Jump to content

Σε είδα στη συνέλευση...!


eleni_m

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply
King το ποστ σου σβήστηκε. Το πώς τη βρίσκει ο καθένας- δικό του θέμα. Διορθώνω: προσωπικό θέμα. Δεν είναι το castle σου εδώ πέρα, για να προσβάλλεις όποιον θες και να ξεκινάς καυγάδες. Συνεννοηθήκαμε; emdotsemofftopic

Μπράβο. Γιατί όταν το διάβασα το μεσημέρι δεν πίστευα στα μάτια μου. Τέτοια post μας προσβάλλουν όλους και ας μην απευθύνονται σε μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την πτέρυγα των παντρεμένων ειδικευομένων emjawdrop εννοείς ή των αδερφών (και όχι νοσοκόμων) emdoctor ?

Απέναντι είναι.Ντροπή σου (για το πρώτο εννοώ) emnono

Συγγνώμη, αλλά ντροπή μου γιατί;;;;;;;;;; :blink: Μόνο παντρεμένοι και αδερφές έχουν οι Χειρουργικές Κλινικές; ήμαρτον!!!! :splats: Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο που δεν κατάλαβα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emhelp (πως, ειδαλλως να ξεπερασω τον μικυ??) Γι αυτο καλω και τους υπολοιπους να στηριξουν emerws1 μια ερωτευμενη και τρελα συνεπαρμενη ψυχη που εινα μονη και αυτο την σκοτωνει, την σκοτωνει, τη σκοτωνει.. emevlogies

Ευχαριστω, Γιωργος...

Υ.Γ. διπλα του ηταν ενας με ασπρο κολλητο,στενο μπλουζακι,υψους γυρω στο 1,75..σου κανει??

Επαναδιατυπώνω τη δημοσιευση που μου διέγραψε ο ΝΜ25, με πιο ευγενικό τρόπο.

Giorgos μου, απο το NICK σου, και από το όνομα με το οποίο υπογράφεις τη δημοσιευση σου φαίνεται να εισαι αντρας. Στο profile σου όμως αναφέρεις ότι είσαι κορίτσι (Female). Τελικά, τι από τα δύο ισχύει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Συγγνώμη αλλά τί ζόρι ακριβώς τραβάς? Ο καθένας ας είναι ό,τι νιώθει και ο,τι γουστάρει να δηλώνει! embaaa (κατα τ'αλλα επιστρέφω στην ησυχη δουλειά μου.... :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιποοοοοοοοοοοον...

Για να μπεί μια τάξη σε αυτό το τόπικ...αναλαμβάνω το ρόλο της προξενήτρας... :P (πάντα μου άραεσε αυτό...χιχιχιχ)

Παρακαλώ οι άμεσα ενδιαφερόμενοι να μου στείλουν πμ με τα χαρακτηριστικά τους και τι ακριβώς ζητάνε...

Θα τα μελετήσω και θα κάνω τις προτάσεις μου για τα αντίστοιχα κονέ...

Δεχόμαστε όλες τις ώρες και τα σαβ/κα... :P:splats:

Λοιπόν Μαρίζα εχεις υποψιν σου κάποια φίλη με μπαμπα πλουσιο, με καράβια,εργοστάσιο ή εστω και ξενοδοχειο να μου γνωρίσεις.?

Αλλιως δεν βλέπω να ορθοποδώ μέσα στα επόμενα 10 χρόνια με αυτήν τη σχολή που έχω μπλέξει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν Μαρίζα εχεις υποψιν σου κάποια φίλη με μπαμπα πλουσιο, με καράβια,εργοστάσιο ή εστω και ξενοδοχειο να μου γνωρίσεις.?

Αλλιως δεν βλέπω να ορθοποδώ μέσα στα επόμενα 10 χρόνια με αυτήν τη σχολή που έχω μπλέξει!!

Aμα είχα τέτοια φίλη θα την κρατούσα μένα... :P:splats:

Πλάκα κάνω...

Λοιπόν σοβαρά τώρα :P ...έχω μια τέτοια φίλη...αλλά να μας πείς και εσύ τι προσόντα έχεις... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aμα είχα τέτοια φίλη θα την κρατούσα μένα... :P:splats:

Πλάκα κάνω...

Λοιπόν σοβαρά τώρα :P ...έχω μια τέτοια φίλη...αλλά να μας πείς και εσύ τι προσόντα έχεις... ;)

ε κοίτα,εξαρτάται τι εννοείς προσόντα... π.χ.εξωτερικά? εσωτερικά? κρυφά???

η φιλη σου πως ειναι εξωτερικά?ειναι δικιά μας?(ιατρική εννοώ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι εξωτερικά και εσωτερικά και κρυφά και φανερά και απ'όλα...

Η φίλη μου δικιά μας...αλλά απο Πάτρα...

Δε μπορώ να πώ περισότερα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι εξωτερικά και εσωτερικά και κρυφά και φανερά και απ'όλα...

Η φίλη μου δικιά μας...αλλά απο Πάτρα...

Δε μπορώ να πώ περισότερα... :P

Εγω απο Ηπειρο.Πως τον βλέπεις τον συνδυασμό?

κοιτα αν πω για μένα ισως φανει οτι περιαυτολογώ..η φωτο μου στο post σου αρέσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω απο Ηπειρο.Πως τον βλέπεις τον συνδυασμό?

κοιτα αν πω για μένα ισως φανει οτι περιαυτολογώ..η φωτο μου στο post σου αρέσει?

Μου λές πλαγίως οτι μοιάζεις με τη φώτο στο avatar σου????????? :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένας ένας παιδιά...πάρτε χαρτάκι και στη σειρά σας... :P:splats:

rania έλα στη συνάντηση την Παρασκευή...ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται καμιά φορά... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου λές πλαγίως οτι μοιάζεις με τη φώτο στο avatar σου????????? :mellow:

ωραιος δεν ειμαι?εχω το μουσακι μου το αρχαιοελληνικό,την αρρενωποτητα που αρμοζει και την ωρμότητα που χρειάζεται να έχει κάθε άντρας!!

πλακα κανω...δεν ειμαι αυτός στην φωτογραφια!!

ειμαι καλυτερος πιστευω..!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη Μαρίζα, άμα βολέψεις τον vlachos, θα βρεις κάτι και για μένα;

΄Με τα ίδια προσόντα σε αρσενικό :P

θα σου βρω εγώ!! πες μου τι ψάχνεις ομως γιατι δεν έχω υπόψιν το αρνητικό του αρσενικού!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηπως να αλλαξουμε τον τιτλο του τοπικ σε "το χρυσο κουφετο της Μαριζας......εδω ολα τα καλα κελεπουρια" ;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επαναδιατυπώνω τη δημοσιευση που μου διέγραψε ο ΝΜ25, με πιο ευγενικό τρόπο.

Giorgos μου, απο το NICK σου, και από το όνομα με το οποίο υπογράφεις τη δημοσιευση σου φαίνεται να εισαι αντρας. Στο profile σου όμως αναφέρεις ότι είσαι κορίτσι (Female). Τελικά, τι από τα δύο ισχύει;

φιλαρακο, εσυ σε πιο castle εισαι king?? από ο,τι ξερω ο φασισμος εχει εξαλειφθει,σωστα? Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΠΕΘΑΝΕ< ΖΗΤΩ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ!! ΦΙΛΑΚΙΑ emkiss3

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραιος δεν ειμαι?εχω το μουσακι μου το αρχαιοελληνικό,την αρρενωποτητα που αρμοζει και την ωρμότητα που χρειάζεται να έχει κάθε άντρας!!

πλακα κανω...δεν ειμαι αυτός στην φωτογραφια!!

ειμαι καλυτερος πιστευω..!!

Ε ναι δε μπορώ να πώ...αυτό το αρχαιοελληνικό είναι πολύ τραβηχτικό... :P:P:P:splats:

Ε αμα είσαι καλυτερος να το προχωρήσω το πράγμα με το προξενιό... :P;)

ΥΓ. win να τον αλλάξουμε τον τίτλο αλλά μη μας ζητάει μετά δικαιώματα η Πάνια... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, σ αυτό το τόπικ απαντήσαμε όλοι εκτός από τον κούκλο 1,85 που έψαχνε η Ελένη!!! Τελικά, ρε φίλε, υπάρχεις ή σε ονειρεύτηκε; :wub::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.