Jump to content

Μα γιατί;


Born

Recommended Posts

αμάν βρε λιακάδα!! Παρτον ένα τηλέφωνο, στείλτου ένα μαιλ, κάντου μια καντάδα....

Μα γιατί να γκρινιάζεις τόσο????? :blink::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 483
  • Created
  • Last Reply

Μα γιατί να μην έχω φαγητό και να πρέπει να κάνω πειράματα στην κουζίνα..??? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί να με ταλαιπωρεί τόσο απάνθρωπα η παλιοσύνδεση; Γιατί να μη μπορώ να σταθώ στο ιντερνέτι και πιο συγκεκριμένα στο μσν κάτι παραπάνω από 40 δευτερόλεπτα; Γιατί άπονε Μάνο κατεβάζεις πάλι updates; Γιατί δε με αφήνεις να έχω κι εγώ λιγάκι στον ήλιο μοίρα;

Και επιπλέον... Γιατί σε ενδιαφέρει αν αγαπάω ή όχι κάποιους ανθρώπους ακόμα; Είναι τόσο σημαντικό;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί η σύνδεση στον 4ο είναι τόσο οικτρή;;; Ούτε ένα "ΛΟΣΤ" δεν μπορούμε να κατεβάσουμε που λέει ο λόγος... αίσχος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σσσσσσσ μα γιατί να φωτογραφίζεσαι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί πάντα κάνουμε αμάν μέχρι να κατορθώσουμε να συναντηθούμε τελικά; Και γιατί ο καλός μου ο Ιταλός φίλος μου τώρα που τον πεθύμησα φεύγει; Και γιατί το Λονδίνο τραβάει τόσο κόσμο πια; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί εμείς οι άσχημοι έχουμε καλύτερο γούστο; :P

γιατί "βλέπουμε" με το κάτω κεφάλι χααχχααχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί δε λέω να καταλάβω ότι πρέπει να "κλείνω"

το βιβλίο όταν τελειώσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί ξεχνάμε πως είμαστε άνθρωποι και δεν λειτουργούμε με διακόπτες; Γιατί έχουμε από τους εαυτούς μας παραπάνω απαιτήσεις από αυτές που μας αντιστοιχούν πραγματικά; Χάλια... Τα βιβλία μετά τις αναγνώσεις τους, ποτέ δεν τα κλείνουμε οριστικά-ποτέ δεν τα πετάμε. ;) Εκτός κι αν είναι για τα σκουπίδια. :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί κάθε φορά να δημιουργείται τεράστια παρεξήγηση από μία φράση;;;;;; emsadwalk

Και μετά να μην μπορείς να μιλήσεις, να εξηγήσεις , να δείξεις τι εννοείς και τι νιώθεις πραγματικά;

Γιατί να βγαίνουν τόσο λάθος συμπεράσματα; :( Πώς να τα διορθώσω; emconfused

Γιατί Θεέ μου ,γιατί; :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί να σε αισθάνομαι τόσο κοντά μου και από την άλλη να νιώθω οτι δεν είσαι εδώ??? :blink::mellow::o:unsure::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.