Jump to content

Το φορουμακι στην ακρογιαλιά...


Mariza

Recommended Posts

Εγώ ένα έχω να πω: Χάρηκα που σας ξαναείδα όλους! Βέβαια δε μίλησα με κάποιους... αλλά επιφυλάσσομαι για την επόμενη συνάντηση: :)

Λοιπόοοον:

Νομικάριοι: Περίεργη ράτσα, ομολογουμένως. Λένε όλο τον υπόλοιπο κόσμο ξενέρωτο και μονόχνωτο, ειδικά όταν αναφέρονται σε γιατρούς, αλλά οι μισές λέξεις στο λεξιλόγιό τους είναι "δίκαιο" και οι άλλες μισές είναι "κουτσομπολιό". Επίσης, αν κρίνω από το ότι, με την εξαίρεση του α^2΄(ο οποίος για άλλη μια φορά μου άφησε τις καλύτερες των εντυπώσεων, σε περιμένω Μύκονο dude!), ήταν ΟΛΕΣ γένους θηλυκού, τότε μάλλον κάτι μη ξενέρωτο θα βρίσκετε στους γιατρούς για να τους κάνετε παρέα, έτσι κορίτσια;; Τυπικά παραδείγματα: Gilraen, faraway, aivy, warrior. Εξαίρεση: Juliette. Η κοπέλα έχει αποστασιωποιηθεί από το νομικαριάτο και φαίνεται! Πού και πού ακούς και τίποτα που δεν μοιάζει με "δίκαιο" στην ομιλία της και επίσης σηκώθηκε και από την καρέκλα της να μιλήσει και με κάνεναν! Ναι, κι όμως γίνεται κι αυτό! Όσο για την aivy, ναι, κορίτσι μου γλυκό, η υπογραφή μου είναι υπόσχεση!

Merci bien! Τι να σου πω, ένα δίκιο το έχεις... Όταν μαζευόμαστε πολλοί μαζί κι αρχίζουμε να λέμε τα δικά μας, είμαστε άστα να πάνε. Picture it: 4 νομικάριοι, ένα μοχίτο, μία πίνια κολάδα, ένα σιμπριζ και ένα μιλκσέικ σοκολάτα (:P) στο Θησείο με θέα την Ακρόπολη να συζητάνε για την υπόθεση Ντόνα... emepaggelmatikidiastrofi

Όσο για τη Μύκονο, πονεμένη ιστορία... Αν τα καταφέρω να κανονίσω τα ρεπό θα επισκεφτώ το νησί των ανέμων!

emarright Nτοντώνη μου, και σένα σου χρωστάω καφεδάκι εν Κορυδαλλώ. Προτείνω Κυριακή απογευματάκι που γυρίζω από Ανάβυσσο. Γουστρείς? emkafes

Γουστάρω...αλλά για σίγουρα θα σε τελεφωνήσω! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

έλειψες κύριε Alfonso , στην επόμενη! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Nτοντώνη μου, και σένα σου χρωστάω καφεδάκι εν Κορυδαλλώ. Προτείνω Κυριακή απογευματάκι που γυρίζω από Ανάβυσσο. Γουστρείς? emkafes

Γουστάρω...αλλά για σίγουρα θα σε τελεφωνήσω! ;)

Τελικά, όπως κατάλαβες δεν μπορώ σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

εχει περασει 1,5 μηνας απο τη συναντηση αλλα οσο ημουνα emgreece δε πολυ εμπαινα νετ.εχω εδω στο μσν το Ροαντ που λεει :

Roadrunner scrive:

ναι ναι σχολιασε :D:D

Roadrunner scrive:

αναλυτικα

Roadrunner scrive:

ελαααααα

Λοιπονννν η περιπετεια μου ξεκινησε απο την μακραν Κηφισια οπου με μαζεψαν 40 κ ΜΔ.Δε το συζηταμε τα σκυλαδικα ηταν στο ΦΟΥΛ :o:wacko: Μετα μαζεψανε τη φιλη μου τη Τζουλια κ τη Βανιτυ.

Φτανουμε μετα απο 1 ωρα στη Βουλα κ να ειμαστε γυρω-γυρω γιατι ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ επρεπε να κοψουμε απο τα στενα!!!Νταξ φτασαμε καθηστερημενα κ εγω με το κεφαλι καζανι :unsure: εχμ σκυλαδικα ηταν αυτα.

Τωρα να πω την αληθεια ποιους πρωτοχαιρετησα δε θυμαμαι ειχαν ενωθει τραπεζια σε στυλ Τ.Στη μια γωνια οι νομικαριες που φιλοχαιρετηθηκαμε,στην αλλη γωνια το αστροπελεκι με το κολαρο (εμ που να σου κοψει να κατσεις κεντρικα :P ) Αθηνα,Ηρα κτλ .Μεταξυ των 2 γωνιων-παρεων ειχε κατσει η κυρια Μαριζα που απο δεξια κ αριστερα ειχε 2 γαλανοματες :lol::lol::lol: .Στον κορμο του Τ pathetic κ Sov.

Φτανουμε που λετε....χαιρεταω κοσμο,συστηνομαι .....ο κυριος ΜΔ ηταν ψιλο με το στομαχι του αφου το προηγουμενο βραδυ ειχε παει για βοτκες-μαρτινι μ'αλλο μελος του φορουμ που ηπιες μαργαριτες!!! (εγω δε ξερω τπτ emdevil )

Μετα ηρθαν κ υπολοιποι....νταξ τα'χουν αναλυσει παραπανω emarup αλλοι

Ειχαν ερθει που λετε κ 2 φιλοι που καποια στιγμη χαθηκανε.....μετα καταλαβα :lol::D Ειχαν παει στο μπαρ γιατι ειχε ενδιαφερον B) Καλα δε λεω Ροαντ κ Μαριζα.....δικιο δε ειχε ο Χαρουλης που καθοτανε στο μπαρ;

Εγω απ'οσο θυμαμαι ημουνα γυρω-γυρω-γυρω ετσι ωστε να μιλησω με οσους περισσοτερο γινοτανε.Δυστυχως ομως δε τα καταφερα.....σε ποιον να πρωτομιλησω :blink: Εγω παντως ειπα....ενα παρτυ θα ηταν οτι πρεπει (εχμμμ να το βαλω στα πρεπει emdevil )

Ααααα εχω να δηλωσω οτι αρκετοι αναρωτιοντουσαν γιατι ο Δοκ-χ με λεει "μπουζουκοκωλαρινα".Τα βλεπεις ρε χ οτι μου κανεις αρνητικη διαφημιση :splaaaats:

Βασικα η βραδια μου τελειωσε κατα τις 1 μαζι με αρκετο τσουρμο που'φυγε εκεινη την ωρα.

Πολλους σας ειδα κ μετα ....μ'αλλους δε τα καταφεραμε.

Αντε μια μετακαλοκαιρινη συναντηση χρειαζεται Μαριζα....οργανωσου emiloveyou

Εγω παλι Χμας.....αααα κ δε θελω να ακουσω οτι καποιοι πανε στην Πατρα ή οτι ειναι πολυ αγνωστοι κτλ κτλ....

emrose

ΥΓ.Αμα ξεχασα τπτ θα επανελθω emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι θες καλε να σχολιασω αφου τα κουτσομπολεψαμε την επομενη μερα στο καφεδακι μας emdevil2 Να βγαλω τα απλυτα στη φορα emdevil;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εμ να μη πω κ εγω πως περασα; :wub:

καπου υπαρχει ενα τοπικ με κοτσομπολια....νομιζω το'χε ανοιξει η Νοτβαδ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κουτσομπολιά ακούω!!! Για πείτεεεεεεε :P (καρακαηδόνες του φορουμ ενωθείτε!!) emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί έκανα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το γ... emcensored ...νο emoops το φορματ empc και δεν έχω εγκαταστήσει ακόμα το ΜΣΝ και δεν μπορώ να ανοίξω το windows messenger γιατί κατεβάζω ένα άλλο πρόγραμμα και δεν μπορώ να έχω ανοιχτά 384 προγράμματα γιατί το πισί θα γίνει αργόστροφο του κερατά!!! :P :P

(κατάλαβε κανείς σας το ντελίριο ...? ) :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι βρε κάνω από τώρα προπόνηση :P:P:P

(άσχετο, γιατί δε μου δουλεύει πια το φαστ ρεπλάι και βγάζει ερρορ?????? ) :wacko::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.