Jump to content

μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban ?


cosmonaut

μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban?  

61 members have voted

  1. 1. μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban?

    • ναι,πολύ προσεκτικά με διατήρηση της πολυφωνίας
      44
    • όχι ρε,γουστάρω καφρίλα
      17


Recommended Posts

Μπορείς απλά να τα αποδώσεις στο ότι ο Watson είναι γραμμένος με ένα σωρό nicks και μας ρίχνει τρελό δούλεμα. Μου έστειλε pm ότι δεν είναι γιατρός, ότι μου γαμάει τη μάνα και τον πατέρα και ότι είναι γραμμένος με κάποια συγκεκριμένα nicks που έχουν δημιουργήσει αναστάτωση τον τελευταίο καιρό. Κάποια στιγμή λέγαμε ότι αν ο tsalikhs δεν είναι πραγματικά αυτό που λέει ότι είναι και απλά βγάζει τα κόμπλεξ του, τότε θέλει μάλλον ψυχολογική βοήθεια. Ε, τα πράγματα ήταν ακόμα πιο αρρωστημένα, αγόρια και κορίτσια μου. Ήταν απλά κάποιος που την βρίσκει να μπαίνει, να βρίζει γιατρούς κάθε προέλευσης και μετά πιθανώς να αυτοϊκανοποιείται μπροστά στην οθόνη του. Ίσως και να ρίχνει ρουφηχτά φιλιά και στη φάτσα του στον καθρέφτη κιόλας, δεν μπορώ να πω με σιγουριά.

Αυτά σε ενημέρωση όσων καθόντουσαν αναπαυτικά και περίμεναν την επόμενη αποκάλυψη για τα βύσματά μου.

Σόρυ γκάιζ, το σενάριο είχε ανατροπή.

Ενημερώνω τον Watson και τον κάθε Watson ότι με όσα νικς και να γραφτεί, τα posts του θα σβήνονται και δεν θα βαρεθώ ΠΟΤΕ να του ρίχνω ban. Ε, κάποια στιγμή θα βαρεθεί εκείνος.

Καλό σ/κ σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Last Reply

Ωραία..

ρε σεις διαβάζω τον Κόκκινο Δράκο(αυτό μετά τον Χανιμπαλ)

και με αυτή την αρρώστια που άκουσα με τον τυπά

θα αρχίσω να το σκέφτομαι αν θα το συνεχίσω.. :blink:

ΕΛΕΟΣ.γμώ την απιδρυματοποίηση :P

emdots

Τουλάχιστον τώρα πιά μείναμε μόνο οι καλοί

(αφού ο Δρακουμέλ πάλι γλύστρισε)

και θα πάμε για μπανάκια και καφεδάκια.. :lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψιτ κύριε Γουάτσον, επειδή μου βρώμισες το φορουμ και πολύ θα'θελα να πέσω στο επίπεδό σου και να σε βρίσω μαζί με όλο σου το σόι που σε ανάθρεψε έτσι, αλλά καθότι είμαι κυρία με αγωγή σε αντίθεση με σένα, στο σβήνω το ποστ και άει τράβα να ρίξεις καμιά βουτιά ή κανα κρύο ντους σε περίπτωση που δε σου βρίσκεται πρόχειρη καμιά παραλία. Έτσι γιατί το γυμναστήριο έκλεισε για Αύγουστο και δεν έχω σάκο του μποξ να δείρω :antegeia:

Τσογλάνια! (και στον poutsos αναφέρομαι, του οποίου το ποστ επίσης das Poulen. Γιατί ρε φίλε, ένα τέτοιο ψευδώνυμο μάλλον κάτι σε ανεπάρκεια μου κάνει). A σιχτίρ μεσημεριάτικο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι moderators πρέπει να πατήσουν πόδι. Η πολυφωνία είναι μία ψευδαίσθηση και δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο. Ας είμαστε ρεαλιστές. Διώξτε επιτέλους αυτούς που γεμίζουν τα fora με βλακείες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα που μου έσβησες το ποστ θα κλαίω όλο το καλοκαίρι !!! emcrybabyemcrybaby

Όσο για την απορία σου για το username μου... στείλε μου μέρος και ώρα και θα στη λύσω !!

:antegeia: ΦΛΩΡΕΤΣΕΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια! παιδια! υποτιθεται οτι ειμαστε επιστημονες!!!

φτου, να μην σε ματιάσω βρε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς έχει πέσει πολύ το επίπεδο του φόρουμ.Και έχει εκφυλιστεί σε αρένα οπου ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ και εγχώριοι διασταυρώνουν τα ξίφη τους και όχι μόνο με όλο και περισσότερη μανία.Γι΄αυτό δημιουργήθηκε τελικά το φόρουμ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μην κουράζεστε με το κλικ:

1. Κοπελίτσα μου, γιατί ντρέπεσαι να πεις ότι είσαι δικατσού;

2. Για ποιο πανεπιστήμιο μιλάμε είπαμε;

3. Εχμ.... μα γιατί ενδιαφέρεσαι να έρθεις στα "παντελώς άχρηστα κατά Medicus" ελληνικά πανεπιστήμια;;

Ρε μυστήρια πράγματα....

:huh:

:rolleyes:

Kαλά Ντινάρα είσαι ΟΛΑ τα λεφτά!!! Υποκλίνομαι. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Τώρα που μου έσβησες το ποστ θα κλαίω όλο το καλοκαίρι !!! emcrybabyemcrybaby

Όσο για την απορία σου για το username μου... στείλε μου μέρος και ώρα και θα στη λύσω !!

:antegeia: ΦΛΩΡΕΤΣΕΣ

Θα'θελες! (αργώ να απαντάω στις μπούρδες γιατί έχουμε και ζωή και δε μπαίνουμε νετ όλη μέρα κι όλη νύχτα)

Δεν έχω κάτσει να παίξω με τις δυνατότητές μου ως μοντ αυτή τη στιγμή, αλλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει δυνατότητα μπαν σε κακόγουστα νικνεϊμς σαν αυτό. Ρε φίλε ως και το ψευδώνυμό σου προσβάλλει την αισθητική μου. Πώς να το κάνουμε. Η πηχτή άραγε ξέρεις τι είναι? :antegeia:

Κάποιος είπε ότι έλεος, είμαστε επιστήμονες. Εγώ απλά θα γελάω με την μελλοντική πορεία σου -αν υπάρξει.

Τα σέβη μου. Και σ'όποιον δεν αρέσει ας μου στείλει πμ να του εξηγήσω. Αν και ο έρωτας και η λαλακία δεν έχουν ηλικία ούτε πατρίδα.

Ουγκ. <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δημοκρατία είναι 5 λύκοι και 3 πρόβατα να ψηφίζουν τι θα φάνε σήμερα.......

emgoalemgoalemgoal

Ρε φίλε ως και το ψευδώνυμό σου προσβάλλει την αισθητική μου. Αν και ο έρωτας και η λαλακία δεν έχουν ηλικία ούτε πατρίδα.

emrockon

Φαντάζεστε ο dinaras και ο medicus να είναι το ίδιο πρόσωπο;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ: Τόσα έχουμε δει εδώ μέσα... :blink:

θεικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι του χρειάζεται…. Που πας ρε φίλε με κλειστό το κινητό!!! :angry: Υπάρχει κόσμος που σε ψάχνει….και μην ακούσω βλακείες ότι διαβάζεις ή κοιμάσαι… :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που είσαι εσύ??? Έχεις και το τηλέφωνο κλειστό…

εχεις και τα 2 νουμερα :splats::wub:

Έτσι του χρειάζεται…. Που πας ρε φίλε με κλειστό το κινητό!!! Υπάρχει κόσμος που σε ψάχνει….και μην ακούσω βλακείες ότι διαβάζεις ή κοιμάσαι…

Αλλα θα μου πεις θέλει κ μυαλο να σκευτεις να στειλεις μηνυμα στο 2ο.. :splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.