Jump to content

ΑΠΟΓΝΩΣΗ


ΜΑΝΙΑ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Last Reply
ΥΓ: Λες να της είπαν, πάρε τα 1000 ευρώ και ξεκινάς αύριο το μεσημεράκι, σε απογευματινή βάρδια, και να απάντησε: "Αχ, καλέ δεν μπορώ, έχει Χουάνα η Παρθένα; "

emgoal

emarupemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα το γελάμε, αλλά ας έβρισκα κι εγώ δουλειά κι ας έχανα και τα "δάκρυα της Κονσουέλα"....

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως ΜΑΝΙΑ δεν πείθεις ότι μπήκες με πανελλήνιες και τέλειωσες σε ελληνική σχολή...

Αν είναι πράγματι αλήθεια, μακάρι να περάσουν όλοι το ΔΟΑΤΑΠ, μα λιγότερο άσχετοι είναι.

Επειδή κόβω και τα 2 μου χέρια και τα 2 μου κεφάλια ότι η ιστορία είναι φάρσα, αναρωτιέμαι τι κίνητρο είχες να γράψεις ΑΝΩΝΥΜΑ μια ψευτια και να την παρουσιάσεις σαν αληθινή

Ισως η ειδικότητα που πρέπει να σκεφτείς πιο πολύ από όλες είναι η ψυχιατρική, αφού η περίπτωση σου μόνο αντικείμενο ψυχιατρικής μελέτης μπορεί να αποτελέσει. :P Να 'χεις γνωριμίες τουλάχιστον να γλιτώσεις τα λεφτά.

ΥΓ.: Σου ζητάω συγνώμη στην περίπτωση που είσαι ΑΜΕΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολυ sureal η συζητηση της γυναικοπαρεας :P ενδεικτικον αλλως τε της λειτουργιας του νου σας που αναμβισβητητα θα απασχολει γενεες νευροεπιστημονων.

Τωρα τι να πω, ως γνωστος φιλοαμερικανος, αγγλοφιλος και εβραιοφιλος του φορουμ σημειωνω οτι η Ιατρικες του Ισραηλ ειναι κορυφαιες δες http://medicine.huji.ac.il/ και http://www.hadassah.org.il/English. Τωρα πως καταφερε να παει εκει καποια Ελληνιδα μου βρωμαει πολυ -αν και η οσφρηση ειναι υποβαθμισμενη αισθηση στον ανθρωπο- βρε μπας και μας δουλευεις λεω εγω??? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε μπας και μας δουλευεις λεω εγω??? :blink:

Έεεεεεεεελα. Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ρε συ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, αλλά για σκεφτείτε το να ήταν αληθινά όλα αυτά. Θα ήταν μια ηλιαχτίδα στη μίζερη ζωή μου που πλακώνεται από τη βαριά σκια της επικείμενης εξέτασης στη Χειρουργική. Μη μου το χαλάτε. Βρήκα την Ντάλια μου.

Μάνια, θέλεις να γίνω η Ζουμπουλία σου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: όχι, δεν είμαι η ξαδέρφη, αλλά αν μάθαινα ότι ο Ιατρικός Σύλλογος αποκαλύπτει προσωπικά πράγματα, όπως το από που πήρε πτυχίο ο καθένας, στον κάθε τυχόντα θα ανησυχούσα...

Ο Βρετανικος Ιατρικος Συλλογος λεει απο που πηρε πτυχιο το καθε μελος του και ποιο ετος. Αυτες οι πληροφοριες ειναι στο ιντερνετ και μπορει να τις διαβασει ο καθε τυχοντας. Αυτο ειναι καλο πιστευω για να ξερεις με τι γιατρο εχεις να κανεις. Δεν ειναι προσωπικο δεδομενο το που πηρες πτυχιο.

ΥΓ Γιατι θα ανησυχουσες? Μηπως σπουδασες στο Ζιμπαμπουε? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Βρετανικος Ιατρικος Συλλογος λεει απο που πηρε πτυχιο το καθε μελος του και ποιο ετος. Αυτες οι πληροφοριες ειναι στο ιντερνετ και μπορει να τις διαβασει ο καθε τυχοντας. Αυτο ειναι καλο πιστευω για να ξερεις με τι γιατρο εχεις να κανεις. Δεν ειναι προσωπικο δεδομενο το που πηρες πτυχιο.

ΥΓ Γιατι θα ανησυχουσες? Μηπως σπουδασες στο Ζιμπαμπουε? :lol:

Αγαπητέ, όπως έχω ξαναγράψει, προσωπικά έχω τελειώσει το Χάρβαντ της Μεσογείου (κοινώς ΠιΤσιΚέι) και πολύ θα με βόλευε να το γράφει και στο ίντερνετ αυτό, ΑΛΛΑ τα προσωπικά δεδομένα δεν παύουν να είναι προσωπικά δεδομένα και όταν διαρρέουν αυτό ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. Το ότι δεν είναι προσωπικό δεδομένο στην Αγγλία δεν μου λέει τίποτε. Εδώ είναι, καλώς ή κακώς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tsalikhs/watson/κλπ κλπ is back.

Και ο νοών νοείτο.

Αν υποννοείς κάτι για μένα αγαπητέ πες το ξεκάθαρα, γιατί είμαι λίγο ξανθιά και δεν εννόησα...

:blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό είναι ξεκαρδιστικό γέλιο ... καλά να μη θυμάται κανείς ότι έχει μια ξαδέρφη, οκ. Αλλά αφού το θυμηθεί να πάει μέχρι Ιατρικό Σύλλογο για να μάθει πού σπούδασε? Ένα τηλεφώνημα σε καμιά θεία - ξαδέρφη - συμμαθήτρια - συγχωριανή - και θα μάθαινες και με ποιόν τα είχε μέχρι πριν μια ώρα λέμε ...

embaaaemnoemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από πού κατάλαβες να εννοώ κάτι για σένα;

Α, εντάξει, σόρρυ, παρεξήγησα, γιατί είχα γράψει ακριβώς πριν από σένα. ΟΚ, το λύσαμε νομίζω.

Αυτό είναι ξεκαρδιστικό γέλιο ... καλά να μη θυμάται κανείς ότι έχει μια ξαδέρφη, οκ. Αλλά αφού το θυμηθεί να πάει μέχρι Ιατρικό Σύλλογο για να μάθει πού σπούδασε? Ένα τηλεφώνημα σε καμιά θεία - ξαδέρφη - συμμαθήτρια - συγχωριανή - και θα μάθαινες και με ποιόν τα είχε μέχρι πριν μια ώρα λέμε ...

embaaaemnoemeleos

Ε, μα τι να λέμε τώρα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν υποννοείς κάτι για μένα αγαπητέ πες το ξεκάθαρα, γιατί είμαι λίγο ξανθιά και δεν εννόησα...

:blink:

Υπονοεί το προφανές: ότι το τόπικ είναι "δακτυλος" ενός Δικατσά που θέλει να υποτιμήσει το επίπεδο των αποφοίτων των ελληνικών πανεπιστημίων.

ελπίζω το κράξιμο για τον αφελέστατο τρόπο παρουσίασης (κλασσικός εξυπνάκιας, γράφει με κεφαλαία για να πείσει ότι είναι αδαής) να του θύμησε το κράξιμο που έτρωγε τον καιρό που μάχονταν για να πάρει το απολυτήριο του Λυκείου τη στιγμή που άλλοι με τον ιδιο κοπο αριστευαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω κάποιες αμφιβολίες για το αν ο tsalikhs/watson ήταν γιατρός, πολύ περισσότερο απόφοιτος ιατρικής σχολής του εξωτερικού. Απλά μερικοί πραγματικά δεν έχουν τι να κάνουν και δουλεύουν νέους ιατρούς στο ίντερνετ. Φαντάζομαι όμως πως όταν πονάνε, πάνε στον γιατρό με το σεις και με το σας. Pathetic.

Για το ξύσιμο, το www.greekmeds.gr προτείνει:

Ball Scratcher

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ.ΒΑΡΕΤΗ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΛΙΓΗ ΑΝΑΜΟΝΗ.ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ 1ΟΟΟΕΥΡΩ.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ?ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΦΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΟΡΥΦΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΖΗΛΕΥΟΥΝ (ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ)ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΩ ΑΣΧΗΜΑ.ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ <<ΚΑΛΗ>>ΞΑΔΕΡΦΗ ΗΤΑΝ.ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΤΥΧΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ.ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΗΛΑΔΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ .

συγγνωμη εσυ δεν ξερεις η ξαδερφη σου που ηταν τουλαχιστον 6 χρονια για σπουδες και πρεπει να παρεις τηλ τον ιατρικο συλλογο;;;γιατι δεν παιρνεις τον θειο σου καλυτερα εαν δεν την πιστευεις; και γιατι να μην ξερει εαν δεν τελειωσε ελλαδα;ποσοι ξερουν και ειναι απο εξω;;; :blink:

παλι ηη δουλεια που βρηκες με 1000 ευρω δεν ξερω γιατι παρεξενευει πολλους, δεν μιλαμε περι ιατρικης ετσι; ειναι κατι ασχετο και απλο το οποιο δινει ως συνηθως καλυτερα λεφτα.

το οτι ειναι ετσι φαρσα για να κανεις πλακα ειναι καπως προφανες.

απορω γιατι το κανεις;γελας τα βραδια μπροστα στο κομπιουτερ σου τρωγωντας πιτσα ξυνοντας τα εφηβικα σπυρακια σου βρισκοντας ηδονη;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπονοεί το προφανές: ότι το τόπικ είναι "δακτυλος" ενός Δικατσά που θέλει να υποτιμήσει το επίπεδο των αποφοίτων των ελληνικών πανεπιστημίων.

ελπίζω το κράξιμο για τον αφελέστατο τρόπο παρουσίασης (κλασσικός εξυπνάκιας, γράφει με κεφαλαία για να πείσει ότι είναι αδαής) να του θύμησε το κράξιμο που έτρωγε τον καιρό που μάχονταν για να πάρει το απολυτήριο του Λυκείου τη στιγμή που άλλοι με τον ιδιο κοπο αριστευαν

Ναι, άργησα λίγο (φταίει η ξανθιά μπογιά στο μαλλί) αλλά το έπιασα τελικά. Πάντως αν είναι όντως κάποιος που δεν έχει τι να κάνει και γράφει μπούρδες, είναι φοβερό πράγματι πόσο ελεύθερο χρόνο έχουν μερικοί.....

ΥΓ: α, ώστε μια οποιαδήποτε δουλειά φέρνει εύκολα 1000 ευρώ χωρίς να έχεις σπουδάσει κάτι σχετικό; Ποιά δουλειά είναι αυτή παρακαλώ; Εκτός από υδραυλικός, ηλεκτρολόγος, κομμώτρια, ταξιτζής...(που και πάλι κάποιες σπουδές ή πείρα θέλουν). Δηλαδή τι λέμε τώρα, ότι πήγε πωλήτρια σε μαγαζί και παίρνει 1000 ευρώ για πλάκα;

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: α, ώστε μια οποιαδήποτε δουλειά φέρνει εύκολα 1000 ευρώ χωρίς να έχεις σπουδάσει κάτι σχετικό; Ποιά δουλειά είναι αυτή παρακαλώ; Εκτός από υδραυλικός, ηλεκτρολόγος, κομμώτρια, ταξιτζής...(που και πάλι κάποιες σπουδές ή πείρα θέλουν). Δηλαδή τι λέμε τώρα, ότι πήγε πωλήτρια σε μαγαζί και παίρνει 1000 ευρώ για πλάκα;

κλειδαρας θελει καμια εξειδικευση;;

ή πρεπει πρωτα να τελειωσεις την σχολη διαρηκτολογιας με μεταπτυχιακο στις ατσαλινες πορτες;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κλειδαρας θελει καμια εξειδικευση;;

ή πρεπει πρωτα να τελειωσεις την σχολη διαρηκτολογιας με μεταπτυχιακο στις ατσαλινες πορτες;;;

Και θα παίρνει 1000 ευρώ στάνταρ σαν κλειδαράς (παράνομα) χωρίς μαγαζί; (Γιατί για να ανοίξει μαγαζί πρέπει να κάνει έναρξη επαγγέλματος, να νοικιάσει χώρο κλπ κλπ).

Πλάκα-πλάκα η κυρία Μάνια μας έβαλε να γράφουμε μπούρδες και κάπου θα διαβάζει και θα απολαμβάνει...

emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορεί να βρήκε θέση παιδοηλεκτρολόγου στην επαρχία :D

emarupemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.