Jump to content

Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Created
  • Last Reply
:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

τι πίνεις και δε μας δίνεις?????

άντε, εμπρός όλοι στο δρόμο που χάραξε ο Ψινάκης emdaisy

Αγαπητέ μου, μέσα σε μια θάλασσα από ''άντρες'' που θα΄θελαν να είχαν χαρέμι αλλά στη πραγματικότητα ούτε μια γυναίκα δε μπορούν να ικανοποιήσουν (σε ΚΑΝΕΝΑ επίπεδο) δε βλέπω το πρόβλημα με το να είναι κάποιος (ή κάποια) bi- ειλικρινά :blink: Καλύτερα να ψάχνεται κανείς πάντα, υπάρχει μια ζωντάνια και μια ειλικρίνια σ΄αυτό :rolleyes: Τον Ψινάκη ας τον αφήσουμε στο κοινό του, δεν είναι όλοι οι bi- Ψινάκηδες ούτε όλοι οι αντι-gay Κούγιες βεβαίως βεβαίως ... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.Υπερτιμημένος ως ηθοποιός και

2. Υπερτιμημένος ως σεξαπίλ που λένε και τα περιοδικά. Πού να επικεντρωθείς δηλαδή; Δε θέλω να στο χαλάσω, αλλά ακούγεται ότι είναι και bisexual....

Επιτρέψτε μου να διαψεύσω το bisexual για τον κύριο Χειλάκη. Κάτι ξέρουμε και μεις οι καλλιτέχναι! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα απλώς τι ακούγεται....ΟΚ, αν το ξέρει η τζουλιέτα, το παίρνω πίσω. Αλλά βρε nerdanel, να είναι και bi..... :splats: Εντάξει, είπαμε να μην είμαστε πουριτανοί, αλλά όχι και να κοιτάμε τους ίδιους γκόμενους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμάν ρε παιδιά με το Χειλάκη. Εντάξει καλός αλλά ως εκεί. Τον θεωρώ υπερτιμημένη περίπτωση. emconfused Θα πρωτοτυπήσω και θα έρθω στο χώρο της πολιτικής: 1. Ανδρέας Λοβέρδος :wub: 2. Σίμος Κεδίκογλου.

Θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου...,με εξαίρεση τον Ανδ. Λοβέρδο που τον έχω δει άπειρες φορές στην πλατεία μπροστά από το σπίτι μου (δεν είναι του γούστου μου...Είναι και πολύτεκνος και με πεθερά ....)- θα κρατήσω το Νο 2,που μου φαίνεται συμπαθητικό...Για πες εσύ που τον έχεις δει από κοντά:Λέει;Γιατί πολλοί υπερτιμούνται από την τηλεόραση κι από κοντά καμία σχέση...

Συμφωνώ επίσης με όσα είπες για τον Χειλάκη...Μόνο η φωνή του μ'αρέσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:blink:

Αγαπητέ μου, μέσα σε μια θάλασσα από ''άντρες'' που θα΄θελαν να είχαν χαρέμι αλλά στη πραγματικότητα ούτε μια γυναίκα δε μπορούν να ικανοποιήσουν (σε ΚΑΝΕΝΑ επίπεδο) δε βλέπω το πρόβλημα με το να είναι κάποιος (ή κάποια) bi- ειλικρινά :blink: Καλύτερα να ψάχνεται κανείς πάντα, υπάρχει μια ζωντάνια και μια ειλικρίνια σ΄αυτό :rolleyes: Τον Ψινάκη ας τον αφήσουμε στο κοινό του, δεν είναι όλοι οι bi- Ψινάκηδες ούτε όλοι οι αντι-gay Κούγιες βεβαίως βεβαίως ... ;)

dear clemence και nerdanel

τι ακριβώς εννοείτε?

εγώ εσύ κι η φίλη σου μαζί emgoalemgoalemgoal

αλλά αν είναι εγώ εσύ και ο Μητσάρας να μου λείπει

και για να σας ιντριγκάρω και ουλίγο,

ανάγκη για πειραματισμούς έχουν αυτοί που δεν ικανοποιούν ή δεν ικανοποιούνται

εν ολίγοις οι πάσχοντες από ανηδονία :blink::blink::blink:

υ.γ. καθαρά απλώς πειράγματα χωρίς παρεξήγηση emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup wow! Υπονοείς αγαπητέ ότι σε χαλάει και η ιδέα ακόμα ενός τρίο? Είσαι σπάνιο είδος άντρα ... δεν έχω συναντήσει (μέχρι τώρα) κανέναν που να δηλώνει ότι τον χαλάει η ιδέα ...

Φιλικά (πάντα) ... live and let live (or leave) emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup wow! Υπονοείς αγαπητέ ότι σε χαλάει και η ιδέα ακόμα ενός τρίο? Είσαι σπάνιο είδος άντρα ... δεν έχω συναντήσει (μέχρι τώρα) κανέναν που να δηλώνει ότι τον χαλάει η ιδέα ...

Φιλικά (πάντα) ... live and let live (or leave) emkiss

bella clemence

che dici????

τρίο? τρίο αγαπάω!!!!! ( όνειρα, πουλιά μου ταξιδιάρικα.....)

αρκεί να είμαι εγώ και άλλες 2 αιθέριες παρουσίες (ναι, έτσι τις θέλω )

όχι εγώ, μία ακόμα και ο Τραμπάκουλας!!!!

και επειδή το τόπικ λέει ποιόν γουστάρετε

ως κεντρική την κούρτνεϋ κοξ και ως περιφερική ( για τις βρωμοδουλειές )

την Κάμερον Ντιάζ

άντε, μην το γυρίσω και στα εν οίκω του forum και αρχίσω να λέω για το avatar της nerdanel

και - βεβαίως βεβαίως - για τα μπούτια της Απαπαπά emtoklasiko:wub:emsplatsemsplatsemsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμ ... χαρακτηριστική συμπεριφορά απελευθερωμένου σεξουαλικά Νεοέλληνα ... ό,τι νάναι φτάνει να είμαι ΕΓΩ που θα διαλέξω τι, πώς και με ποιές και πόσες ... άντε σου το εύχομαι βρε, απ΄το στόμα σου και στης Κάμερον τ΄αυτί (bytheway είχαμε μια ''Cameron'' στο φόρουμ παλιότερα :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμ ... χαρακτηριστική συμπεριφορά απελευθερωμένου σεξουαλικά Νεοέλληνα ... ό,τι νάναι φτάνει να είμαι ΕΓΩ που θα διαλέξω τι, πώς και με ποιές και πόσες ... άντε σου το εύχομαι βρε, απ΄το στόμα σου και στης Κάμερον τ΄αυτί (bytheway είχαμε μια ''Cameron'' στο φόρουμ παλιότερα :P )

emkissemkissemkiss τλμ καλη συνέχεια,

(πάω στην "ανικανοποιήτη" να το συζητήσουμε)

...όσο σκέφτομαι πως ανέβασα τη φωτο μου και βλέπω τι έγραψα...

και ναι καλή μου, ΕΓΩ θα τις διαλέξω!!!

φαντασίωσή μου είναι, τι? θα ψηφίσουμε και πλειοψηφικά θα βγάλουμε το με ποιες θα πάω????

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

embaaa:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aντε, μην το γυρίσω και στα εν οίκω του forum και αρχίσω να λέω για το avatar της nerdanel

και - βεβαίως βεβαίως - για τα μπούτια της Απαπαπά emtoklasiko:wub:emsplatsemsplatsemsplats

Αχ.....ο Χειλακης ειναι ο μονος εγχωριος που μου χει γεννησει "ρουβιστικα" συνδρομα...κ μαλιστα τωρα στα γεραματα...... :wub::wub::wub:

Τωρα αν ειχε γκομενο...φανταζομαι θα ηταν αναλογων λοιπν στοιχειων....οποτε 2 θεοι γτ να με χαλουν??? Ασε που τα βιτσια του καθενος ειναι εντελως προσωπικα...κ καθολου κατακριτεα.....Δλδ 2 γκομενες μαζι κ ενας αντρας ειναι ΟΚ....Νορμαλ κ αποδεκτο... :blink:

Για πες για το αβαταρ! :P (ποιανης μπουτια??..δεν καταλαβα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emkissemkissemkiss τλμ καλη συνέχεια,

(πάω στην "ανικανοποιήτη" να το συζητήσουμε)

...όσο σκέφτομαι πως ανέβασα τη φωτο μου και βλέπω τι έγραψα...

και ναι καλή μου, ΕΓΩ θα τις διαλέξω!!!

φαντασίωσή μου είναι, τι? θα ψηφίσουμε και πλειοψηφικά θα βγάλουμε το με ποιες θα πάω????

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

embaaa:antegeia:

Άμα είσαι απόλυτος ότι θα μείνεις στη φαντασίωση οκ ;) Το πρόβλημα είναι ότι όταν (αν) αποφασίσει κανείς να περάσει από τα λόγια στα έργα ... εκεί που πρέπει να συναντήσει τη φαντασίωση του άλλου δηλαδή ...

Καλή συζήτηση με την ανικανοποίητη (αλήθεια για ποιά μιλάμε? Μπερδέυτηκα :wacko: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως σε αυτο το σημειο θα παρεμβω και θα πω οτι συμφωνα με ερευνες διαφορων ινστιτουτων,ψυχιατρων και σεξολογων :P ,διαβασα οτι η συχνοτερη φαντασιωση των αντρων ειναι οχι να πανε με δυο γυναικες ταυτοχρονως :D ...

Αλλα να βλεπουν τη γυναικα τους με καποιον αλλον ή ακομη και να τη μοιραζονται μαζι του emot0wy0.gif!!

Μαλιστα αυτο εντασσεται στις παραφιλιες και λεγεται...τριολισμος emot15th4.gif!!!

Παντως αν ειναι να γινεται αυτο,καλα θα ηταν να βγαζει και κανα φραγκο empimp ο αντρας απο αυτην την ιστορια 20af8.gif!!

Του πηδανε που του πηδανε τη γυναικα,τουλαχιστο να βγαζει τα κοινοχρηστα του σπιτιου emot234au1.gif!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μπορώ να καταλάβω πως καταφέραμε χωρίς διαμάχες τύπου ΔΙΚΑΤΣΑ

να κάνουμε αυτό το τόπικ εντελώς μπουρ....

αρειανάρα πατρίδα ΤΡΙΟΛΕ ΟΛΕ!!!! emgoalemgoalemgoal

dear nerdanel η φατσούλα στο avatar σου είναι γλυκύτατη

και χαριτολογώντας με την clemence είπα πως αν διάλεγα

από το φόρουμ η μία φατσούλα θα ήταν του avatar σου

( και της Σοφούλα-σοφάκι φοβερά μάτια )

....πάντα με αγνές προθέσεις emoopsemblushemblush

όσο για τα μπούτια , είναι avatar της Απαπαπα.... ( επίσης νεραϊδένια !!!! )

είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ, σόρυ για το θάρρος μου,

αλλά αυτό το "ΑΧ, ΚΑΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΒΙ- " emeleos:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγα τη διαμαχη......που να βλεπες αλλες εποχες.... :Pemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου...,με εξαίρεση τον Ανδ. Λοβέρδο που τον έχω δει άπειρες φορές στην πλατεία μπροστά από το σπίτι μου (δεν είναι του γούστου μου...Είναι και πολύτεκνος και με πεθερά ....)- θα κρατήσω το Νο 2,που μου φαίνεται συμπαθητικό...Για πες εσύ που τον έχεις δει από κοντά:Λέει;Γιατί πολλοί υπερτιμούνται από την τηλεόραση κι από κοντά καμία σχέση...

Συμφωνώ επίσης με όσα είπες για τον Χειλάκη...Μόνο η φωνή του μ'αρέσει...

Ο Κεδίκογλου από κοντά είναι ΠΙΟ ωραίος απ ότι στην τηλεόραση. :wub: Τον έχω δει στη ΒΙβλιοθήκη στο Κολωνάκι, καθόμασταν σε διπλανά τραπέζια. Χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω με κοίταζε και λίγο... emblush Όσο για το Λοβέρδο μ αρέσει και παντρεμένος. Η αξία δε χάνεται. Σε ποια πλατεία τον βλέπεις να πιω κανά καφεδάκι εκεί;;;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Κεδίκογλου από κοντά είναι ΠΙΟ ωραίος απ ότι στην τηλεόραση. :wub: Τον έχω δει στη ΒΙβλιοθήκη στο Κολωνάκι, καθόμασταν σε διπλανά τραπέζια. Χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω με κοίταζε και λίγο... emblush Όσο για το Λοβέρδο μ αρέσει και παντρεμένος. Η αξία δε χάνεται. Σε ποια πλατεία τον βλέπεις να πιω κανά καφεδάκι εκεί;;;;; :P

Πλατεία Πολιτείας,Κωνσταντίνου Καραμανλή...Πηγαινοέρχεται με την γυναίκα και τα παιδιά του...Αν έρχεσαι Σαββατοκύριακα για καφέ είτε στο Best Friends -για νεαρόκοσμο -είτε στο Envy,πρώην Belle Helene σίγουρα θα τον πετύχεις....Ειδικά κατά τις 6-8 ...Και τις 3 φορές που τον είδα ήμουν στο περίπτερο της πλατείας,από όπου πέρασε.... :rolleyes: Όταν πέρασε από μπροστά μου έκανα ότι διάβαζα ένα περιοδικό......Είχα χιλιοκοκκινίσει.... :P:P:Pemblush

Όσο για τον Κεδίκογλου,αφού τον είδες κι από κοντά κάτι παραπάνω θα ξέρεις....Εγώ,τόσες φορές στην Βουλή λόγω σχολής και δεν τον έχω πετύχει.....!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαλιστα αυτο εντασσεται στις παραφιλιες και λεγεται...τριολισμος !!!

Να υποθέσω πως στις 'παραφιλίες'(βασικά που το διάβασες αυτό??) εντάσσονται και τα τρία πάσης φύσεως,το στοματικό,πρωκτικό,κλπ??Α,ρε,οι παπάδες που χώνουν τη μύτη τους παντού έχουν κάνει το κόσμο σκατά.

Να συμπληρώσω πως δε πα να ναι ο άλλος έτερο,bi,homo,κλπ ηλίθιες ταμπέλες,αν υπάρχει ειλικρινής χημεία,όλα τα άλλα παύουν(δλδ,απ'τη πρώτη στιγμή σκεφτόμαστε το κέρατο και τα τρίο?? :blink:) .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την Τζούλια Αλεξανδράτου.Ξέρω είμαι μεγαλόψυχος emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θα έλεγα οχι στον...Νικοπολίδη...!!! :P;)

Συμφωνώ κι επαυξάνω. :) Κι είναι και καλός τύπος, σοβαρός, μετρημένος, κύριος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα έλεγα ως προσωπική μου επιλογή την Ευη Φραγκάκη! :wub:

(για οσα αρσενικά του φορουμ αλλα και όσα θηλυκά έχουν περιέργεια ανατρέξατε στις ειδήσεις της ΝΕΤ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παναγιώτης Μπουγιούρης και Νίκος Κουρής(από το ουρανός και γη).

2.jpg

Αν και είναι λίγο τρέντουλας ο Μπουγιούρης-αλλά λέμε τώρα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα έλεγα ως προσωπική μου επιλογή την Ευη Φραγκάκη! :wub:

(για οσα αρσενικά του φορουμ αλλα και όσα θηλυκά έχουν περιέργεια ανατρέξατε στις ειδήσεις της ΝΕΤ)

Δεν ξέρω αν είναι όμορφη, αλλά είναι πολύ ξενέρωτη... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.