Jump to content

Σε είδα στη συνέλευση...!


eleni_m

Recommended Posts

Σε είδα στη συνέλευση...! Ησουν μελαχρινός - κοντό μαλλί, γύρω στο 1.85. Φορούσες ένα λινό μπλέ πουκάμισο και τζιν. Γυαλιά ηλίου - κοκκάλινος σκελετος. Καθόσουν με ένα φίλο σου (με κόκκινη μπλούζα) στα πάνω έδρανα - μεσαία πτέρυγα. Αν από την περιγραφή, ήσουν όντως εσύ, τότε περιμένω μήνυμα σου! :wub:

(...Αχ! Το καλοκαίρακι μπήκε για τα καλά και μας έχει πάρει τα μυαλά)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply

Θα μπορούσε να μιλάει για μένα, αλλά δε φόραγα λινό(έτσι νομίζω εκείνη την ημέρα ). Τώρα που το ξανασκέφτομαι ο φίλος μου δε φόραγε κόκκινη αλλά μαύρη μπλούζα emtoklasiko

Κατά τα άλλα emvelos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μπορούσε να μιλάει για μένα αλλά δεν είμαι μελαχρινός, δεν είμαι 1.85, δεν έχω γυαλιά με κοκκάλινο σκελετό, δεν ήμουν στη συνέλευση και το κυριότερο..

δεν έχω φίλους.

Αλητεία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μπορούσε να μιλάει για μένα αλλά δεν είμαι μελαχρινός, δεν είμαι 1.85, δεν έχω γυαλιά με κοκκάλινο σκελετό, δεν ήμουν στη συνέλευση και το κυριότερο..

δεν έχω φίλους.

Αλητεία;

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ... ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ?

ΕΕΕΕΕ...ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άγνωστε της συνέλευσης,

αν είσαι 1,85, κούκλος με κοντά μαύρα μαλλιά, εκτός από την Ελένη, στείλε και σε μένα μήνυμα!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A,κριμα :P !!

Εγω ειμαι 1.75,καστανος,με μεταλλικο σκελετο στα γυαλια μου και ασχημομουρης!!

Ατυχησατε κοριτσια,δε σας στελνω μηνυμα :D !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άγνωστε της συνέλευσης,

αν είσαι 1,85, κούκλος με κοντά μαύρα μαλλιά, εκτός από την Ελένη, στείλε και σε μένα μήνυμα!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

και απο δω! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άγνωστε της συνέλευσης,

αν είσαι 1,85, κούκλος με κοντά μαύρα μαλλιά, εκτός από την Ελένη, στείλε και σε μένα μήνυμα!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Και σε μένα αν γίνεται που δεν έχω φίλους. Μπορώ να βάλω ένα κόκκινο μπλουζάκι και να κάθομαι δίπλα σου στις συνελεύσεις; Ε; E; E; Φανταστικέ μελαχρινΕ ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κανε στην ακρη ρε

Εγω τον προλαβα.

Θα καθομαι εγω διπλα του να μου κανει πασα οσες δε γουσταρει.

Να αρπαξουμε και μεις κανα μεζε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και σε μένα αν γίνεται που δεν έχω φίλους. Μπορώ να βάλω ένα κόκκινο μπλουζάκι και να κάθομαι δίπλα σου στις συνελεύσεις; Ε; E; E; Φανταστικέ μελαχρινΕ ;

ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΓΥΑΛΙΑ, ΝΑ ΒΑΨΕΙΣ ΜΑΛΛΙΑ, ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΦΙΛΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ

ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΣΥ Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ....

ΕΤΟΙΜΟ FUN CLUB.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε είδα στη συνέλευση...! Ησουν μελαχρινός - κοντό μαλλί, γύρω στο 1.85. Φορούσες ένα λινό μπλέ πουκάμισο και τζιν. Γυαλιά ηλίου - κοκκάλινος σκελετος. Καθόσουν με ένα φίλο σου (με κόκκινη μπλούζα) στα πάνω έδρανα - μεσαία πτέρυγα. Αν από την περιγραφή, ήσουν όντως εσύ, τότε περιμένω μήνυμα σου! :wub:

(...Αχ! Το καλοκαίρακι μπήκε για τα καλά και μας έχει πάρει τα μυαλά)

Για 'μένα που είμαι ξανθός - κοντό μαλλί, γύρω στο 1.90, φορούσα κόκκινο πόλο μπλουζάκι και τζιν και καθόμουν μ' ένα φίλο μου (καλό παιδί, παίζει και μπάσκετ, πρόσφατα χωρισμένος - καθόλου άσχημη περίπτωση κορίτσια!! ;) ), τι λες; :cool05:

Έχουμε ξεφυυύγειιιιιιιιι :cool10:

ΥΓ: Πλάκα κάνουμε εννοείται, μη φάμε και καμιά παντόφλα :oemsexwars

ΥΓ2: Αλλά αυτό για το φίλο μου ισχύει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μιχαλάκη ελπίζω η δικιά σου να μην μπαίνει στο φόρουμ :P:splats:

Κι εγώ σε (άλλη...) είδα... αλλά δε με προσέχεις... με θεωρείς ένα απάνθρωπο καπιταλιστικό γουρούνι, γι'αυτό... σε πόσες ολομέλειες πρέπει να 'ρθω; Να κατέβω και στον Περισσό; Αγόρασα εισιτήρια για το Φεστιβάλ της ΚΝΕ! Θα είσαι εκεί; Θα βοηθάς στο στήσιμο; :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε είδα στη συνέλευση...! Ησουν μελαχρινός - κοντό μαλλί, γύρω στο 1.85. Φορούσες ένα λινό μπλέ πουκάμισο και τζιν. Γυαλιά ηλίου - κοκκάλινος σκελετος. Καθόσουν με ένα φίλο σου (με κόκκινη μπλούζα) στα πάνω έδρανα - μεσαία πτέρυγα. Αν από την περιγραφή, ήσουν όντως εσύ, τότε περιμένω μήνυμα σου! :wub:

(...Αχ! Το καλοκαίρακι μπήκε για τα καλά και μας έχει πάρει τα μυαλά)

Αμ πώς να μη ψηφιστεί ξανά κατάληψη :-))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνονόματη,

αν ο φανταστικός μελαχρινός είναι αυτός που νομίζω γιατί ήμουν κι εγώ στη συνέλευση λυπάμαι αλλά κάτι έχει αρχίσει να "παίζει" με φανταστική ξανθιά εδώ και λίγες μέρες emno .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγόρασα εισιτήρια για το Φεστιβάλ της ΚΝΕ! Θα είσαι εκεί; Θα βοηθάς στο στήσιμο; :P :P :P

Άλλο είναι το φεστιβάλ της ΚΝΕ ρε Πάνο!!! Αυτό είναι... άλλο!! :P

Και επιπλέον θα πρέπει να πάρει έγκριση απ' τα κεντρικά η ...wannabe (εσύ) δικιά σου!! :lol:

Συνονόματη,

αν ο φανταστικός μελαχρινός είναι αυτός που νομίζω γιατί ήμουν κι εγώ στη συνέλευση λυπάμαι αλλά κάτι έχει αρχίσει να "παίζει" με φανταστική ξανθιά εδώ και λίγες μέρες emno .

Ρε κορίτσια ποιός είναι αυτός ο φανταστικός μελαχρινός τελικά;; emdetective

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε όχι και κανείς. Με ένα ποστ για κάποιον μελαχρινό και έχεις βρει 17 ξανθούς, 33 κοκκινομάλληδες, 78 καστανούς και 5-6 λεσβίες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε είδα στη συνέλευση...! Ησουν μελαχρινός - κοντό μαλλί, γύρω στο 1.85. Φορούσες ένα λινό μπλέ πουκάμισο και τζιν. Γυαλιά ηλίου - κοκκάλινος σκελετος. Καθόσουν με ένα φίλο σου (με κόκκινη μπλούζα) στα πάνω έδρανα - μεσαία πτέρυγα. Αν από την περιγραφή, ήσουν όντως εσύ, τότε περιμένω μήνυμα σου! :wub:

(...Αχ! Το καλοκαίρακι μπήκε για τα καλά και μας έχει πάρει τα μυαλά)

ΕΣΥ ΕΛΕΝΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΕΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟ?ΠΛΗΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ?ΑΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΕΙΣ , ΞΕΡΕΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΥΚΛΟΙ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΙ... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα καλά τόσο καλός ήταν αυτός ο μελαχρινός???? :blink: Που λυσσάξατε όλες? :blink: Επειδή εμένα δε μου αρέσουν οι μελαχρινοί…κανένας ανοιχτόχρωμος υπάρχει διαθέσιμος για εμένα? :P (Ελπίζω να μη μπει ο Δημήτρης εδώ… δεν είμαστε για δράματα! )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα καλά τόσο καλός ήταν αυτός ο μελαχρινός???? :blink: Που λυσσάξατε όλες? :blink: Επειδή εμένα δε μου αρέσουν οι μελαχρινοί…κανένας ανοιχτόχρωμος υπάρχει διαθέσιμος για εμένα? :P (Ελπίζω να μη μπει ο Δημήτρης εδώ… δεν είμαστε για δράματα! )

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

emwhistlingemwhistlingemwhistlingemwhistling

φωτογραφια απαραιτητη παρακαλω emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.