Jump to content

ΑΠΟΓΝΩΣΗ


ΜΑΝΙΑ

Recommended Posts

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΑΔΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ (ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ)ΩΡΑΡΙΟ 7.30-4.00.ΙΣΩΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ 6,3 ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΥΒΛΟ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ 10 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΟΥΛΕΥΑ.ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΝΑΚΙ 'Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ 9,5 ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΤΕ ΜΟΝΟ 8,9 10 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΛΑΜΜΕΝΑ?ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Last Reply
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΑΔΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ (ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ)ΩΡΑΡΙΟ 7.30-4.00.ΙΣΩΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ 6,3 ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΥΒΛΟ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ 10 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΟΥΛΕΥΑ.ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΝΑΚΙ 'Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ 9,5 ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΤΕ ΜΟΝΟ 8,9 10 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΛΑΜΜΕΝΑ?ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.

Ε ναι, και για να μάθεις τι σπουδάζει ο ξάδερφος παίρνεις ένα τηλέφωνο τη ΔΟΥ. emoops:splaaaats:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΑΔΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ (ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ)ΩΡΑΡΙΟ 7.30-4.00.ΙΣΩΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ 6,3 ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΥΒΛΟ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ 10 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΟΥΛΕΥΑ.ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΝΑΚΙ 'Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ 9,5 ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΤΕ ΜΟΝΟ 8,9 10 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΛΑΜΜΕΝΑ?ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.

1-Δεν είναι ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ αλλά ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ επειδή μοιάζει με θυρεός που σημαίνει οικόσημο

2-Μόνο στο Τσέρνομπιλ είναι πολλές οι ανάγκες σε παιδοενδοκρινολόγους

3-Και άλλοι βγάλανε τη σχολή για πλάκα στα 6 χρόνια και με υψηλούς βαθμούς, δεν έχουν όλοι τις ίδιες δυνατότητες.

Πάντως καλή η προσπάθεια σου ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΑΔΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ (ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ)ΩΡΑΡΙΟ 7.30-4.00.ΙΣΩΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ 6,3 ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟΥΒΛΟ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ 10 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΣΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΟΥΛΕΥΑ.ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΕΤΣΙ.ΕΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΝΑΚΙ 'Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ 9,5 ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΤΕ ΜΟΝΟ 8,9 10 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΛΑΜΜΕΝΑ?ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.

emquestion:wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ένα πράγμα δεν κατάλαβα, αν κάποιος μένει σε εστία γιατί δεν μπορεί να διαβάσει? κοβουν μήπως το ρεύμα?? Πάντως αυτό είναι το πιο σουρεαλ τοπικ που έχω διαβάσει!!! και δεν μιλάω μονο για τη μανια αλλα και για τις απαντήσεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε MANIA, αν και εντελώς ανίδεη/ος , αν και δεν ξέρεις τίποτα για το γνωστό "μετά το πτυχίο τι",

τιποτα από ειδικότητες,

τίποτα για αγροτικά,

το site και το forum μια χαρά το εντόπισες και άρχισες να γράφεις και να ρωτάς αν και (επαναλαμβάνω )άσχετη/ος για όλα!

Άντε λοιπόν να παίξεις με τίποτα άλλο πιο ενδιαφέρον και ανατομικό και άσε εμάς εδώ να λύνουμε τα προβλήματα μας με τον τρόπο μας!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πω την αμαρτία μου, εγώ την πιστεύω την Μάνια-κ μας. Επειδή σπούδασα στην Κρήτη και ξέρω ότι όντως εκεί θερίζουν οι θυρεοειδοπάθειες (ακόμα ψάχνουν το γιατί, μην φταίει το νερό, μην φταίει το κλίμα; Μη το κακό το ριζικό μας, μην ο Θεός που μας μισεί; ).

Θα ήθελα να μου απαντήσεις και στα εξής;

1) Γιατί σπούδασες Αθήνα και όχι στο Πι-τσι-Κέι (αφού προφανώς μπορούσες)

2) Προσδιόρισε ακριβώς επαρχία-χωριό καταγωγής, γιατί έχω πάει ΣΕ ΟΛΑ

(εεεε.....τόσα χρόνια στη Βρωμόνησο, παρντόν, Μεγαλόνησο εννοώ)

3) Γιατί κάθεσαι ακόμα Αθήνα και δεν επιστρέφεις στην "πατρίδα" (αν είναι δυνατόν)

4) Πως θα επιβιώσουν οι καημένοι οι νεφροπαθείς που θα έχεις υπ' ευθύνη σου (έχω ένα γνωστό νεφροπαθή, να πάω να του πω να ΜΗΝ πάει σε αυτή την κλινική άμα είναι)

εεε....αυτάααα....και...εεεε...

5) Κορίτσι πράμα στα 26 σου (βάζω τα δυο χρόνια καθυστέρησης) θα έπρεπε να ετοιμάζεσαι ήδη για γάμο σύμφωνα με τα Κρητικά έθιμα...Μην πω ότι άργησες ήδη...

Τεσπα, λοιπόν, εγώ σε πιστεύω και νομίζω ότι είσαι αυθεντική και αληθινή. Πράγματι πάντως, οι ανάγκες σε παιδοενδοκρινολόγο πχ στην επαρχία Μιραμπέλλου με 3000 κατοίκους το χειμώνα πρέπει να είναι τεράστιες....Τι να σου κάνει το καημένο το Ηράκλειο και το Πεπαγνή...

ΥΓ: δεν είμαι από το Κωλονάκι ούτε από την Κηφησιά. Ούτε καν από το Κολωνάκι, μηδέ από την Κηφισιά....

:P

1-Δεν είναι ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ αλλά ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ επειδή μοιάζει με θυρεός που σημαίνει οικόσημο

ΥΓ2

Θα το 'λεγα κι εγώ αυτό βασικά αλλά με πρόλαβες. Μεταφράζουν το thyroid (που είναι δάνειο) όπως να 'ναι. Και το έχω δει μέχρι και σε (υποτίθεται) έγκυρα βιβλία και ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ.

ΥΓ3 για όποιον δεν ξέρει, για να πας στο Ηράκλειο και το Πανεπιστημιακό νοσοκομείο από οποιοδήποτε μέρος της Κρήτης φτάνεις σε 1,5-2 ώρες το πολύ (τα Χανιά απέχουν 2,5 ώρες αλλά φυσικά είναι τίγκα στους γιατρούς όλων των ειδικοτήτων). Το χειμώνα, λόγω χιονιού κάποιες φορές αποκλείονται ορισμένα ορεινά χωριά, αλλά προφανώς ο μικρός ασθενής μπορεί να εξεταστεί από παιδοενδοκρινολόγο και την άνοιξη...

ΥΓ4 και για να μην ξεχνιόμαστε, πως να βρέθηκε άραγε η ξαδέρφη από την Κρήτη στο Ισραήλ; Να δεις που θα 'τανε το 22 με την ανταλλαγή πληθυσμών που θα προωθήθηκε στην Τουρκία και μετά σιγά σιγά πιο κει....Σε καλό σας, γέλασα κι απόψε !!

emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4) Πως θα επιβιώσουν οι καημένοι οι νεφροπαθείς που θα έχεις υπ' ευθύνη σου (έχω ένα γνωστό νεφροπαθή, να πάω να του πω να ΜΗΝ πάει σε αυτή την κλινική άμα είναι)

5) Κορίτσι πράμα στα 26 σου (βάζω τα δυο χρόνια καθυστέρησης) θα έπρεπε να ετοιμάζεσαι ήδη για γάμο σύμφωνα με τα Κρητικά έθιμα...Μην πω ότι άργησες ήδη...

Αγνοείς προφανώς πόσα κεντητά έχουν αρχίσει και τελειώσει από υπεράριθμες στα τεχνητά νεφρά τόσα χρόνια ... στενό συγγενικό μου πρόσωπο κέντησε ένα σωρό ... Δεν τα ξέρεις καλά :splats: Όλα τα σκέφτηκε η ... Μάνια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγνοείς προφανώς πόσα κεντητά έχουν αρχίσει και τελειώσει από υπεράριθμες στα τεχνητά νεφρά τόσα χρόνια ... στενό συγγενικό μου πρόσωπο κέντησε ένα σωρό ... Δεν τα ξέρεις καλά :splats: Όλα τα σκέφτηκε η ... Μάνια.

Πες μου ότι...τα πούλησε κιόλας στο τέλος....

emkafes

εγω προτεινω να μην ασχολουμαστε αλλο με το θεμα.ειναι γελοιο

Μα δεν είναι γελοίο, είναι για γέλια. Είναι το μοναδικό με το οποίο γελάω σε αυτό το φόρουμ (μαζί με τα ανέκδοτα - όχι όλα)

:splaaaats:

Εγώ ένα πράγμα δεν κατάλαβα, αν κάποιος μένει σε εστία γιατί δεν μπορεί να διαβάσει? κοβουν μήπως το ρεύμα?? Πάντως αυτό είναι το πιο σουρεαλ τοπικ που έχω διαβάσει!!! και δεν μιλάω μονο για τη μανια αλλα και για τις απαντήσεις!

Να σου πω. Δεν θα έχει ρεύμα, θα φωτίζονται και θα μαγειρεύουν στην .....εστία !

:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διάβασα αυτό το topic και το μόνο που έχω να πω είναι ότι έχει πολύ πλάκα...Μπορούμε να το ανακηρύξουμε ως το πιό παράξενο και αψυχολόγητο topic των greekmeds!!!Εύγε και εις ανώτερα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

In vitro, με ανησυχείς πολύ. Υπάρχει πιθανότητα να έχει τελειώσει κάποιος την Ιατρική και να λέει "θυροειδής"; Δεν νομίζω η συγκεκριμένη κοπέλα να έχει κάποια σχέση με τη Σχολή, εκτός ίσως από μια ζήλια για την ξαδέρφη της...

ΥΓ.Άτοπο και αυτό με την Κρήτη. Πολλές περιοχές στην Ελλάδα έχουν αυξημένη επίπτωση παθήσεων, δεν πας να ανοίξεις ιατρείο εκτός και αν έχεις κερδίσει στο Λόττο. Και πες ότι γίνεσαι παιδοενδοκρινολόγος στο κουτσοχωράτσι, μήπως δεν θα χρειαστεί να στείλεις το παιδί για εξετάσεις στο Ηράκλειο; Ή το χωριό θα έχει και σπινθηρογράφο;

ΥΓ2.Στη Λευκάδα θερίζει ο καρκίνος, λέτε να γίνω παιδοογκολόγος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΞΩΓΗΙΝΟΛΟΓΟΣ!!! :blink:

στα χωριά μου έχουν πλακώσει κάθε λογής γκρέμλινς και άλιεν...

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΑΡΚΟΥΝ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ emstupid

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟ-ΕΠΙ-ΠΑΡΑ-ΥΠΕΡ-ΕΙΔΙΚΕΥΤΩ??????????? :anavwfwties:

πλζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ emhelpemhelpemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

In vitro, με ανησυχείς πολύ. Υπάρχει πιθανότητα να έχει τελειώσει κάποιος την Ιατρική και να λέει "θυροειδής";

Να το λέει δεν μου έχει τύχει, αλλά παίρνω όρκο ότι το έχω δει γραμμένο έτσι σε βιβλία. Ποιός τα μεταφράζει δεν ξέρω...

(Στα υπόλοιπα βεβαίως αντιλαμβάνεσαι ότι κάνω πλάκα, ε..;)

ΥΓ: άπαιχτα τα αυγά-Ούφο όποιος και να τα έβαλε...φοβερή εικόνα....

:P

Συγγνώμη, ο Αγκομαχώντας τα έβαλε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ3 για όποιον δεν ξέρει, για να πας στο Ηράκλειο και το Πανεπιστημιακό νοσοκομείο από οποιοδήποτε μέρος της Κρήτης φτάνεις σε 1,5-2 ώρες το πολύ (τα Χανιά απέχουν 2,5 ώρες αλλά φυσικά είναι τίγκα στους γιατρούς όλων των ειδικοτήτων).

2.5 ώρες για 150χλμ σε εθνική είναι μάλλον πολλές (εξαρτάται από το φύλο του οδηγού :P )

ΑΣΧΕΤΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ParakmH ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΑΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2.5 ώρες για 150χλμ σε εθνική είναι μάλλον πολλές (εξαρτάται από το φύλο του οδηγού :P )

ΑΣΧΕΤΟ

Και από το αμαξάκι καλέ! Κοριτσάκι με Σμαρτάκι είμαι, τι περιμένεις;

:P

ΥΓ: ΟΚ, δίκιο έχεις, έπρεπε να το γράψω σε χιλιόμετρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια και παλι.λοιπον θα απαντησω σε ολα.ειμαι απο Ηρακλειο απο το Ζαρο.(ξερεις εκει που εχει το καλο νερο)Δεν σπουδασα εκει γιατι μου ελεγαν οτι η σχολη αυτη ειναι παραξενη και εχει και πολλα μαθηματα ασχετα που μονο σε κουραζουν.επισης στην Αθηνα βλεπεις περισσοτερα περιστατικα.αλλα η εμπειρια μου αλλα εδειξε.η κολλητη μου που περασε Ηρακλειο τελειωσε ακριβως στα 6 χρονια και διαβαζε ελαχιστα.(το ξερω γιατι δουλευε στο ΖΑΡΑ και δεν ειχε καθολου χρονο.)οσο για τις εστιες που γελατε εγω εμενα στην κρητικη εστια στο παγκρατι οχι στις εστιες του Πανεπιστημιου και εκει οι περισσοτεροι ηταν απο ΤΕΙ .η συγκατοικος μου συνεχεια κουβαλουσε παρεα στο δωματιο και δεν μπορουσα να διαβασω.οσο για το θυρεοειδη επειδη εχει η μαμα μου το λεει συνεχεια<<θυροειδη>>μπερδευομαι και το λεω και εγω ετσι.οσο για τους παιδοενδοκρινολογους στα Χανια δεν υπαρχει κανενας ουτε στο νοσοκομειο και ολους τους στελνουν Αθηνα και συμφωνα με εναν ενδοκρινολογο των Χανιων τουλαχιστον 1 στα 2 παιδια εχει προβλημα.οταν δεν ξερετε ειναι καλυτερα να μη μιλατε.οσο για το γαμο ναι θελω να παντρευτω αλλα που γαμπρος?οσο για να βρεις αντρα γιατρο αυτο ειναι απιθανο γιατι απ'οτι ειδα και στο ετος μου οι περισσοτεροι ειναι ψωνια και δεν μπορεις ουτε να συζητησεις μαζι τους .(βλεπω και στο site).οσο για το που ανακαλυψα το site και αρχισα να γραφω ηξερα απο πριν την υπαρξη του απλα δεν ειχα Η/Υ ουτε ημουν και fun του internet να πω την αληθεια.οσο για τη δουλεια θα σου πω πως εγινε.ενας θειος μου ηταν σε μοναδα τεχνητου νεφρου και ειχα παει να τον δω.εκει δουλευε ενα παιδι που σε λιγες μερες θα ξεκινουσε ειδικοτητα και θα εφευγε.ετσι εδωσα βιογραφικο (δηλαδη μονο το πτυχιο)και μου ειπε κατσε και αν σε αγαπησουν οι ασθενεις η δουλεια σου ανηκει.και εκατσα (βλακας ημουν να φυγω?)και μου εδωσε τα πρωτα 1000 ευρω για να εχω να πληρωσω το ενοικιο μου.αυτα.εχω καταλαβει οτι με μισειτε αλλα δεν ξερω το γιατι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.οσο για τη δουλεια θα σου πω πως εγινε.ενας θειος μου ηταν σε μοναδα τεχνητου νεφρου και ειχα παει να τον δω.εκει δουλευε ενα παιδι που σε λιγες μερες θα ξεκινουσε ειδικοτητα και θα εφευγε.ετσι εδωσα βιογραφικο (δηλαδη μονο το πτυχιο)και μου ειπε κατσε και αν σε αγαπησουν οι ασθενεις η δουλεια σου ανηκει.και εκατσα (βλακας ημουν να φυγω?)και μου εδωσε τα πρωτα 1000 ευρω για να εχω να πληρωσω το ενοικιο μου.αυτα.εχω καταλαβει οτι με μισειτε αλλα δεν ξερω το γιατι?

Τα 1000 μετά από πόσους ασθενείς που θα μας αγαπήσουν τα δίνει πριμ ο θείος σου? Να περάσουμε και εμείς άμα είναι, όταν θα έχουμε καλή διάθεση και φτιαγμένο μαλλί :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω καταλαβει οτι με μισειτε αλλα δεν ξερω το γιατι?

Μίσος; Όχι βέβαια. Αν αρχίσουμε να μισούμε κάποιον στο ίντερνετ, γρήγορα θα έρθει και η άσπρη μπλουζίτσα με τα χεράκια πίσω...

ΥΓ.Κι εγώ αγαπησιάρα είμαι, θα με πάρουν σε καμια δουλειά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μου ειπε κατσε και αν σε αγαπησουν οι ασθενεις η δουλεια σου ανηκει.και εκατσα (βλακας ημουν να φυγω?)και μου εδωσε τα πρωτα 1000 ευρω

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ότι καλύτερο έχω διαβάσει τον τελευταίο μήνα.

Είναι ορίτζιναλ θείος; Η μήπως είσαι "ανιψούλα" του;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια και παλι.λοιπον θα απαντησω σε ολα.ειμαι απο Ηρακλειο απο το Ζαρο.(ξερεις εκει που εχει το καλο νερο)Δεν σπουδασα εκει γιατι μου ελεγαν οτι η σχολη αυτη ειναι παραξενη και εχει και πολλα μαθηματα ασχετα που μονο σε κουραζουν.επισης στην Αθηνα βλεπεις περισσοτερα περιστατικα.αλλα η εμπειρια μου αλλα εδειξε.η κολλητη μου που περασε Ηρακλειο τελειωσε ακριβως στα 6 χρονια και διαβαζε ελαχιστα.(το ξερω γιατι δουλευε στο ΖΑΡΑ και δεν ειχε καθολου χρονο.)οσο για τις εστιες που γελατε εγω εμενα στην κρητικη εστια στο παγκρατι οχι στις εστιες του Πανεπιστημιου και εκει οι περισσοτεροι ηταν απο ΤΕΙ .η συγκατοικος μου συνεχεια κουβαλουσε παρεα στο δωματιο και δεν μπορουσα να διαβασω.οσο για το θυρεοειδη επειδη εχει η μαμα μου το λεει συνεχεια<<θυροειδη>>μπερδευομαι και το λεω και εγω ετσι.οσο για τους παιδοενδοκρινολογους στα Χανια δεν υπαρχει κανενας ουτε στο νοσοκομειο και ολους τους στελνουν Αθηνα και συμφωνα με εναν ενδοκρινολογο των Χανιων τουλαχιστον 1 στα 2 παιδια εχει προβλημα.οταν δεν ξερετε ειναι καλυτερα να μη μιλατε.οσο για το γαμο ναι θελω να παντρευτω αλλα που γαμπρος?οσο για να βρεις αντρα γιατρο αυτο ειναι απιθανο γιατι απ'οτι ειδα και στο ετος μου οι περισσοτεροι ειναι ψωνια και δεν μπορεις ουτε να συζητησεις μαζι τους .(βλεπω και στο site).οσο για το που ανακαλυψα το site και αρχισα να γραφω ηξερα απο πριν την υπαρξη του απλα δεν ειχα Η/Υ ουτε ημουν και fun του internet να πω την αληθεια.οσο για τη δουλεια θα σου πω πως εγινε.ενας θειος μου ηταν σε μοναδα τεχνητου νεφρου και ειχα παει να τον δω.εκει δουλευε ενα παιδι που σε λιγες μερες θα ξεκινουσε ειδικοτητα και θα εφευγε.ετσι εδωσα βιογραφικο (δηλαδη μονο το πτυχιο)και μου ειπε κατσε και αν σε αγαπησουν οι ασθενεις η δουλεια σου ανηκει.και εκατσα (βλακας ημουν να φυγω?)και μου εδωσε τα πρωτα 1000 ευρω για να εχω να πληρωσω το ενοικιο μου.αυτα.εχω καταλαβει οτι με μισειτε αλλα δεν ξερω το γιατι?

χαχαχα

εγω νομιζα το καλο νερο ειναι στην γεργερη!!

γιατι πρεπει να βρεις αντρα γιατρο;; για να κανετε εφημεριες συνεχεια και να μην βλεπεστε ποτε;;;

απο τον ζαρο ειπες;;; ρε Γεωργια τι κανεις;;;;

χαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.