Jump to content

Κωλοβάρεμα!


fil_g4

Recommended Posts

Ίσως φταίει η ώρα αλλά με τρώει να ρωτήσω:

Γιατί καωόμαστε μέσα στ'άγρια μεσάνυχτα Σαββατιάτικα κιόλας μπροστά στην οθόνη και δεν πάμε να ξεσκάσουμε κάπου βρε αδερφέ!

Δεν θέλω περίεργα γελάκια,εγώ θα έβγαινα αλλά ξύνισε η φέτα! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 960
  • Created
  • Last Reply

εγώ πάλι μόλις μαζεύτηκα..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

νωρίς ξέρω...θα επανορθώσω next time...

καλό όμως είναι και το λιώσιμο... δεν είναι; :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως φταίει η ώρα αλλά με τρώει να ρωτήσω:

Γιατί καωόμαστε μέσα στ'άγρια μεσάνυχτα Σαββατιάτικα κιόλας μπροστά στην οθόνη και δεν πάμε να ξεσκάσουμε κάπου βρε αδερφέ!

Δεν θέλω περίεργα γελάκια,εγώ θα έβγαινα αλλά ξύνισε η φέτα! :angry:

μην το βλέπεις έτσι..

οι περισσότεροι από εμάς δεν έχουμε ζωή..

είμαστε κατεστραμένοι νάνοι , πατημένοι από την λαίλαπα της αυτοματοποίησης και του εξυχρονισμού..

ουσιαστικά είμαστε άτομα με ειδικές ανάγκες..

ο ρυθμός των πόλεων και ο δυτικός τρόπος ζωής στους περισσότερους από εμάς έχει δημιουργήσει ανασφάλειες , συναισθηματικές διαταραχές, ανθρωποφοβίες και εν γένει πολλαπλές κακώσεις στον ψυχισμό μας..

τίποτα δεν είναι ίδιο..

ή μάλλον τίποτα δεν είναι ίδιο..

ή καλύτερα τίποτα ίδιο...

από την έναρξη της λειτουργίας αυτού του φόρουμ...

η ζωή πάει καλύτερα..

πολύ καλύτερα θαρρώ..

μπορούμε να διασκεδάζουμε, να γελάμε να βγάζουμε τα κόπλεξ και τον υπέροχο εσωτερικό μας κόσμο αβίαστα και αβάδιστα(το κυριώτερο!!)..

μερικοί κάνουν και γκρουπ meetings..δηλαδή με την βοήθεια ειδικών ψυχοθεραπευτών συναντούν άλλους πάσχοντες και βγαίνουν έξω(ναι έξω!!) και γνωρίζονται από κοντά...

αυτό το κάνουν αυτοί που πάνε καλύτερα (όχι όλοι)...

το σάββατο βράδυ είναι μία από τις καλύτερες φάσεις να είσαι online στο greekmeds..

αράζεις στην καρεκλίτσα σου ...δεν σε νοιάζει που έχεις πάρει 40 κιλά τον τελευταίο μήνα...δεν σε νοιάζει που δεν έχεις κάνει μπάνιο στο ίδιο διάστημα ..δεν σε νοιάζει που δεν έχεις φίλους , ζωή ,...ούτε σου καίγεται καρφί για τα άπειρα ψυχολογικά προβλήματα που κουβαλάς σε τόση μικρή ηλικία...

πατάς refresh την σελίδα (μανιακά) και περμένεις να δεις τι θα γίνει...

αυτά τα δευτερόλεπτα (εξαρτάται βέβαια και από την σύνδεση) γίνεται η μεγαλύτερη έκκριση σεροτονίνης στους μετασυναπτικούς υποδοχείς...η απόλυτη πώρωση..ειδικά εάν έχει και new message(άσε δεν σου λέω γιατί θα το κόψουν--και δυστυχώς δεν είμαι μοντ εδώ...αλλά άμα θες έλα στις τέχνες να στα πω..)

οπότε μην ερωτάσαι τι κάνουν κάποιοι εδώ μέσα την ώρα που λες...

εγώ στην θέση σου θα ερωτώμουν τι κάνουν οι άλλοι έξω... και δεν έρχονται μέσα..(δεν το πιστεύω!!)

Ελπίζω να σε κάλυψα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Φιλτατε Τριβιαλ θα τα πω με τον παλιο αγαπημενο μου τροπο......τα σμαιλις ........εμ δε μπορεσα να κοιμηθω,εμ δε μπορω να εκφραστω.....μα emeleosemeleosemeleosemeleos Κυριακατικα η οικοδομη ρε γμτ την π emcensoredemcensored α

(σορρυ Μαριζα emblush )

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap emclap

emarright:cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11: αυτα αφιερωμενα σε εσενα γιατι αν θυμαμαι καλα ειναι το αγαπημενο σου :lol:

ααααα εδω μιλα ελευθερα......καθαριζω εγω για'σενα....οπως ειχες πει κι εσυ σε αλλο τοπικ :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα η αλήθεια είναι πως από το Ίντερνετ και μετά, η αντικοινωνική συμπεριφορά αποκτά νέο ορισμό, αν αυτό είναι που σε απασχολεί. Κάποιος που παλαιότερα κλεινόταν σπίτι και έπαιζε...πακ μαν με τις ώρες στο 386 όντως είχε πρόβλημα. Δεν επικοινωνούσε με κανέναν απολύτως. Αυτός που κλείνεται μέσα και "βολτάρει" μανιωδώς στο φόρουμ δεν είναι ούτε αντικοινωνικός, ούτε κομπλεξαρισμένος. Θα μπορούσε κανείς να πεί, χωρίς απόλυτη βεβαιότητα, ότι δυσκολέυεται στη face to face επαφή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα η αλήθεια είναι πως από το Ίντερνετ και μετά, η αντικοινωνική συμπεριφορά αποκτά νέο ορισμό, αν αυτό είναι που σε απασχολεί. Κάποιος που παλαιότερα κλεινόταν σπίτι και έπαιζε...πακ μαν με τις ώρες στο 386 όντως είχε πρόβλημα. Δεν επικοινωνούσε με κανέναν απολύτως. Αυτός που κλείνεται μέσα και "βολτάρει" μανιωδώς στο φόρουμ δεν είναι ούτε αντικοινωνικός, ούτε κομπλεξαρισμένος. Θα μπορούσε κανείς να πεί, χωρίς απόλυτη βεβαιότητα, ότι δυσκολέυεται στη face to face επαφή...

Άσε που και αυτό με το διάβασμα έχει μεγαααααάληηη βάση..... emcat

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι οτι...

Νετ=συνήθεια

συνήθεια=εθισμός

εθισμός=ναρκωτικά

ναρκωτικά=κάπνισμα (σύμφωνα με ένα άλλο τοπικ... :splaaaats: )

κάπνισμα=πρεζάκιας (σύμφωνα με το ίδιο τοπικ...έτσι να ανάβουν λίγο τα αίματα :P:splaaaats: )

άααααααααααααρα νετ= πρεζάκιας... :splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρεζάκιας=καταδικασμένος

καταδικασμένος-φυλακισμένος

φυλακισμένος-πεθαμένος

πεθαμένος=νεκρός

ΑΡΑ

νετ=νεκρός

ΠΑΜΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ok, Spider-Τσιάρτα!

νετ=νεκρός

νεκρός=σαπίλα

σαπίλα=μήλο ξεχασμένο

ξεχασμένο=παλιές γκόμενες

γκόμενες=cool

NET=COOOOOOOOOL!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά που είναι εδώ ο doctor και επισημαίνει τα χάσματα λογικής του Sov!

χαχαχα

άκου νετ=cool :PPP

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμμμ

Πώς κάνουμε ματ με μόλις 2 κινήσεις

By Sovereign "The Mykonos Soldier"

Εκδόσεις Pierros, 69 Αυγούστου, 1969

νετ=παχυντικό

παχυντικό=σοκολάτα

σοκολάτα=γαμάτο πράμα

NET=ΓΑΜΑΤΟ ΠΡΑΜΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..(ένα τόσο σοβαρό τόπικ το μπαχαλέψανε πάλι)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ??
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καμία σχέση...γιατί δεν καταλαβαίνεις ότι είναι το χιούμορ μου έτσι(2 χρόνια εδώ μέσα το ίδιο είναι)..??

έγραψα ότι (εχουνε μπαχαλέψει ένα σοβαρό θέμα)..

πόσο σοβαρά μπορεί να το έχω γράψει ρε παιδί μου?

..αφού την πλάκα αν διαβάσεις παραπάνω ,εγώ την ξεκίνησα !!

πάντως αυτό με τις τσίτες θα ήθελα να το ρωτήσω και γω για σένα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.