Jump to content

μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban ?


cosmonaut

μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban?  

61 members have voted

  1. 1. μήπως πρέπει να πέσει κανένα ban?

    • ναι,πολύ προσεκτικά με διατήρηση της πολυφωνίας
      44
    • όχι ρε,γουστάρω καφρίλα
      17


Recommended Posts

Και να γινει μπαν σε μελη αυτα δε μπορουν να ξαναμπουν στο φορουμ με αλλο νικ;Εξαλλου το εχει πει απειρες φορες οτι και να του κανουμε μπαν θα ξαναμπει!!!

Οσον αφορα για σβησιμο ποστ ή για εντιτ εγω τουλαχιστον καποια μελη δε τα ενημερωνω καθολου.Ειδικα τα ποστ του Προφ ειναι γεματα αστερακια!

Τα ΧΥΤΑ εχουν φτασει στις 66 σελιδες!!!Αρα πεταμε τη σαβουρα.....αλλα μη ξεχνατε οτι μερικοι ποσταρουν ολο το 24ωρο!

(Sorrrrrrrriso εγω δε θα ειμαι στο Αττικο αλλα παρε τλφ το Σ/Κ......Σοβααααααααρα το λεω!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Last Reply

Τα παραπάνω γιατί μου έκανες προσωπική επίθεση. <_<

-------------------------------

Δεν ειδα ΕΠΙΘΕΣΗ απο τον Δοκ-7

Δεν ειδα ΟΥΤΕ μια βρισια απο τον Δοκ-7!!!!

Το ποστ σου δε παει στα ΧΥΤΑ αλλα EDIT ......φαινεται οτι σου αρεσει αυτος ο τροπος <_<

Κριμα....κριμα....

Winmx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν περίμενα κάτι καλύτερο... emdots

Υ.Γ. Και φυσικά δεν με προσβάλλει τίποτα από όσα είπες, γιατί όσοι με ξέρουν γελάνε ήδη...Άκου "φοιτητοπατέρας"... emnysta:blink:

Υ.Γ2 Σαφώς και δε θέλω να πεις κάτι που δε θες ( το πτυχίο σου προφανώς δεν είναι σκατά ) και επίσης προφανώς, αδιαφορώ παγερά αν έδωσες για πλάκα πανελλαδικές.Διακαίωμά σου.Από την άλλη, αδιαφορώ για το αν θεωρείς άθλιες τις σπουδές μου, δικαίωμά σου κι αυτό.

Δεν αδιαφορώ, όμως, όταν λερώνεις...Απλό ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν με αφορά το θέμα γιατί εγώ αποτελώ ένα ηλεκτρόνιο που περιφέρεται στην εξωτερική στοιβάδα και όχι στον πυρήνα του φόρουμ!Αλλά θα διατυπώσω μια παρατήρησή μου!

Προσωπικά,είμαι στο φόρουμ ένα χρόνο και ο μόνος λόγος που μπήκα , ήταν επειδή εκτίμησα ένα ποστ του Prof.Wizard την εποχή εκείνη!Βέβαια δεν είχα και πολλές επιλογές, ήμουν καθηλωμένος με πολλαπλά κατάγματα μετά από πτώση με τη μηχανή.Αυτή ήταν και η μοναδική αιτία που ασχολήθηκα με το μηχάνημα αυτό και το ίντερνετ (γιατί ποτέ δεν θα αναζητούσα επικοινωνία ηλεκτρονικού τύπου),άσχετα αν έφθασα πλέον να ασχολούμαι με trackers και σπάσιμο software.

Εκείνη την εποχή θεωρώ ότι η πέννα του Prof.Wizard και του Ioan ήταν από τις πιο αξιόλογες!Δεν γνωρίζω τι μεσολάβησε,φαντάζομαι όμως κάποιες επιθέσεις και προσβλητικά σχόλια εναντίον του !Λογικό ήταν επομένως να αντιδράσει και να εμπλακεί σε αυτού του τύπου τους διαξιφισμούς!Αλλά η αλήθεια και το δίκαιο είναι κάπου στην μέση!Δεν θα βλέπετε μονόφθαλμα επειδή σας συμφέρει!Οι παρατηρήσεις πρέπει να γίνουν και προς τις δυο πλευρές.Ειδάλλως να βάλετε στο φόρουμ ως προαπαιτούμενο στοιχείο εγγραφής ,"φοιτητής ελληνικής ιατρικής σχολής" και πιο συγκεκριμένα "μέλος της Ασυμβίβαστης Δημιουργικής Πνοής"!

Με το επακόλουθο,ασφαλώς, να μην αποτελεί ανεξάρτητη ιστοσελίδα φοιτητών ιατρικής και νέων ιατρών(και όχι μόνο, γιατί στο φόρουμ μετέχουν και πολλά αξιόλογα άτομα εκτός του ιατρικού χώρου)!

Βέβαια τα thread που έχουν παρεκτραπεί ας διαγραφούν αλλά να συνετιστούν και οι δυο πλευρές!

Έτσι θα έχουμε νετρόνια, που είναι οι ουδέτεροι σε ηλεκτρικό φορτίο πυρήνες ατόμων.Και θα αποφύγουμε χημικές αντιδράσεις που προκαλούν έκρηξη στους αντιπαρατιθέμενους και γέλωτα πολλές φορές στους απ'έξω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πλακα ειναι οτι μιλατε για τον medicus ενω υπαρχει μελος που εχει πει ''βιαστε τις μανες τους κτλ...''.... emeleos

Ναι, σιγουρα πρεπει να ηρεμησουμε ολοι εδω μεσα...αλλα ολοι! Οχι μονο αυτοι που λενε πραγματα που δε μας αρεσουν και το οτι βριζουν σε καποια φαση αποτελει απλα την αφορμη του σουτ που θα φανε... ;)

Εδω ο dinaras χτες με ειπε αχρηστο, ηλιθιο κτλ και κανενας δεν εβγαλε τσιμουδια...Πλακα με κανετε; :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανώς πρέπει να σβηστούν οι προσβολές και οι απειλές, από όπου κι αν προέρχονται...Το μόνο που σημείωσα είναι ότι μπορεί ο κάθε ένας να πει αυτό που θέλει με 1002 τρόπους κι όχι να επιλέγει το χειρότερο...Δεν είναι παρεΐστικο και κλικαδόρικο να θέλουμε ένα άλφα επίπεδο στα θέματα που είναι σοβαρά και ενδιαφέρουν πολύ κόσμο...Δεν την είπα σε κάποιους που αλληλοαπειλούνται με πμ...Πρόβλημά τους... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν περίμενα κάτι καλύτερο... emdots

Σε κάθε δράση οφείλει να υπάρχει μια ίση και αντίθετη αντίδραση... <_<

Δεν αδιαφορώ, όμως, όταν λερώνεις...Απλό ;

Πες τα φιλαράκια σου να μην προκαλούν λοιπόν.

@WinMX,

καλά έκανες και το διόρθωσες. Πάντως η προσωπικού χαρακτήρα επίθεση του φοιτητοπατέρα ήταν αστεία και έκλαιγε γι'απαντησούλα. Σε λίγο θ'ανοίξουμε και PayPal Donation Jar για τον usmeds και τις ειρωνείες του... :splats:

Προφανώς πρέπει να σβηστούν οι προσβολές και οι απειλές, από όπου κι αν προέρχονται...Το μόνο που σημείωσα είναι ότι μπορεί ο κάθε ένας να πει αυτό που θέλει με 1002 τρόπους κι όχι να επιλέγει το χειρότερο...Δεν είναι παρεΐστικο και κλικαδόρικο να θέλουμε ένα άλφα επίπεδο στα θέματα που είναι σοβαρά και ενδιαφέρουν πολύ κόσμο...Δεν την είπα σε κάποιους που αλληλοαπειλούνται με πμ...Πρόβλημά τους... emconfused

Δεν είπες μόνο αυτό. Άμα έλεγες μόνο αυτό θα συμφωνούσα μαζί σου. Απλά βρήκες ευκαιρία να κάνεις μια συγκεκριμένη επίθεση σ'ένα άτομο. Γι'αυτό στράβωσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσωπικά δεν με ενοχλούν τόσο οι ύβρεις όσο το γεγονός ότι οποιοδήποτε θέμα ακόμα κ αν αφορά τη γιουροβίζιον καταλήγει στο γνωστό θέμα κ σε προσωπικές κόντρες.κ φυσικά για αυτό δε φταίει ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ.κ έλεος με τους ξερόλες embored όσο για ποστς τύπου βιάστε μάνες ή κοψίματα λαιμών με κονσερβοκούτια κ σαπούνια είναι ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΑ.αυτά emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να βοηθήσω στο μυστήριο? Μάλλον σε μπερδεύουν με τον doctor της ΠΑΣΠ..

ΥΓ: Χωρίς να εννοώ πως εκείνος περνιέται για φοιτητοπατέρας, μην παρεξηγηθούμε από το τίποτα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πιστεύω πως επειδή έμειναν οι λογαριασμοί μας και τα ποστ και όλα στο παλιό site που ήταν κομματικό και δε σβήστηκαν έγκαιρα ή κάτι τέτοιο...2much free time man... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σας.

Λοιπόν κάποιες σύντομες επισημάνσεις γιατί θεωρώ ότι αυτό το νήμα είναι ΧΡΥΣΗ ευκαιρία για όλους μας να αλλάξουν κάποια πράγματα και να συμφωνηθούν κάποια άλλα για το μέλλον ώστε η ιστοσελίδα αυτή να λειτουργεί πραγματικά για το σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε. Θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός και ειλικρινής περισσότερο από ΚΑΘΕ άλλη φορά σε αυτή τη δημοσίευση αν και θεωρώ ότι πάντα είμαι έτσι.

Προτείνω να φάνε ban όσοι δεν ξέρουν να κάνουν quote και όσοι ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια 20-30 φορές:

Ήτοι

ΆγγελοςΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΥΥΕΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡ ΚΑΙ DINAAAAAAAARAAAAAAS :splats:

Σε ένα thread όπου συζητάμε για τη λύση στα τρέχοντα προβλήματα του site, η ΠΡΩΤΗ δημοσίευση ενός -πρωταγωνιστή- της κατάστασης είναι η ανωτέρω. Ξαναδιαβάστε την και προσπαθήστε να κρίνετε τη συμπεριφορά του εν λόγω ατόμου (Medicus). Όταν υπάρχει αδυναμία του ατόμου να συγκρατηθεί και να ελέγξει τις ορμές του ακόμα και σε αυτό το "ύστατο" thread κομβικής σημασίας στο οποίο μιλάμε για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κατάσταση που υπάρχει στο site, τότε νομίζω ότι θα πρέπει να ξεχάσουμε κάθε ελπίδα να αλλάξει η κατάσταση στο μέλλον... Αυτό δεν σημαίνει ότι -απ'τη δικιά μου τη μεριά- δεν θα προσπαθήσω να υπάρξει βελτίωση όπως έχω ΉΔΗ πει σε Moderators (π.χ. winmx)...

Εγώ δεν ξέρω κανένα τους προσωπικά και δε θέλω να κάνω το δικηγόρο κανενός, αλλά τόσο ο dinaras όσο και ο Shamble, εκφάζουν τις -άκρως αντίθετες- απόψεις τους και κατά κανόνα μόνο όταν προκληθούν παρεκτρέπονται...Διαφωνώ συχνά με αυτά που λένε, αλλά το να τους προσβάλλω στο από κάτω ποστ το θεωρώ ντροπή και ξεφτίλα μαζί ...

Αντίθετα ο profwizard έχει δεν ξέρω πόσα ποστ ( πρέπει να έχει τα υπερδιπλάσια από εμένα πχ που είμαι περισσότερο εδώ... ) και το 75% των οποίων είναι προσβολές σε άλλα μέλη (βλέπε dinaras - angelospower) , ειρωνίες σε μέλη με πραγματική προσφορά στο φόρουμ ( βλέπε usmeds )...Είναι ιδέα μου; Δηλαδή embored και emeleos μαζί...

Ο Doctor_7 έχει καταλάβει ακριβώς τι συμβαίνει και χαίρομαι πολύ που γίνεται αντιληπτό το τι συμβαίνει. Είναι ακριβώς όπως τα λες Doctor_7. Απ' τη δικιά μου μεριά, οφείλω να πω ότι με τον BabyShamBle αν και διαφωνώ σε 9 στις 10 περιπτώσεις, παρ' όλ' αυτά μπορώ να κάνω ΔΙΑΛΟΓΟ μαζί του και δεν τρέφω καμία κακία απέναντί του (χθες μάλιστα έκανε και edit μηνύματά μου που θεώρησε απρεπή, αλλά αυτό δεν με εμποδίζει να ΠΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ότι ΜΠΟΡΩ να κάνω κόσμιο διάλογο μαζί του παρά το ότι διαφωνούμε ΘΑΝΑΣΙΜΑ σε μερικά θέματα. Ο BabyShamble δεν έχει προκαλέσει ούτε μία φορά και αυτό οφείλω να το αναγνωρίσω). Δεν ισχύει το ίδιο όμως και με τον κύριο Medicus.

Είναι χαρκατηριστικό ότι ΚΑΙ με τα 2 άτομα διαφωνώ, αλλά ΜΟΝΟ με τον Medicus έχω πραγματικά πρόβλημα.

Η πλακα ειναι οτι μιλατε για τον medicus ενω υπαρχει μελος που εχει πει ''βιαστε τις μανες τους κτλ...''.... emeleos

Εδω ο dinaras χτες με ειπε αχρηστο, ηλιθιο κτλ και κανενας δεν εβγαλε τσιμουδια...Πλακα με κανετε; :angry:

Μακάρι, και το εννοώ ΜΑΚΑΡΙ οι βρισιές του Medicus να περιορίζονταν μόνο στο "ά-χρηστε" και "ηλίθιε" που λέω εγώ. Και το λέω μόνο όταν με φέρνετε μέχρι το ΑΜΗΝ ενώ για τον Medicus είναι υπόθεση ρουτίνας.

Δεν θα ήθελα να εξελιχθεί και αυτό το thread σε αντάλλαγη ύβρεων με τον Medicus οπότε δεν θα επεκταθώ παραπάνω. Εύχομαι να βγει κάτι θετικό από τη συζήτηση που κάνουμε αυτή τη φορά σε αυτό το thread.

Σε κάθε δράση οφείλει να υπάρχει μια ίση και αντίθετη αντίδραση... <_<

Πες τα φιλαράκια σου να μην προκαλούν λοιπόν.

Δεν έχω φιλαράκι κανέναν moderator και η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ απόδειξη γι' αυτό είναι ότι πριν από λίγες ώρες εδέχθην από το .... "φιλαράκι μου" (υποτίθεται) την winmx ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΠΛΗΞΗ. Δεν έχω την εύνοια κανενός Medicus και είναι συκοφαντικό για μένα να λες κάτι τέτοιο.

καλά έκανες και το διόρθωσες. Πάντως η προσωπικού χαρακτήρα επίθεση του φοιτητοπατέρα ήταν αστεία και έκλαιγε γι'απαντησούλα. Σε λίγο θ'ανοίξουμε και PayPal Donation Jar για τον usmeds και τις ειρωνείες του... :splats:

Δεν είπες μόνο αυτό. Άμα έλεγες μόνο αυτό θα συμφωνούσα μαζί σου. Απλά βρήκες ευκαιρία να κάνεις μια συγκεκριμένη επίθεση σ'ένα άτομο. Γι'αυτό στράβωσα.

Ο usmeds ίσως είναι από τους λίγους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΥΣ ανθρώπους εδώ μέσα, επιστήμονας ΥΨΗΛΟΤΑΤΟΥ επίπεδου και άνθρωπος ασύκγριτου ήθους. Και το γνωρίζουμε όλοι όσοι έχουμε συμμετάσχει σε συζητήσεις μαζί του. Επίσης γνωρίζουμε πόσο έχει βοηθήσει (αφιλοκερδώς φυσικά! και δίνοντάς μας το χρόνο του) για να μας δώσει πληροφορίες και συμβουλές για την ειδικότητα στο εξωτερικό και χωρίς να έχει επαναλαμβάνω ΚΑΝΕΝΑ όφελος από αυτήν την δραστηριότητα. Παρ' όλ' αυτά είναι εδώ, ανέχεται τις κριτικές μας και συνεχίζει να βοηθάει!

Όταν σε ένα τέτοιο άτομο που είναι κλάσεις ανώτερο ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ (τουλάχιστον επιστημονικά) το μόνο που έχεις να πεις Medicus είναι μια φτηνή ειρωνεία (περί Paypal Donation Jar για τον usmeds) και μάλιστα σε αυτό το νήμα, τότε πραγματικά αποδεικνύεται ότι ως άνθρωπος δεν μπορείς να ομιλήσεις αντικειμενικά, έχεις εμπάθεια κυρίως δεν μπορείς να συγκρατηθείς συμπεριφεριολογικά.

Σε ό,τι αφορά το poll είμαι ΥΠΕΡ του ban (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) εάν θεωρεί η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ότι ένα μέλος λειτουργεί εναντίον του site, εναντίον του ρόλου του και εναντίον φυσικά των υπολοίπων μελών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να βοηθήσω στο μυστήριο? Μάλλον σε μπερδεύουν με τον doctor της ΠΑΣΠ..

Ναι, νόμιζα εκείνος ήταν. :)

Καλημέρα σας.

Τον κακό σου τον καιρό. <_<

Λοιπόν κάποιες σύντομες επισημάνσεις γιατί θεωρώ ότι αυτό το νήμα είναι ΧΡΥΣΗ ευκαιρία για όλους μας να αλλάξουν κάποια πράγματα και να συμφωνηθούν κάποια άλλα για το μέλλον ώστε η ιστοσελίδα αυτή να λειτουργεί πραγματικά για το σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε.

Η χρυσή ευκαιρία θα είναι αν πάρεις δρόμο και γυρίσεις στη σπηλιά που σε ξέρασε.

Θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός και ειλικρινής περισσότερο από ΚΑΘΕ άλλη φορά σε αυτή τη δημοσίευση αν και θεωρώ ότι πάντα είμαι έτσι.

Σε ένα thread όπου συζητάμε για τη λύση στα τρέχοντα προβλήματα του site, η ΠΡΩΤΗ δημοσίευση ενός -πρωταγωνιστή- της κατάστασης είναι η ανωτέρω. Ξαναδιαβάστε την και προσπαθήστε να κρίνετε τη συμπεριφορά του εν λόγω ατόμου (Medicus). Όταν υπάρχει αδυναμία του ατόμου να συγκρατηθεί και να ελέγξει τις ορμές του ακόμα και σε αυτό το "ύστατο" thread κομβικής σημασίας στο οποίο μιλάμε για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κατάσταση που υπάρχει στο site, τότε νομίζω ότι θα πρέπει να ξεχάσουμε κάθε ελπίδα να αλλάξει η κατάσταση στο μέλλον... Αυτό δεν σημαίνει ότι -απ'τη δικιά μου τη μεριά- δεν θα προσπαθήσω να υπάρξει βελτίωση όπως έχω ΉΔΗ πει σε Moderators (π.χ. winmx)...

Εσύ φουκαρά θες να μείνεις σ'ένα Greekmeds πολωμένο, που είναι μέσα 10-20 άτομα που γνωρίζεστε από πρώτο χέρι και ουσιαστικά χαίρεστε να ανταλλάσσετε κατηγορίες με το dikatsa.info. Εγώ σ'αυτό το forum ήρθα γιατί είναι το πρώτο (και afaik μόνο) forum Ελλήνων ιατρών.

Οι ορμές μου είναι ενάντια στις ψεύτικες και φθηνές κατηγορίες ορισμένων κρατικιστών και ηλιθίων που νομίζουν πως η χώρα οφείλει να τους προστατεύει και πριμοδοτεί ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ επειδή περάσαν ένα διαγωνισμό για το τζαμπαντάν πανεπιστήμιο.

Ο Doctor_7 έχει καταλάβει ακριβώς τι συμβαίνει και χαίρομαι πολύ που γίνεται αντιληπτό το τι συμβαίνει. Είναι ακριβώς όπως τα λες Doctor_7. Απ' τη δικιά μου μεριά, οφείλω να πω ότι με τον BabyShamBle αν και διαφωνώ σε 9 στις 10 περιπτώσεις, παρ' όλ' αυτά μπορώ να κάνω ΔΙΑΛΟΓΟ μαζί του και δεν τρέφω καμία κακία απέναντί του (χθες μάλιστα έκανε και edit μηνύματά μου που θεώρησε απρεπή, αλλά αυτό δεν με εμποδίζει να ΠΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ότι ΜΠΟΡΩ να κάνω κόσμιο διάλογο μαζί του παρά το ότι διαφωνούμε ΘΑΝΑΣΙΜΑ σε μερικά θέματα. Ο BabyShamble δεν έχει προκαλέσει ούτε μία φορά και αυτό οφείλω να το αναγνωρίσω). Δεν ισχύει το ίδιο όμως και με τον κύριο Medicus.

Ρε τι κόσμιο διάλογο να κάνει κάποιος μαζί σου αφού λες βλακείες και λάθη; Να έλεγες σωστά πράγματα απλά άλλες εκδοχές να πω εντάξει, αλλά το μόνο που κάνεις είναι να λες καθυστερημένα αστεία για μικρά παιδιά.

Είναι χαρκατηριστικό ότι ΚΑΙ με τα 2 άτομα διαφωνώ, αλλά ΜΟΝΟ με τον Medicus έχω πραγματικά πρόβλημα.

Μακάρι, και το εννοώ ΜΑΚΑΡΙ οι βρισιές του Medicus να περιορίζονταν μόνο στο "ά-χρηστε" και "ηλίθιε" που λέω εγώ. Και το λέω μόνο όταν με φέρνετε μέχρι το ΑΜΗΝ ενώ για τον Medicus είναι υπόθεση ρουτίνας.

Δεν θα ήθελα να εξελιχθεί και αυτό το thread σε αντάλλαγη ύβρεων με τον Medicus οπότε δεν θα επεκταθώ παραπάνω. Εύχομαι να βγει κάτι θετικό από τη συζήτηση που κάνουμε αυτή τη φορά σε αυτό το thread.

Δεν έχω φιλαράκι κανέναν moderator και η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ απόδειξη γι' αυτό είναι ότι πριν από λίγες ώρες εδέχθην από το .... "φιλαράκι μου" (υποτίθεται) την winmx ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΠΛΗΞΗ. Δεν έχω την εύνοια κανενός Medicus και είναι συκοφαντικό για μένα να λες κάτι τέτοιο.

Το μόνο θετικό που μπορεί να βγει απ'τη συζητηση είναι (1) ή να σταματήσεις να λες βλακείες και να παραδεχθείς την ημιμάθειά σου ή (2) να πάρεις τα μπογαλάκια σου και να του δίνεις. :)

Ο usmeds ίσως είναι από τους λίγους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΥΣ ανθρώπους εδώ μέσα

Αυτό πως το ξέρεις; Επειδή πήγε στις ΗΠΑ;

Ο τύπος δεν έχει πει καν που είναι. Εγώ Βλαχοκαουμπόης δε γίνομαι για να λέω σ'ένα forum πως «πήγα Αμερική» και κάτι τρέχει στα γύφτικα...

επιστήμονας ΥΨΗΛΟΤΑΤΟΥ επίπεδου

Μουχαχαχαχαχαχαχα :splats:

Ρε τα διαβάζεις από κάπου αυτά ή σου έρχονται τώρα;

και άνθρωπος ασύκγριτου ήθους

Άξιος! Άξιος! Άντε και Πρόεδρος της Δημοκρατίας και Μητροπολίτης τώρα.

Και το γνωρίζουμε όλοι όσοι έχουμε συμμετάσχει σε συζητήσεις μαζί του. Επίσης γνωρίζουμε πόσο έχει βοηθήσει (αφιλοκερδώς φυσικά! και δίνοντάς μας το χρόνο του) για να μας δώσει πληροφορίες και συμβουλές για την ειδικότητα στο εξωτερικό και χωρίς να έχει επαναλαμβάνω ΚΑΝΕΝΑ όφελος από αυτήν την δραστηριότητα. Παρ' όλ' αυτά είναι εδώ, ανέχεται τις κριτικές μας και συνεχίζει να βοηθάει!

Αφιλοκερδώς; Αυτό έλειπε να ζητάει και γκαφρά! :P

Οι συζητήσεις του είναι καλές όταν περιορίζονται στο «πως να πάτε στις ΗΠΑ» από κει και πέρα είναι γεμάτος ανακρίβειες και υποκειμενικές ιστορίες για την εκπαίδευση που παίρνουν οι ειδικευόμενοι και οι γιατροί της Δυτικής Ευρώπης.

Όταν σε ένα τέτοιο άτομο που είναι κλάσεις ανώτερο ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ (τουλάχιστον επιστημονικά)

Αυτό μπορείς να μου εξηγήσεις πάλι πως το έβγαλες; Έχεις βρει τις εργασίες του στο Pubmed; Έχεις παρακολουθήσει σεμινάριά του; Έχεις ακούσει διαλέξεις του; Έχεις δει πως δουλεύει με τους ασθενείς του; Έχεις ακούσεις peers ή καθηγητές του να μιλάνε γι'αυτόν;

Πως καθορίζεις την επιστημονική δεινότητα κάποιου; Έλεος ρε καραγκιόζη, ή θα κάνουμε evidence-based συζήτηση ή ο καθένας θα λέει τις ηλιθιότητές του.

ο μόνο που έχεις να πεις Medicus είναι μια φτηνή ειρωνεία (περί Paypal Donation Jar για τον usmeds) και μάλιστα σε αυτό το νήμα, τότε πραγματικά αποδεικνύεται ότι ως άνθρωπος δεν μπορείς να ομιλήσεις αντικειμενικά, έχεις εμπάθεια κυρίως δεν μπορείς να συγκρατηθείς συμπεριφεριολογικά.

Σοβαρά το είπα για το donation jar... :unsure:

Τύποι σαν κι εσένα ίσως συνεισφέρουν.

Σε ό,τι αφορά το poll είμαι ΥΠΕΡ του ban (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) εάν θεωρεί η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ότι ένα μέλος λειτουργεί εναντίον του site, εναντίον του ρόλου του και εναντίον φυσικά των υπολοίπων μελών.

Ωραία, συμφωνούμε να σου βάλουμε ban. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright TrippinOn Τα ποστ στα οποια αναφερεσαι εχουν παει ηδη στα ΧΥΤΑ και σε πληροφορω οτι μιλησαμε με πμ με τον Ντιναρα.Μερικοι καταλαβαινουν με απλες και ηρεμες κουβεντες.....αλλοι πανε 2 χρονια και ακομα λεμε τα ιδια και τα ιδια!!!!

emarright Εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο ο Τσατσα......οσο μπορουμε κ εμεις οι μοντς σβηνουμε .....μην ξεχνατε οτι δε τους προλαβαινουμε!

emarright Ρε Προφ καλα εκανα και εσβησα το ποστ σου λες..... ;) γιατι ρε ανθρωπε πριν πατησεις το add reply δεν ξαναδιαβαζεις τα ποστ σου;Γιατι οι μοντς πρεπει να εχουν το ρολο του αστυνομικου;

Οσον αφορα για το Ντιναρα που του λες να παρει το μπογαλακια του.....θα στο ξαναπω αν σου βρωμαμε εδω μεσα η πορτα ειναι ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα.Αν παλι θες να μεινεις πατα το κουμπακι ignore......

Βασικα ΟΛΟΙ μπορειτε να το πατησετε το ignore.....γιατι δε το κανετε;

Αν και αυτο το τοπικ ξεκινησει με αλληλοποσταρισματα απο συγκεκριμενα ατομα τα ποστπανε αμεσα στα ΧΥΤΑ χωρις εξηγησεις!

Αντε να δουμε μηπως με τις διακοπες του Πασχα ηρεμησουμε εδω μεσα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σεβόμενος την κρισιμότητα αυτού του νήματος έχω να κάνω ένα απλό ερώτημα ώστε να αποφύγω να αντιπαρατεθώ με τους γνωστούς αγνώστους (Medicus).

Βλέπετε όλοι πιο πάνω τι απάντηση έδωσε το μέλος Medicus στις παρατηρήσεις μου. 9 στα 10 quotes που έχει κάνει συνοδεύονται από ένα ειρωνικό και υβριστικό σχόλιο παρά από ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ επιχειρήματα που πραγματικά θα βοηθούσαν. Το άτομο αυτό επιχειρεί να ανοίγει ακόμα ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ σε μια φτηνή αρένα αντιπαράθεσης όπως έχει κάνει κατ' επανάληψιν στο παρελθόν. Αυτό ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΔΩ; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΑΝΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ;

Και ερωτώ, εγώ αυτή τη στιγμή (πείτε πως ήταν ένα τυχαίο thread αυτό), ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ MEDICUS ΠΙΟ ΠΑΝΩ; Το λέω γιατί έτσι συντηρείται το μπαχάλεμα, με τις ερωταπαντήσεις. Καί είναι σημαντικό το ποιος "απαντάει τελευταίος" απ' ότι καταλαβαίνω.

Θέτω ένα απλό ερωτημα! Με βάση τις απαντήσεις που έχει δώσει το άτομο αυτό (Medicus) δύο post πιο πάνω, πρέπει ή δεν πρέπει να δώσω ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ και να βάλω τα πράγματα στη θέση τους; Είναι δυνατόν το thread αυτό να μείνει με την εντύπωση που αφήνουν οι απαντήσεις του εν λόγω ατόμου;

Είναι δυνατόν να αγνοηθεί αυτή η κατάσταση; Δηλαδή ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΕΙΔΦΟΡΑ του εν λόγω ατόμου π.χ. σε αυτό εδώ το νήμα; Βλέπετε ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα σε αυτό το thread της γενικότρερης συμβολής του Medicus στο site.

Θέλω μια λογική απάντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright TrippinOn Τα ποστ στα οποια αναφερεσαι εχουν παει ηδη στα ΧΥΤΑ και σε πληροφορω οτι μιλησαμε με πμ με τον Ντιναρα.Μερικοι καταλαβαινουν με απλες και ηρεμες κουβεντες.....αλλοι πανε 2 χρονια και ακομα λεμε τα ιδια και τα ιδια!!!!

thanx... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... Αυτό πως το ξέρεις; Επειδή πήγε στις ΗΠΑ;

Ο τύπος δεν έχει πει καν που είναι. Εγώ Βλαχοκαουμπόης δε γίνομαι για να λέω σ'ένα forum πως «πήγα Αμερική» και κάτι τρέχει στα γύφτικα...

.... Μουχαχαχαχαχαχαχα

Ρε τα διαβάζεις από κάπου αυτά ή σου έρχονται τώρα;

... Άξιος! Άξιος! Άντε και Πρόεδρος της Δημοκρατίας και Μητροπολίτης τώρα.

... Αφιλοκερδώς; Αυτό έλειπε να ζητάει και γκαφρά!

Οι συζητήσεις του είναι καλές όταν περιορίζονται στο «πως να πάτε στις ΗΠΑ» από κει και πέρα είναι γεμάτος ανακρίβειες και υποκειμενικές ιστορίες για την εκπαίδευση που παίρνουν οι ειδικευόμενοι και οι γιατροί της Δυτικής Ευρώπης.

... Αυτό μπορείς να μου εξηγήσεις πάλι πως το έβγαλες; Έχεις βρει τις εργασίες του στο Pubmed; Έχεις παρακολουθήσει σεμινάριά του; Έχεις ακούσει διαλέξεις του; Έχεις δει πως δουλεύει με τους ασθενείς του; Έχεις ακούσεις peers ή καθηγητές του να μιλάνε γι'αυτόν;

Πως καθορίζεις την επιστημονική δεινότητα κάποιου; Έλεος ρε καραγκιόζη, ή θα κάνουμε evidence-based συζήτηση ή ο καθένας θα λέει τις ηλιθιότητές του.

... Σοβαρά το είπα για το donation jar...

Τύποι σαν κι εσένα ίσως συνεισφέρουν.

Τελικά σου έχω κάνει μεγάλη ζημιά. :P

Και μετά απορείς γιατί δεν έχω πει σε ποιό κέντρο εργάζομαι. :rolleyes:

emkiss emkiss emkiss

emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμία ζημιά δε μου έχεις κάνει, βλαχοκαουμπόη. Απλά εμένα ΔΕ με κοροϊδεύεις... :rolleyes:

Μπορείς να πουλάς φούμαρα περί επιπέδου σε τύπους σαν τον dinara που το πιο έξω που βγαίνουν είναι το πολύ για τσιγάρα. Όχι σε κάποιον που έχει κάνει σπουδές στο εξωτερικό. ;)

Άντε καλά να περάσεις το Πάσχα σου στην Μεθοδιστική Εκκλησία της γειτονιάς σου... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμία ζημιά δε μου έχεις κάνει, βλαχοκαουμπόη. Απλά εμένα ΔΕ με κοροϊδεύεις... :rolleyes:

Μπορείς να πουλάς φούμαρα περί επιπέδου σε τύπους σαν τον dinara που το πιο έξω που βγαίνουν είναι το πολύ για τσιγάρα. Όχι σε κάποιον που έχει κάνει σπουδές στο εξωτερικό. ;)

Άντε καλά να περάσεις το Πάσχα σου στην Μεθοδιστική Εκκλησία της γειτονιάς σου... emkiss

Καλό μου παιδί,

Μπορεί να έχουμε διαφωνήσει αρκετές φορές για ορισμένα πράγματα.

Για παράδειγμα μπορεί να λες πως λέω ανακρίβειες για το επίπεδο των σπουδών των γιατρών στην Ευρώπη

(ενώ στην πραγματικότητα έχω πει πως μπορεί να κάνει κανείς πάρα πολύ καλή δουλειά αλλά δυστυχώς το επίπεδο ελέγχου του τι μαθαίνει ο καθένας σε κάθε χώρα δεν είναι ομοιόμορφο – άλλο Βρετανία, Γερμανία, Γαλλία, άλλο Ιταλία, Ισπανία, Πορτογαλία, και άλλο Ελλάδα, Πολωνία, Τσεχία – τι να κάνουμε… :rolleyes: )

Αυτό που δεν έχω κάνει όμως ποτέ είναι να σε πω μακαρονά ή μαφιόζο :P

Αντίθετα εσύ σε κάθε δεύτερο post με όποιον τολμήσει να πει μια διαφορετική άποψη από την δική σου, ξεστομίζεις και κάτι.

Για αυτόν τον λόγο πολλοί εδώ μέσα δεν θέλουν να συνεχίσεις να γράφεις με αυτόν τον τρόπο.

Όσο αφορά τον dinaras, έχει πει πολλά πράγματα με τα οποία διαφωνώ.

Επίσης δεν αφήνει τίποτα αναπάντητο και αυτό κουράζει.

Από την άλλη όμως ελάχιστες φορές έχει προσβάλλει η βρίσει κάποιον, χωρις πρόκληση.

Καλό Πάσχα και σε εσένα λοιπόν, στην Καθολική εκκλησία της δικής σου γειτονίας. :P

Πάντως αν κόπτεσαι για τα θρησκευτικά μου καθήκοντα θα σε απογοητεύσω.

Η Ορθόδοξη Εκκλησία της Αμερικής έχει σπείρει εκκλησίες παντού ώστε ακόμα και αν ήμουν στην μέση του πουθενά κάπου θα έβρισκα να κάνω Πάσχα (link)

emkissemkissemkiss

emdotsembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά η αλήθεια και το δίκαιο είναι κάπου στην μέση!Δεν θα βλέπετε μονόφθαλμα επειδή σας συμφέρει!Οι παρατηρήσεις πρέπει να γίνουν και προς τις δυο πλευρές.Ειδάλλως να βάλετε στο φόρουμ ως προαπαιτούμενο στοιχείο εγγραφής ,"φοιτητής ελληνικής ιατρικής σχολής" και πιο συγκεκριμένα "μέλος της Ασυμβίβαστης Δημιουργικής Πνοής"!

Με το επακόλουθο,ασφαλώς, να μην αποτελεί ανεξάρτητη ιστοσελίδα φοιτητών ιατρικής και νέων ιατρών(και όχι μόνο, γιατί στο φόρουμ μετέχουν και πολλά αξιόλογα άτομα εκτός του ιατρικού χώρου)!

Βέβαια τα thread που έχουν παρεκτραπεί ας διαγραφούν αλλά να συνετιστούν και οι δυο πλευρές!

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Καλό Πάσχα σε όλους.

PS. Προς Dinaras et Co. σας παρακαλούμε όχι άλλα σχόλια περί ήθους. Είμαστε σε θέση ΟΛΟΙ να κρίνουμε το ήθος των συν-φορουμιτών μας και χωρίς τη δική σας συμβολή - και είναι κρίμα να προσπαθεί κάποιος να επιβάλλει το σεβασμό, όταν είναι γνωστό ότι ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για παράδειγμα μπορεί να λες πως λέω ανακρίβειες για το επίπεδο των σπουδών των γιατρών στην Ευρώπη

(ενώ στην πραγματικότητα έχω πει πως μπορεί να κάνει κανείς πάρα πολύ καλή δουλειά αλλά δυστυχώς το επίπεδο ελέγχου του τι μαθαίνει ο καθένας σε κάθε χώρα δεν είναι ομοιόμορφο – άλλο Βρετανία, Γερμανία, Γαλλία, άλλο Ιταλία, Ισπανία, Πορτογαλία, και άλλο Ελλάδα, Πολωνία, Τσεχία – τι να κάνουμε… :rolleyes: )

Χεχ, μα βλέπεις που το συνεχίζεις; :splats:

Δηλαδή πόσο κουτοπόνηρος μπορεί να είσαι ρε; <_<

Γιατί βάζεις την Ιταλία second-tier χώρα; Η Ιταλία έχει το ίδιο επίπεδο ιατρικής εκπαίδευσης με την υπόλοιπη Δυτική Ευρώπη, μη σου πω καλύτερο από ορισμένα γερμανικά ή βρετανικά μέρη μιας που ΟΛΕΣ οι «Σχολές Ειδικότητας» είναι δια νόμου πανεπιστημιακές και δεν κάνεις ούτε μισό εξάμηνο σε μη εκπαιδευτικό νοσοκομείο... :mellow:

Αυτό που δεν έχω κάνει όμως ποτέ είναι να σε πω μακαρονά ή μαφιόζο :P

Αντίθετα εσύ σε κάθε δεύτερο post με όποιον τολμήσει να πει μια διαφορετική άποψη από την δική σου, ξεστομίζεις και κάτι.

Ξεστομίζω γιατί εσύ προσπάθησες επανειλλημένα να «πείσεις» πως επειδή είσαι κάπου χαμένος στις ΗΠΑ σων και καλά η εκπαίδευσή σου θα είναι καλύτερη απ'του αντίστοιχου Δυτικοευρωπαίου...

Ο λόγος της χρήσης του όρου «βλαχοκαουμπόης» είναι ακριβώς αυτός. Αν ήσουν στο MGH της Βοστώνης θα έκανα τουμπεκί. Μα έλα που δεν είσαι... :rolleyes:

Όσο αφορά τον dinaras, έχει πει πολλά πράγματα με τα οποία διαφωνώ.

Επίσης δεν αφήνει τίποτα αναπάντητο και αυτό κουράζει.

Από την άλλη όμως ελάχιστες φορές έχει προσβάλλει η βρίσει κάποιον, χωρις πρόκληση.

Ο dinaras προσβάλει τη νοημοσύνη μας με τα ηλίθια post του. Καλύτερα να μ'έβριζε κι ας έλεγε λιγότερες βλακείες... <_<

Καλό Πάσχα και σε εσένα λοιπόν, στην Καθολική εκκλησία της δικής σου γειτονίας. :P

Πάντως αν κόπτεσαι για τα θρησκευτικά μου καθήκοντα θα σε απογοητεύσω.

Η Ορθόδοξη Εκκλησία της Αμερικής έχει σπείρει εκκλησίες παντού ώστε ακόμα και αν ήμουν στην μέση του πουθενά κάπου θα έβρισκα να κάνω Πάσχα (link)

Μπράβο! Η Ρώμη έχει τον «συγκαθεδρικό» (και σε ιστορική εκκλησία!) της Εξαρχίας Νότιας Ευρώπης οπότε να είσαι σίγουρος αν με πιάσουν τα spiritual μου θα πάω... <_<

Σε φαντάζομαι πάντως σε gospel... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμία ζημιά δε μου έχεις κάνει, βλαχοκαουμπόη. Απλά εμένα ΔΕ με κοροϊδεύεις... :rolleyes:

Μπορείς να πουλάς φούμαρα περί επιπέδου σε τύπους σαν τον dinara που το πιο έξω που βγαίνουν είναι το πολύ για τσιγάρα. Όχι σε κάποιον που έχει κάνει σπουδές στο εξωτερικό. ;)

Λοιπόν, επειδή δε βλέπω ΚΑΘΟΛΟΥ διάθεση να μείνει το νήμα σε μια λογική κατεύθυνση, δεν μπορώ πάρα να συμμετάσχω και εγώ στις "αψιμαχίες". Δεν θα κάνω μόνο ΕΓΩ το κορόιδο προσπαθώντας να σώσω το νήμα και όλοι οι άλλοι να απαντάνε και να λένε ό,τι ανακρίβεια θέλουν. Θεωρώ ότι για την κατάντια ΚΑΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ οι ΠΡΩΤΟΓΕΝΕΙΣ υπαίτια είναι τα γνωστά άτομα (Mafiozus) αλλά οι ΔΕΥΤΕΡΟΓΕΝΕΙΣ υπαίτιοι είναι οι Moderators που ανέχονται να γράφονται ΕΝΤΕΛΩΣ άσχετες με το θέμα δημοσιεύσεις.

MAFIOZE, εκτός απ' το "να βγαίνει για τσιγάρα" ο dinaras υπήρξε, επισήμως, στο top10 των μαθητών σε όλη την Ελλάδα και έχει ένα βιογραφικό που εάν το έβλεπες θα έτριβες τα μάτια σου. ΜΗΔΕΝΙΣΤΗ του κερατά....

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Καλό Πάσχα σε όλους.

PS. Προς Dinaras et Co. σας παρακαλούμε όχι άλλα σχόλια περί ήθους. Είμαστε σε θέση ΟΛΟΙ να κρίνουμε το ήθος των συν-φορουμιτών μας και χωρίς τη δική σας συμβολή - και είναι κρίμα να προσπαθεί κάποιος να επιβάλλει το σεβασμό, όταν είναι γνωστό ότι ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ !!!

Θα λέμε ό,τι θέλουμε να λέμε, και θα ακούς ό,τι θέλεις να ακούς. ΦΑΣΙΣΜΟΙ εδώ μέσα δεν χωράνε όπως επίσης δεν χωράνε και υποδείξεις για το τι θα λέει ο καθένας μας.

Ο dinaras προσβάλει τη νοημοσύνη μας με τα ηλίθια post του. Καλύτερα να μ'έβριζε κι ας έλεγε λιγότερες βλακείες... <_<

Αυτό που σε ενοχλεί γερομπινέ είναι ότι δεν πέφτω στο επίπεδό σου να σε βρίσω γιατί πολύ απλά δεν έχω ανάγκη να επικαλεστώ και να χρησιμοποιήσω τα βρισίδια που χρησιμοποιείς εσύ για να πείσεις. Εσύ είσαι ένα ΑΔΥΝΑΜΟ ον με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ αδύναμες απόψεις και τα βρισίδια είναι η μόνη σου άμυνα. Στο έχω πει ότι έχεις ζοριστεί ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ τον τελευταίο καιρό και πλέον λειτουργείς εκτός ελέγχου. Προσπαθεις να βρεις δίκιο εκεί που δεν υπάρχει. Προσπαθείς να πιαστείς από το μαλλιά οποιουδήποτε (λέγοντας ό,τι ασυναρτησία μπορείς να φανταστείς) ώστε να μην "πνιγείς". ΕΙΣΑΙ ΟΜΩΣ ΗΔΗ ΧΑΜΕΝΟΣ. Είσαι σαν μια βιασμένη τσούλα που ανεβοκατεβαίνει το διάδρομο πάνω-κάτω ουρλιάζοντας και κλαίγοντας επειδή δεν την πλήρωσε ο πελάτης της. Είσαι ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ άνθρωπος, αλλά αυτό το είχαμε καταλάβει από τις πρώτες κιόλας στιγμές της ύπαρξης σου (του τραμπουκισμού σου δηλαδή) στο φόρουμ.

Όσο για τον ευσεβή πόθο σου (ή να το πώ "ευχή") να σε έβριζα περισσότερο και να έλεγα λιγότερες βλακείες, αυτό δεν πρόκειται να γίνει γιατί εσύ ΣΤΟΧΕΥΕΙΣ κυρίως τις .... "βλακείες" μου (που δεν πρόκειται παρά για ΑΛΗΘΕΙΕΣ που σου προκαλούν αδιαθεσία όταν τις αντιλαμβάνεσαι). Αυτά που λέω εγώ, το λιγοστό κουρκούτι μυαλό σου τα ερμηνεύει ως "βλακείες" γιατί πρέπει να αναπτύξεις μηχανισμούς να εκτοπίζεις τις ΣΚΛΗΡΕΣ αλήθεις που σε τσούζουν όταν τις ακούς. Το να λες αυτά που υποστηρίζω "βλακείες" σε βοηθάει να μετριάσεις το ΤΣΟΥΞΙΜΟ που υφίστασαι κάθε φορά που σου δίνω την αποστομωτική απάντηση που σου αξίζει γιατί τα υποβαθμίζεις τα λεγόμενά μου και έτσι "σώνεσαι".

Τα έχεις βάλει με όλους εδώ μέσα και έχεις έναν προσβλητικό τρόπο γραφής που δεν συνάδει με τις αρχές αυτής της ιστοσελίδας. Έχεις πλέον διαφοροποιηθεί σε επικίνδυνο βαθμό από ΚΑΘΕ άλλο μέλος και πας με μαθηματική ακρίβεις... μάντεψε που.

ΑΑΑ, ξέχασα! Το ότι δεν έδωσες Πανελλήνιες δεν σημαίνει τίποτα.... όπως και το ότι έχεις ήδη φάει ban σε άλλα forum ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ;;;! .... απλές συμπτώσεις.... όλα συμπτώσεις.... και πάλι "τυχαία" γεγονότα και.... συμπτώσεις... συμπτώσεις .... συμπτώσεις).

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.