Jump to content

ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ


Recommended Posts

κοίτα αφού όπως τα χουμε καταφέρει :ph34r: ,οι κλινικές γίνονται κανονικότατα φαντάζομαι οτι και τα πτυχιακά θα έχουν παρόμοια μοίρα.

πάντως προχτές ο κουμπιάς είπε οτι θα καλέσει του διευθυντές των μεγάλων κλινικών για να συζητήσουν για την κατάσταση και φαντάζομαι εκεί θα κριθεί και το θέμα των πτυχιακών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοίτα αφού όπως τα χουμε καταφέρει :ph34r: ,οι κλινικές γίνονται κανονικότατα φαντάζομαι οτι και τα πτυχιακά θα έχουν παρόμοια μοίρα.

πάντως προχτές ο κουμπιάς είπε οτι θα καλέσει του διευθυντές των μεγάλων κλινικών για να συζητήσουν για την κατάσταση και φαντάζομαι εκεί θα κριθεί και το θέμα των πτυχιακών.

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΗΨΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΥΚΕΤΑ ΟΙ ΚΑΤΑΛΗΨΙΕΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΟΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΔΙΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΥΚΛΟ... emeleos:antegeia:emeleos

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΡΥΕΣ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ :splats: :splats: :splats:

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ....ΤΟ ΚΑΙΣ Η ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ?

Καλυτερα να γινω υδραυλικος,χθες ηρθε ενας να μου φτιαξει το καζανακι,και πηρε 60 ευρωωωωωωωωωωωωω για 15'.

ΟΥΤΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ...

ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.... emdots:antegeia::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι καλα σιγα μην και βαριουνταν,το σκηνικο ειναι χιλιοπαιγμενο,η κορφιατη ουτως η αλλως ειναι τσιρακι του μπονικου,ε,δεν θα βλεπει την καταληψη με πολυ καλο ματι,σιγα λοιπον μην μας κανει και διευκολυνσεις.ε,ρε συνομωσιολογια και τα μυαλα στα καγκελα που θελει να μας φυτεψει ο αλλος.

κι οσο για τις φωτιες..κρυβε λογια.

Τροποποιήθηκε από φοιτητάμπουρας
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΑΓΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΛΕΙΣΤΗ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε??? emkafesemkafesemkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτε ειναι η επομενη συνελευση τησ σχολης?Η γραμματεια θα ανοιξει ποτέ?

ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτε ειναι η επομενη συνελευση τησ σχολης?Η γραμματεια θα ανοιξει ποτέ?

ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Αύριο είναι η συνέλευση τη γνωστή ώρα.........

Για γραμματεία κανένας δεν ξέρει!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η σημερινή συνέλευση αναβλήθηκε λόγω μη απαρτίας. Νέα συνέλευση την άλλη Τρίτη ίδια ώρα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η σημερινή συνέλευση αναβλήθηκε λόγω μη απαρτίας. Νέα συνέλευση την άλλη Τρίτη ίδια ώρα..

Μέχρι τότε να φανταστώ όλα κλειστά μέχρι και την Τρίτη ? Εξεταστική γιοκ ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλυτερα να γινω υδραυλικος,χθες ηρθε ενας να μου φτιαξει το καζανακι,και πηρε 60 ευρωωωωωωωωωωωωω για 15'.

ΟΥΤΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ...

ΠΑΝΕ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ....

Καλά ρε, δεν έχεις ακούσει το ανέκδοτο; Που λέει ο γιατρός, πόσοοοο; 60 ευρώ για 15 λεπτά δουλειά, ούτε εγώ δεν παίρνω τόσα και απαντάει ο υδραυλικός, σε καταλαβαίνω, κι εγώ παλιά που ήμουνα γιατρός όντως δεν έβγαζα τόσα!!

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι τότε να φανταστώ όλα κλειστά μέχρι και την Τρίτη ? Εξεταστική γιοκ ?

Ναι κατάληψης συνέχεια.. Εξεταστική διπλή Ιούνη, το πιθανότερον..

Τροποποιήθηκε από γιατρίνα
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι κατάληψης συνέχεια.. Εξεταστική διπλή Ιούνη, το πιθανότερον..

:wacko:emeleosemeleosemnoemno

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΓΜΤ,ΘΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ,

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΦΥΓΑ ΠΑΙΔΕΣ,ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΖΑΝΑΚΙΑ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η σημερινή συνέλευση αναβλήθηκε για αύριο Τετάρτη στις 12, το πιθανότερο είναι να γίνει αύριο, όσοι πιστοί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατάληψη μέχρι και την άλλη Τρίτη οπότε θα γίνει εκ νέου συνέλευση και πιθανόν να ανοίξει και η σχολή..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εννοεις; Ότι την άλλη τρίτη τελειώνει η κατάληψη; Σ'έχω πρήξει με τις ερωτήσεις αλλά σορυ είμαι επί πτυχίω και δεν μένω μόνιμα πατρα πια! Αν μαθεις τίποτα κάνε κανα πόστ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πιθανότερο είναι την άλλη βδομάδα να μην κατέβει πλαίσιο που να προτείνει κατάληψη της Σχολής, καθώς αν συνεχιστεί θα χαθεί το β εξάμηνο... Αυτά.. Χαιρετώ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.