Jump to content

Μα γιατί;


Born

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 483
  • Created
  • Last Reply

Γιατί να ξεγλιστρα πάντα ο χρόνος μέσα από τα χέρια μας τόσο γρήγορα...;

Γιατί δεν αφήνουμε κάποιες καταστάσεις να μας παρασύρουν και σκεφτόμαστε διαρκώς το μετά (που-τι ειρωνία-μπορεί να μην το προλάβουμε καν...);

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί το μοιράστηκες αυτό μαζί μας Αρειανέ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί δε με πήραν ούτε στο fame story

ούτε στο dream show?

Αφού όποτε τραγουδάω στο μπάνιο σκίζω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί να προσπαθώ να βοηθήσω αφού ξέρω ότι δε μπορώ? Είναι άσκοπο? Είναι άκαιρο? Είναι βλακεία? Μήπως τελικά κάνω κακό αντί καλό? Μήπως γυρίσει εναντίον μου στο τέλος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mα γιατί νιώθω σαν πρωταγωνίστρια σαπουνόπερας σε ό,τι αφορά τα άσχημα μόνο? Δηλαδή γιατί να μου τυχαίνουν ΟΛΑ? Να μου συμβαίνουν ΟΛΑ? Γίατί πρέπει παρόλαυτα να συνεχίζω? Να επιμένω? Γιατί να είμαι "ο λάθος άνθρωπος στη λάθος στιγμή"? Γιατί? :mellow:emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mα γιατί νιώθω σαν πρωταγωνίστρια σαπουνόπερας σε ό,τι αφορά τα άσχημα μόνο? Δηλαδή γιατί να μου τυχαίνουν ΟΛΑ? Να μου συμβαίνουν ΟΛΑ? Γίατί πρέπει παρόλαυτα να συνεχίζω? Να επιμένω? Γιατί να είμαι "ο λάθος άνθρωπος στη λάθος στιγμή"? Γιατί? :mellow:emconfused
Μα γιατί δεν με πιστεύεις πως όλα θα πάνε καλά;;; ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί δεν κάνουν όλοι (και όλες) ένα χαλαρωτικό μασσάζ με αιθέρια έλαια, από επαγγελματία εννοείται? Να τους περάσουν τα νεύρα και να νοιώσουν πραγματικά καλύτερα? Μμμμ ... ακόμα μυρίζω αμύγδαλο ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί δεν κάνουν όλοι (και όλες) ένα χαλαρωτικό μασσάζ με αιθέρια έλαια, από επαγγελματία εννοείται? Να τους περάσουν τα νεύρα και να νοιώσουν πραγματικά καλύτερα? Μμμμ ... ακόμα μυρίζω αμύγδαλο ...

Μα γιατί μας το λες τώρα αυτό???Για να ζηλεύουμε??? <_<

Το μασαζάκι είναι ό,τι πιο κορυφαίο για να χαλαρώνεις και να ξανανιώνεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί ρε παιδιά τα τραβάμε όλα αυτά με τις εξεταστικές φέτος? Δεν μπορούν να καταλαβουν ότι μέσα σε αυτό το απαράδεκτο κλιμα δεν υπάρχει η παραμικρή διάθεση να συγκεντρωθεί κανείς για διάβασμα? emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup tell me about it... <_<
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί ο πατέρας μου δεν είναι ο Ωνάσης; Γιατί δεν έχω πισίνα στο σπίτι; Γιατί η μοίρα μου φέρθηκε τόσο σκληρά;;; Γιατί, γιατί, γιατιιιιιιιιιί;;; emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί κάποιοι εκνευρίζονται με το παραμικρό και επιτίθενται στον άλλον χωρίς να σκεφτούν αν και πόσο μπορούν να τον πληγώσουν;

Γιατί δεν βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλουδάκι τους πριν ανοίξουν το στόμα τους και τα πάρουν όλα σβάρνα;

Γιατί κάποιοι έχουν την τάση να ακυρώνουν τον άλλον, την θέση και την στάση του;

Γιατί σεβόμαστε πια τόσο λίγο (έως καθόλου) ο ένας τον άλλον;

Γιατί όλοι μεταμορφώνονται σε πρώτης τάξεως παρτάκηδες;

Γιατί κάποιους αντί να τους τονώσει το καλοκαίρι, αντίθετα τους έχει ψήσει τον εγκέφαλο;

Εγώ γιατί σκάω και προβληματίζομαι;

Γιατί δεν βρίσκω μέσα μου τον διακόπτη; Μπορεί κάποιος να μου δανείσει το τεφτεράκι του, για να χρησιμοποιήσω την αριστερή μαύρη λίστα; Παρακαλώ;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί σήμερα που είχε τη μοναδική συναυλία του Σωκράτη στην Αθήνα για φέτος εγώ να το μάθω μισή ώρα πριν τη συναυλία??? ΄<ακόμα ένας λόγος για να πέσω σε κατάθλιψη... emno >

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.