Jump to content

Οφθαλμολογία (Α' Οφθαλμολογική- Β΄Οφθαλμολογική Κλινική)


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 208
  • Created
  • Last Reply

Η ημερομηνία για τα ματια αττικόν δεν ισχύει, η γραμματεία μας το ξεκαθάρισε εδώ και καιρό.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας, ξέρει κανείς τι είπαν ακριβώς; Δεν δέχονται γενικά ημερομηνίες η θα βγάλουν δική τους ; Η απλά δεν θέλουν να δωθει μέχρι να τελειώσουν οι απεργίες ; Είναι τραγωδία αυτό που ζούμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Από εδώ:

ΕΠΕΙΓΟΝ-Συνάδελφος πήγε οφθαλμολογία Θεοδοσιάδη.

Η γραμματέας ζήτησε να βάλουμε ανακοίνωση να δηλώσουν όσοι θέλουν να δώσουν το μάθημα για να μπορέσουν να υπολογίσουν τι προσέλευση θα έχουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τηλεφώνησα κι άφησα τα στοιχεία μου. Η γραμματέας είπε ότι μάλλον η εξέταση θα γίνει 10:00-12:00 (20/12), αλλά θα βγάλει επίσημη ανακοίνωση όταν βρει αίθουσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστούμε πολύ

Να πάρετε, όμως, τηλέφωνο τη Δευτέρα για να δηλώσετε, μην τυχόν δούνε 1-2 άτομα και ακυρώσουν την εξέταση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να πάρετε να δηλώσετε οπωσδήποτε, η έδρα είναι ιδιαίτερη, μην λέμε τα ίδια πράγματα

Εγώ πήρα αρκετές φορές κατά διαστήματα σήμερα, αλλά δεν απαντάει κανείς. Και στο τμήμα του Αλωνιστιώτη που πήρα μήπως και είχαν κατάσταση για δήλωση, μου είπαν πως δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν και να συνεχίσω να παίρνω στο 2105831336!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να πάρετε να δηλώσετε οπωσδήποτε, η έδρα είναι ιδιαίτερη, μην λέμε τα ίδια πράγματα

Εγώ πήρα αρκετές φορές κατά διαστήματα σήμερα, αλλά δεν απαντάει κανείς. Και στο τμήμα του Αλωνιστιώτη που πήρα μήπως και είχαν κατάσταση για δήλωση, μου είπαν πως δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν και να συνεχίσω να παίρνω στο 2105831336!

Δοκίμασε και στο 2105831335.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να πάρετε να δηλώσετε οπωσδήποτε, η έδρα είναι ιδιαίτερη, μην λέμε τα ίδια πράγματα

Εγώ πήρα αρκετές φορές κατά διαστήματα σήμερα, αλλά δεν απαντάει κανείς. Και στο τμήμα του Αλωνιστιώτη που πήρα μήπως και είχαν κατάσταση για δήλωση, μου είπαν πως δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν και να συνεχίσω να παίρνω στο 2105831336!

Δοκίμασε και στο 2105831335.

Sunny ευχαριστώ πολύ. Τελικά αναρτήθηκε χθες ανακοίνωση στο site της κεντρικής γραμματείας την οποία δεν μπορώ να ανοίξω. Στο τηλέφωνο η γραμματέας μου είπε ότι οι εξετάσεις θα γίνουν 10-12 π.μ. στο Μεγάλο Αμφιθέατρο. Αν κάποιος διάβασε την ανακοίνωση ας το επιβεβαιώσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Β' οφθαλμολογική - Αττικό (Θεοδοσιάδης)

(αντιγραφή από την ανακοίνωση στη σελίδα της γραμματείας)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Μάθημα Οφθαλμολογίας

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Περιόδου Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-2014

Θα γίνουν:

Την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ και ώρα 10:00-12:00 στο μεγάλο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ του Νοσοκομείου «ΑΤΤΙΚΟΝ»

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΑ ΑΤΤΙΚΟ (ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ):: Η γραμματέας μου είπε ότι δεν ενημερώθηκε επίσημα για την εξέταση στις 16/01/2014(Εμβόλιμη). Τα αποτελέσματα για όσους εξετάστηκαν 20/12 θα τα γνωρίζει τη Δευτέρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η γραμματεας ενημερωθηκε. Ημουν μπροστα που μιλαγε με την γραμματεα του προεεδρου, μολις τωρα. Θα αλλαξει την ημερομηνια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΑ ΑΤΤΙΚΟ (ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ):: Η γραμματέας μου είπε ότι δεν ενημερώθηκε επίσημα για την εξέταση στις 16/01/2014(Εμβόλιμη). Τα αποτελέσματα για όσους εξετάστηκαν 20/12 θα τα γνωρίζει τη Δευτέρα.

Νεώτερα από τις συνομιλίες μου με τη γραμματέα της περίφημης αυτής έδρας!! Αναβολές από Τετάρτη σε Πέμπτη την περασμένη εβδομάδα για τα αποτελέσματα. Την Παρασκευή μου είπε λυπάμαι δεν μου τα έδωσε ο καθηγητής, πάρτε τη Δευτέρα να σας πούμε τα αποτελέσματα. Παίρνουμε τη Δευτέρα -Πάρτε αύριο. Παίρνουμε αύριο, δηλαδή σήμερα -Μου τα έδωσε ο καθηγητής, αλλά καίγομαι, πάρτε με στις 3,30 να σας πω. Παίρνω στις 3,40 - Λυπάμαι δεν μπορώ να σας τα πω. - Μα μου είπατε να πάρω 3,30μ.μ., που θα έχετε ηρεμία, να μου τα πείτε.-Ναι αλλά ο καθηγητής έδωσε εντολή να μην πω σε κανέναν αποτελέσματα και να έρθετε να τα δείτε στον πίνακα ανακοινώσεων(Στο ΑΤΤΙΚΟ εννοείται). -Μα το ΑΤΤΙΚΟ είναι στην άλλη άκρη, έχουμε όλοι ανηλειμένες υποχρεώσεις! Αφήστε και την κρυάδα μετά από τόση μετακίνηση να δούμε ότι κοπήκαμε με 3.Τουλάχιστον αναρτήστε τα στις ανακοινώσεις της κεντρικής γραμματείας.- Άμα μου επιτρέψει ο καθηγητής θα τα βάλω!!!.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επικοινώνησα σήμερα και μου είπε η γραμματέας ότι η εξέταση θα δοθεί "γύρω στις 29", αλλά δεν ξέρει ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα. Βγήκαν τα αποτελέσματα. Θα τα αναρτήσει μια συνάδελφος σε λιγο. Θα τα βάλει και στην ομάδα επι πτυχιω στο Facebook. Καλα αποτελέσματα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι πτυχιακές εξετάσεις του μαθήματος της Οφθαλμολογίας για την Β' Οφθαλμολογική Κλινική θα γίνουν στις 28 Ιανουαρίου και ώρα 09:00 στην αίθουσα "Αρεταίος" . Η αίθουσα βρίσκεται στο υπόγειο του νοσοκομείου "Αττικόν". Υπάρχει σχετική ανακοίνωση στο site της γραμματείας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Αθήνα, 25/02/2014

ANAKOINΩΣΗ

Oι εξετάσεις της Οφθαλμολογίας για τους επί πτυχίω φοιτητές χειμερινής εξεταστικής περιόδου ακ. έτους 2013-2014 θα διενεργηθούν την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 και ώρα 11.00 στο αμφιθέατρο του Νοσοκομείου «Γ. Γεννηματάς».

Δηλώσεις για συμμετοχή γίνονται δεκτές και τηλεφωνικά στο 210-77.68.352 κ.Μακρίδου.

Επίσης, δηλώσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές και στο e-mail της Κλινική: eyeclinic.uoa@gmail.com

Από την Κλινική

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

B' Οφθαλμολογική κλινική

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Χειμερινής Περιόδου

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-2014

Θα γίνουν :

Την ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ και ώρα 12:00-14:00 στην Αίθουσα ΑΡΕΤΑΙΟΣ του Νοσοκομείου «ΑΤΤΙΚΟΝ»

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Αθήνα, 24/04/2014

ANAKOINΩΣΗ

Oι εξετάσεις της Οφθαλμολογίας για τους επί πτυχίω φοιτητές εξεταστικής περιόδου Απριλίου-Μαΐου ακ.έτους 2013-2014 θα διενεργηθούν την Πέμπτη 15 Μαΐου 2014 και ώρα 18.00 στο αμφιθέατρο του Νοσοκομείου «Γ.Γεννηματάς».

Δηλώσεις για συμμετοχή γίνονται δεκτές και τηλεφωνικά στο 210-77.68.352 κ.Μακρίδου.

Επίσης, δηλώσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές και στο e-mail της Κλινικής : eyeclinic.uoa@gmail.com

Από την Κλινική

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Β' ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ – ΜΑΪΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-2014

Θα γίνουν την ΔΕΥΤΕΡΑ 02 ΙΟΥΝΙΟΥ και ώρα 13:00-15:00 στην Αίθουσα 5 (στο Υπόγειο) του Νοσοκομείου«ΑΤΤΙΚΟΝ»

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.