Jump to content

Τελικός στο Fame III...


Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?  

29 members have voted

  1. 1. Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?

    • Λιανός ;)
      10
    • Αντρέας
      1
    • Περικλής
      15
    • Βαγγέλης
      1
    • Χρυσάνθη
      2


Recommended Posts

Κλειστό λόγω πένθους emnoemcrybaby (βέβαια υπέγραψε συμβόλαιο και πήρε και 60.000 ευρώ μην είμεθα και πλεονέκτες...καλά είναι.)

Όσο για τον Πέρι τί να πεις...η εξαφανισθείσα στο σύμπαν ηλιθιότητα που λέει και η Ζουλιέτ βρέθηκε...στο μυαλό όσων των ψήφισαν. Δηλαδή τί ψήφισαν; Ποια αυθεντικότητα που όλοι το βρήκαν αυθεντικός κι αληθινός και τρίχες! Αφού ο άνθρωπος έγινε καραγκιόζης για να πάρει τα λεφτά, είχε και τους συγγενείς εκεί χάρηκε όλο το σόι...αθάνατε νεοέλληνα (που λέει και ο Κωστ.) :angry:

Τέλος πάντων ο Λιανός πια είναι έξω και αυτό μετράει :wub:

Χάαααααρη εκείνος ο καφές που λέγαμε;;;; emkafesemkafes:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Last Reply

Καλά ρε Κωνσταντίνε μην συφιλλιάζεσαι επειδή απόλυτος κυρίαρχος του FS3 βγήκε ο Περικλάκος. Αν κατά τη γνώμη σου τον ψήφισαν μόνο κάφροι θα συμφωνήσω μόνο και μόνο επειδή πιστεύω ότι γενικώς στα ριάλιτι μόνο κάφροι ψηφίζουν (εξαιρούνται οι συγγενείς και φίλοι των διαγωνιζομένων),του ίδιου φυράματος με αυτούς που κάθονταν και ψήφιζαν για τους άλλους διαγωνιζόμενους.

Καλά τι νομίζουμε ότι επιβραβεύουμε το καλό τραγούδι και τις καλύτερες φωνές μέσα από τα ριάλιτι;Ο κόσμος ψηφίζει υπέρ αυτού που τον διασκεδάζει περισσότερο και τον κάνει να βαριέται λιγότερο, τον πιο τραβηχτικό να πούμε...Και σε αυτόν θα τα στάξουν και οι σπόνσορες γιατί αυτός κρατάει τον κοσμάκη στους δέκτες. Τον πιο καλλίφωνο άσε να τον επιβραβεύσει κάνας πρόεδρος ωδείου στο Μέγαρο Μουσικής.

Η πραγματική αξία του καλλιτέχνη επιβραβεύεται εμπορικά από τις πωλήσεις cd και από την προσέλευση στο κέντρο που τραγουδάει και μην ανησυχείς οι καλοί που βγήκαν στην πεντάδα αποκλείεται να χαθούν.Αυτούς θα ακούει ο κόσμος.Ο Περικλής αν δεν δουλέψει δεν έχει μέλλον στο τραγούδι όμως αν δουλέψει σίγουρα μπορεί να μας παρουσιάσει κάτι ενδιαφέρον...

Προσωπικά η καλύτερη φωνή που έχω ακούσει σε ριάλιτι ήταν ο Σταύρος που σήκωσε το pop idol πως στο καλό λεγόταν αλλά πέρα από το ντυέτο του τελικού δεν τον ξανάκουσα στη δισκογραφία. Ίσως τραβάει τον προσωπικό του δρόμο που τον ικανοποιεί και αυτός σίγουρα δεν ήταν ο τίτλος pop idol, που απείχε παρασάγγας από το ύφος του, ή απλά βαρέθηκε το τραγούδι, δεν νομίζω, ή κάτι που απεύχομαι βρέθηκαν μπροστά του διάφορα εμπόδια...

Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω είναι ότι τα λεφτά δεν είναι το παν ούτε το FS η δικαίωση για τον τραγουδιστή και αυτό το ξέρουν τα παιδιά που μπήκαν εκεί μέσα και έμειναν τόσους μήνες όχι για το πρώτο βραβείο αλλά για άλλους λόγους. Ο Περικλής είχε πάει περισσότερο για τα λεφτά παρά για το τραγούδι και γι αυτό ήταν κατααγχωμένος και χαίρομαι που δεν απογοητεύτηκε.Είμαι σίγουρος ότι οι άλλοι έχουν πολύ καλύτερες προοπτικές να αντιμετωπίσουν την απώλεια του τροπαίου και να τραβήξουν τον προσωπικό δρόμο τους στο τραγούδι, που δεν συνοδεύεται απαραίτητα από φράγκα κάμερες πίστες, οπότε ζήσαν αυτοί καλά και μεις καλύτερα....

Απότι βλέπω άρχισαν ήδη οι διαφημίσεις για το επόμενο FS emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup χε....κατα φωνη και η απαντηση :lol: σε dt emhehe

αναμενομενο and1dr;αυτος δε ηταν που καθε βδομαδα ηταν προτεινομενος;σορρυ παιδες αλλα δε εχω ιδεα B) ......πεφτω μακρια κ το σαιτ δε μου ανοιγει :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο προηγούμενο fame story είχε νικήσει η γλύκα, η χαρά και η ενέργεια και όχι η φωνή ή κάτι άλλο πιο "καλλιτεχνικό"...

εδώ οι τρεις καλύτεροι βγήκαν 3-4-5ος!!!!!

εδώ νικησε ο νεοέλληνας μικροαστός, ο αμόρφωτος γάιδαρος ....

Συμφωνω απολυτα και επαυξανω! Νικησε ο λιγουρης φραγκοφονιας Περικλης και εξαιρετικες παρουσιες οπως της Δομνας και της Αναστασιας εμειναν εκτος τελικου.

Απορω με τι κριτηριο ψηφιζει αυτος ο κοσμος... :(:(:(:(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αναμενομενο and1dr;αυτος δε ηταν που καθε βδομαδα ηταν προτεινομενος;

Έβγαινε προτεινόμενος από την κριτική επιτροπή,αλλά ο κόσμος τον έσωζε...Και για τον νικητή ψήφισε ο κόσμος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την καλύτερη ατάκα την πέταξε η μαμά του Περι... :lol:

"Ευχαριστώ όλη την ημισφαίριο...." :splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup χαχαχα!Πράγματι αυτό ήταν κορυφαίο!

Για τον τελικό: Δυστυχώς επαληθεύτηκε το ότι στα ριάλιτι ψηφίζουν οι νοικοκυρές και τα παιδάκια τους.Αποτέλεσμα αυτής της κατάστασης είναι ο Νότης,η Καλομοίρα και ο Περικλής...

Ο Λιανός έκανε την έκλπηξη κατά τη γνώμη μου,καθώς πέρασε και άνετα μάλιστα,τον Αντρέα.

Ασε που κονόμησαν όλοι τους και χρήμα και συμβόλαιο!

Οπότε ποιοι έμειναν απέξω???

Εγώ,εσύ και εσύ πιο πέρα!Ναι για σένα μιλάω που παλεύεις,διαβάζεις,σκίζεσαι αλλά από χρήμα...μετά τα 30κατι...Οπότε αυτοί είναι οι νικητές και εμείς παλεύπυμε με τα γράμματα! :unsure:

Μαζευόμαστε και αναδιπλωνόμαστε!

Πάμε για το δικό μας καθημερινό ριάλιτι...ζωής! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πες τα χρυσόστομε....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup χαχαχα!Πράγματι αυτό ήταν κορυφαίο!

Για τον τελικό: Δυστυχώς επαληθεύτηκε το ότι στα ριάλιτι ψηφίζουν οι νοικοκυρές και τα παιδάκια τους.Αποτέλεσμα αυτής της κατάστασης είναι ο Νότης,η Καλομοίρα και ο Περικλής...

Ο Λιανός έκανε την έκλπηξη κατά τη γνώμη μου,καθώς πέρασε και άνετα μάλιστα,τον Αντρέα.

Ασε που κονόμησαν όλοι τους και χρήμα και συμβόλαιο!

Οπότε ποιοι έμειναν απέξω???

Εγώ,εσύ και εσύ πιο πέρα!Ναι για σένα μιλάω που παλεύεις,διαβάζεις,σκίζεσαι αλλά από χρήμα...μετά τα 30κατι...Οπότε αυτοί είναι οι νικητές και εμείς παλεύπυμε με τα γράμματα! :unsure:

Μαζευόμαστε και αναδιπλωνόμαστε!

Πάμε για το δικό μας καθημερινό ριάλιτι...ζωής! :splaaaats:

Στα ριάλιτι επίσης ψηφίζουν τα 13χρονα κοριτσάκια.

Και επιπλέον μας έχουν φάει να μορφωθούμε ...να περάσουμε σε μια αξιοπρεπή σχολή (και καλά....)... να βρούμε μια σοβαρή δουλειά... Ναι είδα τι λεφτά θα βγάζουμε.... Ρε παρατήστε τις σχολές σας (εκτός αν είστε ήδη βολεμένοι) και πιάστε το μπουζούκι... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:D:D:D:D Τώρα ΜΑΡΙΖΑ να πω ότι στα έλεγα..... Ε ναι λοιπόν: ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ!!!!! :P:P

Και δεν είναι ότι κέρδισε ο Περι... Αυτό το 50.8% είναι που πονάει.....

Λιανός ==> 27% Δηλαδή έκανε περίπατο ο Πέρι... Ούτε καν στοιχειώδης συναγωνισμός δεν υπήρχε....

Για τον Αντρέα το ψώνιο, τον καβαλημένο που πήρε το 11% και τα @@ πολύ το ευχαριστήθηκα......

Γενικότερα τον Πέρι τον βγάλανε νικητή οι ίδιοι οι παίκτες.... Όταν ΟΥΤΕ ΜΙΑ φορά δεν το στήριξαν σε ψηφοφορία, και μάλιστα τον είχαν και στην απέξω είναι φυσικό ο κόσμος να είχε ταυτιστεί μαζί του ως Αδικημένος, κατατρεγμένος κτλπ......

Επίσης η ατάκα που ακουγόταν πολύ τώρα τελευταία ήταν: Μακάρι να τους τα πάρει για να σπαστούν όλοι.... Και ο Λιανός δεν πολυσπάστηκε, αλλά το ψωνάκι ο Αντρέας ξενέρωσε απίστευτα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Ο Περικλής ήταν ο καλύτερος και άξια πήρε την ΠΡΟΚΡΙΣΗ!

Άμα βγάλει κι ένα cd της προκοπής θα το βάλουμε να κατεβαίνει από το greek-torrents. :rolleyes:

Αμάν πια όλες οι κομπλεξάρες τον προτείνανε κάθε φορά κι έπαιρναν τον πούλο κι έφευγαν... :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε την παλεύετε;;;; emranting Εδώ κοτζάμ ΛΙΑΝΟΣ ήταν στο φέιμ μέσα κι εσείς μιλάτε για περικλή και κολοκύθια!!!

ΛΙΑΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣ

λιανός emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D  :D  :D  :D  :D  Τώρα ΜΑΡΙΖΑ να πω ότι στα έλεγα..... Ε ναι λοιπόν: ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ!!!!!  :P  :P

Και δεν είναι ότι κέρδισε ο Περι... Αυτό το 50.8% είναι που πονάει.....

Εμ βέβαια...εμείς κύριε andrea δεν πουλάμε έρωτα σε κάθε καρυδιάς γυναίκα...όλες οι παντρεμένες και ανύπαντρες ήθελαν να τα φτιάξουν με τον Περι... :huh:

Εμείς κύριε andrea είμαστε σοβαρά άτομα και τα μάτια μας τα έχουμε μόνο για μια...για τη Νάνσυ...εεεε για την νοντμπαντ....εεεε όχι όχι για την κόρη Goldie... emoopsemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ βέβαια...εμείς κύριε andrea δεν πουλάμε έρωτα σε κάθε καρυδιάς γυναίκα...όλες οι παντρεμένες και ανύπαντρες ήθελαν να τα φτιάξουν με τον Περι... :huh:

Εμείς κύριε andrea είμαστε σοβαρά άτομα και τα μάτια μας τα έχουμε μόνο για μια...για τη Νάνσυ...εεεε για την νοντμπαντ....εεεε όχι όχι για την κόρη Goldie... emoops  emcolgate

Η μεθοδολογία του πεσίματος που διάλεξε το φιλαράκι μας ο Λιανός , δηλ. "γινόμαστε φιλαράκια -κολληταράκια , για λίγο καιρό το παίζω αθώος γκομενοφύλαξ απομακρύνοντας τους λοιπούς επίδοξους εραστές, την κάνω να με εμπιστευτεί τυφλά και στα live επαναλαμβάνω συνεχώς ότι είμαστε φίλοι και τίποτα παραπάνω μέχρι τη μέρα που οι τρελές κ emcensored ες θα με κάνουν να της την πέσω στεγνά και θα με λυπηθεί και στο κάτω κάτω θα είμαι ο καλύτερος της φίλος δεν μπορεί να με χυλοπιτιάσει έτσι απλά κτλ...." δεν είναι και πολύ ειλικρινής και αντρίκιος τρόπος προσέγγισης....Αυτό προς τις κυρίες που θεωρούν τον Περικλή λιγούρη και πέφτουλα. Η Χρυσάνθη ούτε στο όνειρό της δεν θα τολμάει να φανταστεί να είναι μαζί με κάποιον σαν τον Περικλή, όμως αυτός δεν νοιάστηκε για την εικόνα του την εξύψωσε στα ουράνια, την έκανε από νοικοκυρά γκόμενα ,έστω και αν ερωτεύεται εύκολα ο τύπος, θέλει να κάνει τις γυναίκες να νιώθουν όμορφα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ βέβαια...εμείς κύριε andrea δεν πουλάμε έρωτα σε κάθε καρυδιάς γυναίκα...όλες οι παντρεμένες και ανύπαντρες ήθελαν να τα φτιάξουν με τον Περι... :huh:

Εμείς κύριε andrea είμαστε σοβαρά άτομα και τα μάτια μας τα έχουμε μόνο για μια...για τη Νάνσυ...εεεε για την νοντμπαντ....εεεε όχι όχι για την κόρη Goldie... emoops  emcolgate

Τώρα επειδή αντιλαμβάνομαι την ΠΙΚΡΑ, το ΣΠΑΣΙΜΟ, τον ΠΟΝΟ και την ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ σου.... δε σου απαντάω.... :D:D:D:D:D

ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ,εσύ και εσύ πιο πέρα!Ναι για σένα μιλάω που παλεύεις,διαβάζεις,σκίζεσαι αλλά από χρήμα...μετά τα 30κατι...Οπότε αυτοί είναι οι νικητές και εμείς παλεύπυμε με τα γράμματα! :unsure:

Το θέμα δεν είναι να σου έρθουν ουρανοκατέβατα λεφτά αλλά να μπορέσεις να τα κρατήσεις κι όλας. Συνεπώς, διάβαζε το ναυτικό δίκαιο και μπορεί να βρεθείς εσύ με μόνιμη δουλειά και λεφτά κι όχι μόνο για 6 μήνες που κρατάσει η τηλεοπτική σεζόν του "Αποκλειστικά".

Στα καθ'ημάς τώρα, ο Περικλής ήταν το αδιαφιλονίκητο φαβορί, τσέπωσε και τα 200.000 ευρώπουλα, του κάνανε και συμβολαιάκι και γλύτωσε (προσωρινά ενδεχομένως) απο τα πλακάκια (ή τα πλακάκια γλύτωσαν απο αυτόν)

Κι ας τον βρίζουν μερικοί εξ 'υμών, το γεγονός ότι είναι γύφτος και δεν το παίζει αριστοκράτης όπως μερικοί - μερικοί κι απο το ριαλιτοπαίχνιδο και απο την πραγματική ζωή, είναι, αν μη τι άλλο, προς τιμήν του.

Έχω ήδη κάνει θέση στη σιντοθήκη μου για να υποδεχθεί το cd του Περικλή, το καινούργιο διαμαντάκι στην ελλληνική δισκογραφία! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα επειδή αντιλαμβάνομαι την ΠΙΚΡΑ, το ΣΠΑΣΙΜΟ, τον ΠΟΝΟ και την ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ σου.... δε σου απαντάω....  :D  :D  :D  :D  :D

ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ!!!!!

:huh::huh::huh::huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετώ τους συμφορουμίτες φεϊμόπληκτους :P Μετα απο άπουσία αρκετών ημερών απο το φόρουμ λόγω της κατάστασης... (αντιλαμβάνεστε οτι ήμουν μακριά απο τον αγαπητικό μου Γιώργο Λιανό 6 μήνες :wub: ... οποτε το παιδί βγήκε με ορέξεις... emdevil και μετά που παραμείναμε 5 μέρες κλειδωμένοι στους Φιλιάτες Θεσπρωτίας επιτέλους είπα κι'εγώ να ανασυνταχθώ λίγο και να κάνω και καμιά δουλειά να τσεκάρω κανενα ημέιλ κλπ κλπ)

Ενιγουει... έχω να σχολιάσω οτι άν και ήρθαμε δεύτεροι, ουσιαστικά όλοι ξέρουν οτι ο Γιώργος ΜΟΥ βγήκε ουσιαστικά πρώτος απο τους πραγματικούς, καλούς τραγουδιστές. Άν και προσωπικά βρίσκω τον Πέρι πολύ τυπάρα και διασκεδαστικό, δεν νομίζω οτι του άξιζε να κερδίσει. Και η τρίτη θέση καλή του θα ήταν για παράδειγμα γιατι μετά που κέρδισε 9 μονομαχίες ενώ ήταν προτεινόμενος παραείχε exposure τηλεοπτικό.

Όσο για το 50%... τι να πώ? Άκουσα οτι συνολικά δέχθηκε το φέιμ 1.000.050 ψήφους.. οποτε έιναι αδιανότητο να πιστέψω ότι πάνω απο μισό εκατομύριο άτομα τηλεφώνησαν για τον Περικλη. Δηλαδή τί μυαλά κουβαλάμε σαν λαός? Τεσπα.... γούστα είναι του καθενός, εγω την άποψη μου λέω... embaaa

Κατα τα άλλα άν ο ΑΝΤ1 έβγαλε ένα εκατομύριο ευρώ απο την τελευταία ψηφοφορία μόνο, και υπήρξαν 24 αποχωρήσεις πρίν τον τελικό, δεν μπορώ ούτε κάν να διανοηθώ πόσα λεφτα πήραν απο αυτή την υπόθεση του Φέιμ.

Κι'ας έδωσαν ψίχουλα... 250.000 ευρώ στον πέρι. emkwlos

Κάτι πήρε το αυτί μου για "All star fame" που ξεκινά σε ένα μήνα??? emeleosemeleos

Δηλαδή Έλεος! Στον τελικό σκυλλοβαρέθηκα, κουράστηκα, αηδίασα σκεφτόμουν να πάω για ύπνο, ήταν μιάμιση η ώρα κι'εμείς ακούγαμε το Never ending nightmare που ταίριαζε απόλυτα με την περίσταση :bloodomen:

Δε νομίζω να αντέχω να ακούσω άλλα τραγούδια και να δώ άλλο φειμ τόσο σύντομα, έπαθα οξεία αντιδραστική φειμίτιδα.

Τεσπα... σας αφήνω γιατι θα έρθει το Λιανουδάκι μου σπίτι και πρέπει να καλλωπιστώ... emcat

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι πήρε το αυτί μου για "All star fame" που ξεκινά σε ένα μήνα???  emeleos  emeleos

Όχι άλλο κάρβουνο ρεεεεεεεεεεεε emeleosemeleosemeleosemeleos λυπηθείτε μας δηλαδή!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι ρε παιδιά, όχι ρε παιδιά καλοκαιριάτικα! Έχουμε δουλειές να κάνουμε!

Αυτά τα πράγματα είναι για το χειμώνα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ε όχι και ναυτικό δίκαιο...δεν με λυπάσαι??? :P:lol:

Ξεκινάει και all star fame ,αλλά και το παρόμοιο ριάλιτι του alpha με τον Αντρίκο τον Μικρούτσικο!

Ετοιμαστείτε για νέα τοπικ και νεα ποστς... :P:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.