Jump to content

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ...


vamos

Recommended Posts

Όσον αφορά στον "καθηγητή", στον οποίο αναφέρθηκαν οι προλαλήσαντες... έχουν δίκιο! Δε μπορείτε να το φανταστείτε όσοι δεν είχατε τη "χαρά" να τον γνωρίσετε...

Δε λέω...για καθηγητής πήγαινε και το ήξερε από μικρός...αλλά οι κακές γλώσσες λένε πως δεν είναι και τόσο καλός. Για την ακρίβεια συμβουλεύουν να μείνεις μακριά του, σε περίπτωση που χρειαστείς γιατρό της ειδικότητας του.

Από προσωπική εμπειρία...υπερβολικά ψωνισμένο άτομο με άσχημη και "δήθεν" συμπεριφορά τόσο προς τους φοιτητές, όσο και προς τους υπόλοιπους συναδέλφους του....Έκανε μάθημα και άφηνε να εννοηθεί πως μας έκανε και χάρη! Ελπίζω τουλάχιστον να έμαθε τώρα πια ποια είναι τα οστά του καρπού, γιατί τότε τα μπέρδευε...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply
Οι αντρες-καραγκιοζηδες.Ελεος πια.

μου την δινει που η βικη θεωρει τους αντρες καραγκιοζηδες!!!

Moy τη δίνει που ο Βάμος γράφει πάντα με Bold!!!

εβγαλα τα bold για να μην την δινω στον ingeniera

εσυ δεν εισαι που σου την εδινε και η εικονα μου λιγο παλιοτερα?

μου την δινει που ασχολεισαι τοσο με...την εμφανιση μου

στον γραπτο λογο εστω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xαχαχαχα...vamos θές να ασχολείται με τον εσωτερικό σου κόσμο? :P :P

μην μου την δινεις και συ τωρα...

γιατι θα σου σκασω κανα...φιλακι.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγώ σου την δίνω?Τι σου έδωσα καλέ? :P :P

1. μου την δινει που ασχολεισαι με το οτι

μου την δινει ο ingeniera που ασχολειται με την εμφανιση μου

2. μου την δινει που δεν μου εδωσες και συ ενα φιλακι.gr

μου τι δινει που δεν ξερω τι μου την δινει περισσοτερο...οι εξεταστικες?οι αναμονες?οι βλάκες?η γκαντεμια μου?οι γκομενες?? emquestion

σου την δινει η γκαντεμια σου

που μπλεκεις συνεχεια με χαζες γκομενες

που δεν καταλαβαινουν απο εξεταστικες και αναμονες

ειναι τοσο απλο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που είμαι τόσο κουρασμένη πνευματικά, ψυχικά και τελευταία σωματικά...και που δε μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου την δινει που η βικη θεωρει τους αντρες καραγκιοζηδες!!!

Μου τη δινουν αυτοι που ειναι καραγκιοζηδες μα -ευτυχως- δεν ειναι ολοι!!!!!!! (αλλιως θα ειχα παραιτηθει...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνουν τα ανώμαλα ωράρια του ύπνου μου... Από το night float στο normal ωράριο δουλειάς και ιδού το αποτέλεσμα- ύπνος όλο το απόγευμα και τη νύχτα βρικολακιάζουμε!! ΕΛΕΟΣ... :wacko:

Επίσης μου τη δίνει που η ιατρική στην Ελλάδα μετά το πτυχίο δε θα ξεκολλήσει ποτέ από τη μιζέρια: απεργίες για 48ωρα και 58ωρα, ένα σωρό απλήρωτες εφημερίες, ατέλειωτες αναμονές, ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ vs. non-ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ.... tragic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ύπνος όλο το απόγευμα και τη νύχτα βρικολακιάζουμε!!

Μου την δίνει, που ενώ βρυκολακιάζω και σκίζομαι στο διάβασμα μέχρι παραμονή μαθήματος, την τελευταία στιγμή δειλιάζω και δεν μπαίνω καν στο αμφιθέατρο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που κάνω ακριβώς το ίδιο....και μετά με τρώνε οι τύψεις! Πόσα μαθήματα έχουν φύγει έτσι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που κάνω ακριβώς το ίδιο....και μετά με τρώνε οι τύψεις! Πόσα μαθήματα έχουν φύγει έτσι...

μεγάλη αλήθεια είπες... να ΄σουνα ο μόνος που κάνει το ίδιο λάθος....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που κάνω ακριβώς το ίδιο....και μετά με τρώνε οι τύψεις! Πόσα μαθήματα έχουν φύγει έτσι...

emgoalemgoal

Και μένα!! emeek

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου τη δίνει που κάνω ακριβώς το ίδιο....και μετά με τρώνε οι τύψεις! Πόσα μαθήματα έχουν φύγει έτσι...

emclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclaps

Mα να μη βάζω ΠΟΤΕ μυαλό??? ΠΟΤΕ???? ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ??? ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclapsemclaps

Mα να μη βάζω ΠΟΤΕ μυαλό??? ΠΟΤΕ???? ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ??? ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ... :splaaaats:

Άσχετο...αλλά νόμιζα ότι μόνο εγώ λειτουργούσα κάπως έτσι....αν και είναι λάθος μας...χαίρομαι που μαθαίνω ότι κάποια άτομα καταλαβαίνουν πως νιώθω! Ευχαριστώ παιδιά! emclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου τη δίνει που μετράω τα χρήματα μου, μέχρι τελευταία cent. Θα θελα να είχα πάρα πολλά (όχι τρελά ποσά) και να μη να υπολογίζω τόσο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσχετο...αλλά νόμιζα ότι μόνο εγώ λειτουργούσα κάπως έτσι....αν και είναι λάθος μας...χαίρομαι που μαθαίνω ότι κάποια άτομα καταλαβαίνουν πως νιώθω! Ευχαριστώ παιδιά! emclap

Τί λες τώρα!! Σωματείο ολόκληρο συγκροτούμε!!! YOU'RE NOT ALONE!!!!!!!!!!!!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά να φτιάξουμε σύλλογο όλοι εμείς που τηρούμε το 10λογο του τεμπέλη :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.