Jump to content

Μωρό μου sorry, μα έχω βρει καλύτερο...


Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος;  

60 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος;

    • Συζήτηση ένας-προς-ένα, ως ώριμοι άνθρωποι, συναινετικά (θέλω να μείνω μόνος, η σχέση δεν έχει μέλλον κλπ)
      32
    • Συζήτηση ένας-προς-ένα, ως βάρβαροι πολέμαρχοι (βρήκα άλλη/ον, έγινα gay, χάνω το χρόνο μου μαζί σου, άντε και γ@...)
      6
    • Με SMS από μακριά
      2
    • Με SMS από το ίδιο δωμάτιο
      5
    • Της/του δείχνουμε την κακή πλευρά του εαυτού μας (λχ σπίτι σαν το βομβαρδισμένο Ιράκ)
      3
    • Της/του γνωρίζουμε τους πλέον άξεστους φίλους/ες μας
      2
    • Συστήνουμε τους γονείς μας
      0
    • Συζητάμε για γάμο και παιδιά
      2
    • 15 amp KCl bolus IV ;)
      4
    • Δε χωρίζεις!
      3
    • ΔΞ/ΔΑ
      1


Recommended Posts

Όχι ρε Νίκο,  εκείνο το ποστ που έγραψες για τα γεννέθλιά σου στο loft του  ξενοδοχείου, με το τζακούζι και τα λοιπά δεν προμύνηε ότι μέσα σε ενα μήνα θα ήταν παρελθόν η κοπέλα.  τί σου έκανε?

μου αρέσει που και σε πμ μου το έστειλες, και το πόσταρες και δημοσίως.....

λοιπόν το «συμφορουμίτισσες χώρισα, φλερτάρω ελεύθερα» εδώ παραπάνω αφορούσε τη γουίνι που κάποια στιγμή απόφάσισε και πως ήταν η ιντερνετική μου γυναίκα και πως με χωρίζει... (no hard feelings dear... :D ).. ήταν προφανώς πλάκα...

σε ακόμα προηγούμενο ποστ έγραφα:

«εγώ θα θελα να ξέρω πως χωρίζεις όταν δεν έχεις βρει άλλον-η...... [μιας που ο τίτλος είναι «σόρυ, έχω βρει καλύτερο»]

όταν νοιάζεσαι μεν αλλά δεν αντέχεις άλλο δε.....

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΑΓΚΕΣ»

αυτό είναι πιο σοβαρό, μπορεί η ερώτηση να πηγάζει από προσωπικές εμπειρίες, που μπορεί να είναι του παρόντος, μπορεί και όχι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Last Reply
μου αρέσει που και σε πμ μου το έστειλες, και το πόσταρες και δημοσίως.....

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν δήλωσες με παρησία και περηφάνια ότι χωρίζεις και επειδή δεν είχα παρακολουθήσει ότι η Winny είχε δηλώσει ότι είναι η δικτυακή σου γυναίκα, και αφού (όπως προανέφερα) μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση η περιγραφή των γεννεθλίων σου (ήταν όντως φοβερή, ειδικά εκεί με την σοκολάτα :D ) ήθελα να μάθω τί έγινε και χώρισες από την κοπέλα. Έτσι έγραψα το ποστ.

Όμως:

Εσύ δεν ήσουν μέσα εκείνη την ώρα και δεν ήθελα να διακυνδυνέψω να μην το δεις και δεν μου απαντήσεις, και έτσι σκέφτηκα να σου στείλω και πμ! :)

Με συγχωρείς, μην με κρεμάσεις και ανάποδα emplease

Έπρεπε να σου στείλω κατευθεία πμ. Ελπίζω να μην σε έχει ενοχλήσει η συμπεριφορά μου. άντε πάρε και ένα emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίζω γιατί είμαι λογοδοσμένη/ταμένη στην Παναγιά τη Χρυσοβαλάντου από τότε που γεννήθηκα και τώρα μου το είπανε :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν δήλωσες με παρησία και περηφάνια ότι χωρίζεις και επειδή δεν είχα παρακολουθήσει ότι η Winny είχε δηλώσει ότι είναι η δικτυακή σου γυναίκα, και αφού (όπως προανέφερα) μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση η περιγραφή των γεννεθλίων σου (ήταν όντως φοβερή, ειδικά εκεί με την σοκολάτα  :D ) ήθελα να μάθω τί έγινε και χώρισες από την κοπέλα.  Έτσι έγραψα το ποστ.

Όμως:

Εσύ δεν ήσουν μέσα εκείνη την ώρα και δεν ήθελα να διακυνδυνέψω να μην το δεις και δεν μου απαντήσεις, και έτσι σκέφτηκα να σου στείλω και πμ!  :)

Με συγχωρείς, μην με κρεμάσεις και ανάποδα  emplease

Έπρεπε να σου στείλω κατευθεία πμ.  Ελπίζω να μην σε έχει ενοχλήσει η συμπεριφορά μου.  άντε πάρε και ένα  emrose

συγχωρεμένη........ :P:P:P:P:P

έξω από τις πλάκες, νο πρόμπλεμ, ρε συ... σιγά μη θίχτηκα κιόλας...

απλά εντάξει σιγά μην έβγαινα στο φόρουμ να φωνάζω ότι χώρισα και να ψάχνω και φλερτ από πάνω......

thanx for the rose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι'ν'το γκχμμμ ......????? :P :P :Pemdevil

μα μεγεθος... ψυχης φυσικα! emlove1

που πηγε το μυαλο σου??? emsurprise

αχ,αφου χαλασαν και οι ηρωιδες του σαιξπηρ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πουθενά δεν πήγε το μυαλό μου γι'αυτό και ρώτησα εξάλλου :splaaaats:

ΕΣΕΝΑ αντιθέτως μάλλον πήγε κάπου μακριά :P

Η Τζουλιέττα παραμένει αγνή και άσπιλη ως κρίνο και ως δρόσος της αυγής (τι λέω πάλι πρωί πρωι...η άμεση εξυπηρέτηση σε απανταχού τα ΙΚΑ φταίει...δεν το περίμενα...ούτε ουρά ούτε τπτ.... φτου φτου σκόρδα...με αποδιοργάνωσε....) :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειλικρίνια, πάνω απ'όλα ειλικρίνια. Ούτως ή άλλως, ένας χωρισμός δεν έρχεται ποτέ ξαφνικά και δεν οφείλεται μόνο στον έναν από τους 2. Οπότε, εν ολίγοις όλοι ξέρουμε τα σφάλματά μας και τα προβλήματα της σχέσης μας, συνεπώς μια καλή εξήγηση απλά θα κλείσει τον κύκλο φυσιολογικά. Εννοείται βεβαίως και το..ό,τι δεν μας αρέσει να μας κάνουν, δεν το κάνουμε. Προσωπικά, δεν θα ήθελα σε καμιά περίπτωση να αποκτήσω κέρατα περικοκλάδες (τζους στα παράλληλα!!!) και βέβαια δεν είμαι και φανατικός οπαδός του κατς. Τα ξεκαθαρίσματα δε, μέσω μηνυμάτων και τηλεφώνων, εμένα προσωπικά μου "κράζουν" πως από πίσω υπάρχει ενοχή. Δηλαδή, τόσο καιρό, φίλε μου, ήμασταν μαζί και μοιραζόμασταν "ψυχές και σώματα" χωρίς ντροπές, και ξαφνικά αδυνατείς να με αντικρίσεις;;; Ένας φυσιολογικός διάλογος λοιπόν είναι αρκετός (εκτός κι αν...ξέρω κι εγώ.. δεν μιλάμε για φυσιολογική σχέση, αλλά για φασκελοκουτουλίδια παντός τύπου και καιρού, με ψέματα και διαρρήξεις). Στο τέλος-τέλος, το ότι δεν ταίριαξες με κάποιον άνθρωπο ερωτικά, συντροφικά κλπ κλπ δεν σημαίνει πως αυτός αυτομάτος μετατρέπεται και σε εχθρό σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Την τελευταία σου πρόταση νομίζω ότι ξέρω κάποιον που θα βγάλει φλύκταινες μόλις την ακούσει!! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 years later...

Του δείχνουμε την κακή πλευρά του εαυτού μας (λχ σπίτι σαν το βομβαρδισμένο Ιράκ, η μπέμπα σαν να της έχουν επιτεθεί Ολυμπιακοί μετά από ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, το κινητό στο φούρνο μικροκυμάτων, Η πλάσμα στην μπανιέρα για κολύμπι, 3 αδέσποτα λυκοσκυλάκια για να περιποιηθούν τους καναπέδες και το κρεβάτι ...επειδή είναι και φιλόζωος... και τέλος το λάπτοπ στην λεκάνη αφού πάρω πρώτα το σκληρό ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

15 amp KCl bolus IV ;) [εναλλακτικα ινσουλινες γτ ειμαστε και ωριμοι ανθρωποι] :bloodomen:

υγ--πωωωωω... τι μελη θυμηθηκα τωωωρα... που το ξεθαψες αυτο το τοπικ Ολια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Της λες οτι προσποιουσουν στους οργασμους

ο αντρας δεν μπορει :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Της λες οτι προσποιουσουν στους οργασμους

ο αντρας δεν μπορει :bloodomen:

Πως δεν μπορει!Δεν το 'χεις δει το "40 days and 40 nights" που πεταει την καποτα απ'το παραθυρο για να μην δει η γκομενα οτι δεν προσποιηθηκε?!Ολα γινονται :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό μου σόρρυ μα έχω βρει το προ εβολούτιον

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορεις επισης να προσποιηθεις, αν εχεις ηδη παραγεμισει την "προφυλαξη" σου ...με λευκο υγρο κρεμοσαπουνο!!!! emspermemspermemsperm

(Παντα ηθελα να χρησιμοποιησω αυτο το emoticon!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 years later...

Και εδω σας την κανω!! Εγω ειμαι ο τυπος που συνηθως με χωρίζουν με διάφορες προφασεις. Η καλύτερη ηταν: Χωρίζουμε γιατι δε μ' αρεσουν οι πολιτικες σου πεποιθησεις!! (Ναι ήταν κομμουνιστρια και μου το κρυβε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μωρο μου χωριζουμε γιατι δεν εισαι αλητης....

θα ξαναθυμηθω ποσο καλο παιδι εισαι οταν φθασω τα 35 και η μαμα μου φωναζει να μη μεινω στο ραφι.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.