Jump to content

Παθολογική Φυσιολογία Ι & ΙΙ


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Πήρα σήμερα τηλέφωνο και οι εξετάσεις

Παθ. Φυσ Ι-ΙΙ θα γίνουν την

Παρασκευή 16/12 και όχι αύριο.

Γνωριζεις μηπως την ωρα που δινεται το μαθημα?Και γενικα,αν καποιος γνωριζει να το μεταφερει και σε εμας.. emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Πηρα σημερα να ρωτησω ωρα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η ημερομηνια και θα βγαλουν αλλη.Ελπιζω να ισχυει αυτο που μου ειπε η γραμματεας. emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα σημερα να ρωτησω ωρα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η ημερομηνια και θα βγαλουν αλλη.Ελπιζω να ισχυει αυτο που μου ειπε η γραμματεας. emeleos

ναι,πηρα και εγώ και είπε ότι θα μπει άλλη ημερομηνία γιατί δεν είχε συμμετοχή

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα σημερα να ρωτησω ωρα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η ημερομηνια και θα βγαλουν αλλη.Ελπιζω να ισχυει αυτο που μου ειπε η γραμματεας. emeleos

ναι,πηρα και εγώ και είπε ότι θα μπει άλλη ημερομηνία γιατί δεν είχε συμμετοχή

To οτι δεν ειχε συμμετοχη ειναι τεραστιο ψεμα. Ουδεποτε βγηκε χαρτι δηλωσης για το μαθημα. Αυτο που συνεβη για ακομη φορα ειναι οτι ο υπευθυνος καθηγητης αλλαξε με το ετσι θελω την ημερομηνια. Πλεον υπαρχει χαρτι για δηλωσεις αλλα ημερομηνια δεν εχει βγει ακομη. Καινουρια πατεντα αυτη, προφανως. Ειναι απαραδεκτος τοσο ο υπευθυνος καθηγητης οσο και η γραμαμτεια της εδρας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδιά!

Μήπως ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό που έχει γραφτεί σε προηγούμενο topic ότι δικαιούμαστε τα καινούρια συγγράματα ;

Και μήπως είναι εύκολο να γράψει κάποιος την ύλη και για την Ι και για την ΙΙ ;

Επίσης, μήπως γνωρίζει κανείς που τις έχει δώσει μαζί, πώς εξετάζεται κανείς και στις 2 ;

Όποιος μπορέσει να απαντήσει με σώζει!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την ύλη δεν την έχω πρόχειρη,νομίζω υπάρχει σε προηγούμενα posts.

Αν είσαι επι πτυχίω κι έχεις ξεπεράσει τα 8(ν+2) χρόνια στη σχολή δε δικαιούσαι άλλα βιβλία.Το βιβλίο του Damjanov πάντως υπάρχει στη βιβλιοθήκη.

Στις πτυχιακές ειναι 60 πολλαπλής για την Ι και 60 πολλαπλής για τη ΙΙ κι αν τις δώσεις και τις δυο μαζί έχεις περίπου 90 λεπτά χρόνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την ύλη δεν την έχω πρόχειρη,νομίζω υπάρχει σε προηγούμενα posts.

Αν είσαι επι πτυχίω κι έχεις ξεπεράσει τα 8(ν+2) χρόνια στη σχολή δε δικαιούσαι άλλα βιβλία.Το βιβλίο του Damjanov πάντως υπάρχει στη βιβλιοθήκη.

Στις πτυχιακές ειναι 60 πολλαπλής για την Ι και 60 πολλαπλής για τη ΙΙ κι αν τις δώσεις και τις δυο μαζί έχεις περίπου 90 λεπτά χρόνο.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκριση!

Είμαι στο πρώτο έτος επί πτυχίω, θα πάω την Δευτέρα από πόρτα σε πόρτα να βρω την τύχη μου :)

Thanks again

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Όποιος ενδιαφέρεται για τα νέα βιβλία ας γνωρίζει ότι πλέον η σχολή και οι έδρες δεν έχουν καμία ανάμιξη στη διανομή των συγγραμάτων και όλα γίνονται πλέον μέσω του Εύδοξου, που σημαίνει ότι όποιος οφείλει κάποιο μάθημα και έχει αλλάξει το σύγγραμα που καλύπτει την ύλη, δικαιούται να το δηλώσει στον Εύδοξο και να το παραλάβει.

Αυτά μου είπαν στη γραμματεία, αφού τους πήγα την βεβαίωση από τον κ. Μπαμπιονιτάκη ότι οφείλω το μάθημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια τι παιζει με τη Παφυς?Καθε φορα θα την ακυρωνει ο καθηγητης για να βγαλει νεα ημερομηνια?!Ε τοτε να μην βγαζουμε προγραμμα,δεν εχει νοημα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.