Jump to content

Μα γιατί;


Born

Recommended Posts

Μα γιατι να μην υπαρχει ουτε ενας ΠΑΟΚτζης στο φορουμ να βριστουμε λιγο?Βαρεθηκα μονο με τους γαβρους :( ...
Μα γιατί δεν πιστεύεις ότι εγώ είμαι ταυτόχρονα Άρης, ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός? :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 483
  • Created
  • Last Reply
emarup Μα γιατί σου φαίνεται παράξενο? Αν σου εξηγήσω το κίνητρο της κάθε ομάδας, it makes perfect sence :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μα γιατί σου φαίνεται παράξενο? Αν σου εξηγήσω το κίνητρο της κάθε ομάδας, it makes perfect sence :D

Για εξηγησε... μηπως εχεις multiple personalities? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγω εχω multiple καταγωγες αλλα ειμαι μονο ΠΑΟΚ! Ξεχασε τις αλλες δυο!

Δηλαδη οταν σκυλοβριζομαστε με τους γαυρους εσυ με ποιον εισαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με κανέναν!!! Σε όλους τους σκυλοκαυγάδες τηρώ ουδετερότητα, κάθομαι σε 1 γωνιά και γελάω με τα χάλια αμφοτέρων εκατέρωθεν ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί δεν πιστεύεις ότι εγώ είμαι ταυτόχρονα Άρης, ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός? :splats:

Καλα,εσυ θα τρως το πιο πολυ ξυλο τοτε :lol: ...θα σε δερνουν οι οπαδοι και των 3 ομαδων βαλε και βαζελους,αεκτζηδες κτλ για να δεσεις :D ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί τόση γκρίνια; Γιατί τόση μιζέρια; Αν δεν σου αρέσει, άλλαξε επιλογές (μερικοί άνθρωποι ρε παιδί μου... <_< ) emeleos:splaaaats: Πήρες καποιες αποφάσεις, τράβα τες μέχρι το τέλος με υπομονή, χωρίς μουρμούρα-αν δεν μπορείς, άλλαξε πλευρό ή σταμάτα! Αυτή η συμπεριφορά κουράζει!

Και γιατί πρέπει να είμαι υποχρεωμένη να τα ακούω τώρα εγώ αυτά; Πες ρε Τζουλ κι εσύ καμιά κουβέντα... Πες πόσο σημαντικό είναι να είναι κανείς συνειδητοποιημένος. emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί δεν κερδίζω στο τζόκερ?

'Ούτε εγώ το ξέρω. Γιατί; Να το πάρει το ποτάμι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί να μην το σκέφτεσαι;

Πώς θα μπορέσεις διαφορετικά να το "μελετήσεις" για να καταλάβεις πού έσφαλες και να μην επαναλάβεις τα ίδια λάθη; Πώς θα μπορέσεις να φυλάξεις μέσα σου τον μικρό θησαυρό των όμορφων αναμνήσεων;

Γιατί να θεωρούμε πάντα πως το παρελθόν είναι κάτι που μας κρατάει πίσω; Γιατί δεν καταλαβαίνουμε πως αποτελεί κομμάτι μας και πρέπει να το αγαπάμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς θα μπορέσεις διαφορετικά να το "μελετήσεις" για να καταλάβεις πού έσφαλες και να μην επαναλάβεις τα ίδια λάθη; Πώς θα μπορέσεις να φυλάξεις μέσα σου τον μικρό θησαυρό των όμορφων αναμνήσεων;

Γιατί να θεωρούμε πάντα πως το παρελθόν είναι κάτι που μας κρατάει πίσω; Γιατί δεν καταλαβαίνουμε πως αποτελεί κομμάτι μας και πρέπει να το αγαπάμε;

Dear Amelie, μήπως είσαι το alter-ego μου και δεν το ξέρω ακόμα;;;

Μα τόση σύμπτωση απόψεων;;

Πρόκειται ακριβώς για τις φράσεις που χρησιμποποιώ και εγώ για το παρελθόν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι είναιπιο σύνηθες:

άσχημοι να τα έχουν με όμορφες ή

άσχημες με όμορφους

που το αποδίδετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί μας χαλάει το χθες. Γιατί μας πήρε τζάμπα χρόνο απ΄το χρόνο μας.

Μα γιατί σε σκέφτομαι ακόμα emquestion

Μα γιατί να σε χαλάει το χθες; Και γιατί πήρε τσάμπα χρόνο από το χρόνο σου; Αν σκέφτεσαι έτσι για το παρελθόν σου, αμφιβάλλω αν θα είναι καλύτερο το μέλλον σου, που αργά η γρήγορα κάποια στιγμή θα ανήκει επίσης στο παρελθόν. ;)

Dear Amelie, μήπως είσαι το alter-ego μου και δεν το ξέρω ακόμα;;;

Μα τόση σύμπτωση απόψεων;;

Πρόκειται ακριβώς για τις φράσεις που χρησιμποποιώ και εγώ για το παρελθόν..

Γιατί τι λες αυτό; Παρατήρησες ομοιότητα και σε άλλες απόψεις; Να το ψάξουμε καλύτερα αν είναι! :P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί να σε χαλάει το χθες; Και γιατί πήρε τσάμπα χρόνο από το χρόνο σου; Αν σκέφτεσαι έτσι για το παρελθόν σου, αμφιβάλλω αν θα είναι καλύτερο το μέλλον σου, που αργά η γρήγορα κάποια στιγμή θα ανήκει επίσης στο παρελθόν. ;)

Γιατί είναι τόσο δύσκολο να αλλάξουμε τον εαυτό μας και προσπαθούμε αντί γιαυτό να αλλάξουμε τους άλλους? Γιατί δε βλέπουμε τι κάναμε εμείς λάθος στο παρελθόν αλλά βρίσκουμε πιο εύκολο (αν και αδύνατο) να το διαγράψουμε όλο μαζί ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί πάντα να θέλω αυτό που δεν έχω, θα ικανοποιηθεί ποτέ αυτή η δίψα μου ή είναι πράγματι ακόρεστη...(και ακόλαστη)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.