Jump to content

Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε...


Recommended Posts

Έχετε κάποιο απωθημένο? Η γκόμενα σας φτύνει? Ο γκόμενος δεν σας κάθεται? Ξέρετε ότι σας θέλει, αλλά δεν το έχει καταλάβει ακόμη?

Κανένα πρόβλημα! Μπείτε στο GreekMeds και θα κάνετε τη δουλειά σας! Η εξειδικευμένη ομάδα ψυχολόγων-ψυχιάτρων είναι στο πόδι 24/7/365 ώστε να σκύψει με ευλάβεια στο πρόβλημά σας (που δε βλέπω να σκύβει και κανένας άλλος).

Μην αναλλώνεστε να γράφετε ηλίθια ποστ και αφιερώσεις σε τραγουδάκια. Δεν έχει σημασία που η σελίδα έχει σαν τίτλο

"Greekmeds.gr - Ανεξάρτητη Ιστοσελίδα Φοιτητών Ιατρικής και Νέων Ιατρών - Ιατρική Αθηνών"

Πέστε την εδώ χύμα! Εκφράστε τον έρωτά σας, το παράπονό σας, το κουσούρι σας τέλοσπάντων. Η γκόμενα μπορεί να σας χυλοπιτιάσει, ο γκόμενος το αυτό, εσείς όμως δεν θα έχετε γίνει περίγελως, αφού θα κρύβεστε πίσω από ένα υπέροχο νικ (όπως λέμε Νικολάκης).

Πείτε λοιπόν σε αυτό το τόπικ ποιόν/ποιά γουστάρετε, και η επιστημονικά εκπαιδευμένη ομάδα του GM θα αναλάβει να κάνει την ονείρωξή σας πραγματικότητα.

Ίσως απαιτηθεί και λίγη προεργασία βέβαια (πχ fuck2.gif) αλλά η δουλειά σας θα γίνει...

Φιλικές τιμές ;) !

Ιουλία, πιάσε χαρτί να γράφουμε αιτήσεις! Μια κι ο καραγκιόζης μας πάντρεψε, σε χρήζω γραμματέα της υπηρεσίας...

ΥΓ: Μήπως Τομαροφέρνω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Created
  • Last Reply

Την Claudia Schiffer γιατρέ... μπορεί να γίνει κάτι με την περίπτωσή μου;;; (πήγε και παντρεύτηκε η απάλευτη κι έκανε και παιδιά...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε 40 τη Μόνικα δεν ήθελες??? :P

emarright Ω! αγαπημένε μου σύζυξ κλπ .... ε όχι!!! γραμματέας εγώ? Μάλλον προϊσταμένη θες να πεις...λοιπόν....ποιον να κάνουμε γραμματέα....αιτήσεις δεχόμεθα καθ'εκάστην 12-2μμ γιατί μετά πάμε για καλλιτεχνικές υποχρεώσεις και δεν μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε :splats:

Εγώ που είμαι προϊσταμένη δε χρειάζομαι αίτηση :P Μπορώ να έχω τον Ορλάντο Μπλουμ παρακαλώ? (αχχχχχ το μωρό μου, μόλις τον είδα και στον Άρχοντα 3 και μου'ρθε ένας θάνατος)

:wub: :wub: emlove1 Γιαμιιιιιι.....

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε 40 τη Μόνικα δεν ήθελες??? :P

Τι, έχουμε προσφορά;;; Κιόλας;;; :wub::wub::wub:

Ε, δε θα της ρίξω και χυλόπιτα... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα ο κινηματογραφικός αστέρας που μου άρεσε τώρα είναι ένας γερομπαμπαλής ξεκούτης, αδερφή του κερατά. Ώχ γαμώτο, ξεχνάω και το όνομά του.... α, ναι, τον Ρίτσαρντ Τσάμπερλέιν παρακαλώ, όπως ήταν στο "Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας" emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο απόλυτος μου έρωτας...ο Luis Miguel :wub: , o μισος Ιταλός - μισός Ισπανός τραγουδιστής που γεννήθηκε στο Πουέρτο Ρίκο και ζεί στο Μεξικό- είναι ο διασημότερος Λατίνος τραγουδιστής, που στα 34 του έχει ηδη καταφέρει να αποκτήσει το δικό του αστέρι στο Hollywood Walk of fame, να πάρει 7 grammys και να αγγίξει πωλήσεις 50 εκατομμυρίων δίσκων παγκοσμίως. Εγω προσωπικά τον λάτρεύω και έχω όλα του τα albums, αλλά ξέρω οτι σχεδόν κανείς δεν τον γνωρίζει σε Ελλάδα και Κύπρο! Όσοι ενδιαφέρονται: www.lacasadeluismiguel.com

Άλλη μεγάλη μου αγάπη... Pierce Brosnan - James Bond!

Αχ και να μπορούσα να μουν Bond girl!! :wub::wub::wub:

Ακόμη και τώρα που είναι 52 χρονών είναι θεός!!!!! Το περίεργο είναι οτι μ'αρέσει και οταν είναι στη εντέλεια και κουστουμαρισμένος ως James Bond αλλά και σε πιό τσαλακωμένη και χαλαρή φάση πχ όπως στο after the sunset.

Άντε κι'αν αυτός δε με θέλει μου κάνει και ο George Clooney! :wub:

ή ακόμα κι'ο Eros Ramazzotti :wub: που είναι ακόμη πιο όμορφος απο κοντά - τον είδα στη συναυλια του στο Wembley Arena στο Λονδίνο το 98' και τον αγάπησα ακόμη πιο πολύ!! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες εσύ τι θέλεις, κι άμα είσαι βλεπίσιμος, απαραίτητα ανύπαντρος (και αγκομένιστος μη σου πω) και με την ανάλογη προίκα, κάτι θα κάνουμε... Καρδιές δε χαλάμε, αλλά δεν τις χαλάμε όμως (που λέει και μια ψυχή)! Αλλιώς, θα πέσει η ρομφαία του Αρχαγγέλου emstarwars και δε χαρίζω κάστανα!

Έχω πράμα που σαλεύει και το μουστερή γυρεύει....

Αν και το ξαναλέω: το φόβο μου να'χετε... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή το σημαντικότερο για μένα προσόν (και κριτήριο) που αναγνωρίζω σε έναν άντρα είναι αναμφισβήτητα το πόσο έξυπνος είναι, θα ήθελα τον καλύτερο όλων. Τον Βill Gates. :wub::wub::wub: Εννοείται ότι η περιουσία του με αφήνει παγερά αδιάφορη, όσα μου χρειάζονται είναι αυτά που έχω. Ποτέ δεν αντιστάθηκα στη γοητεία του έξυπνου άντρα, το ομολογώ. Ίνδαλμα, ίνδαλμα, προσκυνώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θέλω τον lefkander

Σκάστε από το κακό σας...  :blink:  :P  :P  :P  :P  :antegeia:  emsleep1  B)

Πες εσύ τι θέλεις, κι άμα είσαι βλεπίσιμος, απαραίτητα ανύπαντρος (και αγκομένιστος μη σου πω) και με την ανάλογη προίκα, κάτι θα κάνουμε... Καρδιές δε χαλάμε...

Συγνώμη ακόμα και μπροστά στα μάτια μου γκομενίζετε ρε??? Καλά με το σύζυγό μου ρε τον πολυαγαπημένο και πολυ-τιμημένο ρεεε? Θα πέσει φωτιά να σας κάψει :bloodomen:

Ψιτ βλαχο-τεξανέ emfly δε θα γυρίσεις σπίτι πού θα πάει.... θα πέσει πασουμάκι αεριωθούμενο :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλές μπηχτές πέφτουν τελευταία ε? Για να αραιώνουμε λέω γω σιγά σιγα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:blink: Τί να κάνουμε ρε παιδιά; τί να κάνουμε;

έχουμε αδυναμίες emcensoredemcensored:wub:

μουαχαχαχχαχαχα

jull πίσω! emcensored θα σου βγάλω το μαλλί τρίχα τρίχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο απόλυτος μου έρωτας...ο Luis Miguel  :wub: , o μισος Ιταλός - μισός Ισπανός τραγουδιστής που γεννήθηκε στο Πουέρτο Ρίκο και ζεί στο Μεξικό- είναι ο διασημότερος Λατίνος τραγουδιστής, που στα 34 του έχει ηδη καταφέρει να αποκτήσει το δικό του αστέρι στο Hollywood Walk of fame, να πάρει 7 grammys και να αγγίξει πωλήσεις 50 εκατομμυρίων δίσκων παγκοσμίως. Εγω προσωπικά τον λάτρεύω και έχω όλα του τα albums, αλλά ξέρω οτι σχεδόν κανείς δεν τον γνωρίζει σε Ελλάδα και Κύπρο! Όσοι ενδιαφέρονται: www.lacasadeluismiguel.com

Άλλη μεγάλη μου αγάπη... Pierce Brosnan - James Bond!

Αχ και να μπορούσα να μουν Bond girl!!  :wub:  :wub:  :wub:

Ακόμη και τώρα που είναι 52 χρονών είναι θεός!!!!! Το περίεργο είναι οτι μ'αρέσει και οταν είναι στη εντέλεια και κουστουμαρισμένος ως James Bond αλλά και σε πιό τσαλακωμένη και χαλαρή φάση πχ όπως στο after the sunset.

Άντε κι'αν αυτός δε με θέλει μου κάνει και ο George Clooney!  :wub:

ή ακόμα κι'ο Eros Ramazzotti  :wub: που είναι ακόμη πιο όμορφος απο κοντά - τον είδα στη συναυλια του στο Wembley Arena στο Λονδίνο το 98' και τον αγάπησα ακόμη πιο πολύ!!  :wub:

Ο ΛΙΑΝΟΣ???

:blink:emdontgetit:unsure::P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε άμα λέω "Τόλμη και Γοητεία" εδώ μέσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχετε κάποιο απωθημένο? Η γκόμενα σας φτύνει? Ο γκόμενος δεν σας κάθεται? Ξέρετε ότι σας θέλει, αλλά δεν το έχει καταλάβει ακόμη?

Κανένα πρόβλημα! Μπείτε στο GreekMeds και θα κάνετε τη δουλειά σας! Η εξειδικευμένη ομάδα ψυχολόγων-ψυχιάτρων είναι στο πόδι 24/7/365 ώστε να σκύψει με ευλάβεια στο πρόβλημά σας (που δε βλέπω να σκύβει και κανένας άλλος).

Μην αναλλώνεστε να γράφετε ηλίθια ποστ και αφιερώσεις σε τραγουδάκια. Δεν έχει σημασία που η σελίδα έχει σαν τίτλο

"Greekmeds.gr - Ανεξάρτητη Ιστοσελίδα Φοιτητών Ιατρικής και Νέων Ιατρών - Ιατρική Αθηνών"

Πέστε την εδώ χύμα! Εκφράστε τον έρωτά σας, το παράπονό σας, το κουσούρι σας τέλοσπάντων. Η γκόμενα μπορεί να σας χυλοπιτιάσει, ο γκόμενος το αυτό, εσείς όμως δεν θα έχετε γίνει περίγελως, αφού θα κρύβεστε πίσω από ένα υπέροχο νικ (όπως λέμε Νικολάκης).

Πείτε λοιπόν σε αυτό το τόπικ ποιόν/ποιά γουστάρετε, και η επιστημονικά εκπαιδευμένη ομάδα του GM θα αναλάβει να κάνει την ονείρωξή σας πραγματικότητα.

Ίσως απαιτηθεί και λίγη προεργασία βέβαια (πχ fuck2.gif) αλλά η δουλειά σας θα γίνει...

Φιλικές τιμές  ;) !

Ιουλία, πιάσε χαρτί να γράφουμε αιτήσεις! Μια κι ο καραγκιόζης μας πάντρεψε, σε χρήζω γραμματέα της υπηρεσίας...

ΥΓ: Μήπως Τομαροφέρνω?

Τα αποτελέσματα είναι εγγυημένα;Έχω αίτημα για ένα ρεμάλι ονόματι Σαράντο Καπτανή.Μια και η Κλώντια είναι πιασμένη και η Μόνικα δεν του έχει κάνει ακόμα πρόταση,δεν μπορεί να συμβιβαστεί τέλος πάντων;

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙΙΙΙΙ :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

antvniou.jpg

Εμενα δεν με ενδιαφερουν τα πνευματικα χαρισματα (ισως επειδη ουτε εγω διαθετω) και θελω απλα η γυναικα που θα'χω διπλα μου (και απο κατω μου) να ειναι σαδιστικα θηλυκη και αηδιαστικα ομορφη...

:wub:

Τι γυναικα Θεε μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Άλεξ, αν δε σου κάτσει αυτή ( γιατί άκουσα ότι φασώνεται με τον νομάρχη Ψωμιάδη ) ρίξτα στην αντίστοιχης ομορφιάς & νεοδιόριστη γεν. γραμματέα του ΠΑΣΟΚ, ΜΑΡΙΛΙΖΑ ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Υ.Γ. :wacko: ερεθίστηκα πάλι... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.