Jump to content

Μα γιατί;


Born

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 483
  • Created
  • Last Reply

Γιατί δεν αντιδρά ο ρημάδης ο εγκέφαλος; Γιατί να είμαι τόσο κοντά αλλά πάντα (μα πάντα!) τόσο μακριά; Γιατί, γιατί, γιατί, γιατίιιιιιιιιιιιιι;;; emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί δεν αντιδρά ο ρημάδης ο εγκέφαλος; Γιατί να είμαι τόσο κοντά αλλά πάντα (μα πάντα!) τόσο μακριά; Γιατί, γιατί, γιατί, γιατίιιιιιιιιιιιιι;;; emno

emarup

Ο εγκέφαλος πολλές φορές προσπαθεί ... αλλά εμείς είμαστε αλλού και έχουμε ακουστικά κατεβασμένα ...

Γιατί μερικοί αντί να θυμώσουν αρρωσταίνουν ?

emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί έπρεπε πάντα να είμαι εγώ αυτή που όφειλε να κρατά τις υποσχέσεις; Ακόμα και χθες και τώρα και αύριο, πάντα κάποιος θα περιμένει κι εγώ πάντα θα οφείλω... Είναι κι αυτά τα τραγούδια... Γιατί να υπάρχουν τέτοια τραγούδια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί ρωτάς;Γνωρίζεις την απάντηση!Είναι απλό!Γιατί έχεις μεγάλη ψυχή!....

Και σου αρέσει να δίνεις χωρίς να παίρνεις !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες ρε Τζουλ κι εσύ καμιά κουβέντα... Πες πόσο σημαντικό είναι να είναι κανείς συνειδητοποιημένος. emhelp
Είναι πολύ σημαντικό να είναι κανείς συνειδητοποιημένος :)

Κοιτάξτε εμένα τι καλά που περνάω που είμαι συνειδητοποιημένη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί έπρεπε πάντα να είμαι εγώ αυτή που όφειλε να κρατά τις υποσχέσεις; Ακόμα και χθες και τώρα και αύριο, πάντα κάποιος θα περιμένει κι εγώ πάντα θα οφείλω... Είναι κι αυτά τα τραγούδια... Γιατί να υπάρχουν τέτοια τραγούδια;
emarup Γιατί ρωτάς;Γνωρίζεις την απάντηση!Είναι απλό!Γιατί έχεις μεγάλη ψυχή!....

Και σου αρέσει να δίνεις χωρίς να παίρνεις !

Διαφωνώ κάργα. Κάθε σχέση οποιασδήποτε μορφής είναι αμφοτεροβαρής. Αμελίτσαμ, αν νιώθεις ότι μόνο εσύ οφείλεις, ξανασκέψου πολλά... :mellow:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μα γιατί να έχω μια τόσο ξεροκέφαλη αφεντικίνα;;;

Υ.Γ. Αρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί εκεί που πάω να ηρεμήσω μου βγαίνουν και άλλες υποχρεώσεις??? :blink:emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί πεινάω πάλι......???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.