Jump to content

Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε...


Recommended Posts

Εγώ να την πω την αμαρτία μου γουστάρω τρελά να φασωθώ (είναι κι επίκαιρο λόγω Mundial) με το τέρμα της εθνικής Ισπανίας, Valdes, νομίζω... Τι παιδί ειν΄αυτό βρε κορίτσια :wub: Να πετύχεις τίποτα τέτοιο σε γιατρό - το κάτι άλλο :P:lol:

Θα συμφωνήσω!!! Το Μουντιάλ: φλέβα απόλυτων φαντασιώσεων!!!! Σημειώστε παρακαλώ και αν μου κάνετε κονέ με έναν από τους παρακάτω θα είστε το καλύτερο site, θα σας συστήσω και στις φίλες μου, θα σας αναφέρω στα απομνημονεύματά μου....

1.Φάμπιο Καναβάρο

2.Αλεσσάντρο Νέστα

3.Ζιζού Ζιζού Ζιζού (γουστάρω τρελά που κατά διαστήματα του γυαλίζει το μάτι και μην ακούω βλακείες για τα παιδάκια που τον είχαν πρότυπο και τα κατέστρεψε!!!)

4.Ραούλ (αλλά έφυγε νωρίς)

5.Φίγκο

6. Φραντσέσκο Τότι......... emgoal

Ο κατάλογος μπορεί να συνεχιστεί για ώρα...αλλά τσάμπα κόπος οπότε σταματάω... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Created
  • Last Reply

εμενα δε μ'αρεσει αυτη η Αλεξανδρατου...

τι υφος ειναι αυτο καλε :o ...

μερικοι το λενε μπλαζε...

εγω το αποκαλω "το βλεμμα της αγελαδας που βλεπει το τρενο να περνα"emot157mx.gif!!!

τωρα με ποια θελω να φασωθω...μμμ...δε θα απαντησω τωρα,γιατι αφενος ειναι πολλες :lol: αφετερου ειναι αργα emnysta ...

Θα σας πω αλλη μερα :D ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι εγώ ... πως το είχες πει πριν λίγες μέρες ... μας θέλετε για το πνεύμα μας ...?

emoops

Δε διακρίνεις το πνεύμα της?? :P

εμενα δε μ'αρεσει αυτη η Αλεξανδρατου...

τι υφος ειναι αυτο καλε :o ...

εσύ Αρειανέ να τη φτύσεις τη τζούλια..καλύτερα!ένας ανταγωνιστής λιγότερος! :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω!!! Το Μουντιάλ: φλέβα απόλυτων φαντασιώσεων!!!! Σημειώστε παρακαλώ και αν μου κάνετε κονέ με έναν από τους παρακάτω θα είστε το καλύτερο site, θα σας συστήσω και στις φίλες μου, θα σας αναφέρω στα απομνημονεύματά μου....

1.Φάμπιο Καναβάρο

2.Αλεσσάντρο Νέστα

3.Ζιζού Ζιζού Ζιζού (γουστάρω τρελά που κατά διαστήματα του γυαλίζει το μάτι και μην ακούω βλακείες για τα παιδάκια που τον είχαν πρότυπο και τα κατέστρεψε!!!)

4.Ραούλ (αλλά έφυγε νωρίς)

5.Φίγκο

6. Φραντσέσκο Τότι......... emgoal

Ο κατάλογος μπορεί να συνεχιστεί για ώρα...αλλά τσάμπα κόπος οπότε σταματάω... emkiss

Εγώ από την λίστα θέλω τρελά το 3....... emblush Τι κομμ....εχμμμμ...τι καλό παιδί αυτός ο Zidane;;;; emhelpemhelpemoops

Όσο για τα μάτια του είναι.....Έχεις απόλυτο δίκιο...

Ας κάνουμε λίγο οφθαλμόλουτρο λοιπόν...

Zidane%20to.jpg

zinedine%20zidane.jpg

zidane2.jpg

Μιλάμε ο άνθρωπος είναι γεννημένος αρχηγός και στο δείχνει με τα μάτια του....Υποκλίνομαι ταπεινά - από τις σπάνιες φορές που το κάνω,αλλά πρέπει...!!!! emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμ...

Για να δουμε τωρα :D ...

Θελω για συζυγο τη Ρανια Θρασκια eminlove ...Ειναι εφηβικος μου ερωτας,τι να κανω και ας γινει και 100 κιλα :lol: ,που απο ο,τι φαινεται προς τα εκει οδευειemot157zo.gif!!!

Τωρα για ερωμενες :P ...

Περιοπτη θεση στο χαρεμι μου :lol: θα ειχε η Χριστινα Κολετσα του Φειμ Στορυ eminclouds ...

Οι αδερφες Ρανια και Μενη Λυκουδη,μοντελα...

Η Ελενη Μενεγακη(γεια σου Ελεναρα με τις emot2098bv.gif σου!!!)

H Φαιη Ζαφειρακου και η Ιωαννα Παππα,ηθοποιοι, για τον ανωτερω "πληθωρικο" λογο emcolgate ...

Η Χριστινα Γουλιελμινο,γιατι ειναι πολυ προστυχο μ...ακι :lol: ...

Φυσικα η Θεοφανια Παπαθωμα...

Η Ελενα Γραβεζα,που ειναι με τον Ψινακη στο "Distraction"...

H Eλεανα Παπαϊωαννου και Αποστολια Ζωη,τραγουδιστριες...

Η Ειρηνη Σεβαστου,για οσους εβλεπαν "Dream Show"...αποκλειεται να την ειδαν και να μην τη θυμουνται...ξερουν γιατι :lol: ...

Αυτα μεχρι στιγμης...

Θα επανελθω δριμυτερος emcolgate !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ρε συ Αρειανέ μηπως καλύτερα να λέγαμε ποιες δεν θελεις στο χαρέμι σου?Νομίζω ότι η λίστα θα ήταν σημαντικά μικρότερη emrockon

ΥΓ: συμφωνούμε πολύ στα γούστα. Να μη τα φέρει η ζωή και βρεθούμε στην ίδια πολη, νταξει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Αμάν πια με τις τραγουδιάρες. :splats: Τελοσπάντων θα μείνω στο χώρο: εμένα μ αρέσει ο Διονύσης Μακρής. Είναι κούκλος και οφείλω να παρατηρήσω ως γιατρός ένα νευρολογικό φαινόμενο: έχει εκτυφλωτικά μάτια και φιλήδονα χείλη, με αποτέλεσμα ο εγκέφαλος να βομβαρδίζεται από δύο ισχυρά ερεθίσματα ταυτόχρονα και να μην μπορεί να εστιάσει. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βέβαια έχει ήδη μείνει μισο-ερείπιο ο εγκέφαλος

απο την "φωνή" και την "βλαχειά",

οπότε που να τελέσει εστίαση προσοχής..

μιλώντας πάντα ιατρικά :P

Βέβαια γούστα και εγκέφαλοι είναι αυτά.. emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετα την παρασταση "Οθελλος" που ειδα πολυ προσφατα.....αποφασισα οταν με το καλο πτυχιωθω...να σπουδασω υποκριτικη με σκοπο να παιξω μια μερα με τον Αιμιλιο Χειλακη τη σκηνη που πνιγει τη Δυσδαιμονα στο κρεββατι! :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετα την παρασταση "Οθελλος" που ειδα πολυ προσφατα.....αποφασισα οταν με το καλο πτυχιωθω...να σπουδασω υποκριτικη με σκοπο να παιξω μια μερα με τον Αιμιλιο Χειλακη τη σκηνη που πνιγει τη Δυσδαιμονα στο κρεββατι! :wub::wub:

Αμάν ρε παιδιά με το Χειλάκη. Εντάξει καλός αλλά ως εκεί. Τον θεωρώ υπερτιμημένη περίπτωση. emconfused Θα πρωτοτυπήσω και θα έρθω στο χώρο της πολιτικής: 1. Ανδρέας Λοβέρδος :wub: 2. Σίμος Κεδίκογλου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελεος με τα ματσωμενα και βυσματωμενα πουρά,ηθοποιους,τραγουδιστες και πολιτικους67ws0.gif!!

Kαι οι φοιτητες εχουνε ψυχη 34zl4.gif!!

Και οχι μονο 15cp8.gif!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμάν ρε παιδιά με το Χειλάκη. Εντάξει καλός αλλά ως εκεί. Τον θεωρώ υπερτιμημένη περίπτωση. emconfused Θα πρωτοτυπήσω και θα έρθω στο χώρο της πολιτικής: 1. Ανδρέας Λοβέρδος :wub: 2. Σίμος Κεδίκογλου.

Υπερτιμημενη...ως προς τι?? :P

Καλα επαιζε λιγο .....σαν η Μαγια η μελισσα συναντησε τον Σαιξπηρ.....αλλα.....αν εξαιρεσεις την ερμηνεια του...κ επικεντρωθεις αλλου...... :rolleyes:B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπερτιμημενη...ως προς τι?? :P

Καλα επαιζε λιγο .....σαν η Μαγια η μελισσα συναντησε τον Σαιξπηρ.....αλλα.....αν εξαιρεσεις την ερμηνεια του...κ επικεντρωθεις αλλου...... :rolleyes:B)

1.Υπερτιμημένος ως ηθοποιός και

2. Υπερτιμημένος ως σεξαπίλ που λένε και τα περιοδικά. Πού να επικεντρωθείς δηλαδή; Δε θέλω να στο χαλάσω, αλλά ακούγεται ότι είναι και bisexual....

Ελεος με τα ματσωμενα και βυσματωμενα πουρά,ηθοποιους,τραγουδιστες και πολιτικους67ws0.gif!!

Kαι οι φοιτητες εχουνε ψυχη 34zl4.gif!!

Και οχι μονο 15cp8.gif!!

Φίλε Αρειανέ, το ξέρεις ότι συμφωνώ. Απλώς εδώ γράφουμε για επώνυμους και καλά.... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.Υπερτιμημένος ως ηθοποιός και

2. Υπερτιμημένος ως σεξαπίλ που λένε και τα περιοδικά. Πού να επικεντρωθείς δηλαδή; Δε θέλω να στο χαλάσω, αλλά ακούγεται ότι είναι και bisexual....

1.Ως ηθοποιος ...γενικα θεωρειται...μετριος.... :P

2.Αχ.....επικεντρωνεσαι στα emkiss του.... :rolleyes:

......bisexual......οχι μονο δε μου το χαλας...... :D ....... :rolleyes: ...το αντιθετο... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2.Αχ.....επικεντρωνεσαι στα emkiss του.... :rolleyes:

......bisexual......οχι μονο δε μου το χαλας...... :D ....... :rolleyes: ...το αντιθετο... B)

:anavwfwties: AGOMAHODAS :anavwfwties:

τι πίνεις και δε μας δίνεις?????

άντε, εμπρός όλοι στο δρόμο που χάραξε ο Ψινάκης emdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.