Jump to content

Το φορουμακι στην ακρογιαλιά...


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

Τελευταίο ποστ συνάντησης...

Η καλοκαιρινή φορουμοσυνάντηση 2004 θα γίνει στις 24 Ιουλίου στις 9:00 στο Vive Mar (δίπλα στο δημαρχείο της Βούλας)

Ραντεβού όλοι έξω απο το μαγαζί...

Σας θέλω όλους εκεί ε...μη μου ξεφύγει κανείς...

ΥΓ1. Κερνάει το κατάστημα...δηλαδή ο Admin :P

ΥΓ2. Πλάκα σας έκανα...δε κερνάει κανείς... B)

ΥΓ3. Για όσες Juliettes :P θέλουν να κάνουν μπάνιο μπορεί να ακολουθήσει προαιρετική βολτίτσα σε ερημική παραλία έτσι ώστε να αποκαλύψουν τα κορμιά τους κάτω απο το φώς του φεγγαριού... emoops

ΥΓ4. Λιλλιανούλα μου σκέφτηκα να το αλλάξω αλλά μπορεί να μη μπορούσαν αρκετοί άλλοι και έτσι το άφησα στην αρχική ημερομηνία... :(:(:( Μακάρι να έχει απαγορευτικό emblushemblushemblush και να φύγετε την επόμενη μέρα... emblush

ΥΓ4. zkw να έρθεις.- (πες μου οτι σε έπεισα...) emplease

ΥΓ5. Για όσους δεν αρέσουν οι φορουμοσυναντήσεις έχω να πώ το εξής...”Eλάτε και μπορεί να αλλάξετε γνώμη”!!! embaaa

ΥΓ6. Γκεστ σταρ της βραδιάς η πολυβραβευμένη για τον ιταλικό κωλαρίνο του avatar της Win

ΥΓ7. Θα περάσουμε ζάχαρη... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα εκανες Μαριζουμπα μου!Ευχομαι να περασετε τελεια και οι νεοι που θα ερθουν να περασουν τοσο καλα οσο ειχα περασει κι εγω την πρωτη φορα... και την δευτερη......... και την τριτη...........

χχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νέοι; Θα έρθουν νέοι;

Βάλατε τα βύσματα για να έρθετε στο greekmeds, ε;

ΘΑ ΠΗΞΕΤΕ ΨΑΡΙΑ

(couldnt help it, στο στρατό είμαι)

Η Lillian είναι μεγάλη απώλεια, δεν μπορούσαμε να κάνουμε κάτι για να έρθει; Lillian I love u, Lillian dont go on holiday, Lillian come back!

Αν καταφέρω και τη σκάσω από δω θα σας έρθω, αλλιώς να περάσετε τέλεια και ΝΑ ΠΗΞΕΤΕ ΨΑΡΙΑ. Φχαστώ πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από: Διεύθυνση του greekmeds.gr

Προς: Πρόεδρο Οργανωτικής Επιτροπής Συνάντησης καλοκαιριού 2004 του greekmeds.gr

Ενταύθα

Αγαπητή κυρία Πρόεδρος,

Με χαρά μας διαπιστώσαμε πως προς το παρόν έχετε πραγματοποιήσει εξαιρετική δουλειά στο θέμα της οργάνωσης της συνάντησης. Σας συγχαίρουμε δια αυτό.

Θα θέλαμε όμως να επισημάνουμε πως έως τώρα δεν έχει υπάρξει αναλυτικός κατάλογος των συμμετεχόντων και καλό θα ήταν κατα την ταπεινή μας γνώμη να υπάρξει, μιας και μένουν μόνο λίγες μέρες για το Σαββατόβραδο.

Επίσης θα θέλαμε να σας ζητήσουμε την πάντα αξιόλογη γνώμη σας στο κατά πόσο θα θεωρούσατε δόκιμο, τελευταίες μέρες να τοποθετηθεί μία ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα του φόρουμ για όσα παιδιά θα θέλαν να παρευρεθούν.

Σας ευχαριστούμε πολύ και σας μεταφέρουμε και πάλι τα θερμά μας συγχαρητηρια

εκ της διευθύνσεως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από: Πρόεδρο Οργανωτικής Επιτροπής Συνάντησης καλοκαιριού 2004 του greekmeds.gr

Πρός: Διεύθυνση του greekmeds.gr

Κύριε Konstantine MD σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια... :P

Και επειδή το λόγιο δε μου πάει έχω να πώ οτι έχω φάει τη χυλοπιτα της χρονιάς μου... :P:splaaaats::P:splaaaats:

Έχω στείλει φορουμοπρόσκληση σε μερικά παιδιά...επιλεκτικά...και ζητώ συγνώμη σε όσους δεν έστειλα...αλλά ήταν αδύνατον να στείλω σε όλους!!! emblush

Καλό θα είναι όντως να μπεί μια ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα γιατί μερικά παιδιά μάλλον δεν έχουν μπεί στο συγκεκριμένο τοπικ και δεν έχουν δει!!!

Αν πιστεύετε οτι η ημερομηνία αυτή ή και το μέρος δεν είναι τα κατάλληλα μπορείτε να τα αλλάξετε...

Επίσης θέλω να πώ οτι με τη συγκεκριμένη ημερομηνία δεν θέλω να αποκλείσω κανέναν απο αυτή τη συνάντηση...απλά επειδή η όλη σκέψη ξεκίνησε απο τον ερχομό της win και το τέλος της εξεταστικής, θεώρησα οτι ήταν η κατάλληλη ημερομηνία...

Όσο για τα άτομα που μου έχουν πεί οτι θα έρθουν θα σου στείλω ενα πμ...

Φιλιά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι και για νέους ή μόνο για τα χούφταλα; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν πιστεύετε οτι η ημερομηνία αυτή ή και το μέρος δεν είναι τα κατάλληλα μπορείτε να τα αλλάξετε...

αν και προσωπικά θα λείπω από την Αθήνα, δεν ξέρω αν η ημερομηνία βολεύει πολλούς πάντως η επιλογή για το μέρος νομίζω ότι είναι πολύ καλή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι και για νέους ή μόνο για τα χούφταλα; :D

Η συναντηση ειναι κυριως για τους νεους γιατι βασικα εμεις οι κοπελες βαρεθηκαμε τα χουφταλα :lol::lol::lol:

αληθεια.....ποιοι εχουν απαντησει;δε νομιζω να ξεχασαμε κανεναν Μαριζα B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να κανω μια ερωτηση....επειδη μολις κοιταξα στο αθηνοραμα για το Vive mar κ εχει 2....ενα κλαμπ κ ενα ΙΤΑΛΙΚΟ εστιατοριο....εχμμμμμ εμεις που θα παμε;Βεβαια κ τα 2 ειναι στο ιδιο χωρο....αλλα εμεις για που οδευουμε;Οχι δλδ αν ειναι τπτ για ιταλικο να ξερω...να'χω πρωτα απο το σπιτι τπτ...κανα παπουτσακι,κανα μουσακα....κανα ζαρζαβατικο!Εγω ελλαδα δε βαζω ΤΙΠΟΤΑ ιταλικο στο στομα μου.....ΟΚ;Στην αναγκη φτιαχνω μονη καμια μακαροναδα :splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί θα τον ρίξουμε στη θάλασσα; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσωπικά,σήμερα πήρα χαμπάρι για την φορουμοσυνάντηση και έχω ήδη κανονίσει να φύγω την Παρασκευή,οπότε θα το χάσω emcrybaby emcrybaby

emcrybaby

Ελπίζω να περάσετε τέλεια,να το κάψετε,και να αξιωθώ να έρθω του χρόνου!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΞΑΠΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!! :cool11:emclapemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I' ll be there!!!

(Ελπίζω να μην ακούστηκε σαν απειλή!!! :))

Sorry για την αργοπορεία, αλλά... ε, είπαμε να το ρίξουμε και λίγο έξω! 7 σελίδες new posts μάλλον θα περάσουν στο ντουκου!

Πάντως συμφωνώ με τον προβλιματισμό του admin για το τραπέζι, αν μαζευτούμε 20 άτομα!!! Ο φουσκωτός θα είναι απαραίτητος! Θα το κάνουμε το μαγαζί... σαν το gm! Ελπίζω να μη φάμε ξύλο μόνο...!

Τα λέμε!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Nταξ Μαριζάκι μου θα'ρθω κι εγώ!!! (επίσης για το άλλο ζήτημα...ξέρεις...στείλε κανα πμ γιατί το ΜΣΝ μπιπ... emcensored )

(τελικά ξέρουμε πόσοι θα'μαστε?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α!

Και για μας που είμαστε από την απάνω γειτονιά, μπορείτε να μας πείτε εσείς οι νότιες ποια μέσα συγκοινωνίας ακριβώς καταλήγουν στο σημείο συνάντησης, με άλλα λόγια στην Utah Bay; :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σάββατο 24/7 στις 9 έξω απο το Vive Mar!

Μη μου πεις ότι άργησα ένα μήνα να κάνω reply :splaaaats: ...Συγκεντρώσου Μαριζάκιιιι.... emheheemrose

ΙΟΥΛΙΟ έχουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις απο την πανω γειτονια θα παμε σε παρακατω γειτονια να μας παρει κανενας :D:lol:

οι επιλογες μας κυριε ειναι :

1ον για΄σενα ο μανατζερ σου ο αναπηρος μαζι με την Αθηνα 2ον ο αγαπητος κ μισητος μας Κωστας

3ον Αααααακη εισαι Αθηνα;;;

4ον Αζραι τελικα πως θα κατεβεις;

5ον ποιος αλλος μπορει να μας παρει απο καπου;δε πιανουμε χωρο

6ον ο 40ς ειναι Αθηνα;

7ον δε ξερω :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3ον Αααααακη εισαι Αθηνα;;;

Από αύριο Αθήνα θα είμαι, θα πέσει τελέφωνο να βρούμε τρόπο να πάνε, dont worry!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.