Jump to content

Μωρό μου sorry, μα έχω βρει καλύτερο...


Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος;  

60 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος;

    • Συζήτηση ένας-προς-ένα, ως ώριμοι άνθρωποι, συναινετικά (θέλω να μείνω μόνος, η σχέση δεν έχει μέλλον κλπ)
      32
    • Συζήτηση ένας-προς-ένα, ως βάρβαροι πολέμαρχοι (βρήκα άλλη/ον, έγινα gay, χάνω το χρόνο μου μαζί σου, άντε και γ@...)
      6
    • Με SMS από μακριά
      2
    • Με SMS από το ίδιο δωμάτιο
      5
    • Της/του δείχνουμε την κακή πλευρά του εαυτού μας (λχ σπίτι σαν το βομβαρδισμένο Ιράκ)
      3
    • Της/του γνωρίζουμε τους πλέον άξεστους φίλους/ες μας
      2
    • Συστήνουμε τους γονείς μας
      0
    • Συζητάμε για γάμο και παιδιά
      2
    • 15 amp KCl bolus IV ;)
      4
    • Δε χωρίζεις!
      3
    • ΔΞ/ΔΑ
      1


Recommended Posts

Οκ...λοιπόν,εγκληματικές φυσιογνωμίες της επιστήμης...Θα προτείνω κι εγώ έναν τρόπο πιο αθλητικό...(χμμ όχι σεξ, το οποίο μπορεί κάλλιστα να γίνει και αυτό αιτία ανακοπής-"Όχι!Εγώ ήθελα απλά να του γνωρίσω τις χαρές του έρωτα"βλ.φήμες Β.Μ-Θ.Β)

Αν ασχολείστε με καταδύσεις ,ψαροτούφεκο και λοιπά θαλάσσια σπορ που μπορεί να οδηγήσουν εσάς ή το έτερον ήμισυ στα βάθη του ωκεανού:Πάτε στα ανοιχτά,τον /την πνίγετε,και μετά ισχυρίζεστε ότι προσπαθήσατε να τον σώσετε αλλά δεν τα καταφέρατε.

Για να εξηγούμαστε η ιδέα δεν είναι δική μου,αλλά ενός φίλου που ασχολείται με ψαροτούφεκο και ελεύθερη κατάδυση.Δεν γνώρισω αν την έθεσε ποτέ σε εφαρμογή,για να πω ποσοστά επιτυχίας .Αν τον ξαναδώ θα τον ρωτήσω... :lol:

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Συνέβη σε φίλο μου αλλά είχε πολύ γέλιο.

Το σπίτι της γιαγιάς του είναι κενό και πήγε εκεί την παράνομη γκόμενα μιας και στο δικό του η νόμιμη είχε τα κλειδιά. Έλα όμως που η νόμιμη είχε και της γιαγιάς γιατί υποψιαζόταν πως εκεί ήταν η βίλλα των οργίων αφού στις αρχές της σχέσης τους, εκεί την πήγαινε κι αυτή.

Μπουκάρει η νόμιμη μέσα, τους πιάνει καταμεσής της συνουσίας, πετάγονται απο το κρεβάτι σα ζεματισμένοι, η παράνομη σκεπάζεται με το σεντόνι, ο ανήρ φωνάζει:

"Κατερινούλα μου, αγαπούλα μου, δεν είναι αυτό που νομίζεις!" emeleos

Αφου τον αρχίζει στα μπινελίκια και το παίζει κι υπεράνω και λέει στην παράνομη "μην ανησυχείς κοπελιά, δεν έχουμε μυστικά απο εσένα", σηκώνεται να φύγει κι απο την πόρτα του φωνάζει:

"Φυσικά, χωρίσαμε!"

Και της λέει αυτός: "Για πάντα?"

"Όχι, για δύο εβδομάδες" του απαντά ειρωνικά κι αυτός σαν γνήσιος - ηλίθιος - άντρας κι ουχί ξανθός, της λέει:

"Δηλαδή να σε πάρω σε δύο εβδομάδες" :splaaaats:

Δεν του απάντησε αλλά έσπασε κάτι ζαρντινιέρες στην αυλή της γιαγιάς, τι έφταιγε κι αυτή η μαύρη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά πάντως μη στείλω κι sms, ή στήσω ολόκληρο θέατρο για να χωρίσω. Απλώς θα εξαφανιστώ. Σιγά μη δώσω κι εξηγήσεις, λες και δεν είχαμε άλλες έννοιες θα φορτωθούμε κι αυτά!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μόνο μην ματαξαναεμφανιστείς σε 2 βδομάδες, γιατί μάλλον δε θα είναι αυτό που νομίζει!!! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΕ συνοπτικές διαδικασίες εξηγείς τους λόγους που θές να χωρίσεις, ρίχνεις απάνω της ΌΛΟ το φταίξιμο κλασσικά, και της κάνεις απόλυτα κατανοητό πως δεν πρόκειται να τις ξαναδείς ποτέ ξανά, έκτος κι αν τα φτιάξεις με την ξανθιά θεά με το δίμετρο πόδι, που έχει κολλητη!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αποκλείεις δηλ το γεγονός να έχει μελαχρινή ή έστω καστανή δίμετρη θεά για κολλητή? :P:splaaaats:

Και εν πάση περιπτώσει τι θα γίνει, θα μ'αφήσετε να πάω να κοιμηθώ επιτέλους? :lol::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι , βέβαια! Απλώς, ανέφερα ξανθία επειδή τώρα είναι η εποχή τους! :D Πάντως, θεά να είναι κι ότι να ναι!!! :rolleyes: Καλόν ύπνο! embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κάτι σαν, η εποχή των ξανθών, τώρα ανθίζουν, τώρα βγάζουν τα πρώτα φύλλα...

Δεν είναι κι άσχημο αυτό... ρίχνεις όλο το φταίξιμο στον άλλο, "εσύ φταίς που χάθηκε ο έρωτας, εσύ φταίς που πνίγομαι, εσύ φταις που σε απάτησα!" και καθαρίζεις! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Εγώ πάλι είμαι της άποψης...

Μωρό μου sorry, μα έχω βρει καλύτερο...ΜΟΤΟΡΙ!!! Άντε γειά...;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως θα'λεγε και ο μεταλ μπρο ΥΟ!

Δεν δημιουργείς ποτέ σχέση και έτσι δεν μπαίνεις στον κόπο να τη χαλάσεις :splaaaats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ναι δε λέω κάλη λύση αυτή αλλά κάποια στιγμή το βαριέσαι και αυτο.. και θες κάτι παραπάνω...

το θέμα πάντα είναι να είσαι καλά με σένα και να είσαι ειλικρινείς μέσα σε μία σχέση, τότε τα πράγματα είναι απλά ακόμα και στον χωρισμό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όταν λέω εγώ να τα βρίσκουμε πρώτα με τον εαυτό μας... B)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Επειδή βαριέμαι να ψάχνω να ξεθάβω το παιχνίδι " Πες κάτι για τον αποπάνω σου ", παρατήρησα ότι η παρτιτούρα που έχεις αριστερά έχει 5 υφέσεις...Κομμάτια να γίνει δηλαδή...χαμός στο ίσιωμα... :P

Υ.Γ. Μα καλά δεν το είχε προσέξει κανείς αυτό; :wacko:emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι ναι ρε ύφεση μείζονα... ααααααα ξέθαψέ το, ξέθαψέ το emplease (κι εγώ βαριέμαι)

Εσύ πάλι πού ξέρεις από μουσική και μάλιστα ήξερες και την υπογραφή μου??? :D

Να ανοίξουμε τοπικ "Οι μουσικοί του γ-μου ενωθείτε"? (καλά μιλάμε για το υπέρτατο μπάχαλο!!!) emarright απαιτώ εμοτικον emgoustarw :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όταν ήμανε μικρός έπαιζα γκάιντα για να νανουρίζω τις φώκιες που είχαμε στο τσίρκο...Το τσίρκο ήτανε κληρονομιά από το σόι του πατέρα μου, γιατί από της μητέρας μου τη μεριά κληρονομήσαμε μια φάρμα όπου εκτρέφαμε στρουθοκάμηλους...

Το κρέας της Στρουθοκαμήλου είναι το υγιεινότερο γνωστό κόκκινο κρέας στον κόσμο.Η εμφάνισή του είναι πολύ κοντά στο μοσχαρίσιο-βοδινό, η γεύση όμως είναι συνδυασμός μοσχαρίσιου με άγριο πουλί (κυνήγι), αλλά πολύ πιο νόστιμο και αρωματικό. Οι επιβαρύνσεις του είναι μηδενικές και η γεύση του μοναδική.Περιέχει την χαμηλότερη χοληστερόλη από όλα τα γνωστά κρέατα, εκείνο όμως που το κάνει ιδιαίτερα υγιεινό είναι η περιεκτικότητα του σε λίπος. Έχει λιγότερο λίπος από το μισό του λίπους που υπάρχει στο στήθος του κοτόπουλου.

Ωστόσο, οι ελέφαντες του τσίρκου βρώμαγαν πολύ και οι στρουθοκάμηλοι τρέχανε σαν τρελές όποτε ο πατέρας μου είπε άααααι σιχτίρ ένα πρωί και τα πούλησε όοολα!Κι έτσι εγώ τώρα αντί να τρώω τα λεφτά του μπαμπά παίζω γκάιντα στους δρόμους για να βγάζω το χαρτζιλίκι μου...

Υ.Γ. ξέφυγα λιγάκι; :Pemhehe:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Όταν ήμανε μικρός έπαιζα γκάιντα για να νανουρίζω τις φώκιες που είχαμε στο τσίρκο...Το τσίρκο ήτανε κληρονομιά από το σόι του πατέρα μου, γιατί από της μητέρας μου τη μεριά κληρονομήσαμε μια φάρμα όπου εκτρέφαμε στρουθοκάμηλους...

Το κρέας της Στρουθοκαμήλου είναι το υγιεινότερο γνωστό κόκκινο κρέας στον κόσμο.Η εμφάνισή του είναι πολύ κοντά στο μοσχαρίσιο-βοδινό, η γεύση όμως είναι συνδυασμός μοσχαρίσιου με άγριο πουλί (κυνήγι), αλλά πολύ πιο νόστιμο και αρωματικό. Οι επιβαρύνσεις του είναι μηδενικές και η γεύση του μοναδική.Περιέχει την χαμηλότερη χοληστερόλη από όλα τα γνωστά κρέατα, εκείνο όμως που το κάνει ιδιαίτερα υγιεινό είναι η περιεκτικότητα του σε λίπος. Έχει λιγότερο λίπος από το μισό του λίπους που υπάρχει στο στήθος του κοτόπουλου.

Ωστόσο, οι ελέφαντες του τσίρκου βρώμαγαν πολύ και οι στρουθοκάμηλοι τρέχανε σαν τρελές όποτε ο πατέρας μου είπε άααααι σιχτίρ ένα πρωί και τα πούλησε όοολα!Κι έτσι εγώ τώρα αντί να τρώω τα λεφτά του μπαμπά παίζω γκάιντα στους δρόμους για να βγάζω το χαρτζιλίκι μου...

Υ.Γ. ξέφυγα λιγάκι;  :P  emhehe  :P

Μόλις ερωτεύτηκα!!! :wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξερω για σας...εγω παντως ερωτευτηκα..... την στρουθοκαμηλο!Τοσο που θελω να την φαω..... Πολλες γνωσεις ο 7ακος μας :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
  • 3 months later...

εγώ θα θελα να ξέρω πως χωρίζεις όταν δεν έχεις βρει άλλον-η......

όταν νοιάζεσαι μεν αλλά δεν αντέχεις άλλο δε.....

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΑΓΚΕΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δλδ για να χωρισεις πρεπει να'χεις βρει ηδη καποιον αλλον/η;ασε που ειναι κ λιγο κερατο αυτο αφου οσο εχεις σχεση βρισκεις καποιον αλλο προσωπο (ποιος ξερει μεχρι που εχει φτασει η "γνωριμια" emdevil )

απο τη μια σχεση να πεσεις στην αλλη;να μην κανεις ουτε ενα μικρο διαλειμμα;πολλοι νιωθουν ανασφαλεια να μεινουν μονοι τους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δεν είπα ότι πρέπει......

αλλά αυτό είναι το τόπικ..........

μωρό μου σόρυ, μα έχω βρει καλύτερο......

εγώ φταίω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΟΥΦΑ, ΟΛΟΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

εγώ απλά έθεσα ένα διαφορετικό ερώτημα, σχετικό αλλά διαφορετικό....

τώρα αν δε ξέρεις να απαντήσεις, τι πετάγεσαι;;;

για να μεγαλώσεις τον αριθμό των ποστ σου;;;

:P:P:P:P:P

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίζουμε γιατί δεν ξέρεις ορθογραφία :wacko::blink::splaaaats:

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!! :wub::wub::wub:

Βρήκες το καλύτερο.

Το "χωρίζουμε γιατί μου στέλνεις SMS σε greeklish" πώς σας φαίνεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.