Jump to content

Κωλοβάρεμα!


fil_g4

Recommended Posts

btw ..στην γλώσσα του internet όταν γράφουμε ....(κείμενο)... συνήθως σημαίνει ότι σκέφτομαι δυνατά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 960
  • Created
  • Last Reply

Kαι συνεχίζω...

Γαμάτο πράμα=πράμα(???)

Πράμα(???)=κόκα...χασισάκι...κτλ...?

Κτλ...=ναρκωτικά

Άαααααααρα νετ=ναρκωτικά.(ξανάμανά τα ίδια....)

Ναρκωτικά=εθισμός

Εθισμός=εξάρτηση

Εξάρτηση=κάπνισμα

Κάπνισμα=Tριβιαλάκος

Τριβιαλάκος=τσιτωμένος (Απλά φαίνεσαι λίγο τσιτωμένος βρε παιδί μου, γι' αυτό ρωτάω)

Τσιτωμένος=εμμηνόπαυση (Μήπως περνάς εμμηνόπαυση; )

Νετ=εμμηνόπαυση??? :wacko::wacko::wacko::wacko:

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νετ= εμμηνόπαυση

εμμηνόπαυση= πενηντάρες

πενηντάρες= 2 εικοσιπεντάρες

2 εικοσιπεντάρες = σεξουαλική φαντασίωση

σεξουαλική φαντασίωση = όποιος πεινά καρβέλια ονειρεύεται....

:wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νετ= εμμηνόπαυση

εμμηνόπαυση= πενηντάρες

πενηντάρες= 2 εικοσιπεντάρες

2 εικοσιπεντάρες = σεξουαλική φαντασίωση

σεξουαλική φαντασίωση = όποιος πεινά καρβέλια ονειρεύεται....

όποιος πεινά καρβέλια ονειρεύεται=στέρηση

στέρηση=απόριψη

απόριψη=complex

Άρα νετ=complex :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Complex=συμπλεγμα

Συμπλεγμα=πολυπλοκο

Πολυπλοκο=Βαριεμαι να σκεφτομαι(οχι οτι το κανω και συχνα) embored

Βαριεμαι να σκεφτομαι=Νυσταζω

Νυσταζω=Κρεββατι

Κρεββατι=Υπνος

Υπνος=Ζζζζζζζζζζζζζζζζζ

emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emsleep1 = emnysta

emnysta = αδράνεια

αδράνεια= 0 δραστηριότητα

0 δραστηριότητα= αποχή απο τη ζωή...

αποχή απο τη ζωή= ξενέρα...

Άααααααααααρα???

ΝΕΤ= ΞΕΝΕΡΑ... (το λέω τώρα που έχω αποτοξινωθεί... :splaaaats::rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(το λέω τώρα που έχω αποτοξινωθεί... :splaaaats:  :rolleyes: )

Έεεεεεεεεεεεεεελα Αλέεεεεεεεεεεεεκοοοοοοοοοοο!

Ουάχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Το ξεθάβω κι αυτό, μια και όλοι σας έχετε πάει διακοπές (μη βαράτε κι εγώ πήγα αλλά ματαξαναγύρισα ουαχαχαχα! emdevil )

Τι κάνω τέτοια ώρα λεπόν...

μετά από ένα τρελό σκ παρακμής όπου το πρόγραμμα περιελάμβανε απίστευτη ποικιλία ύπνου σε κρεβάτι-καναπέ-πολυθρόνα-ντιβανοκασέλα-παραλία, μπάνιο στη θάλασσα της εξωτικής Αιδηψού και επίσης απίστευτη ποικιλία ψητού στα κάρβουνα φαγητού μπριζολάκια σκέτα-μπριζολάκια ενισχυμένα με κάρι-λουκάνικα-μπιφτέκια γεμιστά-φέτα μετά ντομάτας και πιπεριάς στο αλουμινόχαρτο....

ε τι να πω πια..ξεκουράστηκα τόσο που δεν μπορώ να κοιμηθώ και είπα να μοιραστώ μαζί σας την παρακμιακή αυτή εμπειρία μου :splaaaats:

Τώρα δίαιτα.... :P

(ο έχων αυτιά ας ακούσει) emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ήξερα ότι η συζήτηση θα παρεκτραπεί τοιουτοτρόπως, δεν θα δημοσίευα το τιμημένο emgoal το topic!Χαίρομαι πάντως που από τη δική μου βαρεμάρα προέκυψαν τέτοιου μεγέθους φιλοσοφικές ή/και φιλολογικές ζυμώσεις!

Shit,θα μου καούν τα αυγά! :anavwfwties:

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ που μου δίνετε την ευκαιρία να γράψω τι κάνω τον ελέυθερο χρόνο μου (δε θα το ονόμαζα ποτέ κωλοβάρεμα) και γιατί κάθομαι ώρες, μέρες, χρόνια, μπροστά στον Η/Υ.

Τον ελεύθερο χρόνο μου προσπαθώ να βελτιώνω τα γραπτά μου που είμαι σίγουρη ότι στο μέλλον θα αποτελέσουν ένα μικρό θησαυρό για την παγκόσμια λογοτεχνία. Όσο για τα διάφορα δοκίμια που κατα καιρούς έχω γράψει, νομίζω ότι θα με καθιερώσουν σα μια απο τις σημαντικότερες σημειόλογους του αιώνα, ίσως και ανώτερη του Ουμπέρτο Έκο, αλλά ας μη βαυκαλίζομαι, ο Ουμπέρτο υπήρξε μαγάλος δάσκαλός για μένα.

Θυμάμαι τότε στο Μιλάνο, σε μια συνδιάσκεψη κορυφής που είχαμε συναντηθεί, του είχα πει πάνω σε μια κουβέντα μια φράση του Κάντ, που έλεγε ότι υπερβαίνουμε τα όρια της εμπειρίας και πέφτουμε σε αντινομίες. Ο Ουμπέρτο σήκωσε το αριστερό του φρύδι και με ρώτησε με ανήσυχο βλέμμα: Τι είναι η αντινομία ώστε να υποκύπτυμε σε αυτή όταν υπερβαίνουμε τα όρια της εμπειρίας? Και πότε υπερβαίνουμε τα όρια της εμπειρίας?

Απο τότε το σκέφτομαι συχνά - πυκνά αυτήν την ερώτηση, με βασανίζει νύχτες ολόκληρες. Σκέφτομαι λοιπόν να γράψω ένα βιβλίο, να περιγράψω τις σκέψεις μου για το πού πιστεύω ότι γίνεται η υπέρβαση της εμπειρίας.

Πριν όμως ξεκινήσω, θέλω να ξέρω αν θα έχω την αμέριστη συμπαράσταση σας σε αυτό. Γιατί πώς να ξεκινήσει ο συγγραφέας να γράφει, πώς να καταθέσει τον πνευματικό του οίστρο, όταν δεν έχει την ασφάλεια των καταξιωμένων επιμελητών συγγραφικών έργων, σαν κι αυτούς που καταθέτουν ένα κομμάτι απο τη ψυχή τους εδώ μέσα (είναι σαφέστατες οι επιρροές που έχω απο το μεγάλο δάσκαλο Μικρούτσικο). Εξάλλου, ξέρετε ότι οι ιδιοφυΐες έχουν τα πράγματα πολύ συγκεγχυμένα στο κεφάλι τους, κάποιος πρέπει να επιμεληθεί την ευταξία (!!!!).

Παρακαλώ, ενημερώστε με το συντομότερο δυνατό για την απόφαση σας σε αυτή μου την πρόσκληση.

Με τιμή κι εκτίμηση να ξεχυλίζει απο τα μπατζάκια

karpa :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αφού έχεις τέτοιο οίστρο, εγω λέω να μαζευτούμε να κάνουμε ένα φαν-κλουβ που θα αγοράζει κάθε σου σύγγραμμα και θα το αναγιγνώσκει σε ομαδικό γκρουπ-θέραπυ τρις της εβδομάδος :lol:

Πρέπει να ενθαρρύνουμε τους καλλιτέχνες μας :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, ναι, να οργανώσουμε το φαν - κλουβι με τις τρελές, να σας πλακώσω και στις ομαδικές ψυχοθεραπείες, να βγάλετε τα απωθημένα σας, να κάνουμε και μερικά αντιπαραθετικά γκρουπάκια να μπινελικώσει ο ένας τον άλλον, να αποκτήσει ενδιαφέρον το site και να γίνουμε ευρέως γνωστοί στο πανελλήνιο, γιατί μη νομίζεις, κάτι τέτοια περιμένει το star channel για να γεμίσει το βραδινό δελτίο ειδήσεων.

Excuse me κι όλας. Εσείς που είστε μορφωμένοι άνθρωποι, που γνωρίζετε ανάγνωση και γραφή, που ξέρετε τα πολλά κι ο νους σας κατεβάζει, το κωλοβάρεμα είναι σύνθετη λέξη? Εκ του κώλος και το βαράω - βαρώ? Δηλαδή βαρώ τον κ**ο μου? Έχει μεταφορική έννοια?

Αν υπάρχει κανένας απο ΙΙΕΚ, της ανωτάτης μεταπτυχιακής ας μας απαντήσει, εγώ μέχρι την τετάρτη δημοτικού πήγα, μετά με έστειλε ο πατέρας μου στα χωράφια να συντηρώ την επιχείρηση με κατσίκες που έχουμε στην Άνω Τραγιάσκα Καρδίτσας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω αν εσύ βαράς τον κώλο σου(που είναι και έναστρος ****) αγαπητή Karpa, αλλά εγώ με αυτά που γράφεις βαράω το κεφάλι μου. Τί πίνεις και δεν δίνεις; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εεεεε μόλις άνοιξα ένα τέτοιο τοπικ emdrunk Γράψτε τίπτις εκεί μέσα-για :P Τσαπρρρρρρρρ :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Αααα! δε βλέπω ανταπόκριση στην πρότασή μου :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σφωνώ.... γιατί βαριόμαστε και να γυρίζουμε στην πιο πίσω σελίδα..... :P :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα τί είσαι εσύ!!! :blink: Δεν προλαβαίνω να γράψω ένα πόστ κι αμέσω απαντάς από κατω!! Εντυπωσιάστηκα, γράφεις πιο γρήγορα κιαπό τον ίσκιο σου, δηλαδή εμένα!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Λέγε με Λούκυ Λουκ :P

Έτσι είναι, εμείς οι μοδεράτωρς είμαστε δω για να εντυπωσιάζουμε εσάς τις ψαρούκλες emfish;)

Καλό μου ύπνο και καλό σου ποστάρισμα emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, μεγάλη μπουκιά φάει μεγάλο λόγο μην πείς!

Εκεί που είσαι ήμουνα κι εδώ που είμαι ήσουν!

Εσύ κοιμήσου κι η τύχη σου δουλεύει!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έδωσες μια δική σου διάσταση στην παροιμία, την οποία και δεχόμαστε ποιητική αδεία.

Δεν αναδιατυπώνω τίποτα, να γυρίσετε back to page 2 να διαβάσετε.

Ορίστε μας! Όλα στο χέρι τα θέλετε! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάλλιο γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε.....

Αφιερωμένο στα συμπαθή τετράποδα-και δίποδα που βλέπω κατά καιρούς!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.