Jump to content

Κωλοβάρεμα!


fil_g4

Recommended Posts

Ε να μην κάνω τις τσάρκες μου στο φορουμ μετά από 2 μέρες....? :rolleyes:emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 960
  • Created
  • Last Reply

Προσπαθώ να μαζέψω τη διάθεσή μου να ξεκουβαληθώ να πάω το σκύλο στον κτηνίατρο και μετά να πάω στο Ζάππειο για καφέ-κουτσομπολιό-άντε και κανα κινέζικο μετά... emlicklips

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαριέμαι τόσο πολύ που έχω φτάσει στο σημείο να διαβάζω πως βαριούντε οι άλλοι για να περάσει η ώρα........

και πίνω μπύρα........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μπαινοβγαίνω ασκόπως στο forum μαθαίνοντας πόσοι έχουν αϋπνία. Είμαι ήδη στην τρίτη θέση των today's top 10 posters, βαριέμαιι να γράψω άλλο. Περιμένω να γράψει η Juliette κάτι, αν αργήσει θα τα παρατήσω. emarright Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας σας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Από εκεί να καταλάβεις: Μέσα σε 2 τέρμινα τα σχεδονχιλιάσαμε, ενώ εγώ (αυτοπροσώπως) το πολεμούσα 3 χρόνους, ελαφρώς περσότερο από την ακατανόμαστη. Όχι, για να βλέπουμε και ποιοί εργάζονται σε αυτή τη χώρα τέλοσπάντων...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι έγινε χρυσσσσσσσσσό μου? Πάλι δυσπεψία? emfly:splaaaats:

Και το αν εργάζομαι ή όχι άσε με να το ξέρω λίγο καλύτερα από σένα. Για δες μόνο τις ώρες που ποστάρω να καταλάβεις ωράρια.

emarright NIKITA δεν έγραψα... είπα να κοιμηθώ πριν τις 5...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μετά τη Ζαν ντ'Αρκ βλέπω την Αδελφότητα των Λύκων.

Και αντιγράφω κάτι σιντάκια για να μη βαρεθώ στο χωριό.

Και παίζω ακόμα τα φρουτάκια της Μαρίζας (Μαριζουλίνι το'φτασα κι εγώ στο επίπεδο 16 και πάνω που θα το πήγαινα 17 μου σταμάτησε...και μόλις κατάλαβα ότι στο ντεμο παίζεις μαξ 10' ... α ρε κι εγώ αναρωτιόμουν τι να φταίει τι να φταίει που δεν πήγαμε μπροστάααααα....)

:wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμ, βασικά ετοιμάζω τις βαλίτσες μου για Καλάβρυτα....

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περιμένω να ξημερώσει, που θα πάει;

Αναλογίζομαι μάλιστα και την καταπληκτική μου ικανότητα (σκέτο ταλέντο εδώ που τα λέμε) να δημιουργώ χάος με ένα φευγαλέο πέρασμα στα μέρη που βασιλεύει η αρμονία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνω παρέα στον γατούλη μου που είναι αρρωστούλης και πέρασε μια απίστευτη ταλαιπωρία τις 3 τελευταίες μέρες με κτηνίατρους,φάρμακα κ.λ.π.

Υ.Γ:Μικρέ μου emcat , emiloveyou ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.