμετοστόπ για να συνέλθω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μου την δίνει η εδρα της Επιδημιολογίας που ενο έγραψα 2,5 απο τις 3 ερωτήσεις κ περιμένα 6-7 με βαθμολογήσαν με 2............

Αλλα θα πάω αύριο και θα τους την κάνω πουτάνα την έδρα τους... ακόμα κ μια μοναδα να μου έβαζε σε κάθε απάντηση 3 θα έπαιρνα.. Αλλα όχι τις 2 τις είχα σίγουρα σωστες... κ την μιση ουγκα-μπούγκα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου την δινει που δεν ξερω τι εστι "Σφηκακης"

και δεν καταλαβαινω τι λετε

μου τι δίνει και εμενα φίλε vamοs (δίνω στίγμα πιο πάνω) που δε ξέρω ποιος ειναι ο Σφηκάκης και κανεις δε μας δίνει απαντηση! Μου τι δίνει που σου τι δίνει γιατι έχεις απολυτο δίκιο να θες να ξέρεις για τι πράγμα μιλάμε και ενω μας δίνονται τόσα "μου τι δίνει" σε αυτο το δοσμένο τοπικ κανεις χριστιανός (ή άλλου θρησκευματος και όχι μονον) δες μας δίνει μια σαφή απάντηση. Δεδομένης της υπομονής μας, φίλε μου, το θεωρώ δεδομένο ότι καποιου συμφορουμοβιου θα του τι δώσει και θα μας δώσει τα φώτα του ή εμπάσει περιπτώσει θα μας δώσει να καταλάβουμε τι εστι τελος παντων αυτός ο διαβόητος Σφηκάκης...

Δινω πολλους χαιρετισμούς με την ελπίδα να δοθεί μια απάντηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σφηκάκης:επίκουρος καθηγητής παθολογίας, υιός καθηγητή, πρώην διευθυντή πανεπιστημιακής παθολογικής κλινικής και μελλοντικός μεγαλοκαθηγητής-μεγαλοδιευθυντής

Άντε τώρα,μη μου τη δίνετε... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι σας την δινει περισσοτερο?

που ο σφηκακης ειναι αυτος που ειναι,

η' που εσεις δεν ειστε σφηκακης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που ο Σφηκάκης είναι αυτός που είναι, φυσικά...

Θα μου την έδινε, αν ήμουν Σφηκάκης στη θέση του Σφηκάκη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.