Jump to content

Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Created
  • Last Reply

fragolias.jpg

fragol.jpg

Τον Κωστα Φραγκολια!!!!!!! Μ αρεσει τόσο πολύ! Είναι κουκλος, σεξυ, έχει τελειο σωμα, σαρκωδη χειλη... ΤΟΝ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τρελλά γκομενάκια με τα νέα look τους;

111elj.jpg

333fqo.jpg

222sta.jpg

:lol::lol:emanakatevomai:splaaaats:

&

frmain786310a.jpg

φφφφφφ!

και νιώωωωωθω νιώωθω νιώθω νιώωθω τάαααααααααααραχη στην καρδιάαα μου να φέερνει,

τάααααααααααααραχη να με πάααααααααααααααρασέεερνει

η μορφήη της θεεεε μου μ΄απειλείιιιιιιι

ΛΕΠΑ rulezzz :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτες τις δυο αλλα μαζι..

http://www.zougla.gr/news.php?id=45414

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

frmain786310a.jpg

φφφφφφ!

και νιώωωωωθω νιώωθω νιώθω νιώωθω τάαααααααααααραχη στην καρδιάαα μου να φέερνει,

τάααααααααααααραχη να με πάααααααααααααααρασέεερνει

η μορφήη της θεεεε μου μ΄απειλείιιιιιιι

ΛΕΠΑ rulezzz :P:lol:

κι ελεγα, ποτε θα ξαναποσταρει η σηλι καμια αγελαδα-πορνοσταρ...

παρα τη λοβοτομη, τα γουστα παραμενουν ιδια/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

frmain786310a.jpg

κι ελεγα, ποτε θα ξαναποσταρει η σηλι καμια αγελαδα-πορνοσταρ...

παρα τη λοβοτομη, τα γουστα παραμενουν ιδια/

κατα καιρους οι αντιδρασεις σου μου ειχαν γεννησει υποψιες,πλεον ομως ειμαι σιγουρη.εισαι αβυζη.μην απελπιζεσαι τοσο ομως,η επιστημη κανει θαυματα :)

ν τω μεταξυ,αν αυτη πανω εχει cow breasts,εγω ειμαι ο Αρταξερξης.δεν ξερεις κι απο tits,σουτιεν και μπλοφες ρε γαμωτο,τι να σου κανω.

τεσπα,μπαι-μπαι.

και τωωωωρα...το τρελλο μωρο!

αααααααααααχ

ατελειιιιιιιιωτοι ωμοι!

και που να δειτε χερια,στηθος-θωρακα :rolleyes:

τα απολυτα! eminloveeminloveeminloveeminloveeminlove:D

αχ-βαχ! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατα καιρους οι αντιδρασεις σου μου ειχαν γεννησει υποψιες,πλεον ομως ειμαι σιγουρη.εισαι αβυζη.μην απελπιζεσαι τοσο ομως,η επιστημη κανει θαυματα :)

αυτο ειναι/

γατα εισαι/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ... ωραίο γκομενάκι 15 χρονών.... αχ... αχ αχ.... έμεινε και σε 6 μαθήματα! μα δεν είναι τέλειο!! τα μισά καταλαβαίνω όταν μιλάει χαχχαα είναι το τέλειο δείγμα!!... όταν μεγαλώνουν γιατί χαλάνε..??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ... ωραίο γκομενάκι 15 χρονών.... αχ... αχ αχ.... έμεινε και σε 6 μαθήματα! μα δεν είναι τέλειο!! τα μισά καταλαβαίνω όταν μιλάει χαχχαα είναι το τέλειο δείγμα!!... όταν μεγαλώνουν γιατί χαλάνε..??

emexcl Report

emkid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηηη τιραμισού αμαρτάνεις δεν είναι θειά αυτά πράγματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Προειδοποιηση!Οσοι εχουν καρδιακα προβληματα,καλο θα ηταν να μη συνεχισουν την ανανγωση...του μηνυματος :) .

111111111111x.jpg

5555555555555555d.jpg

καιιι

444444444444444.jpg

Ψευτικα-ξεψευτικα τα boobs,φθηνια-ξεφθηνια,μαυριλα-ξεμαυριλα :P ,παθαινεις ενα σεξουαλικο σοκ emdribble οταν τη βλεπεις,no??

Κι επειδη πανω απ ολα ειμαστε ενα ιατρικο φορουμ :D ,ρωτω τους μελλοντες plastic surgeons,ΠΩΣ ΔΙΑΟΛΟ στεκονται αυτα τα θηρια,αγερωχα ΚΕΙ ΠΑΝΩ?!Νταξ,είπαμε αλλα αυτα κοντευουν να φτασουν στο σαγονι! :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη φανταζομαι αυτη να πηγαινει να φαει σε κυριλε,ακριβο εστιατοριο κι οταν ερθει η ωρα να της απλωσει την πετσετα στα ποδια ο σερβιτορος,να διστασει στιγμιαια και καπακι να της την απλωσει στο στηθος ωσαν σαλιαρα!ΧΑΧΑ,αυτο θα πει σκεφτομαι πρακτικα κι ενδιαφερομαι να μη λερωθει ο πελατης μου! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καιιι

444444444444444.jpg

Ψευτικα-ξεψευτικα τα boobs,φθηνια-ξεφθηνια,μαυριλα-ξεμαυριλα :P ,παθαινεις ενα σεξουαλικο σοκ emdribble οταν τη βλεπεις,no??

Κι επειδη πανω απ ολα ειμαστε ενα ιατρικο φορουμ :D ,ρωτω τους μελλοντες plastic surgeons,ΠΩΣ ΔΙΑΟΛΟ στεκονται αυτα τα θηρια,αγερωχα ΚΕΙ ΠΑΝΩ?!Νταξ,είπαμε αλλα αυτα κοντευουν να φτασουν στο σαγονι! :huh:

Με maximum projection implants γίνονται όλαααα. Πχ:

http://www.loveyourlook.com/before-after/before-after-details.aspx?PreOpCupSize=C&PostOpCupSize=D&BreastImplantStyle=gel&StateSelect=&x=137&y=13&id=11107

http://www.loveyourlook.com/before-after/before-after-details.aspx?PreOpCupSize=C&PostOpCupSize=D&BreastImplantStyle=&StateSelect=&id=11188

Παρακαλώ προσέξτε το επώνυμο του δεύτερου χειρουργού - παίζει ρόλο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη φανταζομαι αυτη να πηγαινει να φαει σε κυριλε,ακριβο εστιατοριο ...

...αυτη δεν την κυκλοφορεις, την εχεις δεμενη στο σπιτι για να μη δαγκωσει κανεναν....biggrin.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη φανταζομαι αυτη να πηγαινει να φαει σε κυριλε,ακριβο εστιατοριο ...

...αυτη δεν την κυκλοφορεις, την εχεις δεμενη στο σπιτι για να μη δαγκωσει κανεναν....biggrin.gif

Δεκτο...Αλλα οταν εισαι σπιτι,θες να σε δαγκωνει...... :rolleyes: συνεχεια,παραδεξου το... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

you sure not "τραβέλι" ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεκτο...Αλλα οταν εισαι σπιτι,θες να σε δαγκωνει...... :rolleyes: συνεχεια,παραδεξου το... :D

embaaa ....τη φοβαμαι......φαινεται πως δεν εχει κανει τα απαραιτητα εμβολια.... emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Με maximum projection implants γίνονται όλαααα. Πχ:

http://www.loveyourlook.com/before-after/before-after-details.aspx?PreOpCupSize=C&PostOpCupSize=D&BreastImplantStyle=gel&StateSelect=&x=137&y=13&id=11107

http://www.loveyourlook.com/before-after/before-after-details.aspx?PreOpCupSize=C&PostOpCupSize=D&BreastImplantStyle=&StateSelect=&id=11188

Παρακαλώ προσέξτε το επώνυμο του δεύτερου χειρουργού - παίζει ρόλο!!!

τα αποτελέσματα είναι επιεικώς μέτρια. επίσης λείπουν εικόνες με το απώτερο μετεγχειρητικό αποτέλεσμα (~2ετη) το οποίο με μαθηματική ακρίβεια θα είναι αμφοτερόπλευρα πτωτικοί μαστοί.

οποιανού αρέσουν τα μεγάλα βυζιά ας διαλέξει ποια προτιμάει από αυτές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.