Jump to content

Σε είδα στη συνέλευση...!


eleni_m

Recommended Posts

Οφείλω να ομολογήσω ότι στο πτυχίο υπάρχουν πολλές γνήσιες παρουσίες.. ;)

Δεν έχω δοκιμάσει βέβαια... η εντύπωσή μου είναι καθαρά επισκοπικής φύσεως... :P

Και όταν υπάρχουν όμορφες κι εγκεφαλικά ώριμες γυναίκες ελεύθερες, δε βλέπω το λόγο να ασχολούμαστε με τη βρεφανάπτυξη και τα προβλήματά της... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply
ωστόσο ότι καλό κυκλοφορούσε στη βιβλιοθηκη το χειμώνα διάβαζε ΚΝΣ και φυσιολογία!

η αλήθεια να λέγεται

Τι λες ρε βλάχε;; Κι εμείς που είμαστε 2ο δεν τις βλέπουμε;; Και διαβάζαμε και ΚΝΣ και Φυσιολογία στη βιβλιοθήκη! :splats:

Μάλλον τίποτα επί πτυχίω θα 'τανε που τα χρωστούν ακόμα... Εγώ είχα γνωρίσει και μια κοπέλα επί πτυχίω νοσηλευτικής :huh: που διάβαζε φυσιολογία!! emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οφείλω να ομολογήσω ότι στο πτυχίο υπάρχουν πολλές γνήσιες παρουσίες.. ;)

Δεν έχω δοκιμάσει βέβαια... η εντύπωσή μου είναι καθαρά επισκοπικής φύσεως... :P

Και όταν υπάρχουν όμορφες κι εγκεφαλικά ώριμες γυναίκες ελεύθερες, δε βλέπω το λόγο να ασχολούμαστε με τη βρεφανάπτυξη και τα προβλήματά της... :P

Πάντως εγω στους χώρους που κινούμαι δεν τις βλέπω αυτές που λες.Δεν ξερω αν κινούνται αλλου.

Ως προς το εγκεφαλικά ώριμες συμφωνώ αλλα και τα πιπινάκια έχουν τη χάρη τους

Τι λες ρε βλάχε;; Κι εμείς που είμαστε 2ο δεν τις βλέπουμε;; Και διαβάζαμε και ΚΝΣ και Φυσιολογία στη βιβλιοθήκη! :splats:

Μάλλον τίποτα επί πτυχίω θα 'τανε που τα χρωστούν ακόμα... Εγώ είχα γνωρίσει και μια κοπέλα επί πτυχίω νοσηλευτικής :huh: που διάβαζε φυσιολογία!! emsexwars

καταρχήν δε θα γράφεις βλάχος αλλα Βλάχος.

αν είσαι 2ο ,διαβαζες στη βιβλιοθήκη και δεν είδες τα πιπίνια του έτους σου τοτε τι να σου πω??εισαι για τον Εκατομάτη!,

δεν ήταν πτυχιο,εξάλλου μου το είπανε και οι ίδιες..

Φυσικά και είμαστε κουκλάρες :splats:

Κουκλαρα ακούω...

μήπως είσαι η περιβόητη φίλη της Μαρίζας?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ήταν πτυχιο,εξάλλου μου το είπανε και οι ίδιες..

Ααααα ωστε έτσι ε?

Βγήκαν όλα στη φόρα!!!!!!!!!!

Δε φτάνει που την πέφτεις στα αθώα κοριτσάκια στις βιβλιοθήκες...θές να σου κάνω και προξενιά...

Τέρμα...ως εδώ!!!!!!!!! :splats::splats::splats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααα ωστε έτσι ε?

Βγήκαν όλα στη φόρα!!!!!!!!!!

Δε φτάνει που την πέφτεις στα αθώα κοριτσάκια στις βιβλιοθήκες...θές να σου κάνω και προξενιά...

Τέρμα...ως εδώ!!!!!!!!! :splats::splats::splats::P

ε δεν τους την πέφτω..απλώς τις γνωρίζω...ως συναδέλφους πάντα!!!

είμαι και θαυμαστής του ωραίου φύλου πλην των άλλων βέβαια..

ωστόσο αν η φίλη σου ειναι ξεχωριστή αφήνω την άσωτη ζωή!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε στη δίνω....μου φαίνεσαι οτι είσαι πολύ πεταχτούλης τελικά... :P

Χάθηκε η εμπιστοσύνη που σου είχα... :splats:

δεν χρειάζεται να έισαι και λίγο πεταχτούλης??

τι ?σε μαμούχαλο θα τη δώσεις τη φίλη σου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν χρειάζεται να έισαι και λίγο πεταχτούλης??

τι ?σε μαμούχαλο θα τη δώσεις τη φίλη σου?

Δε λέω να είσαι μαμούχαλος...αλλά όχι και να παίζει το ματάκι σου δεξιά-αριστερά... :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε λέω να είσαι μαμούχαλος...αλλά όχι και να παίζει το ματάκι σου δεξιά-αριστερά... :P:splats:

βρε παιδί μου εργένης ημουν ,τι να κάνω??να μη δώ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρίιιιχες baby...τρίιιιχες... :P:P:P

βουνισιοι είμαστε τι να κάνουμε..

ξέρεις το οξυγόνο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι δεν ξέρω...για πές... :P

είμαστε βασικά λιγο πιο θερμοί...ως πολύ θα ελεγα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταρχήν δε θα γράφεις βλάχος αλλα Βλάχος.

αν είσαι 2ο ,διαβαζες στη βιβλιοθήκη και δεν είδες τα πιπίνια του έτους σου τοτε τι να σου πω??εισαι για τον Εκατομάτη!,

δεν ήταν πτυχιο,εξάλλου μου το είπανε και οι ίδιες..

Πρώτον, ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με το "βλάχε".

Δεύτερον, δε μας λες και μας ποια είναι τα «πιπίνια» του έτους μου...γιατί είσαι απ' τους ελάχιστους που έχουν αυτή την άποψη... Αφού τις γνώρισες κιόλας!! :huh:

Τρίτον, έχω την εντύπωση ότι ξέρω για ποιές λες emdetective , εξάλλου η βιβλιοθήκη κυρίως θαμώνες έχει, τακτικούς, αλλά εκτός από 1 κοπέλα (που καθόταν μαζί μας πάντα), οι άλλες... μετριότητες... Γούστα είναι αυτά βέβαια..... emconfused

(Όχι ότι στη βιβλιοθήκη γίνεται και παρέλαση καλλονών, αλλά τεσπα!) emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry αλλά δεν αντέχω...με τρώει το χεράκι μου... :splats:

Δηλαδή οι φοιτητές ιατρικής είναι όλοι κούκλοι και τους ξινίζουν οι φοιτήτριες ιατρικής? emeek

Μη τρελαθούμε και εντελώς?Να ξέρουμε που βαδίζουμε... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτον, ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες με το "βλάχε".

Δεύτερον, δε μας λες και μας ποια είναι τα «πιπίνια» του έτους μου...γιατί είσαι απ' τους ελάχιστους που έχουν αυτή την άποψη... Αφού τις γνώρισες κιόλας!! :huh:

Τρίτον, έχω την εντύπωση ότι ξέρω για ποιές λες emdetective , εξάλλου η βιβλιοθήκη κυρίως θαμώνες έχει, τακτικούς, αλλά εκτός από 1 κοπέλα (που καθόταν μαζί μας πάντα), οι άλλες... μετριότητες... Γούστα είναι αυτά βέβαια..... emconfused

(Όχι ότι στη βιβλιοθήκη γίνεται και παρέλαση καλλονών, αλλά τεσπα!) emno

δεν παρεξηγήθηκα αλλα είμαι Βλάχος!!Αρμάνος!

έπρεπε να ήσουν όταν μπήκα εγώ στη σχολη,έμπαινες στη βιβλιοθήκη και εβαζες πιστόλι στον κρόταφο.

τωρα τα πράγματα είναι σαφώς βελτιωμένα!

αν και νομίζω καταλαβες για ποιες λέω θα σε βοηθήσω λέγοντας οτι οι περισσότερες τρώνε χαλούμι

ειδικά για μια απο αυτές ενας φίλος μου ήταν ετοιμος να της ζητήσει να μην ξανάρθει βιβλιοθήκη αφού όποτε πατούσε γινόταν αντρικό σούσουρο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να ήταν λίγο ξενέρωτος ο φίλος σου ή δε του άρεσαν τα κοριτσάκια… :P

Βασικά ήθελε να διαβάσει.Τώρα να κάνεις 10χλμ να έρθεις βιβλιοθήκη για να ακούς το σούσουρο είναι κάπως!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά ήθελε να διαβάσει.Τώρα να κάνεις 10χλμ να έρθεις βιβλιοθήκη για να ακούς το σούσουρο είναι κάπως!!!

Πολύ σωστά! Γι αυτό πάντα διάβαζα σπίτι και δεν πήγαινα βιβλιοθήκη. Βέβαια, έχω και τύψεις, γιατί στέρησα τους συμφοιτητές μου από την καλλονή μου.... :splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ σωστά! Γι αυτό πάντα διάβαζα σπίτι και δεν πήγαινα βιβλιοθήκη. Βέβαια, έχω και τύψεις, γιατί στέρησα τους συμφοιτητές μου από την καλλονή μου.... :splats::splats:

μμμμμμμμμμ......διακρίνω μια αυταρέσκεια..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.