Jump to content

Σε είδα στη συνέλευση...!


eleni_m

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply
και απο δω! :P

Βάζω και γω υποψηφιότητα. Στη συνέλευση πρόσεχα τα πλαίσια που κατεβάζανε (και να πεις πως χρειαζόταν ίχνος προσοχής! - πέντε χρόνια τώρα τα ίδια και τα ίδια) και προφανώς έχασα τα καλύτερα.

Την επόμενη Τετάρτη όμως θα εστιάσω στην ουσία του θέματος...

Και πάνω που είχα αρχίσει να βαριέμαι θανάσιμα στις Γ.Σ. ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάζω και γω υποψηφιότητα. Στη συνέλευση πρόσεχα τα πλαίσια που κατεβάζανε (και να πεις πως χρειαζόταν ίχνος προσοχής! - πέντε χρόνια τώρα τα ίδια και τα ίδια) και προφανώς έχασα τα καλύτερα.

Την επόμενη Τετάρτη όμως θα εστιάσω στην ουσία του θέματος...

Και πάνω που είχα αρχίσει να βαριέμαι θανάσιμα στις Γ.Σ. ....

Νομίζω ότι πρέπει να ευχαριστήσουμε την Ελένη που μας βοηθάει να βάζουμε στόχους και να βρίσκουμε νέα ενδιαφέροντα :P

Ταμπακης και ετσι emhehe !!

ΩΡΛ για να προσφέρει τις υπηρεσίες του σε νεαρά μετά από έκθεση σε ήχους υψηλών συχνοτήτων!!!

Πληροφορίες εντός! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνονόματη,

αν ο φανταστικός μελαχρινός είναι αυτός που νομίζω γιατί ήμουν κι εγώ στη συνέλευση λυπάμαι αλλά κάτι έχει αρχίσει να "παίζει" με φανταστική ξανθιά εδώ και λίγες μέρες emno .

Κανενα προβλημα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για μένα πάντως δε μιλάει σίγουρα...

Αthens voice το κάναμε εδω μέσα...μ'αρέσει!!! :P:splats:

yup yup yup!!!! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπας κ μένα εννοούσε; Για πες ρε ΝΜ με κοίταζε καμία; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εγινε τελικα βρε eleni m. σου στειλε τιποτα ο αψηλος :D ?

Προτεινω τη μετονομασια του τοπικ σε "χρυσο κουφετο"!!

Καποιος να αναλαβει το ρολο της προξενητρας!!

Α,και να μην ξεχνιομαστε:

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΨΗΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΑΠ΄ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΟΥΣ!!

Δεν πειραζει,εχουμε αλλα "προσοντα" εμεις :D !!

Τι να κανουμε...Θα γυρισει ο τροχος,θα πηδηξει κι ο κοντος emgoalemgoalemgoal !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουφ!

Υπάρχει και αυτή η φωτογραφία από άλλο forum αλλά δεν τον βρίσκω!

http://dap-iatrikis.gr/forum/attachment.ph...=1&d=1150391795

:unsure:

Αυτός εκεί, δίπλα στον άλλον και πίσω από την άλλη, πρέπει να είναι. Εκτός αν είναι ο άλλος μπροστά από τον κοντό με τη γραβάτα. Από την άλλη παίζει να είναι και εκείνος πίσω από εκείνη με τα σγουρά μαλλιά ή δίπλα στην άλλη (υπάααααρχει άλλη, υπάααααρχει άλλη) που στέκεται μπροστά στον τύπο που φοράει μπλουζάκι "Get a life". Δεν ξέρω, αν καταπιαστούμε με το task 5-10 νοματαίοι θα τον έχουμε βρει στο πιτς φιτίλι. Εδώ πάνε να βρούνε τον Παλαιοκώστα. Ή τον Μπιν Λάντεν. Ή τον Έλβις Πρίσλεϋ.

Σε έναν μελαχρινό δίπλα σε κάποιον με κόκκινο μπλουζάκι θα κολλήσουμε;

...υπάααααρχει άλληηηηη.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιποοοοοοοοοοοον...

Για να μπεί μια τάξη σε αυτό το τόπικ...αναλαμβάνω το ρόλο της προξενήτρας... :P (πάντα μου άραεσε αυτό...χιχιχιχ)

Παρακαλώ οι άμεσα ενδιαφερόμενοι να μου στείλουν πμ με τα χαρακτηριστικά τους και τι ακριβώς ζητάνε...

Θα τα μελετήσω και θα κάνω τις προτάσεις μου για τα αντίστοιχα κονέ...

Δεχόμαστε όλες τις ώρες και τα σαβ/κα... :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τόσο καιρο είναι κλειστη η σχολη, τόσες συνελευσεις γίνονται και τους βλέπεις όλους (ή έστω πολλούς) να έρχονται στολισμένοι τίγκα στο ζελε και τη μασκαρα!Αγόρια και κορίτσια. Αραγε είναι όλοι τοσο αγχωμένοι με το... επαγγελματικο τους μέλλον? Αυτο είναι που τους σπρώχνει τις Τεταρτες στο ΝΑΒΟ?

" Love is in the air" και βγαζει ματι!... Ειδικά τωρα που μειώθηκε λίγο και το υπεραγχος μαθηματων-εξετασεων.

Ερώτηση #1 Υπαρχει κανεις που έκανε κονε μεσα σε συνελευση αυτη την εποχη?

Ή έστω παλιότερα?

Φοβαμαι οτι κανένας φρεσκοερωτευμένος δε θα περναει την ώρα του εδω μέσα, αλλα αν ξέρετε για κανένα κονε που έγινε, πείτε και σε μας να παραδειγματιστούμε!

Ερώτηση #2 Αγόρια και κορίτσια της παρέας, σας ρωτώ,με τι αττακα θα μπορουσε να σας κανει κλικ κάποιος/α που σας προσέγγιζε σε συνέλευση?

Ρωτάω για να βοηθήσουμε την Ελενίτσα, το παλικάρι που θέλει την Αριστερή συνάδελφο και όσους άλλους δεν πανε στη συνέλευση μόνο για να ψηφίσουν...

Βοηθήστε όλοι για να μη μείνουμε ένα ακόμη καλοκαίρι στο κοίταγμα... (Την αμοιβαία βυθοσκόπηση, που λέει και ένας φίλος μου)

Νέο dress code συνέλευσης : O αναζητών κοπέλα λινο μπλε πουκάμισο-τζιν-κοκκάλινο ηλίου, κλπ και ο καλός κολλητος κόκκινη μπλούζα για συμπαρασταση. Όλοι μπορείτε να γίνετε το όνειρο μιας Ελένης! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι γίνεται κονέ, γίνεται emwin . Και μάλιστα πολύ εύκολα, καθώς στο αμφιθέατρο συναναστρέφεσαι με άτομα που έχουν (υποτίθεται) τους ίδιους προβληματισμούς (τουλάχιστον παρόμοιους). Μια κουβέντα από 'δω, μια από 'κει :cool05: , εε, γίνεται η γνωριμία... embluesbrother

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nαι ναι...εκεί που είσαι μέσα στον ιδρώτα και στάζεις απο πάνω μέχρι κάτω...εκεί που δε μπορείς να ανασάνεις απο την τσιγαρίλα και κουνάς πάνω κάτω τα μοιρασμένα φυλλάδια μπας και σου έρθει λίγο οξυγόνο...εκεί που σε έχει πιάσει πονοκέφαλος απο τα τόσα πλαίσια...λές δε την πέφτω και στην διπλανή/ο μήπως και γίνει κανένα κονέ???!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως κοιτουσα αυτον με το κοκκινο αμανικο μπλουζακι! :wub: παιδια τι αγορι ηταν αυτο?? βλεμμα πλανο, που σε κανει αεροπλανο και σε προσγειωνει στην αγκαλια της σαγηνευτρας ανατολης.. emarabia... emblush ...

Το σμιλεμενο απο τον Απολλωνα κορμι σε ξεσηκωνει.. emcensored ... κοιτωντας αυτον τον πειρασμο παρασυρθηκα και ψηφισα υπερ, μοναχα για να τον ξανανταμωσω.. :anavwfwties:

emhelp (πως, ειδαλλως να ξεπερασω τον μικυ??) Γι αυτο καλω και τους υπολοιπους να στηριξουν emerws1 μια ερωτευμενη και τρελα συνεπαρμενη ψυχη που εινα μονη και αυτο την σκοτωνει, την σκοτωνει, τη σκοτωνει.. emevlogies

Ευχαριστω, Γιωργος...

Υ.Γ. διπλα του ηταν ενας με ασπρο κολλητο,στενο μπλουζακι,υψους γυρω στο 1,75..σου κανει??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nαι ναι...εκεί που είσαι μέσα στον ιδρώτα και στάζεις απο πάνω μέχρι κάτω...εκεί που δε μπορείς να ανασάνεις απο την τσιγαρίλα και κουνάς πάνω κάτω τα μοιρασμένα φυλλάδια μπας και σου έρθει λίγο οξυγόνο...εκεί που σε έχει πιάσει πονοκέφαλος απο τα τόσα πλαίσια...λές δε την πέφτω και στην διπλανή/ο μήπως και γίνει κανένα κονέ???!!! :splats:

Αααααχ τι μου θυμίζεις, αυτή η ιδρωτίλα, τα πλαίσια, η καπνίλα, οι μικροφωνισμοί, τα γιούχα και οι καρπαζιές .. και φυσικά τα κονέ (βεβαίως-βεβαίως). Ωραία χρόνια.... Άντε να συγκεντρωθώ να διαβάσω τώρα, $%$@ το σαββατόβραδό μου μέσα.

Να πάρει, πως θα γίνει να μπω και εγώ στο .... εεε, στη συνέλευση ήθελα να πω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνονόματη,

αν ο φανταστικός μελαχρινός είναι αυτός που νομίζω γιατί ήμουν κι εγώ στη συνέλευση λυπάμαι αλλά κάτι έχει αρχίσει να "παίζει" με φανταστική ξανθιά εδώ και λίγες μέρες emno .

Συγγνώμη κιόλας, αλλά μια φανταστική ξανθιά είχε η συνέλευση: Εμένα!!!!!!!!!!!! :splats::splats::splats: Για ποιον μελαχρινό λέτε και δεν το κατάλαβα; Εκτός κι αν υπάρχει κι άλη φανταστική ξανθιά, οπότε να μην ξαναπατήσω στη συνέλευση. emeleos Θα πηγαίνω στο Λαικό, που έχει κι ωραίους ειδικευόμενους!!!! emblush:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πηγαίνω στο Λαικό, που έχει κι ωραίους ειδικευόμενους!!!! emblush:wub:

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια!!! Οπότε αφήστε τη συνέλευση, αφήστε την πλατεία...Πάμε Λαϊκό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη κιόλας, αλλά μια φανταστική ξανθιά είχε η συνέλευση: Εμένα!!!!!!!!!!!! :splats::splats::splats: Για ποιον μελαχρινό λέτε και δεν το κατάλαβα; Εκτός κι αν υπάρχει κι άλη φανταστική ξανθιά, οπότε να μην ξαναπατήσω στη συνέλευση. emeleos Θα πηγαίνω στο Λαικό, που έχει κι ωραίους ειδικευόμενους!!!! emblush:wub:

Α...ωστε εσυ ησουν!!! :P Οπως προειπα δεν υπαρχει προβλημα...περιμενω πμ κ απο τους 2 σας.... :D:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Προτελινω ανεπιφύλακτα Χειρουργικές Κλινικές. :)

Την πτέρυγα των παντρεμένων ειδικευομένων emjawdrop εννοείς ή των αδερφών (και όχι νοσοκόμων) emdoctor ?

Απέναντι είναι.Ντροπή σου (για το πρώτο εννοώ) emnono

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

King το ποστ σου σβήστηκε. Το πώς τη βρίσκει ο καθένας- δικό του θέμα. Διορθώνω: προσωπικό θέμα. Δεν είναι το castle σου εδώ πέρα, για να προσβάλλεις όποιον θες και να ξεκινάς καυγάδες. Συνεννοηθήκαμε; emdotsemofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.