Jump to content

Τελικός στο Fame III...


Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?  

29 members have voted

  1. 1. Ποιός θα είναι ο πρώτος του Fame III ?

    • Λιανός ;)
      10
    • Αντρέας
      1
    • Περικλής
      15
    • Βαγγέλης
      1
    • Χρυσάνθη
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Last Reply

4-4 ρε!!!

Εγώ ήθελα τη Νάνσυ.... (εεε... ακόμα θέλω τη Νάνσυ... με την καλή έννοια!!!) :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή είναι παγκοσμίως γνωστό ότι δε θα βγει αυτός που έχει την καλύτερη φωνή, ψηφίζω Περικλή δαγκωτό, αλλά πολύ δαγκωτό!!

Ο άνθρωπος είναι μορφή, είναι η κορυφή των media, είναι ο άρχοντας του τραγουδιού, είναι είδωλο, ίνδαλμα!!

Κρίμα που δε θα είμαι Ελλάδα να δω τον τελικό, θα χάσω τη μεγαλοπρεπέστατη δικαίωση του Περικλή, που τον είχανε 9 φορές προτεινόμενο, το παληκάρι μας!!

ΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ!!

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ψιτ...ΛΙΑΝΟΣ ΛΕΜΕ!

ΥΓ: Δεν καταλαβαίνω την επιμονή να πηγαίνει το τοπικ για το Φειμ στο χώρο διασκέδασης των γιατρών,ενώ ειναι κατεξοχήν τοπικ για το "Περι ανέμων και υδάτων",άσε που εδώ δεν το βλέπει και κανείς,ενώ ως poll θέλει μεγάλη συμμετοχή.Παρακαλώ να επιστρέψει στο Περι ανέμων...αν γίνεται :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έλα ντε...ποιος διασκεδάζει με το φεϊμ :P :P :P

emarright Ωρέ καρπα πού θα είσαι???? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφ'μ δεν μας είπες τι ψήφικες...!

Μην ακούσω Περικλή θα γίνω έξαλλος!!!  :splaaaats:  emdevil

Δεν ψήφισα καλιέ....αφού ούτε ½ επεισόδιο δεν έχω δει...

Άντε να τελειώσει κι η λαλακία να δούμε καμιά ταινία :splaaaats: Κάτι ξέρω που δεν επισκευάζω την του-βου για 1 χρόνο... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκ μέρους του future συζύγου μου Γιώργου Λιανού θέλω να σας ευχαριστήσω που τον ψηφίσατε... Κρίμα που προχθές με πήρε τηλέφωνο για να πάω στο σπίτι του fame να τον δώ κι'εγω είμαι εξωτερικό στα πάτρια εδάφη... :angry:

Άντε και με τις 250.000 ευρώ που θα πάρει θα σας κάνουμε πάρτυ! :lol:

Μετα τιμής

Goldie Λιανού

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρε κόρη goldie δεν την παλεύεις με τον Λιανό...Αν είναι δυνατόν!!! Αφού το παιδί ανατριχιάζει με τις βέρες το είδες! Θέλει ένα πνεύμα ελεύθερο ανεξάρτητο καστανό με ανοιχτά μάτια με το όνομα να αρχίζει από Χ και ΚΥΡΙΩΣ να την πολεύει!! :lol::lol:

ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΟΤΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΓΙΑ 3 cd !!!! Unfightable... emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχα, καιρό είχα να γελάσω έτσι!!!

Δε σχολιάζω τα υπόλοιπα, γιατί θα με πείτε κακό, αλλά το από Χ: να είναι Χάλι (ή χαλί να την πατήσεις?)

Αν κάνει ο Πέρι 3 σιντιά, θα πλουτίσω τη συλλογή μου με τα έργα του λαρυγγιού του, δεδονέμου ότι ακούω ακόμη και Ημισκούμπρια!

Ο Λιανός θα κάνει καριέρα στην πίστα, αλλά για παιχνίδι είναι χάλιας. Αφού πήγε να μας μείνει για το τσουλί, μετά κάνει το δύσκολο γενικώς! :antegeia:

Δεν την παλεύετε γενικώς

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα μωρέ Λιανοί και Περικλήδες, ο ένας και μοναδικός Αγαμέμνων είναι ο νικητής :antegeia:emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έγινε τελικά ο τελικός? (γαμώ τις συντάξεις εεε? :blink: ωραία τριτοδεσμίτισσα είμαι φτου μου) :splaaaats:

Διότι έβλεπα Βαβύλη και δεν ασχολήθην... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α) Αφενός, να ενημερωθεί το ανάλογο τόπικ για το τι έγινε στο concert, να μαθαίνομε κι εμείς οι άσωτες θυγατέρες

Β) Να ενημερώσετε σχετικώς κι αμέσως τι έγινε με τον Βαβύλη και το Μάκη emofftopic

Γ) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!! ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΠΕΡΙΚΛΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!! (αυτό θα το έκανα και bold αλλά δε ξέρω πώς να κάνω bold σε laptop, αύριο θα το κάνω αυτό το μάθημα :D )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μπα τελικά κι εμείς που βαβυλίζαμε (καλά ε και γαμώ τις λεξιπλασίες η δικιά σου) με το ΘΕΜΑ τη βγάλαμε και το μόνο που πήρε λίγο το αυτι μου ήταν ότι ο Μάκης έφερε ένα ράσο στο Βαβύλη για να εμφανιστεί ρασοφορών...γιατί δεν του βρισκόταν του καημένου ένα πρόχειρο... :lol: Α και ότι ο Βαβύλης έκανε σχεδόν τηλεοπτική κατάθεση (ψυχής μη χε) απευθυνόμενος στον Εισαγγελέα του Αρείου Πάγου.... και μεταξύ μας συγκινήθηκα τόσο που ξέχασα να πάω να αλλάξω σερβιέτα... emeleosemofftopic
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ψήφισα Περικλέα, όχι γιατί είναι η καλύτερη φωνή, αλλά γιατί όπως έχει αποδείξει η εμπειρία των προηγούμενων Fame story, στο τέλος κερδίζει όχι ο καλύτερος τραγουδιστής, αλλά το καλύτερο show. Και πως να το κάνουμε, στο κοινό δεν αρέσει μόνο το τραγούδι, αλλά να τον αγγίζει ο άλλος.

(πχ Πλουσένκο, καλιτεχνικό πατινάζ, ο άνθρωπος είναι κορυφή, αλλά έχει και μία επικοινωνία με το κοινό)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έγινε τελικά ο τελικός? (γαμώ τις συντάξεις εεε? :blink: ωραία τριτοδεσμίτισσα είμαι φτου μου) :splaaaats:

Διότι έβλεπα Βαβύλη και δεν ασχολήθην... :lol:

Την Κυριακή ο τελικός!!!

emjumponempopcornemshurikenemsupermanemstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Περικλής ηγείται του poll!!

Είναι το φαβορί, ο γκανιάν με διαφορά απο τους άλλους!!

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!

Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ!

Ο ΛΑΟΣ ΔΕ ΞΕΧΝΑ!

Όποιος τολμήσει και ψηφίσει Χρυσάνθη, να του κοπεί το χέρι και να μη ξαναέχει σήμα το κινητό του για τα επόμενα 15 χρόνια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.