Jump to content

Τελικός στο Fame III...


Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?  

29 members have voted

  1. 1. Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?

    • Λιανός ;)
      10
    • Αντρέας
      1
    • Περικλής
      15
    • Βαγγέλης
      1
    • Χρυσάνθη
      2


Recommended Posts

Αγαπητή κόρη Goldie εσύ μπορείς να βαυκαλίζεσαι ότι είσαι η κα Λιανού αλλά σε ξέρει κανείς άλλος εκτός από εσένα;;;

Χθες στο κομμωτήριο έρχεται η κοπέλα για τον λουτήρα "η κυρία Λιανού;" "Ε; :blink: , νι :P:P " και όοοολο το κομμωτήριο (λούσιμο, κούρεμα, ίσιωμα κλπ παρατρεχάμενοι) κα Λιανού με φώναζε :D:D:D

Αγάπη μου δεν είναι μόνο να είσαι αλλά και να φαίνεσαι γυναίκα του Λιανού :D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Last Reply

emarup μήπως κάποια έγραψε λάθος το ονοματάκι της?? :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

αυριο αν παω με ΛΙΑΝΟ γιακαφε ποια είπαμε οτι θέλει;;; Η κυρία ΛΙΑΝΟΥ?? Goldie?? Καλα καλά για να δείτε πόσο μεγαλόψυχος είμαι θα σας στείλω photos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι τους το είπες τώρα αυτό? Θα πέσουν επάνω σου να σε φάνε κακομοίρη μου!

Σε αναμμένα κάρβουνα θα κάθονται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P:P:P:P Εμένα ο Λιανος πειράζει που δε μ'αρέσει? 1η φορά στη ζωή μου τον είδα στον τελικό (ναι είδα και τελικό μόνο και μόνο γιατί νωρίτερα είχα πάει να δω το αρρωστημένο θρίλλερ "Saw" και έπρεπε να δω μια μαλακία για να μπορέσω να κοιμηθώ) και ξενέρωσα τρελά. Ρε οι ωραίοι άντρες είναι αλλού ρεεεεεεεεεεε :splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1) Ντάαααξει ένα κου διαφορά είχε...εγώ φταίω που δεν ξέρουν γραφή κι ανάγνωση;;; :P

2) Ο καφές ακυρώθηκε δυστυχώς :( σιγά μην γινόταν κάτι τέτοιο και την γλίτωνε ο Χάρης :D

3) Ζουλιέτ μου μείον μία ανταγωνίστρια :D Αν στον χαρίσουν ξέρεις ποια είναι η αξιολάτρευτη πανέμορφη κοσμαγάπητη φίλη σου που θα τον πασάρεις τον άσχημο χάλια δεν βλέπεται ο άτιμος εεε;;; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με τις υγείες σου καλή μου :lol: Εμένα δε με αρέζουν οι ξανθοί. Και μια και το θίγουμε, πολύς καιρός πέρασε από τότε που γύρισα από το νότιο ημισφαίριο (που λέει κι η μαμά Περι :splaaaats: ) ... κάτι μου λείπει emdevilemdevilemdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.